Wiadomości

Porażki liderów

Z kompletem porażek 14. kolejkę zakończyli liderzy wszystkich lig. W piątek Tornado pokonało Emeritos Galaktikos, a techmarkety.pl po 16-bramkowym spotkaniu afgcompters.pl. 2. WL Liga: Tornado lepsze od lidera Przed meczem, w którym liderujący i kroczący po powrót do elity Emeritos Galaktikos zmierzyli się z Tornadem nikt nie stawiał na zespół z Ognika. Dodatkowo żółto-niebiescy na […]

Hit kolejki dla Synów Gehenny

W meczu na szczycie pierwszej ligi Synowie Gehenny okazali się lepsi od IKP Olimpii. Krok w kierunku utrzymania zrobiła transkrupka.pl, krok w kierunku drugiego szczebla Noteciaki. Ledy drugi raz z rzędu odrobiły kilkubramkową stratę. Podnieśli się ze stanu 0:4 i wygrali 7:6. 1. WL Liga: Liga będzie ciekawsza Dwa ważne mecze zostały rozegrane w czwartkowy […]

Wystartowały grupy mistrzowskie elity i trzeciej ligi

Braga i Tilted Penguins zainaugurowali zmagania w grupie mistrzowskiej pierwszej ligi. Bistro Kopernik zrównało się punktami z Luis&Spółka, Evertec przybliżył się do utrzymania na drugim froncie. FDK w pierwszym meczu trzecioligowej grupy mistrzowskiej okazał się lepszy od Krwinek. Byczki awansowały do Pucharu Wiary Lecha.

Trans-Stal Luboń wkroczyła do walki o elitę, Ledy odrobiły stratę pięciu bramek

Po emocjonującym pojedynku Trans-Stal Luboń wygrała kluczowe starcie z Luis&Spółka. LED Lighting Team do 31 min przegrywał 0:5 – ostatecznie zremisował! Pierwsze zwycięstwo na wiosnę odniosły Czarne Pantery.

Terminarz 15. kolejki

Przedstawiamy terminarz 15. kolejki, która odbędzie się na przełomie maja i czerwca.

Grupy Final Six rozlosowane

Poznaliśmy zestaw grup fazy finałowej Pucharu WL Ligi, która odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca. Triumfator rozgrywek pucharowych oprócz trofeum wywalczy awans do Pucharu Polski, który zostanie rozegrany 9 lipca w Warszawie.

Chłosta uzupełniła grupę mistrzowską w pierwszej lidze

Chłosta wśród najlepszych drużyn elity. FarbSystem kończy fazę zasadniczą z kompletem zwycięstw. Imperium Łazarskie opuszcza ostatnie miejsce w drugiej lidze.

Dziś losowanie Final Six Pucharu WL Ligi

Podczas wtorkowej kolejki rozgrywanej na boisku Droga Dębińska odbędzie się losowanie grup Final Six Pucharu WL Ligi. Sześć najlepszych drużyn pucharowej rywalizacji zostanie podzielonych na dwie 3-zespołowe grupy. Decydująca batalia o trofeum i wyjazd do Warszawy na Puchar Polski odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca. Dziś o godzinie 19:45 przeprowadzone zostanie losowanie grup Final Six […]

Finałowa szóstka wyłoniona

Niedzielne pojedynki drugiej rundy wyłoniły sześć zespołów, które za dwa tygodnie powalczą o zwycięstwo w Pucharze WL Ligi i awans do Pucharu Polski. W Final Six znalazło się trzech przedstawicieli elity i trzech reprezentantów drugiego frontu.

Szturmowcy w grupie barażowej

Szturmowcy pokonali Onych i awansowali do grupy barażowej trzeciej ligi.

Poznaliśmy najważniejsze terminy finiszu sezonu Wiosna 2023

Rozgrywki WL Ligi w sezonie Wiosna 2023 wkraczają w decydującą fazę. W każdej z lig trwa druga runda, a w najbliższą niedzielę poznamy finałową szóstkę Pucharu WL Ligi. Koniec ligowych zmagań podczas obecnej kampanii zaplanowano na środę, 14 czerwca.

FarbSystem i techmarkety.pl uzupełniają stawkę grupy mistrzowskiej trzeciej ligi

FarbSystem wysoko ograł JKS i zapewnił sobie oraz techmarketom awans do grupy mistrzowskiej. Trans-Stal zmniejszyła dystans do podium. NDW rzutem na taśmę zremisowało z FC Atmosfericiem.

Emeritos Galaktikos po zwycięstwie w meczu na szczycie prowadzą w drugiej lidze

IKP Olimpia rehabilituje się za porażkę w hicie kolejki. Emeritos Galaktikos po zwycięstwie w meczu na szczycie meldują się na pozycji lidera grupy mistrzowskiej. Ważne zwycięstwa odnoszą El Pistoleros i Opal Stoczniowiec. Mechaniczna Pomarańcza zagra w grupie barażowej.

Zapisy na XI Turniej w 67. rocznicę Poznańskiego Czerwca 1956

Ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań zaprasza na XI turniej piłki nożnej z okazji 57. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956. Piłkarskie zmagania odbywać się będą od 19 czerwca. Finały zostały zaplanowane na 29 czerwca. Rozgrywki będą współfinansowane przez Miasto Poznań.

Terminy Mistrzostw i Pucharu Polski AD 2023

Poznaliśmy terminy warszawskich finałów, które odbędą się na boisku OSiR Bemowo. Rywalizacja o Puchar Polski SuperLiga6 odbędzie się w niedzielę, 9 lipca. Siedem dni później poznamy Mistrza Polski w sezonie 2022/2023. Poznań reprezentować będą cztery zespoły.

Terminarz 14. kolejki

Przedstawiamy terminarz 14. kolejki wiosennej edycji, która trwać będzie od poniedziałku do piątku.

FSC Braga wśród najlepszych w pierwszej lidze

Braga wygrała z Noteciakami i awansowała do najlepszej piątki elity. Luis&Spółka po efektownym 7:1 wskoczył na pierwsze miejsce w drugoligowej grupie mistrzowskiej, a Ledy po skromnym zwycięstwie nad Gietewu zostali liderami grupy spadkowej. Mechaniczna Pomarańcza sprawiła niespodziankę i jest bliska gry w grupie barażowej trzeciej ligi.

Zwycięstwo Onych na wagę grupy mistrzowskiej dla Krwinek

Trzypunktowymi zdobyczami zakończyły fazę zasadniczą drugiej ligi Bistro Kopernik i El Pistoleros. Dzięki wygranej Onych nad Whiskonzy Krwinki awansowały do grupy mistrzowskiej.

Hit rundy w trzeciej lidze dla afgcomputers.pl

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl dzięki wygranej nad transkrupka.pl pozostała w grze o grupę mistrzowską elity. Hit fazy zasadniczej w trzeciej lidze dla afgcomputers.pl. Czarne Pantery zdobyły pierwszy punkt na wiosnę.

FDK zagra w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi

FDK dzięki wygranej w pojedynku z bezpośrednim rywalem awansowało do grupy mistrzowskiej. Bardzo bliscy dołączenia do beniaminka są FarbSystem i techmarkety.pl.

Hity fazy zasadniczej dla Tilted Penguins i Emeritos Galaktikos

Hit pierwszej ligi dla Pingwinów, hit w grupie B drugiej ligi dla Emeritos Galaktikos. Do najlepszego ósemki zaplecza elity awansowali Biuro Podróży Alamtur i Tornado Ognik. Ósme kolejne zwycięstwo odnieśli afgcomputers.pl, drugi raz z rzędu wygrało PWW.

Ejbry zakończyły fazę zasadniczą drugą wygraną z rzędu

Drugą wygraną z rzędu odniosły Ejbry Luboń, drugie zwycięstwo na konto zapisali El Pistoleros, którzy dzięki trzypunktowej zdobyczy pozostali w walce o grupę mistrzowską zaplecza elity. Od zwycięstwa rywalizację o utrzymanie w drugiej lidze rozpoczęła Joga Bonito. Mechaniczna Pomarańcza wygrała ważny mecz, dzięki któremu nadal jest w grze o grupę barażową trzeciego szczebla.

Terminarz 13. kolejki

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki wiosennej edycji. Terminarz 13. kolejki (15.05 – 21.05.2023) 15.05.2023 (poniedziałek) Boisko Grunwaldzka 19:45 – Bistro Kopernik – Gietewu20:25 – Oni – Whiskonzy21:10 – El Pistoleros – Opal Stoczniowiec 16.05.2023 (wtorek) Boisko Droga Dębińska 19:30 – Ejbry Luboń – Kolib Luboń FC20:10 – FFC Habitat – Luis&Spółka20:55 – Dom Wydawniczy Rebis – […]

Komunikat w sprawie wycofania z rozgrywek Błękitnych Czerwonak

Informujemy, że z uwagi na problemy kadrowe z rozgrywek WL Ligi wycofał się zespół Błękitnych Czerwonak. Drużyna została przesunięta na ostatnie miejsce w grupie A 3. WL Ligi.

Synowie Gehenny zagrają o medale

Synowie Gehenny pokonali Noteciaków i awansowali do grupy mistrzowskiej elity. W drugiej lidze zwycięstwa odnieśli Trans-Stal Luboń i Bistro Kopernik.

FarbSystem i techmarkety.pl odpowiadają zwycięstwami

Podział punktów w elicie – Tilted Penguins remisują 2:2 z transkrupką.pl. Na wczorajszą wygraną FDK odpowiedziały FarbSystem i techmarkety.pl.

FDK wygrywa w meczu na szczycie

W pierwszym dniu majowej kampanii na WL Lidze rozegrane zostały trzy pojedynki trzeciej ligi. FDK pokonało w hicie czwartkowej kolejki NDW 2:1 i awansowało na pozycję lidera grupy A. Ważną wygraną odniosły Krwinki, które wskoczyły na trzecią lokatę w grupie B. Pierwszy raz od czterech meczów zwycięstwo odniosła Mechaniczna Pomarańcza.

Terminarz 12. kolejki

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki, która potrwa pięć dni. Pierwsze mecze odbędą się w poniedziałek, 8 maja.

Zacięta walka o dwa ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej drugiej ligi

Walka o ostatnie dwa wolne miejsca w drugoligowej grupie mistrzowskiej potrwa do końca pierwszej rundy. W czwartkowy wieczór niezwykle ważne zwycięstwo odniosło Biuro Podróży Almatur. W pozostałych grach trzy punkty zgarnęli zawodnicy LED Lighting Team i ICPen-u.

FFC Habitat w najlepszej ósemce drugiej ligi

Habitat po zwycięstwie nad Diadal-em awansował do grupy mistrzowskiej drugiej ligi. Luis&Spółka i afgcomputers.pl kontynuują zwycięskie passy – obecnie mają na koncie po siedem wygranych w siedmiu spotkaniach. FDK i FC Atmosferić nie zwalniają tempa. Ważna wygrana wpada na konto Krwinek, pierwsze wiosenne zwycięstwo odnosi PWW.

Trans-Stal Luboń wśród najlepszych w drugiej lidze

Ważne wygrane Bragi i Ejbrów. Trans-Stal awansowała do grupy mistrzowskiej drugiej ligi. Prostal wygrał ósmy kolejny mecz, a NDW pozostało w grze o najlepszą szóstkę trzeciego frontu.

Terminarz 11. kolejki

Po majówce do gry wrócimy tylko na dwa dni. W czwartek i piątek odbędzie się łącznie sześć spotkań.

Grupy II rundy Pucharu WL Ligi rozlosowane

Podczas wtorkowych meczów 10. kolejki odbyło się losowanie grup II rundy Pucharu WL Ligi. W rywalizacji pozostało dwanaście drużyn, które w niedzielę, 21 maja stoczą pojedynki o awans do finałowej szóstki.

Dziś losowanie drugiej rundy Pucharu WL Ligi

We wtorek, 25 kwietnia podczas ligowej kolejki rozgrywanej na boisku Droga Dębińska odbędzie się losowanie drugiej rundy Pucharu WL Ligi. Mecze, których stawką będzie awans do Final Six odbędą się w niedzielę, 21 maja.

Z 0:3 na 6:3

Kapitalny i zwycięski comeback zaliczyli Synowie Gehenny, którzy przegrywali już 0:3. Techmarkety.pl zdobyły ważne trzy punkty. Szturmowcy wygrali drugi mecz na wiosnę.

Dwanaście zespołów gra dalej

Pierwsza runda Pucharu WL Ligi w sezonie Wiosna 2023 przeszła do historii. Do następnej fazy awansowało dwanaście zespołów.

Relacje meczowe (19.04 – 21.04)

Dzień przed i dzień po meczu Fiorentina – Lech odbyło się dziesięć pojedynków. Najważniejszymi informacjami ostatnich dwóch dni 9. kolejki były awanse do grup mistrzowskich – Tilted Penguins, Bistra Kopernik i afgcomputers.pl.

IKP Olimpia chce wrócić na tron

W meczu dwóch ostatnich mistrzów IKP Olimpia okazała się minimalnie lepsza od Chłosty. Zapraszamy na relację z wtorkowych gier w telegraficznym skrócie.

Terminarz 10. kolejki

Kwietniową kampanię zakończy dziesiąta seria spotkań, podczas której mecze odbywać się będą od poniedziałku do czwartku. Po ostatnim meczu tej kolejki rozpocznie się kilkudniowa przerwa w rozgrywkach, która potrwa do 3 maja.

Komunikat w sprawie działalności mediów WL Ligi w dniach 18.04 – 22.04

Informujemy, że w dniach 18.04 – 22.04.2023, podobnie jak przed miesiącem, działalność strony zostanie ograniczona do aktualizacji wyników, natomiast profil facebookowy będzie nieaktywny.

Prostal awansował do grupy mistrzowskiej

Biuro Podróży Almatur dzięki wygranej z Gietewu pozostało w grze o grupę mistrzowską drugiej ligi, o którą w fazie finałowej będzie się bić Prostal, który wygrał siódmy mecz na wiosnę. Po przegranej w hicie kolejki szybko podniosło się FDK – nowy lider grupy A trzeciej ligi.

FarbSystem górą w meczu na szczycie

W piątkowy wieczór odbyły się dwa spotkania. Trzy punkty do dorobku dopisali Synowie Gehenny i FarbSystem.

Pierwsze awanse do grupy mistrzowskiej

Noteciaki zatrzymały niepokonane Pingwiny. Luis&Spółka, Emeritos Galaktikos i Diadal zagrają w grupie mistrzowskiej drugiej ligi. Piąte zwycięstwo odnosi afgcomputers.pl.

Wrócili po świętach

We wtorkowy wieczór odbyły się pierwsze mecze po przerwie wielkanocnej. W najciekawszym pojedynku Chłosta zremisowała z transkrupką.pl. W pozostałych spotkaniach zwycięstwa wywalczyli Trans-Stal Luboń, Dom Wydawniczy Rebis, Emeritos Galaktikos, Prostal, Los Amarillos i JKS.

Terminarz 9. kolejki

Czas na dziewiątą kolejkę wiosennej edycji, podczas której czekają nas emocje związane z walką o ligowe punkty, ale i o awans do dalszych gier w Pucharze WL Ligi.

Faworyci nie zawodzą

Braga zrehabilitowała się po dwóch porażkach z rzędu i ograła Hurtownię.Fajerwerkowo.pl. Wysokie zwycięstwa odnieśli faworyci trzeciej ligi – Prostal wygrał 7:0, FarbSystem 15:0.

Tilted Penguins górą w meczu z mistrzem

Tilted Penguins po bramce w ostatniej sekundzie pokonali Chłostę i powrócili na pozycję lidera. Pierwszą wygraną na wiosnę odniosło Biuro Podróży Almatur. Czwarte zwycięstwo w czwartym meczu FDK.

Grupy eliminacyjne Pucharu WL Ligi rozlosowane

Podczas środowych meczów 7. kolejki odbyło się losowanie grup Pucharu WL Ligi. 27 zespołów zostało podzielonych na siedem grup. Faza eliminacyjna odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia.

IKP Olimpia i Emeritos Galaktikos liderami bez porażki

Piąte zwycięstwo IKP Olimpii, czwarte Emeritos Galaktikos. Oba zespoły nadal pozostają bez straty punktów i przewodzą w tabelach swoich lig. Diadal dotrzymuje kroku Galaktycznym. Tornado rzutem na taśmę ratuje remis w pojedynku z El Pistoleros. Techmarkety.pl wygrywają mecz na szczycie, a ICPen przełamuje serię ośmiu porażek z rzędu.

Terminarz 8. kolejki

Po świętach Wielkiej Nocy do gry wrócimy we wtorek, 11 kwietnia. Ósma kolejka będzie okrojona. Nie zagramy w poniedziałek i w czwartek.

Luis&Spółka wygrywa hit drugiej ligi

Kapitalny występ w meczu na szczycie zaliczył Luis&Spółka. Czwarte zwycięstwa z rzędu wpadły na konta afgcomputers.pl i FC Atmosfericia.

Grali do końca

Piątkowym meczom towarzyszyły duże emocje. Bistro Kopernik wygrało z FTF-em dzięki bramce strzelonej w 37 min, a Szturmowcy po golu z 39 min zremisowali 2:2 z PWW.

NDW czarnym koniem trzeciej ligi

Zmianie uległy pozycje lidera i wicelidera w trzeciej lidze. Po czwartkowych wygranych awans o kilka pozycji w górę zapewniły sobie odpowiednio NDW i FC Atmosferić. W jedynym drugoligowym pojedynku Tornado Ognik podzieliło się punktami z Biurem Podróży Almatur.

Zasady awansu do Mistrzostw Polski i Pucharu Polski AD 2023

Informujemy, że zostały ustalone zasady awansu do Mistrzostw Polski i Pucharu Polski SuperLiga6 w sezonie 2022/2023. Pewnymi gry w warszawskich finałach PP są El Pistoleros – dwukrotni triumfatorzy Pucharu WL Ligi.

Zapisy na wiosenny Puchar WL Ligi

Do poniedziałku, 3 kwietnia będzie można zapisać drużynę do rozgrywek wiosennego Pucharu WL Ligi. Pierwsze mecze zostały zaplanowane na niedzielę, 23 kwietnia. Trofeum bronić będą El Pistoleros, którzy zimą wywalczyli przepustkę do rozgrywek Pucharu Polski.

Tilted Penguins w znakomitej formie

Czwarte zwycięstwo z rzędu i awans na pierwsze miejsce – Tilted Penguins kontynuują znakomitą passę. Luis&Spółka liderem drugiej ligi z kompletem wygranych. FDK i afgcomputers.pl na zwycięskiej ścieżce. Pierwsze historyczne trzy punkty trafiają do Snow Kids.

Derby Lubonia dla Ejbrów

Ejbry wygrały z Kolibem w derbach Lubonia, a OIimpia rozprawiła się z transkrupką.pl. Pierwsze zwycięstwo w drugiej lidze odniósł FTF. Udany początek sezonu ma za sobą Mechaniczna Pomarańcza. FarbSystem nadal bez straty.

System rozgrywek sezonu Wiosna 2023

49 zespołów rywalizować będzie podczas wiosennej edycji WL Ligi. Oprócz zmagań ligowych drużyny zagrają w Pucharze WL Ligi i Pucharze Wiary Lecha.

Terminarz 7. kolejki

Przedstawiamy terminarz 7. kolejki wiosennej edycji. Rywalizacja w Wielkim Tygodnia odbywać się będzie do czwartku.

Emeritos Galaktikos liderem z kompletem punktów, pierwsze zwycięstwo Byczków

W poniedziałkowy wieczór wystartowała szósta odsłona wiosennej edycji. Chłosta pokonała w meczu kolejki Bragę, wysokie wygrane odnieśli Emeritos Galaktikos i afgcomputers.pl, Byczki odniosły premierowe zwycięstwo w obecnej edycji.

Dwucyfrowy łup bramkowy FarbSystem-u i FC Atmosfericia

W pierwszoligowej potyczce Noteciaki pokonały transkrupkę 2:1. Była to pierwsza wygrana zielono-białych na wiosnę. FarbSystem i FC Atmosferić zdobyli odpowiednio dziesięć i jedenaście bramek. Były to drugie zwycięstwa obu zespołów.

Tilted Penguins, Bistro Kopernik i Diadal liderami

Tilted Penguins odnieśli drugie dwucyfrowe zwycięstwo. Łącznie na koncie mają trzy wygrane w trzech spotkaniach. Identycznym dorobkiem mogą pochwalić się Bistro Kopernik i NDW. Nowym liderem grupy B w drugiej lidze został Diadal. Udany debiut ma za sobą afgcomputers.pl.

Prostal, IKP Olimpia i Luis&Spółka kompletują kolejne wygrane

Czwartą wygraną w sezonie odniósł Prostal. Jedno zwycięstwo mniej na koncie mają IKP Olimpia i Luis&Spółka. Po znakomitym pościgu pierwszy komplet punktów dopisało Tornado Ognik. Trans-Stal Luboń została liderem drugoligowej tabeli grupy B. Niepokonane Krwinki wygrały drugi wiosenny mecz.

Terminarz 6. kolejki

Przedstawiamy terminarz szóstej kolejki, która zakończy marcową kampanię. Mecze odbywać się będą od poniedziałku do piątku.

