Wiadomości

AS Poznań uzupełnia stawkę grupy mistrzowskiej w trzeciej lidze

W drugiej lidze zwycięstwa odnieśli Trans-Stal i LED Lighting Team. O awans na zaplecze elity zagra AS Poznań. forBET 2. WL Liga: Ledy walkę o utrzymanie rozpoczynają od wygranej Kolejne cztery zespoły zakończyły pierwszą fazę rozgrywek. W rywalizacji Trans-Stali z Tornadem zwycięstwo dla jednej, jak i drugiej drużyny było warte jeden punkt do klasyfikacji rundy […]

Udana runda w wykonaniu Alcomex-u, Ejbrów i Kolibu

Alcomex Noteciaki kończą pierwszą rundą na pozycji wicelidera. Ejbry najlepszym zespołem w grupie A drugiej ligi. Kolib wygrywa dziesiąty mecz na wiosnę.

Terminarz 13. kolejki

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku 23 maja do piątku 27 maja.

Diadal wśród najlepszych trzeciej ligi

IKP Olimpia najlepsza po pierwszej rundzie w pierwszej lidze. Rebis wygrywa z Emeritos Galaktikos na start rywalizacji w grupie mistrzowskiej. Gietewu bliskie najlepszej ósemki drugiej ligi. Diadal zagra o awans.

Wystartowała ostatnia prosta fazy zasadnicznej

W ostatniej kolejce fazy zasadniczej rozpoczęła się też druga runda. W pierwszym meczu po podziale na grupy Almatur pokonał Nankatsu. W trzeciej lidze triumfował pewny gry o awans na drugi szczebel Atmosferić, a także walczący o grupę barażową Polibulls.

Tilted Penguins najlepsi w fazie zasadniczej drugiej ligi

Tilted Penguins zapewniają sobie zwycięstwo w grupie B drugiej ligi. Pierwszą wygraną na wiosnę zanotowały Jeżyckie Koziołki. Polibulls pozostali w grze o grupę barażową.

Grupa mistrzowska elity skompletowana

Synowie Gehenny, Luis&Spółka i FC Atmosferić zagrają w grupach mistrzowskich. Dwie pierwsze drużyny awansowały po wygranych w czwartkowych pojedynkach. Atmosferić najlepszą szóstkę zapewnił sobie dzięki wygranej Kwiatowego.

Kolejne rozstrzygnięcia. Braga i Rebis w grupach mistrzowskich

Braga zapewniła sobie miejsce w najlepszej piątce elity. O awans o klasę wyżej powalczy Dom Wydawniczy Rebis. Bliski grupy mistrzowskiej trzeciej ligi jest Diadal.

Terminarz 12. kolejki

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku 16 maja do piątku 20 maja.

Magiczny Świat i Ejbry w fazie finałowej zagrają o pierwszą ligę

IKP Olimpia podzieliła się punktami z Alcomex-em. Ejbry i Magiczny Świat zameldowali się w grupie mistrzowskiej drugiej ligi. Albatros i Kolib wygrali kolejne mecze. Szturmowcy oraz Hangover zachowali szanse na awans do najlepszej szóstki trzeciego szczebla.

Bistro Kopernik powalczy o promocję do drugiej ligi

Ejbry Luboń bliskie grupy mistrzowskiej. Bistro Kopernik w fazie finałowej zagra w grupie mistrzowskiej, FTF trafił do grupy barażowej.

Tilted Penguins zagrają o elitę

Tilted Penguins zatrzymali Emeritos Galaktikos i awansowali do grupy mistrzowskiej. Archiwum X i Tornado Ognik przedłużają szanse na miejsce w najlepszej ósemce.

Niespodzianka dużego kalibru

Ostatnia drużyna pokonała lidera, czyli Nankatsu lepsze od transkrupki.pl. Magiczny Świat bliski grupy mistrzowskiej. Hangover wygrał drugi mecz z rzędu.

Poznaliśmy terminy Mistrzostw i Pucharu Polski Superliga6

Podobnie jak przed rokiem obiekt OSiR Bemowo w Warszawie gościć będzie najlepsze drużyny z Polski. 9 lipca odbędą się finały Pucharu Polski, a tydzień później toczyć się będzie najważniejsza rozgrywka – Mistrzostwa Polski.

FC Albatros i Kolib Luboń FC w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi

FSC Braga bliska awansu do grupy mistrzowskiej elity. Ważne zwycięstwa Chłosty, Ejbrów i Luisa&Spółki. O drugą ligę powalczą FC Albatros i Kolib Luboń FC.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku 9 maja do piątku 13 maja.