FDK zatrzymało techmarkety.pl

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się już piąta odsłona piłkarskiej wiosny. Boisko przy Grunwaldzkiej z trzema punktami opuszczały cztery ekipy – Dom Wydawniczy Rebis, Diadal, FDK i Oni.

Relacje meczowe (15.03 – 17.03)

W środę i piątek odbyło się jedenaście meczów. Zapraszamy na podsumowanie w telegraficznym skrócie.

Komunikat w sprawie działalności mediów WL Ligi

Informujemy, że w dniach 15.03 – 19.03.2023 strona internetowa i media społecznościowe WL Ligi będą działały w ograniczonym zakresie. W ciągu najbliższych pięciu dni za pośrednictwem witryny będą przekazywane z opóźnieniem wyniki spotkań. Następnie będą uzupełnianie składy, strzelcy, a także kartki.

Trzy zwycięstwa na koncie techmarkety.pl

W marcu jak w garncu. Podczas wtorkowej kolejki obserwowaliśmy mecze w trzech różnych rodzajach pogody. Było wiosenne ciepło, padający deszcz, a na koniec opad śniegu. Nie miało to wpływu na jakość spotkań, które stały na wysokim poziomie.

Chłosta ruszyła po obronę tytułu

Od zwycięstwa rywalizację w lidze rozpoczęli obrońcy tytułu. Evertec wygrał pierwszy mecz po spadku do drugiej ligi. Drugi komplet punktów zdobyli Polibulls, pierwsze debiutanckie zwycięstwo wpadło na konto FDK.

Terminarz 5. kolejki

Przedstawiamy terminarz piątej kolejki wiosennej edycji, która odbędzie się od poniedziałku do czwartku.

Drugi komplet punktów na koncie Prostalu. Derbowe potyczki dla Ledów i Bistra Kopernik

Zima nie odpuściła. Środowe mecze, podobnie jak wtorkowe, odbyły się przy padającym śniegu. Rozegrano osiem spotkań.

Terminarz 4. kolejki

Przedstawiamy terminarz czwartej serii spotkań wiosennej kampanii. Mecze odbywać się będą od poniedziałku do piątku z pominięciem dnia meczowego Kolejorza, który w czwartek rywalizować będzie w Sztokholmie o ćwierćfinał Ligi Konferencji.

IKP Olimpia rozpoczęła sezon od wygranej

Trzeci tydzień wiosennych zmagań rozpoczęliśmy wyjątkowo we wtorek. W zimowej aurze odbyło się siedem spotkań.

Poniedziałkowe mecze odwołane

Zaplanowane na poniedziałek, 6 marca cztery mecze 3. kolejki wiosennej edycji zostały odwołane z uwagi na zalegający na płycie boiska śnieg.

Joga Bonito z drugim zwycięstwem. Udane inauguracje FSC Bragi i NDW

FSC Braga udanie rozpoczęła wiosenną edycję w pierwszym meczu wygrywając z transkrupką.pl. Drugi komplet punktów zgarnęła Joga Bonito. NDW na start nowego sezonu odniosło efektowne zwycięstwo.

Druga wygrana Onych na wiosnę

Jednobramkowe zwycięstwa w drugiej lidze FC Albatrosa i Opalu Stoczniowiec. Udane debiuty powroty zanotowały zespoły Prostalu i Czarnych Panter. Drugą wygraną na wiosnę na swoje konto zapisali Oni, pierwszą Los Amarillos.

Noteciaki zostają w elicie

Zwycięstwem Noteciaków zakończył się pojedynek play-off o 1. WL Ligę. Zielono-biali wygrali z Almaturem 3:1, dzięki czemu zachowali pierwszoligowy status.

Terminarz 3. kolejki

Przedstawiamy terminarz trzeciej kolejki, która zostanie rozegrana od poniedziałku do środy. Łącznie odbędzie się 19 spotkań.

Trzy punkty dla Rebisu

W jedynym ligowym pojedynku, który został rozegrany we wtorkowy wieczór Dom Wydawniczy Rebis pokonał Gietewu.

Diadal awansował do drugiej ligi

Do trzech razy sztuka. Diadal w trzecim występie w play-off osiągnął cel i awansował do drugiej ligi. W finale pokonał Szturmowców.

Zagrają o pierwszą i drugą ligę

We wtorkowy i środowy wieczór poznamy dwóch ostatnich beniaminków drugiej ligi i drużynę, która uzupełni pierwszoligową stawkę. 1 marca o awans do elity zagrają Alcomex Noteciaki i Biuro Podróży Almatur. Dzień wcześniej odbędzie walka o drugą ligę, w której uczestniczyć będą Szturmowcy, Diadal, Błękitni Czerwonak i FC Atmosferić.

Chłosta wygrała Superpuchar

Chłosta przerwała zwycięską passę IKP Olimpii, która trwała blisko cztery lata. Mistrzowie WL Ligi po zwycięstwie w finale nad obrońcami trofeum wywalczyli Superpuchar WL Ligi.

Sześć najlepszych drużyn jesieni zagra dziś o Superpuchar

Dziś przed godziną 22 poznamy triumfatora Superpucharu WL Ligi. O ósmy triumf z rzędu powalczy IKP Olimpia, która ma na koncie dziewięć trofeów.

1. WL Liga: Srebrni Emeritos Galaktikos, brązowi Tilted Penguins

W ostatniej kolejce pierwszej ligi trwał wyścig po medale, w którym uczestniczyły trzy drużyny. Ostatecznie na podium rywalizację w zimowej edycji zakończyli Emeritos Galaktikos i Tilted Penguins.

2. WL Liga: Revengers mistrzem drugiej ligi

Zwycięstwo w ostatnim ligowym pojedynku zapewniło Revengersom pierwsze miejsce w drugiej lidze. Złoci medaliści i Zjednoczony Luboń w sobotę zgarnęli po sześć punktów.

Puchar WL Ligi: El Pistoleros triumfują i awansują do Pucharu Polski

Zrobili to! El Pistoleros wywalczyli drugi Puchar WL Ligi w sezonie 2022/2023 i awansowali na warszawskie finały Pucharu Polski. Do wyłonienia zwycięzcy w finale potrzebne były rzuty karne.

Luis&Spółka zdobyli Puchar Wiary Lecha

Luis&Spółka po złotej bramce strzelonej przez Marka Michalaka dwie minuty przed końcem zdobyli Puchar Wiary Lecha. W finale pokonali El Pistoleros.

W sobotę poznamy triumfatora zimowego Pucharu WL Ligi

Podczas ostatniej kolejki zimowej edycji poznamy triumfatora Pucharu WL Ligi. El Pistoleros zagrają o bilet do Warszawy, natomiast pozostałe trzy zespoły o prawo gry w Turnieju Zdobywców Pucharu, który w czerwcu wyłoni finalistów Pucharu Polski.

Zwycięstwa Jogi Bonito, Onych i Polibulls

Trzy zespoły dopisały do dorobku premierowe trzy punkty. W drugiej lidze zwycięstwo odniosła Joga Bonito, na trzecim froncie komplet oczek zgarnęły zespoły Onych i Polibulls.

Terminarz 2. kolejki

Druga odsłona wiosennej edycji zapowiada się niezwykle ciekawie. Oprócz meczów ligowych odbędzie się rywalizacja o Superpuchar WL Ligi, a także pojedynki play-off o pierwszą i drugą ligę.

Inauguracja wiosny

Wiosenną edycję zainaugurowały szóstki Albatrosów i Habitat. Pierwszego gola sezonu strzelił zawodnik pierwszej ekipy – Damian Łuczak. Oba zespoły podzieliły się punktami. Pierwsze zwycięstwa na swoje konta zapisali Synowie Gehenny i techmarkety.pl.

Terminarz 11. kolejki

Zimową edycję zakończymy w sobotę, 25 lutego. Podczas 11. kolejki poznamy ostatnie rozstrzygnięcia w obu ligach, Pucharze WL Ligi i Pucharze Wiary Lecha.

Puchar Wiary Lecha: El Pistoleros w półfinale

Po niedzielnych grach dziesiątej serii spotkań poznaliśmy drugiego półfinalistę Pucharu Wiary Lecha. Zostali nim El Pistoleros, którzy podczas ostatniej kolejki zgarnęli komplet sześciu punktów.

2. WL Liga: Ważne zwycięstwo FDK, Laruss Real Players w pierwszej lidze

Sprawa mistrzostwa drugiej ligi rozstrzygnie się między FDK i Revengersami. Ta pierwsza drużyna zakończyła sezon kluczową wygraną nad Laruss Real Players, który pomimo dwóch porażek zapewnił sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

1. WL Liga: Opal Stoczniowiec w mistrzowskiej koronie

Opal Stoczniowiec przypieczętował mistrzostwo WL Ligi efektown dwucyfrową wygraną nad Sempler-em. Pewnie miejsce na pudle zapewnili sobie Emeritos Galaktikos.

Terminarz 1. kolejki wiosennej edycji

Rozgrywki wiosennej edycji WL Ligi wystartują szybciej niż w poprzednich latach. Pierwsze mecze zostaną rozegrane już w najbliższy wtorek, 21 lutego. Na inaugurację rywalizację rozpocznie dziesięć zespołów.

FC Atmosferić zagra w play-off o drugą ligę

W poniedziałek, 13 lutego zakończyły się zapisy dla zespołów, które występowały na WL Lidze w sezonie Jesień 2022. Do rozgrywek nie przystąpiło FC Kwiatowe, które w poprzednim sezonie wywalczyło miejsce w play-off o drugą ligę. Ich miejsce zajął FC Atmosferić.

Terminarz 10. kolejki

W najbliższą niedzielę odbędzie się przedostatnia kolejka zimowej edycji.

Puchar Wiary Lecha: Luis&Spółka zagra w półfinale

Luis&Spółka zgarnął podczas niedzielnej kolejki sześć punktów, które pozwoliły na awans do półfinału Pucharu Wiary Lecha. Rywala zielonych wyłoni klasyfikacja całosezonowa grupy spadkowej.

1. WL Liga: Opal Stoczniowiec krok od mistrzostwa

Dwie wygrane przybliżyły Opal Stoczniowiec do mistrzostwa zimowej WL Ligi. Niebiesko-czarni potrzebują do wywalczenia złotych krążków jednej wygranej w dwóch ostatnich pojedynkach. Dzięki wygranej nad Gietewu awans do półfinału Pucharu Wiary Lecha wywalczyli Luis&Spółka.

2. WL Liga: FDK i Revengersi awansowali do pierwszej ligi

FDK i Revengersi wywalczyli awans do pierwszej ligi, trzeci w tabeli Laruss Real Players udanie zakończył fazę zasadniczą rozgrywek.

Wyniki II Plebiscytu WL Ligi

Przy okazji Gali WL Ligi za sezon Jesień 2022 rozdane zostały wyróżnienia za ubiegły rok w Plebiscycie WL Ligi. Nagrody zostały przyznane w siedmiu kategoriach.

Nagrody za jesienną edycję rozdane

W piątkowy wieczór w Restauracji Podanie pod III trybuną stadionu Lecha Poznań odbyła się Gala WL Ligi za sezon Jesień 2022.

Nominacje Plebiscytu 2022: Zawodnik roku

Adamczak, Gajewski i Pachelski – oto zestaw nominowanych w kategorii Zawodnik Roku 2022. Zwycięzcę poznamy w najbliższy piątek podczas Gali WL Ligi, która odbędzie się w Restauracji Podanie.

Terminarz 9. kolejki

Zimowa edycja wkracza w decydującą fazę. Podczas dziewiątej kolejki odbędzie się zdecydowana większość meczów drugiej rundy, ale także ostatnie trzy ostatnie spotkania pierwszej części rozgrywek.

Ruszyła rywalizacja o Puchar Wiary Lecha

Podczas zimowej edycji nie zabraknie rozgrywek o Puchar Wiary Lecha. O trofeum zagrają najlepsze zespoły grupy spadkowej 1. WL Ligi i grupy pocieszenia 2. WL Ligi.

2. WL Liga: Zjednoczony Luboń w grupie mistrzowskiej, Revengersi zdobyli sześć punktów

Nie było niespodzianki. Zjednoczony Luboń ograł ostatnich Snow Kids i awansował do najlepszej piątki drugiej ligi. Bardzo udaną niedzielę mają za sobą zawodnicy Revengersów, którzy zgarnęli komplet sześciu punktów.

1. WL Liga: Kluczowy gol w ostatniej sekundzie

Sempler czekał na dobre wieści z meczu Emeritos Galaktikos – Gietewu i się doczekał. Podział punktów pozwolił na awans do grupy mistrzowskiej.

Nominacje Plebiscytu 2022: Drużyna Roku

Reprezentanci Poznania na Mistrzostwa i Puchar Polski, a także mistrzowie WL Ligi rywalizować będą o miano najlepszej drużyny w 2022 roku. Do nominowanych przed rokiem: IKP Olimpii i transkrupki.pl dołączyła Chłosta. Tytułu broni ta pierwsza ekipa.

Gala WL Ligi odbędzie się w piątek, 10 lutego w Restauracji Podanie

Gala jesiennej WL Ligi, podczas którego zostaną rozdane także nagrody dla najlepszych w 2022 roku odbędzie się 10 lutego (piątek) w Restauracji Podanie. Początek gali został zaplanowany na godzinę 20:00.

Zmiany w kadrach do 5 lutego

Do 5 lutego do godziny 23:59 będzie można dokonywać zmian w kadrach drużyn na sezon Zima 2022/2023.

Terminarz 8. kolejki

Kampanię lutową rozpoczniemy w niedzielę, 5 lutego po meczu Lecha z Miedzią Legnica. Start ósmej kolejki został wyznaczony na godzinę 18:15.

1. WL Liga: Diadal ograł lidera, Sempler bliżej grupy mistrzowskiej

W meczu na szczycie Diadal pokonał Opal Stoczniowiec. W grze o ostatnie wolne miejsce w grupie mistrzowskiej pozostały dwa zespoły: Sempler i Gietewu.

2. WL Liga: Cztery zespoły w grupie mistrzowskiej

Sześć punktów do dorobku dopisały aż trzy zespoły: FDK, Laruss Real Players i Zjednoczony Luboń. Dwie pierwsze drużyny awansowały do grupy mistrzowskiej. Pomimo gorszej dyspozycji i porażek w najlepszej piątce zameldowały się również Revengersi oraz UP.

Nominacje Plebiscytu 2022: Manager roku

Czas na nominacje w kategorii Manager Roku 2022. W trójce najlepszych drugi raz z rzędu znaleźli się Michał Golak (zeszłoroczny triumfator) i Marcin Mytnik. Do grona nominowanych dołączył też Szymon Korczyk.

1. WL Liga: Opal Stoczniowiec lepszy w hicie kolejki

Kapitalną niedzielę mają za sobą zawodnicy Opal-u Stoczniowiec. Dzięki wygranej w hicie kolejki nad Emeritos Galaktikos awansowali do grupy mistrzowskiej i na pozycję lidera. Poznaliśmy cztery zespoły, które w drugiej fazie rozgrywek powalczą o medale. Wśród nich oprócz Opal-u znaleźli się także Galaktyczni, Tilted Penguins i Diadal.

2. WL Liga: FDK na czele, Laruss Real Players trzeci

Z dwoma zwycięstwami balon APR na Dębcu opuszczali FDK i Laruss Real Players. Oba zespoły po sześciu kolejkach zajmują miejsca na podium. Liderem jest FDK.

Terminarz 7. kolejki

W najbliższy weekend WL Liga ponownie zagra systemem sobota-niedziela. Tym razem jednego dnia odbędą się pojedynki drugiej ligi, a dzień później mecze elity.

Puchar WL Ligi: UP i Zjednoczony Luboń zagrają w Final Four

Jednobramkowe zwycięstwa w ćwierćfinale zadecydowały o awansie do Final Four Pucharu WL Ligi. W najlepszej czwórce zagrają dwaj drugoligowcy: UP i Zjednoczony Luboń.

Nominacje Plebiscytu 2022: Bramkarz roku

Rozpoczynamy przedstawianie nominowanych zawodników w II Plebiscycie WL Ligi. Na pierwszy ogień idzie kategoria Bramkarz Roku, w której tytułu sprzed roku bronić będzie golkiper transkrupki.pl – Mateusz Chmal.

Zapisy na sezon Wiosna 2023

Informujemy, że od dnia 18 stycznia rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na wiosenną edycję WL Ligi, której start planowany jest na 20 lutego br. Będzie to 38. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Mistrza Polski. 

Terminarz 6. kolejki

Plan na weekend 21/22 stycznia wygląda następująco – w sobotę odbędą się mecze grup C i D Pucharu WL Ligi, a w niedzielę rozegrane zostaną pojedynki szóstej kolejki.

1. WL Liga: Grupa pościgowa zmniejszyła stratę do lidera

Trzy komplety punktów trzech czołowych zespołów. Opal Stoczniowiec, Diadal i Tilted Penguins odrobili część strat do Emeritos Galaktikos i są już jedną nogą w grupie mistrzowskiej.

2. WL Liga: Kanonady Revengersów

Nowym liderem po piątej kolejce zostali Revengersi, którzy w dwóch niedzielnych pojedynkach zdobyli sześć punktów i aż 31! bramek. Na drugie miejsce po remisie z Imperium Łazarskim spadło UP. Z sześcioma punktami dębiecką arenę opuszczali zawodnicy Laruss Real Players.

Puchar WL Ligi: Emeritos Galaktikos i El Pistoleros zagrają w półfinale

Podczas pierwszego dnia rywalizacji w Pucharze WL Ligi poznaliśmy dwóch półfinalistów. Do Final Four awans wywalczyły drużyny Emeritos Galaktikos i El Pistoleros, którzy w lutym staną przed szansą na zdobycie przepustki na finały Pucharu Polski.

II Plebiscyt WL Ligi – nagrodzimy za rok 2022

Podczas najbliższej gali WL Ligi, która jest zaplanowana na luty po raz drugi w historii zostaną rozdane wyróżnienia za mijający rok. W najbliższym czasie przedstawimy nominowanych w czterech kategoriach.

Terminarz 5. kolejki

Dwudniowy maraton piłkarski czeka nas w najbliższy weekend. W sobotę rozegrane zostaną mecze grupy A i B Pucharu WL Ligi, a dzień później w 18 pojedynkach trwać będzie walka o ligowe punkty.

1. WL Liga: Sześciopunktowy Opal Stoczniowiec

Bardzo udaną niedzielę mają za sobą zawodnicy Opal-u Stoczniowiec. Niebiesko-czarni wygrali oba spotkania i awansowali na pozycję wicelidera. Stawce przewodzą Emeritos Galaktikos, którym przytrafiła się pierwsza wpadka.

2. WL Liga: UP i FDK na czele

Po pierwszych kolejkach w nowym roku na czele tabeli znajdują się UP i FDK. Oba zespoły w niedzielnej kolejce zgarnęły po cztery punkty.

1. WL Liga: Emeritos Galaktikos liderem pełną gębą

Emeritos Galaktikos mają za sobą znakomity dzień pod dębieckim balonem. W piątkowy wieczór pokonali kolejne dwie przeszkody i powiększyli przewagę nad wiceliderem do pięciu oczek. Kapitalnym pościgiem zakończonym zwycięstwem popisali się Tilted Penguins, którym udało się odrobić czterobramkową stratę.

2. WL Liga: Dwie wygrane Revengersów

Drugoligowcy otworzyli 2023 rok na WL Lidze. W pierwszym meczu Zjednoczeni Luboń pokonali Imperium Łazarskie, a w kolejnych dwóch potyczkach komplet punktów zgarnęli Revengersi.

Terminarz 3 i 4. kolejki

Wracamy do gry! Pierwsze mecze w 2023 roku odbędą się w długi weekend. 6 stycznia rozegramy sześć pojedynków, a dwa dni później dwanaście.

Rok 2022 na WL Lidze

Czas na podsumowanie mijających dwunastu miesięcy, które na WL Lidze były bardzo intensywne. Odbyły się cztery edycje rozgrywek ligowych, zorganizowany został turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań, wręczyliśmy pierwszy raz nagrody w Plebiscycie WL Ligi i wysłaliśmy cztery drużyny na warszawskie finały Pucharu i Mistrzostw Polski.

Puchar WL Ligi: Grupy rozlosowane

Podczas turnieju Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego odbyło się losowanie grup Pucharu WL Ligi. Mecze eliminacyjne odbędą się w soboty: 14 i 21 stycznia.

Przed losowaniem zimowego Pucharu WL Ligi

W sobotę podczas turnieju Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego odbędzie się losowanie grup zimowego Pucharu WL Ligi. Trofeum nie obroni Chłosta, która nie przystąpiła do rozgrywek w sezonie 2022/23. Zwycięzca Pucharu WL Ligi otrzyma przepustkę na play-off o wyjazd na Puchar Polski.

System rozgrywek zimowej edycji

W sezonie Zima 2022/2023 w WL Lidze uczestniczyć będzie 20 zespołów, które zostały podzielone na dwie klasy rozgrywkowe – po 10 drużyn w każdej. Rozbudowany został Puchar WL Ligi. Rywalizacja o trofeum odbędzie się w dwóch fazach – grupowej i pucharowej.

Udany debiut Diadala w pierwszej lidze

Po drugiej kolejce nastąpiły zmiany liderów w obu ligach. Z sześcioma punktami i najlepszym bilansem bramkowym na czele są Diadal i UP.

Sześciopunktowa inauguracja Emeritos Galaktikos i El Pistoleros

Wystartowała zimowa edycja WL Ligi w sezonie 2022/2023. Z sześcioma punktami balon APR Dębiec opuszczały zespoły Emeritos Galaktikos i El Pistoleros. Bez przegranej dzień zakończyli Tilted Penguins, którym udało się efektownie wygrać, ale i stracić trzybramkowe prowadzenie.

Terminarz 2. kolejki

W niedzielę, 11 grudnia odbędzie się druga odsłona zimowego sezonu. Rozgrywki tego dnia rozpoczną się o godzinie 19:15. Łącznie zaprezentuje się jedenaście zespołów.

Zimowa edycja w dwóch klasach rozgrywkowych

Rozgrywki zimowej WL Ligi podobnie jak w ubiegłym roku odbywać się będą w dwóch ligach. Najwyższa klasa rozgrywkowa liczyć będzie 10 zespołów, a jej zaplecze 8.

Synowie Gehenny trzeci raz z rzędu na podium

Synowie Gehenny trzeci raz z rzędu wywalczyli brązowe krążki pierwszej ligi. Tilted Penguins pokonali IKP Olimpię i na wiosnę ponownie zagrają wśród najlepszych. Oni w ostatnim meczu odnieśli pierwsze zwycięstwo (na boisku) na jesień.

Terminarz 1. kolejki

W niedzielę 4 grudnia rozpoczną się zimowe zmagania na WL Lidze. Podczas pierwszej kolejki zaprezentują się trzy zespoły – El Pistoleros, NDW i UP.

IKP Olimpia zachowała ligowy byt

Synowie Gehenny zatrzymali Chłostę i awansowali na trzecie miejsce. IKP Olimpia zdobyła punkt potrzebny do utrzymania.

Mechaniczna Pomarańcza zdobywcą Pucharu Wiary Lecha

Najlepszym zespołem jesiennego Pucharu Wiary Lecha została Mechaniczna Pomarańcza. Trzecioligowiec w finale wygrał z Gietewu po rzutach karnych.

Przed wtorkowymi finałami Pucharu Wiary Lecha

Dziś o godzinie 19:30 rozpocznie się rywalizacja o jesienny Puchar Wiary Lecha. O trofeum powalczy sześć zespołów – Dom Wydawniczy Rebis, Gietewu, Mechaniczna Pomarańcza, Jaguars, techmarkety.pl i NDW.

Chłosta mistrzem!

Pierwsze mistrzostwo w historii występów na WL Lidze wywalczyła Chłosta. Ważną wygraną odniosła IKP Olimpia, która w dalszym ciągu walczy o utrzymanie w elicie. Do Pucharu Wiary Lecha awans wywalczyły Gietewu i Rebis.

Synowie Gehenny walczą o trzecie z rzędu podium

Dzięki wygranej nad Bragą Synowie Gehenny pozostali w grze o brązowe krążki w pierwszej lidze. Jesienne rozgrywki zakończyły zespoły ICPen-u i Wozu Drzymały.

Jaguars i techmarkety.pl zagrają w Pucharze Wiary Lecha

Jaguars i techmarkety.pl uzupełnili stawkę trzecioligowców w Pucharze Wiary Lecha. Wcześniej awans do rozgrywek wywalczyli NDW i Mechaniczna Pomarańcza.

FFC Habitat mistrzem 3. WL Ligi

Zwycięstwem FFC Habitat zakończył się pojedynek o tytuł najlepszej drużyny w trzeciej lidze. Srebrne medale powędrują na szyje El Pistoleros.

FTF awansował do 2. WL Ligi

Najważniejsza informacją środowych gier był historyczny awans FTF-u do drugiej ligi. Chłosta po zwycięstwie nad Fajerwerkowem.pl wróciła na pozycję lidera. Tilted Penguins zrobili kolejny krok w kierunku utrzymania. Opal Stoczniowiec zachował drugoligowy status. Dom Wydawniczy Rebis, Gietewu i LED Lighting Team pozostali w grze o awans do Pucharu Wiary Lecha.

Terminarz 16. kolejki

Przedstawiamy terminarz 16. kolejki, która zakończy jesienną edycję WL Ligi.

Zapisy na sezon zimowy zakończone

16 zespołów zagra podczas zimowego sezonu na WL Lidze. Maksymalna liczba drużyn musiała ulec zmniejszeniu z uwagi na brak terminów podczas dwóch grudniowych weekendów.

Kolib Luboń FC awansował do 1. WL Ligi

Kolib Luboń FC po wygranej nad Magicznym Światem zapewnił sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zwycięstwem z sezonem jesiennym pożegnał się Luis&Spółka.

Nowy lider w pierwszej lidze

Transkrupka.pl pokonała Bragę i awansowała na pierwsze miejsce, ale ma aż dwa mecze więcej rozegrane od Chłosty i tylko dwa punkty przewagi. Evertec podzielił się punktami z Alcomex-em. Imperium Łazarskie wysoko pokonało Opal Stoczniowiec.

Błękitni Czerwonak w fazie play-off o drugą ligę

Kolejny krok w kierunku utrzymania zrobili Tilted Penguins. Błękitni Czerwonak zapewnili sobie prawo gry w play-off o drugą ligę. O awans do Pucharu Wiary Lecha powalczą PWW, Krwinki, Byczki, Mechaniczna Pomarańcza, Jaguars i techmarkety.pl. NDW wygrało pierwszy jesienny mecz.

FFC Habitat awansował do drugiej ligi

FFC Habitat po wygranej nad techmarkety.pl wywalczył awans do drugiej ligi. Archiwum X odniósło pierwsze jesienne zwycięstwo.

Udany czwartek dla FTF-u i Szturmowców

Szturmowcy ograli w meczu na szczycie FC Atmosfericia i przed ostatnim pojedynkiem zostali liderem grupy B. Drugie miejsce na zakończenie fazy zasadniczej w grupie A zajął FTF. Zwycięstwem z pierwszą rundą pożegnała się Mechaniczna Pomarańcza.

Dwa kroki Chłosty na drodze do mistrzostwa

Chłosta potrzebuje dwóch wygranych do mistrzostwa. Tilted Penguins łapią oddech w walce o utrzymanie w elicie. Biuro Podróży Almatur i Bistro Kopernik pozostają w walce o pierwszą ligę. Gietewu umacnia się czele grupy spadkowej. Błękitni Czerwonak bliżej gry o play-off.

Terminarz 15. kolejki

Przedstawiamy terminarz 15. kolejki, która potrwa od poniedziałku do niedzieli. Terminy gier czwartkowych, piątkowych i niedzielnych gier pojawią się najpóźniej do piątku, 18 listopada do godziny 12.

Ejbry Luboń mistrzem drugiej ligi

Dzięki wygranej w derbach Lubonia Ejbry zapewniły sobie mistrzostwo 2. WL Ligi, a co za tym idzie także awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Walkę o utrzymanie w elicie od zwycięstwa rozpoczęła IKP Olimpia. Gietewu awansowało na pozycję lidera drugoligowej grupy spadkowej. Szturmowcy pozostali w grze o zwycięstwo w grupie B trzeciej ligi.

transkrupka.pl nadal w grze o mistrzostwo

Transkrupka.pl nie odpuszcza w walce o mistrzostwo. Alcomex Noteciaki bliscy utrzymania w elicie. Luis&Spółka wrócili do gry o pierwszą ligę. LED Lighting Team i Tornado Ognik na podium grupy spadkowej.

El Pistoleros w drugiej lidze

Po emocjonującym pojedynku El Pistoleros pokonali FTF i awansowali do drugiej ligi. Joga Bonito wydostała się strefy spadkowej. ICPen lepszy o cztery gole od Polibulls.

Raport z zapisów. 1/3 miejsc zajęta

Do startu edycji zimowej w sezonie 2022/2023 pozostały ponad trzy tygodnie. Obecnie na liście zgłoszeniowej jest osiem zespołów, czyli minimum do rozpoczęcia rozgrywek. Nowa kampania rozpocznie się w niedzielę, 4 grudnia.

Terminarz 14. kolejki

Przedstawiamy terminarz 14. kolejki, która potrwa od poniedziałku do niedzieli.

Kolib Luboń FC wygrywa w derbach po kapitalnym pościgu

Kolib wygrał w derbach Lubonia z Trans-Stalą i do końca będzie walczył o promocję do elity. Dom Wydawniczy Rebis odzyskał pozycję lidera grupy spadkowej. Błękitni Czerwonak, FC Kwiatowe i FFC Habitat zdobywają ważne trzy punkty.

Lubońskim Ejbrom brakuje punkt

Już tylko jeden punkt brakuje Ejbrom Luboń do wywalczenia awansu do elity. Luis&Spółka wygrał pierwsze spotkanie w fazie finałowej. Ważne zwycięstwa czołowych zespołów trzeciej ligi – Krwinek, Diadala, Atmosfericia i Szturmowców, którym udało się zdobyć trzy punkty w pojedynku na szczycie z FC Culers.

Synowie Gehenny uzupełniają stawkę grupy mistrzowskiej w pierwszej lidze

Synowie Gehenny po golu w 39 min zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej elity. Almatur wygrał ważny mecz w kontekście walki o powrót do pierwszej ligi. Gietewu objęło prowadzenie w grupie spadkowej, bliscy utrzymania są zawodnicy Tornada Ognik.

FTF pozostał w grze o zwycięstwo w grupie A

FTF wygrał z Krwinkami i przedłużył swoje szanse na pierwsze miejsce w grupie A. Pozycję lidera w grupie B utrzymało FC Kwiatowe. Drugie zwycięstwo z rzędu odniosły techmarkety.pl.

Braga wśród najlepszych, Ejbry na autostradzie do elity

Pierwsza listopadowa odsłona jesiennej edycji WL Ligi dostarczyła dziewięciu spotkań. W najciekawszych Braga pokonała Fajerwerkowo.pl i awansowała do grupy mistrzowskiej, Ejbry ograły Albatrosa, a El Pistoleros po stracie bramki w końcówce zremisowali z Błękitnymi.

Terminarz 13. kolejki

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki jesiennej edycji WL Ligi, podczas której grać będziemy od poniedziałku do czwartku.

Zakończenie październikowej kampanii

W poniedziałkowy wieczór zakończyła się październikowa część sezonu jesiennego. Trzy punkty do dorobku dopisały zespołu Bistra Kopernik, Diadala, Jaguars. Remisem zakończył się pojedynek Tornada Ognik z Jogą Bonito.

Zmiany w kadrach do 6 listopada

Do 6 listopada do godziny 23:59 będzie można dokonywać zmian w kadrach drużyn na sezon Jesień 2022.

transkrupka.pl awansowała do grupy mistrzowskiej

Transkrupka.pl wygrała z IKP Olimpią i zapewniła sobie grę w grupie mistrzowskiej. Mistrzowie po porażce zagrają o … utrzymanie. Pierwsze jesienne zwycięstwo odnieśli zawodnicy PWW.

Ciekawie w trzeciej lidze

Na zakończenie rywalizacji w fazie zasadniczej Trans-Stal Luboń pokonała Bistro Kopernik. Coraz ciekawiej wygląda rywalizacja o najwyższe cele w trzeciej lidze. Szanse na pozycje medalowe i play-off przedłużyli Diadal, Błękitni Czerwonak i Habitat.

Terminarz 12. kolejki

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki, która zakończy październikową kampanię i rozpocznie ostatni miesiąc rywalizacji podczas jesiennej edycji.

Zapisy na drugi sezon e-WL Ligi online

Letnia przerwa za nami. Po emocjach związanych z Pucharem e-WL Ligi, który odbył się podczas PGA, rozpoczęły się zapisy do II sezonu e-WL Ligi online.

Luis&Spółka uzupełnił stawkę grupy mistrzowskiej drugiej ligi

Luis&Spółka po wygranej nad Archiwum X i dzięki zwycięstwu Almatura nad Gietewu zameldował się w grupie mistrzowskiej zaplecza elity. Rebis został liderem grupy spadkowej, a Tornado Ognik opuściło miejsca zagrożone degradacją. Pierwszy ligowy mecz po zmianie szyldu zakończył się dla techmarkety.pl efektownym zwycięstwem 7:0.

Alcomex pozostał w grze o najlepszą piątkę elity

Chłosta wygrywała 3:0 i 4:1, ale ostatecznie zremisowała z Bragą 4:4. Alcomex po zwycięstwie nad Synami Gehenny pozostał w grze o najlepszą piątkę elity. FC Atmosferić wygrał mecz na szczycie trzeciej ligi i zachował szanse na bezpośredni awans.

Zagraj zimą na WL Lidze

Informujemy, że od dnia 24 października rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na rozgrywki zimowej edycji WL Ligi pod balonem, której start planowany jest na weekend 3/4 grudnia br. Będzie to 37. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Lecha Poznań. 

El Pistoleros zdobywcami Pucharu WL Ligi w sezonie Jesień 2022

Trzecioligowi El Pistoleros wygrali rozgrywki jesiennego Pucharu WL Ligi. W finale beniaminek trzeciej ligi pokonał transkrupkę.pl. Trzecie miejsce wywalczył Luis&Spółka.

Finały Pucharu WL Ligi – dziś poznamy zdobywcę trofeum w sezonie Jesień 2022

Przyszedł czas na drugie, po Suerpucharze, rozstrzygnięcie w sezonie jesiennym. Dziś wieczorem do walki o Puchar WL Ligi stanie sześć zespołów. Główną nagrodą dla zwycięzcy będzie przepustka na Turniej Zdobywców Pucharu, podczas którego będzie można wywalczyć przepustkę na Puchar Polski.

Efektowny FTF

W piątkowy wieczór grała trzecia liga. FTF po efektownym 18:0 awansował na pozycję wicelidera grupy A. Drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli Los Amarillos, a czwarty raz komplet punktów zgarnęła FC Colquimica.

Trans-Stal Luboń zagra w grupie mistrzowskiej

Trans-Stal Luboń awansowała do najlepszej ósemki drugiej ligi. Ważne trzy punkty zgarnął LED Lighting Team. FC Atmosferić pozostaje w grze o awans na zaplecze elity.

Ważna wygrana Tilted Penguins

Tilted Penguins po zwycięstwie nad Alcomex-em złapali kontakt bezpieczną strefą nad kreską. W trzeciej lidze zwycięstwa odnieśli Diadal i FC Culers. Ważne punkty po remisie z Hangover FC straciła Mechaniczna Pomarańcza.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki jesiennej edycji WL Ligi, która zakończy październikową kampanię.

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl i Magiczny Świat zagrają w grupach mistrzowskich

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl pierwszy raz. w historii znalazła sposób na IKP Olimpię. Dzięki wygranej awansowała do grupy mistrzowskiej. O awans do elity zagra Magiczny Świat. Już tylko punkt dzieli El Pistoleros od promocji na drugi szczebel.

Pokaz siły Chłosty

W meczu na szczycie Chłosta okazała się zdecydowanie lepsza od transkrupki.pl. Awans do grupy mistrzowskiej zaplecza elity wywalczyło Bistro Kopernik. Szanse na grę w najlepszej ósemce 2. WL Ligi zachowało Imperium Łazarskie.

Pojedynek medalistów dla Synów Gehenny

Synowie Gehenny pokonali IKP Olimpię i awansowali na czwarte miejsce. FC Kwiatowe powróciło na pozycję lidera grupy B trzeciej ligi. Jaguars odnieśli pierwsze jesienne zwycięstwo.

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl dobiła do podium

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl po zwycięstwie nad Evertec awansowała do ścisłej czołówki elity. Beniaminki pierwszej ligi podzieliły się punktami. FC Albatros wrócił na pierwsze miejsce w grupie A. Ważne wygrane odniosły Trans-Stal i Imperium Łazarskie. FTF uratował remis w pojedynku z Diadalem, a FFC Habitat pokonał wyżej notowanego Atmosfericia.

Terminarz 10. kolejki

Przedstawiamy terminarz dziesiątej serii. Kolejka rozpocznie się w poniedziałek, a zakończy w sobotę finałami Pucharu WL Ligi.

Alcomex Noteciaki dalej w grze o grupę mistrzowską

Alcomex Noteciaki wrócili na właściwe tory. Magiczny Świat, Gietewu i Rebis bliżej grupy mistrzowskiej. Pierwsze zwycięstwo wpadło na konto Los Amarillos. Pojedynek Polibulls z Hangover FC na remis.

Kolib i Almatur zagrają o awans do elity

Kolejne dwie drużyny zapewniły sobie prawo gry w grupie mistrzowskiej drugiej ligi. Do najlepszej ósemki awansowały zespoły Kolibu i Almatura. Ważne zwycięstwo odniosła Mechaniczna Pomarańcza.

Mecz na szczycie dla Szturmowców

Bistro Kopernik nowym liderem drugiej ligi. Szturmowcy wygrali szlagier trzeciego frontu i awansowali na pierwsze miejsce w grupie B. Winiary FC z trzecim zwycięstwem na jesień.

Ejbry Luboń zagrają o awans do pierwszej ligi

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl wygrała z transkrupką.pl, dla której była to pierwsza jesienna porażka. Ejbry Luboń po zwycięstwie w meczu na szczycie zapewniły sobie grę w grupie mistrzowskiej drugiej ligi. LED Lighting Team wygrał w derbach Łazarza. Mechaniczna Pomarańcza, Błękitni Czerwonak, FC Atmosferić i FC Culers umocnili się w czołówkach grup trzeciego szczebla.

Terminarz 9. kolejki

Przedstawiamy terminarz dziewiątej kolejki, która rozpocznie się w poniedziałek 10 października.

Ważne zwycięstwo Synów Gehenny

Ważne zwycięstwo odnieśli Synowie Gehenny. Bliżej grupy mistrzowskiej po wygranych znaleźli się Gietewu, Trans-Stal Luboń i Luis&Spółka. El Pistoleros pewnie kroczą po awans do drugiej ligi. Diadal nie przegrywa trzeciego kolejnego meczu, FFC Habitat przełamują się po dwóch porażkach.

Pościg Rebisu warty punkt

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się ósma kolejka jesiennej edycji. Trzy punkty do swojego dorobku dopisały drużyny FSC Bragi i Magicznego Świata. Po kapitalnym pościgu Dom Wydawniczy Rebis zremisował z Opal-em Stoczniowiec.

Puchar e-WL Ligi na Poznań Game Arena 2022

Na zaproszenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Stowarzyszenie Wiara Lecha zorganizuje niebiesko-białą strefą podczas Poznań Game Arena 2022. W dniach 7-9 października Drużyna Wiary Lecha zorganizuje dwa turnieje minifootballu 3×3 dla młodzieży ze szkoły średniej, a WL Liga Puchar e-WL Ligi w formule 1vs1 i 2vs2.

FSC Braga urwała punkty transkrupce.pl

Podział punktów w starciu transkrupki.pl z Bragą. W trzeciej lidze pierwsze zwycięstwo odnieśli Polibulls, a remisem zakończyła się potyczka Winiar z PWW.

FTF wrócił na zwycięską ścieżkę

IKP Olimpia zremisowała z Emeritos Galaktikos. FarbSystem wygrał drugi mecz na jesień i opuścił przedostatnie miejsce. FTF zgarnął czwarty komplet punktów. 1. WL Liga: Mistrz z beniaminkiem na remis Po dwóch pojedynkach w Superpucharze WL Ligi IKP Olimpia zmierzyła się z Emeritos Galaktikos na poziomie pierwszej ligi. W pucharowych bojach dwukrotnie pojedynki kończyły się remisem. […]

Evertec i Hurtownia.Fajerwerkowo.pl na szóstkę

Evertec po środowych grach awansował na trzecie miejsce w tabeli. Pierwsze zwycięstwo na jesień wywalczyła Hurtownia.Fajerwerkowo.pl. Trzy punkty i dziewięć goli wpadło na konto Bistra Kopernik i Luis&Spółka. FC Kwiatowe i Szturmowcy wygrywają kolejne mecze i wracają na prowadzenie w grupie B trzeciej ligi. Diadal w ostatniej minucie odrobił stratę dwóch goli.

Terminarz 8. kolejki

Przedstawiamy terminarz ósmej kolejki, która rozpocznie październikową kampanię jesiennej edycji.

Derby Lubonia dla Ejbrów

Chłosta wygrywa piąty mecz na jesień i przewodzi w elicie. Ejbry lepsze od Kolibu w derbach Lubonia. Albatros utrzymał pozycję lidera w grupie A drugiej ligi. El Pistoleros wygrali szósty mecz na jesień, a Byczki powstrzymały Krwinki.

Zwycięstwa Jogi Bonito, Gietewu i Q Service Automagnat na początek siódmej kolejki

Joga Bonito i Gietewu z drugimi wygranymi z rzędu. Q Service Automagnat dogonił lidera.

Przełamanie Bragi

FSC Braga przełamała serię dwóch porażek z rzędu i zgarnęła cenne trzy punkty. Q Service Automagnat awansował na trzecie miejsce. FC Culers ratują punkt po golu w ostatniej minucie.