Alcomex Noteciaki w najlepszej piątce elity

Poznaliśmy trzeci zespół, który zagra w fazie finałowej w grupie mistrzowskiej elity. Został nim Alcomex. Tornado Ognik zatrzymało Ejbry Luboń. Trzy punkty, w niecodziennych okolicznościach, zgarnął AS Poznań.

Olivier IIOzSII Zalewski wygrał Pucharu e-WL Ligi

Zakończyła się rywalizacja o Puchar e-WL Ligi. Trofeum wygrał Olivier IIOzSII Zalewski, który w finale dwukrotnie pokonał Aleksa a04061999 Glabusa. Brązowy medal wywalczył Krystian xKryZySx Zalewski.

Derby Łazarza dla LED Lighting Team

Emeritos Galaktikos po szóstej wygranej w sezonie zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej drugiej ligi. W derbach Łazarza zwycięstwo odniosły Ledy. Tilted Penguins po dwóch ciekawych potyczkach dopisali do dorobku sześć punktów. Krok w kierunku grupy mistrzowskiej trzeciej ligi zrobiły Nieruchomości Kędziora i FC Albatros. Ważne punkty po remisie z FTF straciła Joga Bonito.

Terminarz 10. kolejki

Pierwszy tydzień maja przyniesie nam okrojoną kolejkę, podczas której zostanie rozegranych ledwie 13 spotkań. Mecze odbywać się będą w środę, czwartek i piątek.

Transkrupka.pl i IKP Olimpia zagrają o mistrzostwo

Transkrupka.pl i IKP Olimpia pewnie zgarnęły po trzy punkty. Marsz w górę tabeli rozpoczęła Hurtownia.Fajerwerkowo.pl. Po dwóch bramkach w ostatniej minucie Rebis i Ejbry podzieliły się punktami. Zwycięstwa we wtorkowy wieczór odnoszą także Trans-Stal Luboń, Diadal i pierwszy raz w historii – NDW.

Mecz na szczycie trzeciej ligi dla Bistro Kopernik

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła dziewiąta kolejka. Boisko przy Grunwaldzkiej z trzema punktami opuszczali Gietewu, Bistro Kopernik i Szturmowcy.

Wysoka wygrana Tilted Penguins, wysoki remis w elicie

Dwa ostatnie mecze 8. kolejki odbyły się w piątkowy wieczór. Trzy punkty na swoje konto zapisały Pingwiny, po jednym Synowie Gehenny i FSC Braga. forBET 1. WL Liga: Podział punktów Synów Gehenny i Bragi Do przerwy Synowie Gehenny wygrywali z Bragą 3:1. Wszystkie trzy bramki zdobył Nikita Makarenkov, który trafiał w 7, 18 i 19 […]

IKP Olimpia lepsza od transkrupki.pl

IKP Olimpia wygrała z transkrupką.pl w meczu na szczycie elity. Archiwum X zdobywa pierwsze punkty. Tornado Ognik remisuje z Krwinkami.

Mocny start Ejbrów

Po zwycięskim meczu Lecha z Górnikiem Łęczna rozegrane zostało pięć spotkań WL Ligi. W najciekawszym meczu Bistro Kopernik pokonało Jogę Bonito.

Terminarz 9. kolejki

Podczas dziewiątej kolejki pożegnamy kwietniową kampanię. Mecze odbywać się będą od poniedziałku do czwartku.

Kolib blisko grupy mistrzowskiej

Po krótkiej świątecznej przerwie wróciliśmy do gry. We wtorek rozpoczęła się ósma odsłona wiosennej kampanii.

Pary Pucharu e-WL Ligi rozlosowane

W niedzielę 17 kwietnia odbyło się losowanie par Pucharu e-WL Ligi. W rozgrywkach zagra 16-stu graczy. Faworytami do zdobycia trofeum są Olivier „IIOzSII” Zalewski (obecny lider e-WL Ligi) oraz jego brat Krystian „xKryZySx” Zalewski (2. miejsce w tabeli).

Ostatnie mecze przed świętami

W Wielki Czwartek zakończyła się siódma odsłona piłkarskiej wiosny na forBET WL Lidze. W ostatnich meczach przed świętami wielkanocnymi zwycięstwa odnieśli FarbSystem, AS Poznań i Joga Bonito.

Co za mecz! Imperium Łazarskie – Tornado 9:8

W środowy wieczór odbyło się siedem spotkań. Najważniejszą informacją była wygrana Emeritos Galaktikos w meczu na szczycie drugiej ligi. Aż 17 goli padło w pojedynku Imperium Łazarskiego z Tornado Ognik. Krok w kierunku grupy mistrzowskiej trzeciej ligi zrobiły Nieruchomości Kędziora i Bistro Kopernik.

Terminarz 8. kolejki

Po Świętach Wielkiej Nocy do gry wrócimy we wtorek 19 kwietnia. Tego dnia rozpocznie się ósma odsłona wiosennej kampanii, która potrwa do piątkowego wieczora.

Zwycięstwo Ejbrów w derbach

IKP Olimpia pokonała w meczu na szczycie Synów Gehenny, a Evertec wygrał wymianę ciosów z Hurtownią.Fajerwerkowo.pl. Derby Lubonia dla Ejbrów. FC Albatros i Kolib wygrywają kolejne mecze i umacniają się w ścisłej czołówce grupy A trzeciej ligi. Znakomite mecze w wykonaniu Gietewu i FC Colquimicy.

Lider i wicelider zachowany

Dzięki wygranym 3:2 pozycje lidera i wicelidera zachowali odpowiednio transkrupka.pl i Alcomex Noteciaki. Trzy punkty do dorobku dopisał także Wóz Drzymały.

Emeritos Galaktikos i Chłosta zagrają w Pucharze Polski

W niedzielny wieczór po finale wiosennego Pucharu forBET WL Ligi poznaliśmy dwóch finalistów lipcowego Pucharu Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Do Warszawy udadzą się Emeritos Galaktikos i Chłosta.

Emeritos Galaktikos obronili Puchar forBET WL Ligi

Emeritos Galaktikos drugi raz z rzędu wywalczyli Puchar forBET WL Ligi. W finale triumfatorzy pokonali Tilted Penguins 3:1. Brązowe medale, również drugi raz z rzędu, zdobyła transkrupka.pl.

Przed Final Six wiosennego Pucharu forBET WL Ligi

Sześć zespołów w niedzielę 10 kwietnia stanie do walki o Puchar forBET WL Ligi. Trofeum bronić będą Emeritos Galaktikos, którzy w przypadku ponownej wygranej zapewnią sobie i Chłoście miejsce na finałach Pucharu Polski. Jeden pierwszoligowiec, czterech drugoligowców i jeden przedstawiciel trzeciego frontu – tak przedstawia się skład Final Six Pucharu forBET WL Ligi, który został […]

Synowie Gehenny punkt za wiceliderem

Piątkowe pojedynki, które zakończyły szóstą kolejkę, zakończyły się pewnymi wygranymi faworytów. Trzy punkty do tabeli dopisali Synowie Gehenny, Emeritos Galaktikos i Joga Bonito.

Hit trzeciej ligi dla FC Atmosferić

W czwartkowy wieczór grała trzecia liga. W meczach na szczycie zwycięstwa odniosły drużyny FC Atmosferić i Diadal. Drugi raz na wiosnę wygrał FTF.

Niespodzianka Krwinek

Dużą niespodziankę sprawiły Krwinki, które pokonały Trans-Stal. Wysokie wygrane na swoje konto zapisały Opal Stoczniowiec i Luis&Spółka. Albatros zostali liderem trzeciej ligi, a do czołówki dobiły drużyny FC Kwiatowego i Bistra Kopernik. Pierwszą wygraną na WL Lidze odnieśli Polibulls.

Terminarz 7. kolejki

Podczas Wielkiego Tygodnia na WL Lidze grać będziemy od poniedziałku do czwartku. Będzie to siódma odsłona wiosennej edycji.

Alcomex Noteciaki urywają punkty transkrupce.pl

Hity kolejki w elicie na remis, na drugim froncie dla Trans-Stali Luboń. FarbSystem odrobił trzy bramki i uratował jeden punkt. Kolib w ostatnich minutach wygrywa z Colquimicą.

Ruszyła e-WL Liga online. Za nami pierwsze dwie kolejki

W minionym tygodniu zostały rozegrane pierwsze kolejki nowego sezonu e-WL Ligi w formule online 1vs1. Liderem po dwóch seriach jest Oliwier Zalewski prowadzący PSG, który wygrał wszystkie cztery mecze.