Trzecie zwycięstwo z rzędu na koncie Hangover FC

Trans-Stal Luboń wygrała pierwszy mecz na jesień. Trzecie kolejne zwycięstwo odniósł Hangover FC. Mechaniczna Pomarańcza efektownie zatrzymała rozpędzony FTF.

Udane pościgi Everteca i Bistra Kopernik

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl zatrzymała Chłostę. Kapitalne pościgi Evertec-a i Bistra Kopernik. Almatur wygrał 5:0 i awansował na fotel lidera drugiej ligi. Na czele trzeciego frontu znalazło się FC Kwiatowe. Trzecie wygrane na swoje konta zapisały Błękitni Czerwonak i FC Colquimica.

Terminarz 7. kolejki

Przedstawiamy terminarz siódmej serii jesiennej WL Ligi, która zakończy wrześniową kampanię. Mecz odbywać się będą od poniedziałku do piątku.

FC Atmosferić i Krwinki dalej bez straty

Mistrz lepszy od wicemistrza. Joga Bonito wygrywa pierwszy mecz w drugiej lidze. Rebis w meczu na szczycie ograł Albatrosa. Ejbry po zwycięstwie nad Luis&Spółka awansowały na pozycję wicelidera. W trzeciej lidze kolejne wygrane odniosły Krwinki i FC Atmosferić. Przełamał się Diadal.

Final Six Pucharu WL Ligi odbędzie się 22 października

W sobotę, 22 października poznamy triumfatora rozgrywek o Puchar WL Ligi. O trofeum zagra sześć zespołów. Początek zmagań został zaplanowany na godzinę 18:15.

System rozgrywek sezonu Jesień 2022

52 zespoły rywalizować będą podczas jesiennej edycji. Najwięcej drużyn, bo 24, zagra w najniższej klasie rozgrywkowej.

Najlepsi wiosennej edycji uhonorowani

W piątkowy wieczór w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz odbyła się Gala WL Ligi za sezon Wiosna 2022.

Pierwsze punkty Gietewu

W przeciągu kilku dni transkrupka.pl zniwelowała stratę sześciu punktów do prowadzącej w elicie Chłosty. Oba zespoły jako jedyne w najwyższej klasie rozgrywkowej nie straciły jeszcze punktu. W drugiej lidze pierwszą wygraną odniosło Gietewu, natomiast drugi raz komplet punktów zgarnęli zawodnicy Opal-u Stoczniowiec.

Pokaz siły transkrupki.pl

Transkrupka.pl wygrała trzeci mecz w sezonie i zmniejszyła stratę do prowadzącej Chłosty. W trzeciej lidze na czoło tabeli wrócili Szturmowcy. Drugi mecz na jesień wygrał Q Service Automagnat.

Chłosta i Kolib na fali

Chłosta lepsza od mistrzów. Kolib Luboń FC odnosi czwarte zwycięstwo w sezonie. FTF i FC Kwiatowe zgłaszają drugoligowe aspiracje. Znakomity debiut w wykonaniu FFC Habitat.

Terminarz 6. kolejki

Przedstawiamy terminarz szóstej kolejki jesiennej edycji. Mecze będą rozgrywane od poniedziałku do piątku.

El Pistoleros idą jak burza

Evertec wygrał pierwszy mecz na jesień. Ejbry powiększają passę meczów bez porażki, a w trzeciej lidze kolejne spotkania wygrywają El Pistoleros, Krwinki i FC Atmosferić.

Premierowy punkt Emeritos Galaktikos

Emeritos Galaktikos ratują remis rzutem na taśmę. W podobny sposób Almatur zdobywa trzy punkty, które do dorobku dopisał także Magiczny Świat. W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się piąta kolejka jesieni.

Pierwsza faza Pucharu WL Ligi zakończona. Znamy pełny zestaw Final6

Poznaliśmy sześć zespołów, które powalczą o jesienny Puchar WL Ligi. Każda z lig ma dwóch przedstawicieli. Do dalszej fazy awansowało dwóch pierwszoligowców – transkrupka.pl i Synowie Gehenny, dwóch drugoligowców – Tornado Ognik i Luis&Spółka oraz dwóch trzecioligowców – El Pistoleros i Nieruchomości Kędziora.

Tornado Ognik lepsze w derbach Grunwaldu

Tilted Penguins zdobyli pierwszy komplet punktów po awansie do elity. Tornado Ognik lepsze od Bistra Kopernik w derbach Grunwaldu. Druga wygrana FTF-u.

Znakomity start sezonu w wykonaniu lubońskiego Kolibu

W najwyższej klasie rozgrywkowej Alcomex Noteciaki pokonali Fajerwerkowo.pl i awansowali na trzecią lokatę. Kolib wygrywa starcie z Almaturem, którego stawką była pozycja lidera drugiej ligi. Wysokie wygrane Krwinek, El Pistoleros i FC Kwiatowego. Trzy punkty dla Szturmowców i FC Culers.

Terminarz 5. kolejki

Przedstawiamy terminarz piątej kolejki jesiennej edycji, która trwać będzie od poniedziałku do piątku. W czwartek zapraszamy na stadion przy ulicy Bułgarskiej na mecz Lecha z Austrią Wiedeń.

Gala wiosennej WL Ligi odbędzie się w piątek, 16 września

W piątek, 16 września w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz odbędzie się Gala WL Ligi za sezon Wiosna 2022. Początek rozdania nagród został zaplanowany na godzinę 19:30.

Braga lepsza od mistrza

Po kapitalnej końcówce meczu Braga pokonała IKP Olimpię. Liderem elity pozostała Chłosta, która wygrała trzecie kolejne spotkanie. FC Albatros i Winiary FC obejmują prowadzenie odpowiednio w drugiej i trzeciej lidze.

Pierwsze trzy punkty dla Opal-u Stoczniowiec

Na start czwartej serii jesiennej edycji zwycięstwa odniosły transkrupka.pl, Imperium Łazarskie i Opal Stoczniowiec. Dla dwóch pierwszych ekip były to drugie wygrane w nowym sezonie.

Zwycięski debiut Błękitnych z Czerwnonaka

Trzy pojedynki trzeciej ligi zakończyły … trzecią odsłonę jesieni. Zwycięstwa na swoje konta zapisały zespoły FTF-u, Błękitnych Czerwonak i Winiar FC.

Zwycięski start transkrupki.pl i Tornada Ognik

Biuro Podróży Almatur odnosi drugą wygraną w drugim meczu. Transkrupka.pl i Tornado Ognik jesienną kampanię rozpoczynają od zwycięstwa.

Po losowaniu grup Pucharu WL Ligi

W czwartek, 1 września w siedzibie ośrodka Kibice Razem-Lech Poznań odbyło się losowanie grup Pucharu WL Ligi, którego jesienią bronić będzie dwukrotny triumfator – Emeritos Galaktikos. Pojedynki grupowe i II rundy zostaną rozegrane w sobotę, 10 września. Zwycięzca rozgrywek wywalczy awans na czerwcowy Turniej Zdobywców Pucharu WL Ligi.

Niepokonany Kolib i niepokonani Szturmowcy liderami

Synowie Gehenny zremisowali z Fajerwerkowem. Beniaminkowie drugiej ligi dalej górą – wygrane Albatrosa i Kolibu. Pierwsze trzy punkty wpadły na konto Wozu Drzymały. Szturmowcy liderem grupy w trzeciej lidze.

Terminarz 4. kolejki

Rozgrywki WL Ligi rozkręcają się. W pierwszym pełnym wrześniowym tygodniu rozegrane zostaną pojedynki ligowe i pucharowe.

Mistrzowie rozpoczynają od wygranej

IKP Olimpia rozpoczyna od zwycięstwa. Magiczny Świat wygrywa z Trans-Stalą … 10:8. Ledy remisują z Ejbrami. El Pistoleros z trzecim triumfem, FC Culers odnoszą pierwsze, historyczne zwycięstwo. Krwinki i Byczki dopisują do dorobku po trzy oczka.

Start trzeciej serii

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się trzecia odsłona jesiennej edycji. Trzy punkty wpadły na konta Imperium Łazarskiego, Domu Wydawniczego Rebis i FC Atmosfericia.

Pierwsze wygrane Kwiatowego, Nieruchomości Kędziora i Winiar

Druga kolejka jesiennej edycji zakończona. W piątkowy wieczór zostały rozegrane trzy spotkania najniższej klasy rozgrywkowej, w których zwycięstwa odnieśli FC Kwiatowe, Nieruchomości Kędziora Kórnik i Winiary FC.

Chłosta na czele elity

Pięć zespołów wygrało drugie pojedynki. Na czele pierwszej ligi jest Chłosta, w drugiej lidze przewodzą Bistro Kopernik i Kolib Luboń FC, a w trzeciej Mechaniczna Pomarańcza i FC Colquimica.

Zapisy na jesienny Puchar WL Ligi

Do poniedziałku 29 sierpnia trwać będą zapisy na jesienną edycję Pucharu WL Ligi. W rozgrywkach, w których trofeum bronić będą Emeritos Galaktikos, zagrać będą mogły tylko i wyłącznie drużyny uczestniczące w zmaganiach ligowych. Mecze pierwszych dwóch rund zaplanowane zostały na sobotę, 10 września.

Terminarz 3. kolejki

W trzeciej kolejce zakończymy sierpniową kampanię i rozpoczniemy wrześniową część jesiennej edycji.

Drugie zwycięstwo El Pistoleros

Luis&Spółka jesień rozpoczyna od wygranej nad Gietewu. El Pistoleros zgarniają drugi komplet punktów sezonie. Krwinki odnoszą zwycięstwo w pierwszym spotkaniu. NDW i Los Amarillos podzieleniu puntkami.

Joga Bonito awansowała do drugiej ligi

Najlepszą drużyną play-off o 2. WL Ligę została Joga Bonito. W decydującym meczu świeżo upieczony beniaminek zaplecza elity pokonał FTF 4:0.

Udana rehabilitacja Alcomex-u

Oba poniedziałkowe starcia zakończyły się wynikami 7:3. Trzy punkty do swojego dorobku dopisali Alcomex Noteciaki i Biuro Podróży Almatur.

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl zagra w pierwszej lidze

Play-off o 1. WL Ligę rozstrzygnięty. W decydującym starciu Hurtownia.Fajerwerkowo.pl pokonała Dom Wydawniczy Rebis 4:0. Dzięki wygranej Pirotechnicy zachowali pierwszoligowy byt.

Pierwsza kolejka zakończona

Zakończyła się pierwsza seria gier w edycji jesiennej. Zwycięstwami rozgrywki zainaugurowały kolejne trzy zespoły: Synowie Gehennny, Q Service Automagnat i Szturmowcy.

Inauguracja ligowej jesieni

Chłosta wygrywa z wicemistrzami. Pojedynek beniaminków drugiej ligi zakończył się zwycięstwem Bistra Kopernik. W trzeciej lidze na prowadzeniu są Byczki i Colquimica. Udany powrót zanotowała Mechaniczna Pomarańcza, a udany debiut El Pistoleros.

Terminarz 2. kolejki

W drugim tygodniu zmagań poznamy dwie drużyny, które wywalczą sobie prawo gry w wyższej lidze. Oprócz play-offów odbędzie się 16 ligowych potyczek.

IKP Olimpia siódmy raz z rzędu wygrywa Superpuchar WL Ligi

Ósmy raz w historii, siódmy raz z rzędu. IKP Olimpia nie zatrzymuje się i kolekcjonuje Superpuchary WL Ligi. W finale jesiennej edycji po rzutach karnych okazała się lepsza od Emeritos Galaktikos. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został wybrany Mateusz Pikul z IKP.

Rusza jesienna edycja. Dziś zagrają o Superpuchar

Pięć zespołów we wtorek, 16 sierpnia rozpocznie jesienny sezon. Na początek odbędzie się rywalizacja o Superpuchar, którego bronić będzie IKP Olimpia. Obok wiosennych triumfatorów o trofeum zagrają Emeritos Galaktikos, Tilted Penguins, Kolib Luboń FC i Tornado Ognik.

Terminarz 1. kolejki

We wtorek, 16 sierpnia na WL Lidze rozpocznie się sezon 2022/2023. Pierwszą, z trzech edycji, będzie jesienna kampania. Na początek zmagań poznamy zdobywców Superpucharu WL Ligi.

LED Lighting Team zostaje w drugiej lidze

Po wycofaniu FC Nankatsu w drugiej lidze pozostał najlepszy ze spadkowiczów – LED Lighting Team. Zmianie uległy składy obu grup zaplecza elity.

transkrupka.pl w najlepszej ósemce Mistrzostw Polski. IKP Olimpia zatrzymana w fazie grupowej

Udany występ mają za sobą zawodnicy transkrupki.pl. Najlepszy zespół czerwcowego Turnieju Mistrzów zakończył swój udział w 1/4 finału. Druga z poznańskich drużyn – IKP Olimpia – odpadła po rozgrywkach grupowych.

Komplet zespołów na jesienną edycję

50 zespołów weźmie udział w rozgrywkach WL Ligi w sezonie Jesień 2022. Zmagania odbywać się będą w trzech klasach rozgrywkowych. Początek kampanii został zaplanowany na wtorek, 16 sierpnia. Tego dnia odbędzie się rywalizacja o Superpuchar.

Kadry IKP Olimpii i transkrupki.pl na Mistrzostwa Polski

Za dwa dni do walki o Mistrzostwo Polski staną dwie poznańskie drużyny – IKP Olimpia i transkrupka.pl. Oba zespoły do Warszawy pojadą z szerokimi kadrami.

Losowanie Mistrzostw Polski. Wiemy z kim zagra IKP Olimpia i transkrupka.pl

IKP Olimpia i transkrupka.pl poznali przeciwników, z którymi powalczą w fazie grupowej Mistrzostw Polski o awans do 1/8 finału. Turniej o miano najlepszej drużyny w kraju zostanie rozegrany w sobotę, 16 lipca w Warszawie.

Bez awansu do fazy pucharowej Pucharu Polski

Chłosta i Emeritos Galaktikos po pięciu meczach odpadli z dalszej rywalizacji o Puchar Polski. Trofeum wygrał Ankier Niedrzwica, który rywalizował z Galaktycznymi w fazie grupowej.

Katalog piłkarski AdRunaLine Sports na sezon 2022/2023

Marka AdRunaLine Sports na stałe wpisała się w krajobraz rozgrywek WL Ligi. Partner techniczny ubiera kilkanaście drużyn występujących w lidze Wiary Lecha. Dziś został przedstawiony nowy katalog na sezon 2022/2023.

Dziś losowanie grup Mistrzostw Polski. IKP Olimpia i transkrupka.pl poznają rywali

W piątek, 8 lipca odbędzie się losowanie Mistrzostw Polski SuperLiga6. W turnieju, który odbędzie się w Warszawie 16 lipca weźmie udział dwóch przedstawicieli Poznania – IKP Olimpia i transkrupka.pl. Do wyścigu o tytuł najlepszego zespołu w kraju w piłce nożnej 6-osobowej przystąpią 44 drużyny.

Kadry Chłosty i Emeritos Galaktikos na Puchar Polski

W najbliższą sobotę Chłosta i Emeritos Galaktikos powalczą o Puchar Polski SuperLiga6. Do Warszawy oba zespoły zabiorą ponad dziesięciu zawodników. W kadrze Chłosty znalazło się 11 graczy, Galaktyczni udadzą się do stolicy w 13.

Losowanie Pucharu Polski. Wiemy, z kim zagrają Emeritos Galaktikos i Chłosta

Poznaliśmy przeciwników Emeritos Galaktikos i Chłosty w Pucharze Polski SuperLiga6, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę w Warszawie. Oba zespoły powalczą o awans do 1/4 finału z pięcioma rywalami.

Zapisy na sezon Jesień 2022

Informujemy, że od dnia 5 lipca rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na jesienną edycję WL Ligi, której start planowany jest na 16 sierpnia br. Będzie to 36. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Mistrza Polski. 

Chłosta i Emeritos Galaktikos poznają rywali w Pucharze Polski

We wtorek, 5 lipca odbędzie się losowanie grup Pucharu Polski w piłce nożnej 6-osobowej. W rozgrywkach organizowanych przez SuperLiga6 zagrają 24 drużyny, w tym dwa zespoły z Poznania: Chłosta i Emeritos Galaktikos. Turniej zostanie rozegrany w sobotę, 9 lipca w Warszawie.

Dominik Andrzejewski najlepszym strzelcem Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań

31 meczów, 167 bramek. Daje to średnią 5,39 gola na mecz. Najlepszym snajperem rozgrywek rocznicowych został napastnik Emeritos Galaktikos, Dominik Andrzejewski, który do siatki trafił 11 razy. Jednego gola mniej zdobył Mateusz Gajewski z FSC Braga.

FSC Braga wygrała Turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań

Najlepszą drużyną turnieju rocznicowego Kolejorza została Braga. W finale FSC pokonał po rzutach karnych Emeritos Galaktikos. Trzecie miejsce po zwycięstwie nad Marnymi Szansami wywalczyło Bistro Kopernik.

Wyniki na żywo z meczów Final Four (Turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań)

Nadszedł czas na decydujące rozdanie. Dziś w okolicach godziny 21:30 poznamy zwycięzców Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań. O tytuł najlepszej drużyny rocznicowych rozgrywek zagrają Bistro Kopernik, FSC Braga, Marne Szanse i Emeritos Galaktikos.

Klasyfikacja strzelców przed półfinałami

Licznik bramek zbliża się powoli do 150. Za nami 27 spotkań, a przed nami 4 najważniejsze, w których oprócz najlepszej drużyny poznamy też króla strzelców. Najbliżej wywalczenia korony jest Dominik Andrzejewski z Emeritos Galaktikos.

Marne Szanse i FSC Braga awansowali do półfinału

Zakończyła się druga runda Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań. Stawkę półfinalistów uzupełniły Marne Szanse i FSC Braga. Oba zespoły wraz z Bistrem Kopernik i Emeritos Galaktikos w czwartek zagrają o zwycięstwo w rozgrywkach.

Wyniki na żywo z meczów grupy E (Turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań)

Po wczorajszych rozstrzygnięciach w Final Four pozostały dwa wolne miejsce. O prawo gry w czwartek, 30 czerwca dziś od 19:30 zagrają Synowie Gehenny, Marne Szanse, Opal Stoczniowiec i FSC Braga.

Bistro Kopernik i Emeritos Galaktikos zagrają w Final4

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się druga faza Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań. Wyłonieni zostali dwaj pierwsi półfinaliści. Do najlepszej czwórki rozgrywek awansowali Bistro Kopernik i Emeritos Galaktikos.

Wyniki na żywo z meczów grupy D (Turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań)

Od 19:30 rozpocznie się rywalizacja w pierwszej z dwóch grup ćwierćfinałowych. Do wyścigu po dwa miejsca w Final Four wystartują Alcomex Noteciaki, Bistro Kopernik, Emeritos Galaktikos i Tilted Penguins.

Klasyfikacja strzelców po trzech dniach turniejowych

91 bramek obejrzeliśmy w pierwszych 15 meczach Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań. Na czele klasyfikacji snajperów jest Dominik Andrzejewski. Napastnik Emeritos Galaktikos ośmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Emeritos Galaktikos, Synowie Gehenny i Bistro Kopernik w najlepszej ósemce turnieju

Ostatni dzień fazy eliminacyjnej Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań wyłonił trzy zespoły, które uzupełniły stawkę grup ćwierćfinałowych. Do najlepszej ósemki awansowały zespoły Emeritos Galaktikos, Synów Gehenny i Bistra Kopernik.

Wyniki na żywo z meczów grupy C (Turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań)

W piątkowy wieczór zakończymy pierwszą fazę Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań. Ostatni akcent eliminacji wyłoni trzech kolejnych ćwierćfinalistów.

FSC Braga, Alcomex Noteciaki i Marne Szanse awansowali do drugiej rundy

Rywalizacja w grupie B Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań zakończyła się awansem trzech ekip do kolejnej fazy. W najlepszej ósemce znalazły się zespoły FSC Bragi, Alcomex-u Noteciaki i Marnych Szans.

Wyniki na żywo z meczów grupy B (Turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań)

Od 19:20 na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej rozpocznie się rywalizacja grupy B. Jako pierwsze na placu gry pojawią się szóstki Marnych Szans i Kolib-u Luboń FC.

Tilted Penguins i Opal Stoczniowiec grają dalej

Pierwszy dzień Turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań za nami. Awans do kolejnej fazy rozgrywek zanotowały Tilted Penguins i Opal Stonczniowiec. Trzecie Byczki czekają na rozstrzygnięcia w dwóch pozostałych grupach.

Wyniki na żywo z meczów grupy A (Turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań)

Dziś wieczorem rozpoczyna się turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z meczów grupy A. Pierwszy pojedynek został zaplanowany na godzinę 19:40.

transkrupka.pl i IKP Olimpia pojadą na Mistrzostwa Polski

Turniej Mistrzów WL Ligi rozstrzygnął sprawę awansu na warszawskie finały Mistrzostw Polski Superliga6. O tytuł najlepszej drużyny w kraju 16 lipca rywalizować będzie transkrupka.pl i IKP Olimpia. Najlepszym zespołem wśród mistrzów zostali zwycięzcy jesiennej edycji. Statuetka dla najlepszego zawodnika trafiła do Jacka Sandera z IKP.

Zagrają o dwie przepustki na Mistrzostwa Polski

W okolicach godziny 21:30 poznamy dwóch reprezentantów Poznania na Mistrzostwa Polski w piłce nożnej 6-osobowej organizowane przez Superliga6. Do walki o dwa bilety do Warszawy zagrają trzej mistrzowie forBET WL Ligi w sezonie 2021/2022 – transkrupka.pl (Jesień’21), Siupakabra (Zima’21/22) i IKP Olimpia (Wiosna’22).

ElnetSat partnerem turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań

Firma ElnetSat została partnerem turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań, który zostanie rozegrany w dniach 22.06 – 30.06.

Tornado Ognik obroniło Puchar Wiary Lecha

Tornado Ognik drugi raz rzędu sięgnęło po Puchar Wiary Lecha. W finale, po rzutach karnych, żółto-niebiescy ograli Jogę Bonito.

Oni uratowali drugą ligę

Walka trzech zespołów o zachowanie drugiej ligi zakończyła się sukcesem Onych. Do trzeciej ligi obok Krwinek i PWW spadły też Ledy i Jeżyckie Koziołki.

Grupy i terminarz turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań

Podczas rozgrywek Pucharu Wiary Lecha odbyło się losowanie turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań. Pierwsze mecze zostaną rozegrane w środę, 22 czerwca. Finały zaplanowane zostały na 30 czerwca. W turnieju weźmie udział 15 zespołów.

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl zagra z Domem Wydawniczym Rebis o pierwszą ligę

Poznaliśmy termin finału play-off o pierwszą ligę. W poniedziałek 22 sierpnia Hurtownia.Fajerwerkowo.pl zagra z Domem Wydawniczym Rebis. Wygrany jesienią zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Przed środowym Pucharem Wiary Lecha

Ostatnim akcentem wiosennej edycji będzie rywalizacja o Puchar Wiary Lecha, w którym zagra sześć zespołów – dwóch drugoligowców i czterech przedstawicieli trzeciej ligi. Rywalizacja odbędzie się na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej. Trofeum bronić będzie Tornado Ognik.

Synowie Gehenny obronili miejsce na podium

Wtorkowe potyczki przyniosły kolejne rozstrzygnięcia. Brązowe medale w pierwszej lidze zdobyli Synowie Gehenny. W play-off o elitę zagrają Hurtownia.Fajerwerkowo.pl i Dom Wydawniczy Rebis. Tornado Ognik powalczy ósmy raz o Puchar Wiary Lecha.

W środę losowanie grup turnieju z okazji 100-lecia Lecha Poznań

W poniedziałek 13 czerwca zakończyły się zapisy na turniej piłki nożnej z okazji 100-lecia Lecha Poznań. Zgłosiło się 16 zespołów, które w środę wezmą udział w losowaniu.

Mistrz zakończył sezon wygraną

IKP Olimpia po golu w końcówce wygrała z Bragą 4:3. Almatur wysoko ograł Evertec i uciekł ze strefy spadkowej – do utrzymania potrzebuje remisu w ostatnim spotkaniu. FarbSystem został najlepszą drużyną grupy spadkowej w drugiej lidze.

Pięć zespołów zagra o Superpuchar

Tradycyjnie rozgrywkami o Superpuchar rozpocznie się nowa kampania forBET WL Ligi. Po wczorajszym triumfie Tilted Penguins w drugiej lidze poznaliśmy ostateczną liczbę drużyn, które zagrają o trofeum. Superpucharu bronić będzie IKP Olimpia – siedmiokrotny triumfator powalczy o siódme zwycięstwo z rzędu. Tradycyjnie rozgrywkami o Superpuchar rozpocznie się nowa kampania forBET WL Ligi. Po wczorajszym triumfie Tilted Penguins w drugiej lidze poznaliśmy ostateczną liczbę drużyn, które zagrają o trofeum. Superpucharu bronić będzie IKP Olimpia – siedmiokrotny triumfator powalczy o siódme zwycięstwo z rzędu.

Tilted Penguins mistrzem drugiej ligi

Tilted Penguins po zwycięstwie nad Luis&Spółka wywalczyli mistrzostwo forBET 2. WL Ligi, a co za tym idzie także awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ostatnią drużyną, która zapewniła sobie miejsce w play-off o zaplecze elity został FTF. Stawkę drużyn, które w środę 15 czerwca zagrają o Puchar Wiary Lecha uzupełnili Joga Bonito i KKS Południe. Tornado Ognik i Archiwum X w dalszym ciągu walczą o miejsce na PWL.

Znamy termin play-off o drugą ligę

We wtorek 23 sierpnia odbędą się pojedynki play-off, których stawką będzie miejsce w drugiej lidze. O status beniaminka zaplecza elity zagrają cztery drużyny: FC Atmosferić, Diadal, AS Poznań i … . Play-offy będą dwustopniowe. Na początek odbędą się półfinały, a następnie finał, który wyłoni nowego drugoligowca.

FSC Braga bliższa zdobycia medalu

Braga wysoko ograła Synów Gehenny i kolejkę przed końcem rywalizacji wskoczyła na trzecie miejsce. Trzy punkty na swoje konta zapisali zawodnicy Tornada Ognik i Szturmowców.

Kolib Luboń FC mistrzem trzeciej ligi

Wysokim zwycięstwem sezon zakończył Kolib Luboń, który przypieczętował mistrzostwo trzeciej ligi. Joga Bonito pokonała Nieruchomości Kędziora i zbliżyła się do gry w play-off o drugą ligę. Tilted Penguins jedną nogą w elicie.

Tydzień do zakończenia wiosennej edycji

Za siedem dni zakończy się wiosenna edycja forBET WL Ligi. Przez ten czas grać będziemy przez sześć wieczorów. Po 15 czerwca odbędzie się jeszcze Turniej Mistrzów WL Ligi, który wyłoni dwie drużyny na Mistrzostwa Polski Superliga6 oraz turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań.

Terminarz 16. kolejki

Przed nami ostatnia kolejka wiosennej edycji. Rozgrywki ligowe zostaną zakończone w środę 15 czerwca. Tego samego dnia odbędzie się Puchar Wiary Lecha.

Evertec i Opal Stoczniowiec zachowali ligowy byt

Evertec utrzymał się w pierwszej lidze, Opal Stoczniowiec w drugiej. Synowie Gehenny i Dom Wydawniczy Rebis pozostali w grze o srebrne krążki. FC Albatros ma szansę na złoto.

Emeritos Galaktikos w elicie

Poznaliśmy pierwszego beniaminka pierwszej ligi. Zostali nim Emeritos Galaktikos. W meczu na szczycie elity IKP Olimpia zremisowała z transkrupką.pl. Hurtownia.Fajerwerkowo.pl zachowała szanse na utrzymanie. Trans-Stal awansowała na drugie miejsce, Ejbry są trzecie. Strefę spadkową opuścił Opal Stoczniowiec. FC Atmosferić na koniec sezonu zajął czwarte miejsce.

IKP Olimpia uzupełniła stawkę Turnieju Mistrzów

W poniedziałek 20 czerwca na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej odbędzie się Turniej Mistrzów WL Ligi. Dwa tygodnie przed poznaliśmy ostatni zespół, który uzupełnił stawkę. Została nim IKP Olimpia – złoci medaliści wiosennej edycji.

Braga traci punkty, IKP Olimpia zostaje mistrzem

Alcomex wygrywa z Bragą, IKP Olimpia zostaje mistrzem WL Ligi. Awans do Pucharu Wiary Lecha wywalczył FarbSystem. Oni opuścili strefę spadkową.

Piątkowe wygrane Tornada, Imperium i ICPen-u

Tornado Ognik i Imperium Łazarskie zmniejszają stratę do prowadzącego FarbSystem-u. ICPen kończy sezon wygraną.

15 czerwca zagrają o Puchar Wiary Lecha

Jednym z ostatnich akcentów wiosennej edycji będzie Puchar Wiary Lecha, w którym zagrają najlepsze zespoły drugo- i trzecioligowe uczestniczące w grupach niemistrzowskich. W środę 15 czerwca o trofeum powalczy sześć drużyn. Znanych jest dwóch uczestników – FC Kwiatowe i Los Amarillos. Walka o pozostałe miejsca nadal trwa.

Turniej Mistrzów o awans na mistrzostwa Polski odbędzie się 20 czerwca

W poniedziałek 20 czerwca na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej odbędzie się turniej z udziałem mistrzów trzech edycji, podczas którego zostaną wyłonieni dwaj reprezentanci Poznania na mistrzostwa Polski Superliga6 w sezonie 2021/2022.

IKP Olimpia blisko mistrzostwa

Już tylko dwa punkty brakują Olimpii do wywalczenia mistrzostwa WL Ligi. W czwartkowych grach Noteciaki zremisowały z transkrupką.pl, a IKP podzieliła się punktami z Synami Gehenny. FarbSystem dzięki dwóm bramkom w ostatniej minucie wygrywa 6:5 z Krwinkami.

Kolib Luboń i Bistro Kopernik awansowali do drugiej ligi

Znamy już komplet beniaminków drugiej ligi. W środę awans wywalczyli Kolib Luboń i Bistro Kopernik. Joga Bonito i FTF idą łeb w łeb w grupie barażowej trzeciej ligi. KKS Południe bliżej wywalczenia miejsca w Pucharze Wiary Lecha. W drugiej lidze znakomity start w grupie mistrzowskiej zanotowli Tilted Penguins. Trzy punkty do dorobku dopisała FC Colquimica.

Terminarz 15. kolejki

Czas na przedostatnią kolejkę. W piętnastej odsłonie wiosennej edycji mecz odbywać się będą od poniedziałku do niedzieli.

FC Albatros awansował do drugiej ligi

Poznaliśmy pierwszego beniaminka drugiego szczebla. Awans o klasę wyżej zapewnił sobie Albatros. Chłosta i Almatur wygrywają choć przegrywali do przerwy 0:2. Emeritos Galaktikos umacnia się na pozycji lidera na zapleczu elity, Ejbry są trzecie. Ważną wygraną odnosi Archiwum X. W grze o awans do Pucharu Wiary Lecha pozostał Wóz Drzymały.

Opal Stoczniowiec uciekł ze strefy spadkowej

W piątek Tornado rozprawiło się z Jeżyckimi Koziołkami. Na start 14. kolejki zwycięstwa odnieśli Opal Stoczniowiec, PWW i Magiczny Świat.

Zwycięzcy zimowej edycji nagrodzeni

W pubie Cooliozum odbyła się Gala WL Ligi za sezon Zima 2021/2022, podczas której rozegrane zostały finały e-WL Ligi. Impreza odbyła się w niedzielę 29 maja.

Ruszyły zapisy na turniej z okazji 100-lecia Lecha Poznań

Ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań zaprasza na turniej piłki nożnej z okazji 100-lecia Lecha Poznań. Piłkarskie zmagania odbywać się będą od 21 czerwca. Finały zostały zaplanowane na 30 czerwca. Rozgrywki będą współfinansowane przez Miasto Poznań.

Zmiany w kadrach do 2 czerwca

Do 2 czerwca do godziny 23:59 będzie można dokonywać zmian w kadrach drużyn na sezon Wiosna 2022.

Ważne zwycięstwa Diadala i Nieruchomości Kędziora. FC Kwiatowe w Pucharze Wiary Lecha

Na początek rywalizacji w grupie mistrzowskiej Diadal pokonał AS Poznań. W grze o play-off pozostały Nieruchomości Kędziora. FC Kwiatowe zagra w Pucharze Wiary Lecha.

Albatros leci w kierunku drugiej ligi. Dziewiąte zwycięstwo z rzędu

Nankatsu wygrywa i ucieka z ostatniego miejsca. Rebis dogonił Emeritos Galaktikos. PWW odniosło pierwsze wiosenne zwycięstwo. W trzeciej lidze – Kolib nie przegrywa jedenastego kolejnego meczu, Albatros wygrywa po raz dziewiąty z rzędu. FTF i Joga Bonito na czele grupy barażowej.

Terminarz 14. kolejki

Przedstawiamy terminarz 14. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku 30 maja do piątku 3 czerwca.

Emeritos Galaktikos i Trans-Stal Luboń umacniają się w czołówce

Ważne zwycięstwo odnosi Evertec, który został liderem grupy spadkowej. Emeritos Galaktikos utrzymują pierwszą lokatę w drugiej lidze, druga jest Trans-Stal z Lubonia. Do Pucharu Wiary Lecha awans zapewnili sobie Los Amarillos. Wygrane we wtorkowy wieczór odnoszą także FarbSystem i Diadal.

Gala WL Ligi odbędzie się w niedzielę 29 maja

Nadszedł czas na nagrodzenie najlepszych zimowej edycji WL Ligi. Zwycięzcy i medaliści poprzedniego sezonu wyróżnienia odbiorą w najbliższą niedzielę, 29 maja w pubie Cooliozum. Podczas Gali odbędą się także finału e-WL Ligi i Superpuchar e-WL Ligi.

Sześć punktów przewagi IKP Olimpii

IKP Olimpia pokonała Alcomex Noteciaki, a transkrupka.pl wysoko uległa Bradze. Sprawa mistrzostwa powoli się wyjaśnia. Pierwszy krok w kierunku utrzymania zrobiło Imperium Łazarskie.

Druga runda w drugiej lidze

Druga liga wkracza w decydującą fazę. Od poniedziałku na dobre rozpocznie walka o awans, play-off, Puchar Wiary Lecha i utrzymanie.

Ważna wygrana Evertec-a

Gietewu, choć nie zagrało w piątek to dzięki niższej wygranej FarbSystem-u awansowało do grupy mistrzowskiej. Ważne zwycięstwo w walce o utrzymanie w elicie odniósł Evertec.

Trzecia liga przed fazą finałową

Po meczu AS Poznań – Szturmowcy poznaliśmy pełne zestawy grup fazy finałowej w trzeciej lidze. Od wtorku rozpocznie się walka o awans, faże play-off i prawo gry w Pucharze Wiary Lecha. Liderem rozgrywek przed startem drugiej rundy jest Kolib Luboń FC.

AS Poznań uzupełnia stawkę grupy mistrzowskiej w trzeciej lidze

W drugiej lidze zwycięstwa odnieśli Trans-Stal i LED Lighting Team. O awans na zaplecze elity zagra AS Poznań. forBET 2. WL Liga: Ledy walkę o utrzymanie rozpoczynają od wygranej Kolejne cztery zespoły zakończyły pierwszą fazę rozgrywek. W rywalizacji Trans-Stali z Tornadem zwycięstwo dla jednej, jak i drugiej drużyny było warte jeden punkt do klasyfikacji rundy […]

Udana runda w wykonaniu Alcomex-u, Ejbrów i Kolibu

Alcomex Noteciaki kończą pierwszą rundą na pozycji wicelidera. Ejbry najlepszym zespołem w grupie A drugiej ligi. Kolib wygrywa dziesiąty mecz na wiosnę.

Terminarz 13. kolejki

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku 23 maja do piątku 27 maja.

Diadal wśród najlepszych trzeciej ligi

IKP Olimpia najlepsza po pierwszej rundzie w pierwszej lidze. Rebis wygrywa z Emeritos Galaktikos na start rywalizacji w grupie mistrzowskiej. Gietewu bliskie najlepszej ósemki drugiej ligi. Diadal zagra o awans.

Wystartowała ostatnia prosta fazy zasadnicznej

W ostatniej kolejce fazy zasadniczej rozpoczęła się też druga runda. W pierwszym meczu po podziale na grupy Almatur pokonał Nankatsu. W trzeciej lidze triumfował pewny gry o awans na drugi szczebel Atmosferić, a także walczący o grupę barażową Polibulls.

Tilted Penguins najlepsi w fazie zasadniczej drugiej ligi

Tilted Penguins zapewniają sobie zwycięstwo w grupie B drugiej ligi. Pierwszą wygraną na wiosnę zanotowały Jeżyckie Koziołki. Polibulls pozostali w grze o grupę barażową.

Grupa mistrzowska elity skompletowana

Synowie Gehenny, Luis&Spółka i FC Atmosferić zagrają w grupach mistrzowskich. Dwie pierwsze drużyny awansowały po wygranych w czwartkowych pojedynkach. Atmosferić najlepszą szóstkę zapewnił sobie dzięki wygranej Kwiatowego.

Kolejne rozstrzygnięcia. Braga i Rebis w grupach mistrzowskich

Braga zapewniła sobie miejsce w najlepszej piątce elity. O awans o klasę wyżej powalczy Dom Wydawniczy Rebis. Bliski grupy mistrzowskiej trzeciej ligi jest Diadal.

Terminarz 12. kolejki

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku 16 maja do piątku 20 maja.

Magiczny Świat i Ejbry w fazie finałowej zagrają o pierwszą ligę

IKP Olimpia podzieliła się punktami z Alcomex-em. Ejbry i Magiczny Świat zameldowali się w grupie mistrzowskiej drugiej ligi. Albatros i Kolib wygrali kolejne mecze. Szturmowcy oraz Hangover zachowali szanse na awans do najlepszej szóstki trzeciego szczebla.

Bistro Kopernik powalczy o promocję do drugiej ligi

Ejbry Luboń bliskie grupy mistrzowskiej. Bistro Kopernik w fazie finałowej zagra w grupie mistrzowskiej, FTF trafił do grupy barażowej.

Tilted Penguins zagrają o elitę

Tilted Penguins zatrzymali Emeritos Galaktikos i awansowali do grupy mistrzowskiej. Archiwum X i Tornado Ognik przedłużają szanse na miejsce w najlepszej ósemce.

Niespodzianka dużego kalibru

Ostatnia drużyna pokonała lidera, czyli Nankatsu lepsze od transkrupki.pl. Magiczny Świat bliski grupy mistrzowskiej. Hangover wygrał drugi mecz z rzędu.

Poznaliśmy terminy Mistrzostw i Pucharu Polski Superliga6

Podobnie jak przed rokiem obiekt OSiR Bemowo w Warszawie gościć będzie najlepsze drużyny z Polski. 9 lipca odbędą się finały Pucharu Polski, a tydzień później toczyć się będzie najważniejsza rozgrywka – Mistrzostwa Polski.

FC Albatros i Kolib Luboń FC w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi

FSC Braga bliska awansu do grupy mistrzowskiej elity. Ważne zwycięstwa Chłosty, Ejbrów i Luisa&Spółki. O drugą ligę powalczą FC Albatros i Kolib Luboń FC.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku 9 maja do piątku 13 maja.

Alcomex Noteciaki w najlepszej piątce elity

Poznaliśmy trzeci zespół, który zagra w fazie finałowej w grupie mistrzowskiej elity. Został nim Alcomex. Tornado Ognik zatrzymało Ejbry Luboń. Trzy punkty, w niecodziennych okolicznościach, zgarnął AS Poznań.

Olivier IIOzSII Zalewski wygrał Pucharu e-WL Ligi

Zakończyła się rywalizacja o Puchar e-WL Ligi. Trofeum wygrał Olivier IIOzSII Zalewski, który w finale dwukrotnie pokonał Aleksa a04061999 Glabusa. Brązowy medal wywalczył Krystian xKryZySx Zalewski.

Derby Łazarza dla LED Lighting Team

Emeritos Galaktikos po szóstej wygranej w sezonie zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej drugiej ligi. W derbach Łazarza zwycięstwo odniosły Ledy. Tilted Penguins po dwóch ciekawych potyczkach dopisali do dorobku sześć punktów. Krok w kierunku grupy mistrzowskiej trzeciej ligi zrobiły Nieruchomości Kędziora i FC Albatros. Ważne punkty po remisie z FTF straciła Joga Bonito.

Terminarz 10. kolejki

Pierwszy tydzień maja przyniesie nam okrojoną kolejkę, podczas której zostanie rozegranych ledwie 13 spotkań. Mecze odbywać się będą w środę, czwartek i piątek.

Transkrupka.pl i IKP Olimpia zagrają o mistrzostwo

Transkrupka.pl i IKP Olimpia pewnie zgarnęły po trzy punkty. Marsz w górę tabeli rozpoczęła Hurtownia.Fajerwerkowo.pl. Po dwóch bramkach w ostatniej minucie Rebis i Ejbry podzieliły się punktami. Zwycięstwa we wtorkowy wieczór odnoszą także Trans-Stal Luboń, Diadal i pierwszy raz w historii – NDW.

Mecz na szczycie trzeciej ligi dla Bistro Kopernik

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła dziewiąta kolejka. Boisko przy Grunwaldzkiej z trzema punktami opuszczali Gietewu, Bistro Kopernik i Szturmowcy.