Zwycięstwa medalistów jesieni

Dwa pierwszoligowe pojedynki zakończyły się wygranymi FSC Bragi i IKP Olimpii. Obie drużyny zajmują miejsca w górnej części tabeli. Na trzecią lokatę w trzeciej lidze awansowały Nieruchomości Kędziora Kórnik.

System rozgrywek sezonu Wiosna 2022

49 zespołów rywalizować będzie na forBET WL Lidze w sezonie Wiosna 2022. W najwyższej klasie rozgrywkowej zagra 10 drużyn, na zapleczu elity 18, a o awans do drugiej ligi powalczy najwięcej, bo 21 zespołów.

Dwucyfrowe zwycięstwa Synów Gehenny i Tilted Penguins

Bez emocji w niedzielę. Ostatnia odsłona piątej kolejki zakończyła się wysokimi wygranymi Synów Gehenny i Tilted Penguins oraz trzybramkowym zwycięstwem FTF-u.

Chłosta najlepsza w Pucharze forBET WL Ligi w sezonie zimowym

Puchar forBET WL Ligi dla Chłosty. W finale złoci medaliści okazali się lepsi od Tilted Penguins. Brązowe krążki trafiły do Ledów.

Trzecie miejsce dla LED Lighting Team

W ostatnim meczu rozgrywek zimowej edycji LED Lighting Team pokonał Chłostę 6:2 i przypieczętował wywalczenie brązowych medali.

W niedzielę poznamy triumfatora zimowego Pucharu forBET WL Ligi

W przeciągu najbliższych ośmiu dni poznamy dwóch triumfatorów Pucharu forBET WL Ligi. Jako pierwszy zostanie wyłoniony najlepszy zespół pucharowej rywalizacji podczas zimowej edycji. O trofeum zagrają Grant Tkaniny, Chłosta, LED Lighting Team i Tilted Penguins.

Rebis i Atmosferić z kolejnymi zwycięstwami

Dom Wydawniczy Rebis nie zwalnia tempa w wyścigu po grupę mistrzowską. Atmosferić odnosi czwarte zwycięstwo w czwartym meczu. Diadal goni czołówkę.

Terminarz 6. kolejki

Przedstawiamy terminarz szóstej kolejki wiosennej edycji. Pierwsze mecze tej serii spotkań odbędą się w poniedziałek 4 kwietnia. Zmagania zakończymy w niedzielę finałami Pucharu WL Ligi.

Dwucyfrowe zwycięstwa beniaminków

Udaną środę mają za sobą beniaminki. Alcomex Noteciaki i Emeritos Galaktikos wygrali, a przy okazji zdobyli dwucyfrową liczbę bramek. Zwycięstwo odniósł także trzecioligowy debiutant FC Albatros. W pozostałych grach lepsze od rywali okazały się zespoły Biura Podroży Almatur, Imperium Łazarskie, Bistro Kopernik. Podziałem punktów zakończył się ostatni środowy pojedynek pomiędzy Byczkami i ICPen-em.

transkrupka.pl i Magiczny Świat nie zwalniają tempa

Transkrupka.pl wygrała czwarty wiosenny mecz, Magiczny Świat odniósł trzecie zwycięstwa. Obie drużyny przewodzą w swoich ligach z kompletami punktów. Nieruchomości Kędziora Kórnik pokonali drugą przeszkodę do zera.

Terminarz 14. kolejki

Przedstawiamy terminarz 14. kolejki zimowej edycji.

Siupakabra mistrzem zimowego sezonu

W niedzielny wieczór poznaliśmy mistrza zimowej edycji. Została nim Siupakabra, która zakończyła sezon z 2-punktową przewagą nad drugą Hurtownią.Fajerwerkowo.pl. O trzecie miejsce powalczą Ledy i Grant Tkaniny.

Pucharowe Final Six odbędzie się 10 kwietnia

W niedzielę 3 kwietnia poznamy zwycięzców zimowej edycji Pucharu forBET WL Ligi. Tydzień później wyłoniony zostanie triumfator wiosennego sezonu. O trofeum zagra sześć zespołów.

Znamy pełny zestaw Final Six Pucharu forBET WL Ligi

27 marca odbyły się mecze fazy grupowej oraz drugiej rundy rozgrywek o Puchar forBET WL Ligi. Niedzielne potyczki wyłoniły sześć zespołów, które zagrają o trofeum.