Wysoka wygrana Tilted Penguins, wysoki remis w elicie

Dwa ostatnie mecze 8. kolejki odbyły się w piątkowy wieczór. Trzy punkty na swoje konto zapisały Pingwiny, po jednym Synowie Gehenny i FSC Braga. forBET 1. WL Liga: Podział punktów Synów Gehenny i Bragi Do przerwy Synowie Gehenny wygrywali z Bragą 3:1. Wszystkie trzy bramki zdobył Nikita Makarenkov, który trafiał w 7, 18 i 19 […]

IKP Olimpia lepsza od transkrupki.pl

IKP Olimpia wygrała z transkrupką.pl w meczu na szczycie elity. Archiwum X zdobywa pierwsze punkty. Tornado Ognik remisuje z Krwinkami.

Mocny start Ejbrów

Po zwycięskim meczu Lecha z Górnikiem Łęczna rozegrane zostało pięć spotkań WL Ligi. W najciekawszym meczu Bistro Kopernik pokonało Jogę Bonito.

Terminarz 9. kolejki

Podczas dziewiątej kolejki pożegnamy kwietniową kampanię. Mecze odbywać się będą od poniedziałku do czwartku.

Kolib blisko grupy mistrzowskiej

Po krótkiej świątecznej przerwie wróciliśmy do gry. We wtorek rozpoczęła się ósma odsłona wiosennej kampanii.

Pary Pucharu e-WL Ligi rozlosowane

W niedzielę 17 kwietnia odbyło się losowanie par Pucharu e-WL Ligi. W rozgrywkach zagra 16-stu graczy. Faworytami do zdobycia trofeum są Olivier „IIOzSII” Zalewski (obecny lider e-WL Ligi) oraz jego brat Krystian „xKryZySx” Zalewski (2. miejsce w tabeli).

Ostatnie mecze przed świętami

W Wielki Czwartek zakończyła się siódma odsłona piłkarskiej wiosny na forBET WL Lidze. W ostatnich meczach przed świętami wielkanocnymi zwycięstwa odnieśli FarbSystem, AS Poznań i Joga Bonito.

Co za mecz! Imperium Łazarskie – Tornado 9:8

W środowy wieczór odbyło się siedem spotkań. Najważniejszą informacją była wygrana Emeritos Galaktikos w meczu na szczycie drugiej ligi. Aż 17 goli padło w pojedynku Imperium Łazarskiego z Tornado Ognik. Krok w kierunku grupy mistrzowskiej trzeciej ligi zrobiły Nieruchomości Kędziora i Bistro Kopernik.

Terminarz 8. kolejki

Po Świętach Wielkiej Nocy do gry wrócimy we wtorek 19 kwietnia. Tego dnia rozpocznie się ósma odsłona wiosennej kampanii, która potrwa do piątkowego wieczora.

Zwycięstwo Ejbrów w derbach

IKP Olimpia pokonała w meczu na szczycie Synów Gehenny, a Evertec wygrał wymianę ciosów z Hurtownią.Fajerwerkowo.pl. Derby Lubonia dla Ejbrów. FC Albatros i Kolib wygrywają kolejne mecze i umacniają się w ścisłej czołówce grupy A trzeciej ligi. Znakomite mecze w wykonaniu Gietewu i FC Colquimicy.

Lider i wicelider zachowany

Dzięki wygranym 3:2 pozycje lidera i wicelidera zachowali odpowiednio transkrupka.pl i Alcomex Noteciaki. Trzy punkty do dorobku dopisał także Wóz Drzymały.

Emeritos Galaktikos i Chłosta zagrają w Pucharze Polski

W niedzielny wieczór po finale wiosennego Pucharu forBET WL Ligi poznaliśmy dwóch finalistów lipcowego Pucharu Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Do Warszawy udadzą się Emeritos Galaktikos i Chłosta.

Emeritos Galaktikos obronili Puchar forBET WL Ligi

Emeritos Galaktikos drugi raz z rzędu wywalczyli Puchar forBET WL Ligi. W finale triumfatorzy pokonali Tilted Penguins 3:1. Brązowe medale, również drugi raz z rzędu, zdobyła transkrupka.pl.

Przed Final Six wiosennego Pucharu forBET WL Ligi

Sześć zespołów w niedzielę 10 kwietnia stanie do walki o Puchar forBET WL Ligi. Trofeum bronić będą Emeritos Galaktikos, którzy w przypadku ponownej wygranej zapewnią sobie i Chłoście miejsce na finałach Pucharu Polski. Jeden pierwszoligowiec, czterech drugoligowców i jeden przedstawiciel trzeciego frontu – tak przedstawia się skład Final Six Pucharu forBET WL Ligi, który został […]

Synowie Gehenny punkt za wiceliderem

Piątkowe pojedynki, które zakończyły szóstą kolejkę, zakończyły się pewnymi wygranymi faworytów. Trzy punkty do tabeli dopisali Synowie Gehenny, Emeritos Galaktikos i Joga Bonito.

Hit trzeciej ligi dla FC Atmosferić

W czwartkowy wieczór grała trzecia liga. W meczach na szczycie zwycięstwa odniosły drużyny FC Atmosferić i Diadal. Drugi raz na wiosnę wygrał FTF.

Niespodzianka Krwinek

Dużą niespodziankę sprawiły Krwinki, które pokonały Trans-Stal. Wysokie wygrane na swoje konto zapisały Opal Stoczniowiec i Luis&Spółka. Albatros zostali liderem trzeciej ligi, a do czołówki dobiły drużyny FC Kwiatowego i Bistra Kopernik. Pierwszą wygraną na WL Lidze odnieśli Polibulls.

Terminarz 7. kolejki

Podczas Wielkiego Tygodnia na WL Lidze grać będziemy od poniedziałku do czwartku. Będzie to siódma odsłona wiosennej edycji.

Alcomex Noteciaki urywają punkty transkrupce.pl

Hity kolejki w elicie na remis, na drugim froncie dla Trans-Stali Luboń. FarbSystem odrobił trzy bramki i uratował jeden punkt. Kolib w ostatnich minutach wygrywa z Colquimicą.

Ruszyła e-WL Liga online. Za nami pierwsze dwie kolejki

W minionym tygodniu zostały rozegrane pierwsze kolejki nowego sezonu e-WL Ligi w formule online 1vs1. Liderem po dwóch seriach jest Oliwier Zalewski prowadzący PSG, który wygrał wszystkie cztery mecze.

Zwycięstwa medalistów jesieni

Dwa pierwszoligowe pojedynki zakończyły się wygranymi FSC Bragi i IKP Olimpii. Obie drużyny zajmują miejsca w górnej części tabeli. Na trzecią lokatę w trzeciej lidze awansowały Nieruchomości Kędziora Kórnik.

System rozgrywek sezonu Wiosna 2022

49 zespołów rywalizować będzie na forBET WL Lidze w sezonie Wiosna 2022. W najwyższej klasie rozgrywkowej zagra 10 drużyn, na zapleczu elity 18, a o awans do drugiej ligi powalczy najwięcej, bo 21 zespołów.

Dwucyfrowe zwycięstwa Synów Gehenny i Tilted Penguins

Bez emocji w niedzielę. Ostatnia odsłona piątej kolejki zakończyła się wysokimi wygranymi Synów Gehenny i Tilted Penguins oraz trzybramkowym zwycięstwem FTF-u.

Chłosta najlepsza w Pucharze forBET WL Ligi w sezonie zimowym

Puchar forBET WL Ligi dla Chłosty. W finale złoci medaliści okazali się lepsi od Tilted Penguins. Brązowe krążki trafiły do Ledów.

Trzecie miejsce dla LED Lighting Team

W ostatnim meczu rozgrywek zimowej edycji LED Lighting Team pokonał Chłostę 6:2 i przypieczętował wywalczenie brązowych medali.

W niedzielę poznamy triumfatora zimowego Pucharu forBET WL Ligi

W przeciągu najbliższych ośmiu dni poznamy dwóch triumfatorów Pucharu forBET WL Ligi. Jako pierwszy zostanie wyłoniony najlepszy zespół pucharowej rywalizacji podczas zimowej edycji. O trofeum zagrają Grant Tkaniny, Chłosta, LED Lighting Team i Tilted Penguins.

Rebis i Atmosferić z kolejnymi zwycięstwami

Dom Wydawniczy Rebis nie zwalnia tempa w wyścigu po grupę mistrzowską. Atmosferić odnosi czwarte zwycięstwo w czwartym meczu. Diadal goni czołówkę.

Terminarz 6. kolejki

Przedstawiamy terminarz szóstej kolejki wiosennej edycji. Pierwsze mecze tej serii spotkań odbędą się w poniedziałek 4 kwietnia. Zmagania zakończymy w niedzielę finałami Pucharu WL Ligi.

Dwucyfrowe zwycięstwa beniaminków

Udaną środę mają za sobą beniaminki. Alcomex Noteciaki i Emeritos Galaktikos wygrali, a przy okazji zdobyli dwucyfrową liczbę bramek. Zwycięstwo odniósł także trzecioligowy debiutant FC Albatros. W pozostałych grach lepsze od rywali okazały się zespoły Biura Podroży Almatur, Imperium Łazarskie, Bistro Kopernik. Podziałem punktów zakończył się ostatni środowy pojedynek pomiędzy Byczkami i ICPen-em.

transkrupka.pl i Magiczny Świat nie zwalniają tempa

Transkrupka.pl wygrała czwarty wiosenny mecz, Magiczny Świat odniósł trzecie zwycięstwa. Obie drużyny przewodzą w swoich ligach z kompletami punktów. Nieruchomości Kędziora Kórnik pokonali drugą przeszkodę do zera.

Terminarz 14. kolejki

Przedstawiamy terminarz 14. kolejki zimowej edycji.

Siupakabra mistrzem zimowego sezonu

W niedzielny wieczór poznaliśmy mistrza zimowej edycji. Została nim Siupakabra, która zakończyła sezon z 2-punktową przewagą nad drugą Hurtownią.Fajerwerkowo.pl. O trzecie miejsce powalczą Ledy i Grant Tkaniny.

Pucharowe Final Six odbędzie się 10 kwietnia

W niedzielę 3 kwietnia poznamy zwycięzców zimowej edycji Pucharu forBET WL Ligi. Tydzień później wyłoniony zostanie triumfator wiosennego sezonu. O trofeum zagra sześć zespołów.

Znamy pełny zestaw Final Six Pucharu forBET WL Ligi

27 marca odbyły się mecze fazy grupowej oraz drugiej rundy rozgrywek o Puchar forBET WL Ligi. Niedzielne potyczki wyłoniły sześć zespołów, które zagrają o trofeum.

Tilted Penguins uzupełniają stawkę półfinalistów

Zimowe zmagania w Pucharze forBET WL Ligi wkroczyły w decydującą fazę. Na placu boju pozostały już cztery zespoły. Ostatnim półfinalistą został jedyny drugoligowiec w zestawie – Tilted Penguins.

Siupakabra bliżej mistrzostwa

Jednobramkową wygraną Siupakabry zakończył się hit sezonu. Liderem nadal jest Hurtownia.Fajerwerkowo.pl, ale jej szanse na zdobycie mistrzostwa są już minimalne.

Luis&Spółka doczekali się pierwszej wygranej na drugim szczeblu

W drugiej lidze wygrywali beniaminkowie – Emeritos Galaktikos po raz drugi, Luis&Spółka po raz pierwszy. Trzy punkty dopisali także zawodnicy FC Kwiatowego.

Komplety wygranych Kolibu i Atmosfericia

Braga lepsza od beniaminka. Pierwsza wygrana Krwinek. Kolib Luboń i FC Atmosferić przedłużają zwycięskie passy. FC Albatros z KKS Południem gonią lidera.

Terminarz 5. kolejki

Przedstawiamy terminarz piątej kolejki wiosennej edycji.

Chłosta awansowała do półfinału

Po serii rzutów karnych awans do półfinału wywalczyła Chłosta. Pierwszoligowiec okazał się lepszy od Diadala.

Trzy mecze i trzy zwycięstwa mistrzów

Transkrupka.pl nie zatrzymuje się i wygrywa trzeci mecz na wiosnę. Premierowe zwycięstwo odniosła Hurtownia.Fajerwerkowo.pl, której udało się zatrzymać Alcomex Noteciaki. Wysokie wygrane na swoje konto zapisali Trans-Stal Luboń oraz dwa beniaminki trzeciego frontu: AS Poznań i Joga Bonito. Bogatsze o trzy punkty są także Rebis i FarbSystem.

LED Lighting Team w Final Four

Drugą drużyną, która wywalczyła awans do najlepszej czwórki pucharowej rywalizacji został LED Lighting Team. W 1/4 finału pokonali Hurtownię.Fajerwerkowo.pl.

Opal Stoczniowiec wygrywa w klasyku drugiej ligi

IKP Olimpia nadal niepokonana. Pierwsze zwycięstwa odnoszą Opal Stoczniowiec i Nieruchomości Kędziora Kórnik.

Zwycięskie Tornado Ognik, zwycięzcy Szturmowcy

Udany start na wiosnę zanotowało Tornado Ognik. Drugi raz komplet punktów zgarnęli Szturmowcy.

Sempler zdobywcą Pucharu Wiary Lecha

Sempler po zwycięstwie 3:2 nad Imperium Łazarskim został triumfatorem rozgrywek o Puchar Wiary Lecha.

Terminarz 13. kolejki

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki zimowej edycji.

Tilted Penguins brązowymi medalistami drugiej ligi

Meczem Tilted Penguins – Krwinki zakończyły się rozgrywki zimowej edycji w drugiej lidze. Po kapitalnym pościgu trzy punkty na wagę brązowych medali zgarnęły Pingwiny.

Imperium Łazarskie z Semplerem o Puchar Wiary Lecha

Pięć minut przed godziną 20 rozpocznie się finał zimowego Pucharu Wiary Lecha. O trofeum zagrają Imperium Łazarskie i Sempler.

FC Atmosferić i KKS Południe dopisują po trzy punkty

Drugie wygrane na wiosnę odnieśli FC Atmosferić i KKS Południe. W czwartkowy wieczór odbyły się dwa trzecioligowe spotkania.

Emeritos Galaktikos zakończyli zwycięstwem

W ostatnim meczu mistrzowie drugiej ligi wysoko ograli FTF. Emeritos Galaktikos zakończyli sezon z 6-punktową przewagą nad drugim Diadalem.

Relacje meczowe (12.03 – 16.03)

W ostatnich dniach nie pojawiały się regularnie codzienne relacje z rozegranych meczów. Nadszedł czas na nadrobienie zaległości. Przed Wami podsumowanie pojedynków rozegranych od soboty 12 marca do środy 16 marca.

Terminarz 4. kolejki

Przedstawiamy terminarz czwartej kolejki wiosennej edycji, która trwać będzie od poniedziałku do piątku. W niedzielę zostaną rozegrane mecze fazy grupowej i 2. rundy Pucharu forBET WL Ligi.

Grupy Pucharu forBET WL Ligi rozlosowane

W środę 16 marca w siedzibie Kibice Razem-Lech Poznań odbyło się losowanie grup Pucharu forBET WL Ligi. W rozgrywkach zagrają 22 drużyny. Trofeum bronić będą Emeritos Galaktikos. Mecze fazy grupowej i drugiej rundy zostaną rozegrane 27 marca.

Terminarz 12. kolejki

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki zimowej edycji. Mecze odbywać się będą od środy do piątku. Ostatnim akcentem przedostatniej serii będzie finał Pucharu Wiary Lecha, w którym Imperium Łazarskie zmierzy się z Semplerem.

Siupakabra punkt za Hurtownią.Fajerwerkowo.pl

Walka o mistrzostwo zimowej edycji zapowiada się niezwykle ciekawie. W piątkowych pojedynkach Siupakabra wywalczyła sześć punktów i na ostatniej prostej traci punkt do liderującego Fajerwerkowa.pl.

Diadal zakończy sezon zimowy na podium

Sześć punktów w czwartkowy wieczór zgarnął Diadal, który dzięki efektownej zdobyczy zapewnił sobie minimum trzecie miejsce na zakończenie sezonu.

Hangover FC wiceliderem na koniec drugiej kolejki

W czwartkowy wieczór odbył się ostatni mecz drugiej kolejki wiosennej edycji. Zakończył się on sukcesem Hangover FC.

Debiut Alcomex-u na piątkę

Alcomex Noteciaki po zwycięskim debiucie w elicie, na czele której jest dwóch beniaminków i mistrz. Udany start na wiosnę mają za sobą Imperium Łazarskie, Gietewu i Magiczny Świat. Za porażki w ubiegłym tygodniu zrehabilitowali się FC Kwiatowe i Bistro Kopernik.

Terminarz 3. kolejki

Przedstawiamy terminarz trzeciej kolejki wiosennej edycji, która trwać będzie od poniedziałku do czwartku.

Zwycięski debiut Chłosty

Transkrupka.pl wiosenną kampanię rozpoczęła od zwycięstwa. Premierowy mecz Chłosty w elicie zakończył się efektowną wygraną. W trzeciej lidze trzy punkty dopisuje pięć zespołów, w tym Wóz Drzymały, który wygrywa pierwszy raz w historii.

Zapisy na wiosenny Puchar forBET WL Ligi

Do wtorku 15 marca trwać będą zapisy na wiosenny Puchar forBET WL Ligi, którego bronić będą Emeritos Galaktikos. Do rozgrywek mogą zgłosić się tylko zespoły uczestniczące w WL Lidze w sezonie Wiosna 2022.

Podział punktów w hicie kolejki

Z wysokiego C rozpoczęła się druga seria wiosennych gier. W starciu dwóch faworytów do mistrzostwa padł remis 5:5. Pierwsze trzy punkty do dorobku w nowym sezonie dopisali FSC Braga i FC Atmosferić.

Ruszyły zapisy na e-WL Ligę w formule online

Pięć lat temu została zorganizowana pierwsza edycja e-WL Ligi. W 2020 rozgrywki na wirtualnych boiskach zostały zawieszone. Przyszedł czas na ich powrót. Ruszyły zapisy do ligi, która prowadzona będzie w formule jednoosobowej – online.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki zimowej edycji. Mecze odbywać się będą od czwartku do soboty.

LED Lighting Team z szansami na medale

LED Lighting Team w końcówce sezonu powalczy o miejsce na podium. W tabeli jest czwarty z taką samą liczbą punktów co trzecie Grant Tkaniny.

Emeritos Galaktikos mistrzami forBET 2. WL Ligi

Nie była to udana sobota Emeritos Galaktikos na boisku, ale zakończyła się przypieczętowaniem mistrzostwa. Ważne punkty stracił Luis&Spółka, dzięki czemu Galaktyczni wywalczyli złote krążki na drugim szczeblu WL Ligi.

Chłosta w ćwierćfinale

Minimalnym zwycięstwem Chłosty zakończył się pojedynek 1/8 finału z Emeritos Galaktikos. Pierwszoligowiec o półfinał zagra z Diadalem.

Trzy punkty dla Stoczniowca, trzy dla Chłosty

W sobotę odbył się dwumecz z udziałem Chłosty i Opal-u Stoczniowiec. Obie drużyny zainkasowały po trzy punkty.

Trzypunktowe zdobycze Synów Gehenny i Szturmowców

Jednobramkowymi zwycięstwami zakończyły się piątkowe mecze. O trzy punkty wzbogacili się Synowie Gehenny i Szturmowcy.

Zwycięska inauguracja KKS Południa i Jogi Bonito

Joga Bonito w debiucie wygrała 5:0 z innym absolutnym beniaminkiem NDW. Premierowe trzy punkty na wiosnę zdobyło KKS Południe. Remisem zakończyła się potyczka Hangover z Colquimicą.

Terminarz 2. kolejki (Wiosna 2022)

Przedstawiamy poniedziałkowy i wtorkowy zestaw par drugiej kolejki wiosennej edycji. Terminarz na pozostałe dni pojawi się w czwartek do godziny 12.

Ruszyła walka o ligowe punkty

Wystartowały rozgrywki wiosennej edycji. W pierwszych meczach komplety punktów zgarnęły Kolib Luboń FC, Dom Wydawniczy Rebis i debiutujące na WL Lidze – AS Poznań oraz FC Albatros.

Emeritos Galaktikos w drugiej lidze

Emeritos Galaktikos na wiosnę zagrają w drugiej lidze. Zdobywcy jesiennego Pucharu WL Ligi pokonali Bistro Kopernik, a w decydującym meczu okazali się lepsi od Diadala.

Evertec zostaje w elicie

Evertec drugi sezon zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej. W finale play-off o pierwszą ligę pokonał Trans-Stal Luboń.

Superpuchar dla IKP Olimpii

IKP Olimpia po raz siódmy wygrała rozgrywki o Superpuchar. W finale obrońcy trofeum ograli beniaminka drugiej ligi – Tilted Penguins. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Piotr Nowak.

Terminarz 10. kolejki

Przedstawiamy terminarz 10. kolejki.

Inauguracja wiosennej edycji. Na początek Superpuchar

Rywalizacją o Superpuchar forBET WL Ligi rozpocznie się sezon Wiosna 2022. Na boisko przy ulicy Grunwaldzkiej przyjadą złoci medaliści poprzedniej edycji.

Puchar Wiary Lecha – stan po 9. kolejce

W rozgrywkach o Puchar Wiary Lecha został wyłoniony pierwszy finalista. Zostało nim Imperium Łazarskie, które wykorzystało potknięcia Semplera i Krwinek.

Emeritos Galaktikos grają dalej

Przedostatni mecz 1/16 finału za nami. Do kolejnej rundy awans wywalczył lider drugiej ligi – Emeritos Galaktikos.

Dwóch do mistrzostwa

Idealnie skrojona kolejka pod lidera rozgrywek. Trzech głównych rywali zdobyło łącznie trzy punkty. Dwóch z nich wypadło z gry o mistrzostwo. Na placu boju pozostały Fajerwerkowo.pl i Siupakabra. Do gry o podium dołączył LED Lighting Team.

FTF w grupie mistrzowskiej

Ostatnim zespołem, który wywalczył prawo gry w grupie mistrzowskiej został FTF. Swój mecz przegrali, ale kompletu punktów nie zdobyły Krwinki.

Diadal zagra o półfinał

Starcie dwóch drugoligowców dla Diadal, który zameldował się w ćwierćfinale pucharowej rywalizacji.

Piątkowy trójmecz dla Tilted Penguins

W trójmeczu grupy mistrzowskiej drugiej ligi zdecydowanie najlepsi byli Tilted Penguins, którzy w obu meczach zdobyli po siedem bramek.

Fotorelacja z Gali forBET WL Ligi

W środę 23 lutego w Restauracji Podanie odbyła się Gala forBET WL Ligi za sezon jesienny 2021. Podczas wieczoru wręczone zostały także nagrody za I Plebiscyt WL Ligi. Zapraszamy na fotorelację autorstwa Damiana Garbatowskiego.

Powrót do gry

Po blisko dwóch tygodniach przerwy rozgrywki zimowej edycji zostały wznowione. W czwartek odbył się dwumecz pomiędzy Opalem Stoczniowiec i FarbSystem-em.

Wyniki I Plebiscytu WL Ligi

Podczas środowej Gali WL Ligi poznaliśmy wyniki I Plebiscytu WL Ligi. Nagrodzeni zostali najlepsi w roku 2021, ale została też przyznana jedna nagroda specjalna.

Po gali jesiennej edycji

Rozdanie nagród za zeszłoroczny sezon jesienny odbyło się w Restauracji Podanie. Najwięcej laurów zebrały transkrupka.pl i Tornado Ognik.

Terminarz 1. kolejki (Wiosna 2022)

To będzie wyjątkowy start wiosennej edycji. Pierwszy raz w historii rozpoczniemy rywalizację już w lutym. Boisko będzie też dzielone przez dwa sezony – zimowy i wiosenny.

W grupie pocieszenia o Puchar Wiary Lecha

Do zimowej edycji została wprowadzona rywalizacja o Puchar Wiary Lecha. O trofeum zagrają zespoły z grupy pocieszenia forBET 2. WL Ligi.

Terminarz 9. kolejki

Przedstawiamy terminarz 9. kolejki zimowej edycji, która odbędzie się w najbliższy czwartek, piątek i niedzielę.

Oświadczenie zarządu Stowarzyszenia Wiara Lecha w sprawie zimowej edycji WL Ligi

Zimowa kampania WL Ligi w sezonie 2021/22 zostanie dokończona. Decyzją Organizatora i kapitanów drużyn rozgrywki będą kontynuowane na otwartych boiskach. Do dramatycznej sytuacji związanej z obiektami odniósł się zarząd Wiary Lecha.

Sobotnia kolejka odwołana

Sobotnie mecze 9. kolejki zimowej edycji zostały odwołane. Powodem jest zawalenie się balonu pneumatycznego przy ulicy Łozowej.

Przed sobotnimi meczami dziewiątej kolejki

Zimowa edycja powoli wkracza w decydującą fazę. Najciekawiej zapowiadającymi się pojedynkami dziewiątej kolejki będą starcie na szczycie drugiej ligi i trzy pojedynki w ramach Pucharu WL Ligi.

Plebiscyt WL Ligi: Zawodnik roku – nominacje

Mieli największy wpływ na postawę swoich drużyn, zdobywali gole warte mistrzostw, awansów. Byli zdecydowanie najlepsi. Przed Wami trzech nominowanych w kategorii Zawodnik Roku 2021.

Czwartkowa kolejka odwołana

Ze względu na silny wiatr zarządca boiska przy ulicy Łozowej odwołał wszystkie zaplanowane zajęcia na czwartek 17 lutego. Nie odbyły się mecze pomiędzy Opal-em Stoczniowiec i FarbSystem-em.

Superpuchar na inaugurację wiosny

Do startu wiosennej edycji pozostało jedenaście dni. Jeżeli pogoda pozwoli to 28 lutego na boisko przy ulicy Grunwaldzkiej wybiegną najlepsze drużyny jesiennej edycji. Dziś poznaliśmy terminarz Superpucharu.

Zmiany w parach play-off-ów

Zakończyły się zapisy na sezon wiosenny dla drużyn 1- i 2-ligowych. Ostatecznie w kolejnej edycji nie zobaczymy już Pobiedzików i Laruss Real Players. Nastąpiły przetasowania na obu poziomach. W play-off zagrają Evertec, FC Atmosferić i Nieruchomości Kędziora Kórnik.

Plebiscyt WL Ligi: Drużyna roku – nominacje

Alcomex Noteciaki, IKP Olimpia i transkrupka.pl – trzy drużyny, które nadawały ton rywalizacji w poprzednim roku.

Udana sobota Emeritos Galaktikos i Luis&Spółka

Luis&Spółka wygrywa dwa mecze, awansuje do grupy mistrzowskiej i notuje skok na pozycję wicelidera. Komplet punktów zgarniają też Emeritos Galaktikos, którzy pewnie zmierzają po tytuł najlepszej drugoligowej drużyny.

Przed sobotnimi meczami ósmej kolejki

W sobotni wieczór czekają nas emocje związane z walką o drugoligowe punkty. Najciekawiej zapowiada się trójmecz drużyn z czołówki, a także korespondencyjna walka o awans do grupy mistrzowskiej.

Był pogrom, była niespodzianka

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl przybliżyła się do wywalczenia medalu, ale także skomplikowała sobie drogę do mistrzostwa. Oprócz wygranej Pirotechnicy podzielili się punktami z ostatnim FarbSystem-em.

Przed czwartkowymi meczami ósmej kolejki

Podczas ósmej kolejki dwukrotnie odbędą się mecze w czwartek. W oba dni zagra FarbSystem, który ostatnio miał duże kłopoty kadrowe. Ich rywalami będą Hurtownia.Fajerwerkowo.pl i Opal Stoczniowiec.

Plebiscyt WL Ligi: Manager roku – nominacje

Jedna z najważniejszych ról w każdej drużynie. Organizowanie składu, szukanie wzmocnień, sponsorów, kontakt z koordynatorami. To wszystko należy do obowiązków managerów, czyli w głównej mierze kapitanów drużyn. Przed Wami nominowani w kategorii Manager Roku.

Gala WL Ligi odbędzie się 23 lutego

Restauracja Podanie będzie gościć najlepsze drużyny i najlepszych zawodników jesiennej edycji, jak i całego roku 2021. Podczas Gali WL Ligi, która odbędzie się w środę 23 lutego nagrodzeni zostaną laureaci I Plebiscytu.

Terminarz 8. kolejki

Przedstawiamy terminarz 8. kolejki zimowej edycji, która odbędzie się dwukrotnie w czwartek i sobotę.

Luis&Spółka jedną nogą w grupie mistrzowskiej

Dwa zwycięstwa Luis&Spółki, jedno Imperium Łazarskiego. Oba zespoły pozostały w grze o grupę mistrzowską.

Sześć punktów lidera

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl udowodniła, że poprzednia przegrana była wypadkiem przy pracy i ograła kolejne dwie przeszkody. Na pozycję wicelidera awansowały Grant Tkaniny.

Grant Tkaniny w półfinale

Grant Tkaniny awansowały do 1/2 finału, LED Lighting Team do ćwierćfinału, a Diadal na drugi szczebel pucharowej drabinki. W każdym z trzech spotkań walka o kolejną rundę trwała do ostatnich sekund.

Emeritos Galaktikos zagrają w grupie mistrzowskiej, Diadal bliżej najlepszej szóstki

Dwa miejsca w grupie mistrzowskiej zostały już zajęte. Po siódmej kolejce awans do najlepszej szóstki wywalczyli Emeritos Galaktikos. Duży krok w tym samym kierunku zrobił Diadal.

Przed siódmą kolejką

Rusza lutowa kampania. W pierwszej lidze czeka nas hitowy bój pomiędzy liderującym Fajerwerkowem.pl i trzecim Evertec-iem. Na zapleczu elity w decydującą fazę wkracza walka o awans do grupy mistrzowskiej.

Plebiscyt WL Ligi: Bramkarz roku – nominacje

Od bramkarzy rozpoczynamy przedstawienie nominowanych w I Plebiscycie WL Ligi, w którym nagrodzeni zostaną najlepsi za rok 2021.

Raport z zapisów na wiosenną edycję

Rozgrywki zimowe osiągnęły półmetek i powoli zbliżać się będą do końca. Finisz nastąpi już w trakcie wiosennej kampanii, której start zaplanowano już na 28 lutego. Obecnie trwają zapisy. Swoje miejsce na WL Lidze znalazło już 39 zespołów.

Najlepsi w styczniu

To był trudny miesiąc dla rozgrywek WL Ligi, która musiała poszukać nowego miejsca na mapie Poznania. Znalazła i powoli zadomawia się pod balonem Akademii Reissa na Dębcu, choć kilka meczów zostało rozegranych także koło stadionu Lecha. Styczeń był miesiącem Siupakabry, która zdobyła najważniejsze laury.

Terminarz 7. kolejki

Przedstawiamy terminarz 7. kolejki zimowej edycji, podczas której odbędą się cztery pojedynki pucharowej, w tym jeden o miejsce w półfinale.

Siupakabra lepsza w meczu na szczycie

Siupakabra po zwycięstwie nad trzecim Evertec została samodzielnym liderem elity. Dwie wygrane na swoje konto zapisała AP Klima.

Odrodzenie Grant Tkanin i LED Lighting Team

Udaną sobotę mają za sobą zawodnicy Grant Tkanin i LED Lighting Team. Oba zespoły zgarnęły komplet sześciu punktów i zanotowały skok w tabeli.

Tilted Penguins liderem po szóstej kolejce

Tilted Penguins wygrywają dwa spotkania i awansują na pozycję lidera. Ważne zwycięstwo odnosi FTF, który zachowuje szanse na grę w grupie mistrzowskiej.

Przed szóstą kolejką

Styczeń na WL Lidze zostanie zakończony w ostatni weekend miesiąca. Gra toczyć się będzie w sobotę i w niedzielę na boisku APR Dębiec. Łącznie odbędzie się 16 ligowych starć i 1 pucharowy bój, w którym poznamy drugiego ćwierćfinalistę.

Terminarz 6. kolejki

Styczniowa kampania zakończy się podczas dwudniowej kolejki, podczas której odbędzie się 16 meczów ligowych i 1 pucharowy, w którym stawką będzie ćwierćfinał rozgrywek.

Mecz na szczycie na remis

W najciekawszym meczu niedzielnej kolejki punktami podzielił się lider z trzecią drużyną. W drugich spotkaniach Fajerwerkowo, jak i Evertec dopisały po trzy punkty.

Imperium Łazarskie w górę tabeli

Imperium Łazarskie odniosło drugie i trzecie zwycięstwo w sezonie. Z trzema punktami boisko opuszała AP Klima.

Grant Tkaniny w ćwierćfinale, AP Klima awansuje do 1/8 finału

Pierwszym ćwierćfinalistą Pucharu forBET WL Ligi zostały Grant Tkaniny. Do 1/8 finału w dramatycznych okolicznościach awansowała AP Klima.

Dwie wygrane Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i Siupakabry

Dwiema wygranymi Fajerwerkowa.pl i Siupakabry oraz jednym zwycięstwem Ledów zakończyły się sobotnie spotkania elity.

Pięć punktów przewagi Emeritos Galaktikos

W sobotni wieczór odbyło się pięć drugoligowych pojedynków, z których aż trzy były starciami między zespołami ze ścisłej czołówki. Żadna z drużyn nie wywalczyła kompletu sześciu punktów.

Przed piątą kolejką

Dwa dni rywalizacji, 19 meczów ligowych i dwa pucharowe. Tak przedstawia się plan na najbliższy weekend. Najwięcej gry będą mieć zawodnicy Grant Tkanin i AP Klima.

I Plebiscyt WL Ligi za rok 2021

Podczas najbliższej gali, w trakcie której nagrodzeni zostaną najlepsi jesiennej edycji po raz pierwszy w historii rozgrywek poznamy wyniki I Plebiscytu WL Ligi za rok 2021.

Zapisy na sezon Wiosna 2022

Informujemy, że od dnia 18 stycznia rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na wiosenną edycję forBET WL Ligi, której start planowany jest na 28 lutego br. Będzie to 35. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Lecha Poznań. 

Terminarz 5. kolejki

W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się mecze piątej kolejki zimowej edycji. Podczas pierwszej odsłony tej serii gier czeka nas 10 meczów.

Pościg Siupakabry na remis. Hurtownia.Fajerwerkowo.pl liderem elity

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl i Siupakabra zakończyły czwartą kolejkę z czterema punktami. Oba zespoły zajmują miejsca na podium – liderem jest Fajerwerkowo.

Lider z wiceliderem na remis

W najciekawszym meczu czwartej serii Diadal zremisował z Emeritos Galaktikos. Po niedzielnym grach oba zespoły zamieniły się miejscami.

Luis&Spółka w 1/8 finału

Luis&Spółka i Imperium Łazarskie zainaugurowali piłkarski rok 2022 na WL Lidze. Był to mecz pucharowy, po którym z awansu cieszyli się zawodnicy tej pierwszej drużyny. Pierwszego gola nowego roku zdobył Marek Michalak.

Przed czwartą kolejką

Po blisko miesiącu przerwy wracają rozgrywki WL Ligi. W niedzielę 16 stycznia odbędzie dziewięć pojedynków ligowych i jeden pucharowy.

Terminarz 4. kolejki

Wracamy do gry! Po czterotygodniowej przerwie wracają rozgrywki zimowej edycji forBET WL Ligi. Czwarta seria odbędzie się w niedzielę 16 stycznia.

Kolejka odwołana. W niedzielę nie zagramy

Tydzień później nastąpi powrót do gry w zimowej edycji forBET WL Ligi. Z uwagi na serwis balonu w Centrum PLEK boisko zostało wyłączone z użytkowania do niedzieli 9 stycznia.

Rok 2021 na WL Lidze

Cztery dni nowego roku już za nami, a przed nami kolejne dwanaście miesięcy piłkarskiej rywalizacji na WL Lidze. Przed wznowieniem rozgrywek w zimowej edycji zapraszamy na podsumowanie 2021 roku.

Najlepsi w grudniu

Nadszedł czas na wybór najlepszych w ostatnim miesiącu 2021 roku. W grudniu głównie emocjonowaliśmy się rywalizacją w drugiej lidze, w której odbyło się zdecydowanie więcej spotkań niż w elicie. Najwięcej laurów zebrał Diadal – lider zaplecza pierwszej ligi.

Michał Gurajdowski nie żyje

We wtorek 28 grudnia otrzymaliśmy smutną wiadomość. W wieku 40 lat zmarł Michał Gurajdowski, który był wieloletnim sędzią WL Liga.

System rozgrywek zimowej edycji

Poznaliśmy system rozgrywek sezonu zimowego na forBET WL Lidze. W rozgrywkach uczestniczyć będzie 21 zespołów.

Warta II Śrem wygrała Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego

Ostatni turniej z cyklu Duszyczki Cup rozstrzygnięty. W rozgrywkach rocznika 2010, które upamiętniały 103. rocznicę Powstania Wielkopolskiego triumfowała druga drużyna Warty Śrem. W Centrum PLEK zagrało 14 zespołów.

Hit kolejki dla Diadala

Cztery zespoły rok 2021 zakończyły z sześciopunktową zdobyczą. W szlagierze trzeciej kolejki Diadal wysoko ograł Tilted Penguins.

Zwycięstwo i porażka

Wszystkie drużyny, które zagrały w ostatniej tegorocznej kolejce z PLEK-a wyjeżdżały z wygraną i porażką. Świąteczną przerwę na pozycji lidera spędzi Evertec.

Puchar forBET WL Ligi rozlosowany

Podczas trwania trzeciej kolejki zimowej edycji odbyło się losowanie drabinki Pucharu forBET WL Ligi. Pierwsze mecze odbędą się w niedzielę 9 stycznia.

Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników turnieju Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego. Rozgrywki toczą się w Centrum PLEK.

Przed losowaniem Pucharu WL Ligi

W sobotę 18 grudnia podczas trzeciej serii gier w zimowej edycji odbędzie się losowanie par Pucharu forBET WL Ligi. Tytuł w zeszłym sezonie wywalczyło EW, które nie przystąpiło do rozgrywek w sezonie 2021/22.

Przed trzecią kolejką

Piłkarski rok na forBET WL Lidze zakończymy w sobotę 18 grudnia. Jako ostatnie na placu gry pojawią się zespoły Luis&Spółka, Tilted Penguins, FTF i Sempler.

Terminarz turnieju Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego

Tegoroczny cykl turniejów Duszyczki Cup zakończą zespoły z rocznika 2010. Zagra 14 drużyn. Tytułu sprzed roku bronić będą Suchary Suchy Las. Turniej będzie miał wyjątkowy charakter. Będą to pierwsze Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego.

Terminarz 3. kolejki

Piłkarski rok na forBET WL Lidze zakończymy w najbliższą sobotę. Pierwszy raz w nowym sezonie zaprezentują się dwie drużyny z elity: Chłosta i Revengers oraz drugoligowa AP Klima.

Sześć punktów na start Fajerwerkowa i Evertec-a

W drugiej kolejce odbyły się pierwsze mecze z udziałem zespołów z elity. Inaugurację najmilej wspominać będą Hurtownia.Fajerwerkowo.pl i Evertec.

Tilted Penguins na czele

Cztery zespoły podczas drugiej kolejki wywalczyły sześć punktów. Z kompletem oczek Centrum PLEK opuszczały Tilted Penguins, Emeritos Galaktikos, Krwinki i Sempler. Nadal bez porażki jest Diadal.

Przed drugą kolejką

Do gry w nowym sezonie wkroczą kolejne drużyny. W niedzielę na boisku Centrum PLEK odbędzie się osiemnaście meczów. Początek został zaplanowany na godzinę 12.

Akademia Piłkarska Reissa Poznań najlepsza na turnieju rocznika 2012

Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2012 rozstrzygnięte. Najlepszym zespołem została Akademia Piłkarska Reissa Poznań, która w grupie finałowej pokonała pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki oraz Sportis Łochowo. W turnieju, który odbył się w Centrum PLEK wzięło udział 14 drużyn.

Terminarz 2. kolejki

Czas na drugą serię zimowej edycji, ale i przedostatnią kolejkę w bieżącym roku! W niedzielę 12 grudnia do Centrum PLEK przyjedzie aż 18 ekip. Początek o 12.

Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2012 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2012.

Luis&Spółka z Diadalem na czele

Po pierwszej kolejce zimowej edycji na czele drugiej ligi znalazły się dwa zespoły z czterema punktami. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu liderem jest Luis&Spółka.

Zimowa edycja w dwóch ligach

W dwóch klasach rozgrywkowych toczyć się będzie rywalizacja w sezonie 2021/2022, która wystartuje w sobotę 4 grudnia. Zespoły z forBET WL Ligi drugi rok z rzędu gościć będzie Centrum PLEK. W zimowej kampanii zagra 20 zespołów.

Grupy turnieju dla rocznika 2012 rozlosowane

Po raz pierwszy w historii do gry na Duszyczki Cup przystąpią zespoły z rocznika 2012. Turniej z udziałem 16 zespołów (komplet!) odbędzie się w niedzielę 5 grudnia od godziny 8 w Centrum PLEK.

Wielkopolska Komorniki I najlepsza na turnieju rocznika 2011

Pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki okazał najlepszy wśród czternastu zespołów uczestniczących na Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011. W grupie finałowej wyprzedził Canarinhos Skórzewo Żółci i Unię Swarzędz.

Terminarz 1. kolejki

W sobotę 4 grudnia odbędzie się inauguracyjna kolejka zimowej edycji. Do Centrum PLEK przyjedzie sześć zespołów. O pierwsze ligowe punkty zagrają szóstki FTF-u i Tilted Penguins.

Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011.

transkrupka.pl mistrzem forBET WL Ligi w sezonie Jesień 2021

Jesienna edycja zakończona. Na jej zakończenie w meczu o mistrzostwo triumfowała transkrupka.pl, która po raz pierwszy w historii wywalczyła złote medale w elicie.

Grupy turnieju dla rocznika 2011 rozlosowane

Poznaliśmy grupy turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011. Łącznie zagra 14 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy – dwie 5-drużynowe i jedną złożoną z 4 teamów. Turniej odbędzie się w niedzielę 28 listopada w Centrum PLEK. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 8.

Tornado Ognik zdobywcą Pucharu Wiary Lecha

Tornado Ognik po wygranej w finale nad FC Atmosferić 3:1 wywalczyło pierwszy raz w historii Puchar Wiary Lecha. Zwycięstwo w rozgrywkach dało przepustkę do wiosennego Superpucharu WL Ligi.