Tilted Penguins uzupełniają stawkę półfinalistów

Zimowe zmagania w Pucharze forBET WL Ligi wkroczyły w decydującą fazę. Na placu boju pozostały już cztery zespoły. Ostatnim półfinalistą został jedyny drugoligowiec w zestawie – Tilted Penguins.

Siupakabra bliżej mistrzostwa

Jednobramkową wygraną Siupakabry zakończył się hit sezonu. Liderem nadal jest Hurtownia.Fajerwerkowo.pl, ale jej szanse na zdobycie mistrzostwa są już minimalne.

Luis&Spółka doczekali się pierwszej wygranej na drugim szczeblu

W drugiej lidze wygrywali beniaminkowie – Emeritos Galaktikos po raz drugi, Luis&Spółka po raz pierwszy. Trzy punkty dopisali także zawodnicy FC Kwiatowego.

Komplety wygranych Kolibu i Atmosfericia

Braga lepsza od beniaminka. Pierwsza wygrana Krwinek. Kolib Luboń i FC Atmosferić przedłużają zwycięskie passy. FC Albatros z KKS Południem gonią lidera.

Terminarz 5. kolejki

Przedstawiamy terminarz piątej kolejki wiosennej edycji.

Chłosta awansowała do półfinału

Po serii rzutów karnych awans do półfinału wywalczyła Chłosta. Pierwszoligowiec okazał się lepszy od Diadala.

Trzy mecze i trzy zwycięstwa mistrzów

Transkrupka.pl nie zatrzymuje się i wygrywa trzeci mecz na wiosnę. Premierowe zwycięstwo odniosła Hurtownia.Fajerwerkowo.pl, której udało się zatrzymać Alcomex Noteciaki. Wysokie wygrane na swoje konto zapisali Trans-Stal Luboń oraz dwa beniaminki trzeciego frontu: AS Poznań i Joga Bonito. Bogatsze o trzy punkty są także Rebis i FarbSystem.

LED Lighting Team w Final Four

Drugą drużyną, która wywalczyła awans do najlepszej czwórki pucharowej rywalizacji został LED Lighting Team. W 1/4 finału pokonali Hurtownię.Fajerwerkowo.pl.

Opal Stoczniowiec wygrywa w klasyku drugiej ligi

IKP Olimpia nadal niepokonana. Pierwsze zwycięstwa odnoszą Opal Stoczniowiec i Nieruchomości Kędziora Kórnik.

Zwycięskie Tornado Ognik, zwycięzcy Szturmowcy

Udany start na wiosnę zanotowało Tornado Ognik. Drugi raz komplet punktów zgarnęli Szturmowcy.

Sempler zdobywcą Pucharu Wiary Lecha

Sempler po zwycięstwie 3:2 nad Imperium Łazarskim został triumfatorem rozgrywek o Puchar Wiary Lecha.

Terminarz 13. kolejki

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki zimowej edycji.

Tilted Penguins brązowymi medalistami drugiej ligi

Meczem Tilted Penguins – Krwinki zakończyły się rozgrywki zimowej edycji w drugiej lidze. Po kapitalnym pościgu trzy punkty na wagę brązowych medali zgarnęły Pingwiny.

Imperium Łazarskie z Semplerem o Puchar Wiary Lecha

Pięć minut przed godziną 20 rozpocznie się finał zimowego Pucharu Wiary Lecha. O trofeum zagrają Imperium Łazarskie i Sempler.

FC Atmosferić i KKS Południe dopisują po trzy punkty

Drugie wygrane na wiosnę odnieśli FC Atmosferić i KKS Południe. W czwartkowy wieczór odbyły się dwa trzecioligowe spotkania.

Emeritos Galaktikos zakończyli zwycięstwem

W ostatnim meczu mistrzowie drugiej ligi wysoko ograli FTF. Emeritos Galaktikos zakończyli sezon z 6-punktową przewagą nad drugim Diadalem.

Relacje meczowe (12.03 – 16.03)

W ostatnich dniach nie pojawiały się regularnie codzienne relacje z rozegranych meczów. Nadszedł czas na nadrobienie zaległości. Przed Wami podsumowanie pojedynków rozegranych od soboty 12 marca do środy 16 marca.

Terminarz 4. kolejki

Przedstawiamy terminarz czwartej kolejki wiosennej edycji, która trwać będzie od poniedziałku do piątku. W niedzielę zostaną rozegrane mecze fazy grupowej i 2. rundy Pucharu forBET WL Ligi.