Przed losowaniem Duszyczki Cup dla rocznika 2011

W czwartkowe przedpołudnie odbędzie się losowanie grup pierwszego tegorocznego turnieju Duszyczki Cup 2021. Rywali, jak i cały terminarz gier poznają zespoły z rocznika 2011, których wystartuje 15. Do Centrum PLEK przyjadą m.in. drużyny Cracovii, Astry Ustronie Morskie i Gwardii Koszalin. Tytułu wywalczonego przed rokiem będzie bronić Wielkopolska Komorniki, która wystawi w niedzielę dwa zespoły.

Zagrają o jesienny Puchar Wiary Lecha

Od 19:00 rozpocznie się rywalizacja o ostatnie trofeum sezonu Jesień 2021. O Puchar Wiary Lecha zagra sześć drużyn – dwóch drugoligowców i czterech przedstawicieli trzeciego frontu. Rywalizacja odbędzie się na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej.

Pobiedziki i PWW Boekestijn w play-off

Rozgrywek jesiennej edycji nie dokończą Winiary. Wycofanie brązowych medalistów spowodowało zmiany w parach play-off o grę w wyższych ligach.

Start ostatniej kolejki

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się ostatnia kolejka jesiennej edycji. Do drugiej ligi spadły Pobiedziki. W drugiej lidze ważne punkty zdobyły drużyny Imperium Łazarskiego i Opal Stoczniowiec.

Ważna wygrana Krwinek

Pocztowe Krwinki wygrały z Laruss-em i wskoczyły na ostatnie bezpieczne miejsce. Oni po zwycięstwie nad Archiwum X zostali liderem grupy spadkowej.

Trans-Stal Luboń zagra w play-off o elitę

IKP Olimpia nadal w grze o mistrzostwo. FC Nankatsu ze statusem pierwszoligowca. Trans-Stal Luboń zagra w play-off o pierwszą ligę.

Alcomex Noteciaki mistrzem forBET 2. WL Ligi

Alcomex Noteciaki po wygranej nad Jeżyckimi Koziołkami zostali mistrzami drugiej ligi i wraz z Chłostą awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej na WL Lidze. Synowie Gehenny zgarnęli ważne trzy punkty, które zbliżyły ich do wywalczenia brązowych krążków. Krok w kierunku gry w Pucharze Wiary Lecha zrobiły Tornado Ognik i Laruss Real Players. Efektownie sezon zakończył ICPen.

Terminarz 15. kolejki

Przedstawiamy terminarz 15. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi. Będzie to ostatnia seria spotkań obecnego sezonu.

Utrzymanie Gietewu i dwa spadki

Po wtorkowych grach poznaliśmy kolejne rozstrzygnięcia . Gietewu zachowało ligowy byt, a o klasę niżej spadł Evertec i Gold FC. Prowadząca w elicie transkrupka.pl powiększyła przewagę nad IKP do sześciu punktów.

Komplet zespołów na Duszyczki Cup dla rocznika 2011

Komplet 16 zespołów zagra na turnieju Duszyczki Cup dla rocznika 2011, który został zaplanowany na niedzielę 28 listopada. W rozgrywkach wezmą udział drużyny spoza Wielkopolski. W turniejach dla roczników 2010 i 2012 pozostało po kilka wolnych miejsc. Drużynę można zgłosić wysyłając maila pod adres: liga@wiaralecha.pl.

Dom Wydawniczy Rebis i Luis&Spółka awansowali do drugiej ligi

Czwartą wygraną z rzędu odniosła transkrupka.pl, która uciekła Olimpii na odległość trzech punktów. Hurtownia. Fajerwerkowo.pl bliżej utrzymania w pierwszej lidze, do której coraz śmielej dobija się Chłosta. Dom Wydawniczy Rebis wygrał z Diadalem i zapewnił awans sobie oraz Luisowi&Spółka. FTF awansuje do Pucharu Wiary Lecha.

Terminarz 14. kolejki

Przedstawiamy terminarz 14. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Alcomex Noteciaki w pierwszej lidze

IKP Olimpia i Biuro Podróży Almatur inkasują pierwsze trzy punkty w fazie finałowej. Alcomex Noteciaki po wygranej nad Trans-Stalą Luboń wywalczyli awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Magiczny Świat żegna się z jesienną edycją efektownym 7:0.

Szturmowcy zagrają w Pucharze Wiary Lecha

Magiczny Świat po wygranej nad Ledami dalej liczy się w wyścigu po awans do elity. Oni gromią Imperium Łazarskie. Rebis remisuje po zaciętym meczu z Luis&Spółka i jest bliżej bezpośredniego awansu do drugiej ligi. Szturmowcy wywalczyli miejsce w Pucharze Wiary Lecha.

Winiary FC zagrają w grupie mistrzowskiej

Winiary FC zapewnili sobie grę w najlepszej piątce elity. Ważne wygrane w kwestii walki o utrzymanie wpadają na konto Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i Tornada Ognik. W trzeciej lidze trwa walka o Puchar Wiary Lecha. Sześć punktów w ostatnich dwóch ligowych potyczkach zdobyły Nieruchomości Kędziora.

Tilted Penguins mistrzem forBET 3. WL Ligi

Tilted Penguins dzięki wygranej nad Luis&Spółka wywalczyli mistrzostwo forBET 3. WL Ligi. Oni pokonali Gold FC i objęli prowadzenie w grupie spadkowej drugiej ligi.

transkrupka.pl najlepsza po pierwszej rundzie

Transkrupka.pl dzięki wygranej nad trzecimi Synami Gehenny została najlepszym zespołem fazy zasadniczej w pierwszej lidze. Biuro Podróży Almatur zdobywa cenny punkt w walce o utrzymanie. Opal Stoczniowiec trzy oczka bliżej zachowania drugoligowego statusu.

Tilted Penguins wywalczyli awans do drugiej ligi

Chłosta została pierwszym zespołem, który pokonał w lidze Alcomex. Szanse na awans do elity przedłużają Ejbry i FarbSystem. Tilted Penguins wywalczyli promocję do drugiej ligi. W play-off zagrają Bistro Kopernik i Emeritos Galaktikos. Mistrzowie Dżedaj pozostają w grze o Puchar Wiary Lecha.

Terminarz 13. kolejki

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Rusza rywalizacja o awans, baraże i Puchar Wiary Lecha

We wtorkowy wieczór poznaliśmy pełny zestaw grup drugiej rundy w najniższej klasie rozgrywkowej. Dziś ruszy wyścig po awans, baraże i miejsce w Pucharze Wiary Lecha.

Dom Wydawniczy Rebis uzupełnia stawkę grupy mistrzowskiej

W ostatnim meczu fazy zasadniczej Dom Wydawniczy Rebis zapewnił sobie awans do grupy mistrzowskiej trzeciej lidze. Na zapleczu elity trwa walka o promocję i utrzymanie. Trzy mecze zakończyły się remisami, w dwóch kolejnych zwycięstwa odnieśli Laruss Real Players i PWW Boeketsijn.

Trzynastki mistrza i wicemistrza

Dwucyfrowe wygrane na swoje konto zapisali IKP Olimpia i transkrupka.pl. FC Atmosferić pokonał FTF po golu w ostatnich sekundach.

Hity kolejki dla Alcomex-u i Tilted Penguins

Alcomex Noteciaki w meczu na szczycie drugiej ligi ograł Magiczny Świat. Do grupy mistrzowskiej trzeciej ligi awansowali Tilted Penguins. Duży krok w kierunku utrzymania na zapleczu elity zrobili Laruss Real Players.

Ruszyły zapisy na Duszyczki Cup 2021

Stowarzyszenie Wiara Lecha i Ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań zapraszają na 7. edycję turnieju piłkarskiego „Duszyczki Cup”. Rozgrywki odbędą się w niedzielę 28 listopada i niedzielę 5 grudnia pod balonem pneumatycznym w Centrum PLEK przy ulicy Margonińskiej. 

Terminarz 12. kolejki

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Raport z zapisów. 1/3 miejsc zajęta

Tydzień zapisów za nami, a do startu zimowej edycji pozostał jeszcze ponad miesiąc. Na liście zgłoszeniowej pojawiło się już jedenaście drużyn.

Diadal zagra o drugą ligę

Kapitalny start fazy finałowej zanotowała Chłosta, która po wygranej nad Ledami została wiceliderem drugiej ligi. Diadal odnosi zwycięstwo w meczu o wszystko z Luis&Spółka i awansuje do grupy mistrzowskiej trzeciego frontu. Trzy punkty na swoje konto zapisali Mistrzowie Dżedaj, Kolib Luboń FC, Los Amarillos i KKS Południe, po jednym Pocztowe Krwinki oraz Gold FC.

Składy grup drugiej ligi w fazie finałowej

Po meczu Jeżyckich Koziołków z Trans-Stalą Luboń poznaliśmy komplet drużyn, które w fazie finałowej zagrają o awans do elity i utrzymanie na jej zapleczu. W grupie spadkowej gra toczyć się będzie także o dwie przepustki do Pucharu Wiary Lecha.

Jeżyckie Koziołki w najlepszej ósemce drugiej ligi

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl rzutem na taśmę ratuje remis w meczu z Almaturem. Oni rozpoczynają fazę finałową od zwycięstwa. Jeżyckie Koziołki awansują do grupy mistrzowskiej.

Synowie Gehenny i FarbSystem w grupach mistrzowskich

Zwycięstwa Synów Gehenny i FarbSystem-u zapewniły tym drużynom miejsca w grupach mistrzowskich – odpowiednio pierwszej i drugiej ligi. Czwarty raz na jesień wygraną odniósł FC Atmosferić. forBET 1. WL Liga: Synowie Gehenny zagrają o mistrzostwo Za nami półmetek sezonu w elicie. Na jej czele znajdują się trzy zespoły – IKP Olimpia, transkrupka.pl i Synowie Gehenny. […]

Sempler wrócił do gry

Transkrupka.pl zrównała się punktami z IKP Olimpią. Ważne zwycięstwa Magicznego Świata i Chłosty. Sempler wykorzystuje wpadkę Huraganu i przedłuża szanse na grę w grupie mistrzowskiej, w której jedną nogą są już Emeritos Galaktikos.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Zapisy na sezon zimowy na PLEK-u

Informujemy, że od dnia 20 października rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na rozgrywki PLEK forBET WL Ligi pod balonem, której start planowany jest na weekend 4/5 grudnia br. Będzie to 34. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Lecha Poznań. 

Znakomity koniec rundy w wykonaniu Ledów

IKP Olimpia po wygranej nad Evertec zapewniła sobie awans do grupy mistrzowskiej elity. LED Lighting Team odniósł drugie zwycięstwo w przeciągu dwóch dni. Imperium Łazarskie nie odpuszcza walki o grupę mistrzowską. Zwycięstwa Gietewu, Nieruchomości Kędziora i FC Makadamii.

Luis&Spółka zagrają o drugą ligę

Pierwszą drużyną, która zameldowała się w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi został Luis&Spółka. Kolejny krok ku tej samej grupie zrobił Dom Wydawniczy Rebis. LED Lighting Team zbiera punkty do tabeli fazy finałowej.

Piątek bez niespodzianek

Zwycięstwami Makadamii, Emeritos Galaktikos i Tilted Penguins zakończyły się piątkowe pojedynki trzeciego szczebla. Liderami grupy B po dziewięciu kolejkach są zdobywcy Pucharu forBET WL Ligi.

Czwarte wygrane z rzędu Bragi i FTF

Fantastyczna druga połowa daje zwycięstwo Bradze. IKP Olimpia gromi Almatura. FTF wygrywa czwarty mecz z rzędu i awansuje na piąte miejsce.

Mecz na szczycie w drugiej lidze dla Alcomexu

W pojedynku dwóch niepokonanych drugoligowców Alcomex pokonał Ejbry Luboń. Na trzecim froncie bardzo ważne wygrane odnoszą aż cztery ekipy – Luis&Spółka, FC Huragan, Diadal i Dom Wydawniczy Rebis. Nieruchomości Kędziora pozostają w grze o grupę barażową.

Terminarz 10. kolejki

Przedstawiamy terminarz 10. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Chłosta zagra w grupie mistrzowskiej

Miejsce w grupie mistrzowskiej po wygranej nad Tornadem Ognik zapewniła sobie Chłosta. Trans-Stal Luboń minimalnie lepsza od Opal Stoczniowiec.

Synowie Gehenny blisko grupy mistrzowskiej

Synowie Gehenny wygrali i awansowali na pozycję wicelidera. Pocztowe Krwinki odniosły pierwsze zwycięstwo na jesień, ICPen komplet punktów zdobył po raz drugi.

Emeritos Galaktikos zdobywcami Pucharu forBET WL Ligi

Trzecioligowy Emeritos Galaktikos wygrał rozgrywki o Puchar forBET WL Ligi. W finale beniaminek pokonał Tornado Ognik 2:1. Brązowe krążki zgarnęła transkrupka.pl.

Evertec nie składa broni

Evertec wygrał pierwszy raz w historii w pierwszej lidze. Ejbry idą za ciosem i zwyciężają w szóstym kolejnym meczu. Tilted Pinguins wysoko ogrywają Szukamy Sponsora.

Przed Final Six Pucharu forBET WL Ligi

Dziś o godzinie 16 rozpocznie się walka o Puchar forBET WL Ligi. O trofeum zagra sześć zespołów, a zwycięzca uzyska prawo gry w play-off o awans do finałów Pucharu Polski.

Piątkowe zwycięstwa Kwiatowego i FTF

O trzy punkty po piątkowych pojedynkach wzbogaciły się zespoły FC Kwiatowego i FTF-u.

Ejbry w grupie mistrzowskiej

Synowie Gehenny remisują z Pobiedzikami. Ejbry wygrywają piąty mecz na jesień i awansują do grupy mistrzowskiej. Luis&Spółka po efektownym zwycięstwie wrócili na pierwsze miejsce w trzeciej lidze.

Przetasowania na czele trzeciej ligi

Ważna wygraną odniósł FarbSystem, trzy punkty dopisało sobie Gietewu, a po jednym Jeżyckie Koziołki i Pocztowe Krwinki. W grupie B trzeciej ligi zwycięstwa odnosiły zespoły z czołówki – FC Huragan, Diadal i Sempler.

Terminarz 9. kolejki

Przedstawiamy terminarz 9. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Powrót mistrzów

W hicie rundy IKP Olimpia pokonała transkrupkę.pl. FSC Braga odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. Awans do grupy mistrzowskiej drugiej ligi wywalczyli Trans-Stal Luboń i Tornado Ognik. Kolejne trzy oczka na swoje konto zapisali Bistro Kopernik i Emeritos Galaktikos.

Almatur uciekł z ostatniego miejsca

Almatur pokonał Winiary FC i uciekł z ostatniego miejsca. Rebis i Tilted Penguins zgarniają kolejny komplet punktów.

Pojedynek uczestników MP dla Winiar FC

transkrupka.pl po siedmiu kolejkach liderem elity z kompletem punktów. W meczu uczestników MP Winiary pokonały IKP Olimpię. Tilted Penguins zmniejszyli stratę do czołówki grupy B trzeciej ligi.

Dwucyfrówki Bistra Kopernik i Huraganu

Z dwucyfrową liczbą goli po stronie zysków swoje mecze zakończyły zespoły Bistra Kopernik i FC Huraganu. Drugą wygraną na konto zapisało FTF.

Synowie Gehenny lepsi od mistrzów

W czwartkowych meczach Synowie Gehenny pokonali IKP Olimpię, a Ledy ograly Gold FC. Remisem zakończyło się starcie Archiwum X z Laruss Real Players.

Pierwsze straty liderów trzeciej ligi

Pierwszy punkt na jesień zdobył Evertec, a Almatur wydostał się z ujemnego dorobku. Magiczny Świat jest już jedną nogą w grupie mistrzowskiej, o którą do końca będzie walczył Opal Stoczniowiec. Remisy w trzeciej lidze – pierwsze punkty straciły zespoły Luis&Spółka, Emeritos Galaktikos i Dom Wydawniczy Rebis. FC Huragan pnie się w górę tabeli – jest już na trzecim miejscu.

Terminarz 8. kolejki

Przedstawiamy terminarz 8. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Ejbry nie do zatrzymania

FSC Braga odniosła drugie zwycięstwo z rzędu. Ejbry, Chłosta i Diadal wiceliderami w swoich grupach. Nieruchomości Kędziora z kolejną wygraną.

Alcomex zagra o elitę

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl wygrała bardzo ważny mecz z FC Nankatsu. Alcomex Noteciaki awansowali do grupy mistrzowskiej, o którą powalczą Jeżyckie Koziołki.

Stawka Final Six uzupełniona

Medaliści poprzedniej edycji – transkrupka.pl i Tornado Ognik oraz dwóch trzecioligowców – Emeritos Galaktikos i Nieruchomości Kędziora Kórnik uzupełnili grupy Final Six Pucharu forBET WL Ligi. Trofeum nie obroni IKP Olimpia.

Emocji jak na lekarstwo

Wszystkie trzy czwartkowe potyczki zakończyły się wysokimi wygranymi. Trzy punkty na swoje konta zapisali Alcomex Noteciaki, Tornado Ognik i FC Atmosferić.

Terminarz 7. kolejki

Przedstawiamy terminarz 7. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi, która odbędzie się na przełomie września i października.

Zwycięstwo Huraganu za sześć punktów

Winiary i Nankatsu awansowały do ścisłej czołówki pierwszej ligi. Huragan powalczy o grupę mistrzowską. Pewne zwycięstwa Kolibu, Rebisau i Bistra Kopernik.

FarbSystem z Ledami na remis

FSC Braga wygrywa pierwszy mecz po powrocie do elity, Nieruchomości Kędziora odnoszą historyczne zwycięstwo na WL Lidze. W najciekawszym meczu wtorkowej kolejki FarbSystem zremisował z LED Lighting Team. Piąty raz komplet punktów na swoje konto zapisała Trans-Stal Luboń.

Piąta wygrana Luis&Spółka

W niedzielę zakończyła się piąta seria jesiennej edycji, a już w poniedziałek rozpoczęła szósta odsłona. Piątą wygraną w sezonie odnieśli Luis&Spółka. Do czołówki w trzeciej lidze dobili Szturmowcy i Tilted Penguins. Ważne zwycięstwo na swoje konto zapisało Imperium Łazarskie.

Zwycięzcy wiosennej edycji nagrodzeni

W siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz odbyła się Gala forBET WL Ligi za sezon Wiosna 2021. Najwięcej wyróżnień zgarnęła IKP Olimpia.

FC Huragan i Pobiedziki w Final Six

Pierwsze mecze Pucharu forBET WL Ligi za nami. Awans do najlepszej szóstki wywalczyły drużyny Pobiedzików i trzecioligowego FC Huraganu.

Pierwsze wygrane Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i FTF

Premierowe zwycięstwa na jesień odniosły drużyny Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i FTF. LED Lighting Team po wygranej nad Larussem awansował na trzecie miejsce w drugiej lidze.

Gala forBET WL Ligi w sobotę 18 września

W sobotę 18 września w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz odbędzie się Gala forBET WL Ligi za sezon Wiosna 2021. Początek rozdania nagród został zaplanowany na godzinę 19:30.

Sempler dogonił lidera, Ejbry drugie

Ejbry wygrywają trzeci jesienny mecz i przeskakują FarbSystem, który niespodziewanie traci punkty. Kolejne zwycięstwa na konta zapisują Tornado Ognik i Sempler, który zrównał się punktami z liderującym Luis&Spółką.

Terminarz 6. kolejki

Przedstawiamy terminarz 6. kolejki forBET WL Ligi. Od poniedziałku do czwartku trwać będzie rywalizacja o ligowe punkty, a w niedzielę poznamy ostatnie drużyny, które wywalczą prawo gry w Final Six Pucharu forBET WL Ligi.

Zwycięstwa faworytów

Transkrupka.pl nie zwalnia tempa i gromi przeciwnika po raz czwarty w tym sezonie. Trans-Stal Luboń i Alcomex Noteciaki przewodzą w drugiej lidze. Emeritos Galaktikos wygrywają piąty mecz na jesień.

Luis&Spółka i Dom Wydawniczy Rebis nadal niepokonani

Zwycięstwami Magicznego Świata, Luis&Spółka i Domu Wydawnicznego Rebis zakończyły się poniedziałkowe pojedynki rozpoczynające 5. kolejkę jesiennej edycji. Wszystkie trzy drużyny utrzymały miejsca w czołówkach swoich grup.

transkrupka.pl liderem na koniec kolejki

Wicemistrzowie po wysokiej wygranej nad Winiarami awansowali na pozycję lidera elity. Drugie zwycięstwo na jesień odniósł Dom Wydawniczy Rebis.

Po losowaniu grup Pucharu forBET WL Ligi

W sobotę 11 września w siedzibie Kibice Razem-Lech Poznań odbyło się losowanie grup Pucharu forBET WL Ligi. W rozgrywkach zagrają 22 drużyny. Trofeum bronić będzie IKP Olimpia. Mecze fazy grupowej i drugiej rundy zostaną rozegrane 19 i 26 września.