Grupy Pucharu forBET WL Ligi rozlosowane

W środę 16 marca w siedzibie Kibice Razem-Lech Poznań odbyło się losowanie grup Pucharu forBET WL Ligi. W rozgrywkach zagrają 22 drużyny. Trofeum bronić będą Emeritos Galaktikos. Mecze fazy grupowej i drugiej rundy zostaną rozegrane 27 marca.

Terminarz 12. kolejki

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki zimowej edycji. Mecze odbywać się będą od środy do piątku. Ostatnim akcentem przedostatniej serii będzie finał Pucharu Wiary Lecha, w którym Imperium Łazarskie zmierzy się z Semplerem.

Siupakabra punkt za Hurtownią.Fajerwerkowo.pl

Walka o mistrzostwo zimowej edycji zapowiada się niezwykle ciekawie. W piątkowych pojedynkach Siupakabra wywalczyła sześć punktów i na ostatniej prostej traci punkt do liderującego Fajerwerkowa.pl.

Diadal zakończy sezon zimowy na podium

Sześć punktów w czwartkowy wieczór zgarnął Diadal, który dzięki efektownej zdobyczy zapewnił sobie minimum trzecie miejsce na zakończenie sezonu.

Hangover FC wiceliderem na koniec drugiej kolejki

W czwartkowy wieczór odbył się ostatni mecz drugiej kolejki wiosennej edycji. Zakończył się on sukcesem Hangover FC.

Debiut Alcomex-u na piątkę

Alcomex Noteciaki po zwycięskim debiucie w elicie, na czele której jest dwóch beniaminków i mistrz. Udany start na wiosnę mają za sobą Imperium Łazarskie, Gietewu i Magiczny Świat. Za porażki w ubiegłym tygodniu zrehabilitowali się FC Kwiatowe i Bistro Kopernik.

Terminarz 3. kolejki

Przedstawiamy terminarz trzeciej kolejki wiosennej edycji, która trwać będzie od poniedziałku do czwartku.

Zwycięski debiut Chłosty

Transkrupka.pl wiosenną kampanię rozpoczęła od zwycięstwa. Premierowy mecz Chłosty w elicie zakończył się efektowną wygraną. W trzeciej lidze trzy punkty dopisuje pięć zespołów, w tym Wóz Drzymały, który wygrywa pierwszy raz w historii.

Zapisy na wiosenny Puchar forBET WL Ligi

Do wtorku 15 marca trwać będą zapisy na wiosenny Puchar forBET WL Ligi, którego bronić będą Emeritos Galaktikos. Do rozgrywek mogą zgłosić się tylko zespoły uczestniczące w WL Lidze w sezonie Wiosna 2022.

Podział punktów w hicie kolejki

Z wysokiego C rozpoczęła się druga seria wiosennych gier. W starciu dwóch faworytów do mistrzostwa padł remis 5:5. Pierwsze trzy punkty do dorobku w nowym sezonie dopisali FSC Braga i FC Atmosferić.

Ruszyły zapisy na e-WL Ligę w formule online

Pięć lat temu została zorganizowana pierwsza edycja e-WL Ligi. W 2020 rozgrywki na wirtualnych boiskach zostały zawieszone. Przyszedł czas na ich powrót. Ruszyły zapisy do ligi, która prowadzona będzie w formule jednoosobowej – online.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki zimowej edycji. Mecze odbywać się będą od czwartku do soboty.

LED Lighting Team z szansami na medale

LED Lighting Team w końcówce sezonu powalczy o miejsce na podium. W tabeli jest czwarty z taką samą liczbą punktów co trzecie Grant Tkaniny.

Emeritos Galaktikos mistrzami forBET 2. WL Ligi

Nie była to udana sobota Emeritos Galaktikos na boisku, ale zakończyła się przypieczętowaniem mistrzostwa. Ważne punkty stracił Luis&Spółka, dzięki czemu Galaktyczni wywalczyli złote krążki na drugim szczeblu WL Ligi.

Chłosta w ćwierćfinale

Minimalnym zwycięstwem Chłosty zakończył się pojedynek 1/8 finału z Emeritos Galaktikos. Pierwszoligowiec o półfinał zagra z Diadalem.

Trzy punkty dla Stoczniowca, trzy dla Chłosty

W sobotę odbył się dwumecz z udziałem Chłosty i Opal-u Stoczniowiec. Obie drużyny zainkasowały po trzy punkty.

Trzypunktowe zdobycze Synów Gehenny i Szturmowców

Jednobramkowymi zwycięstwami zakończyły się piątkowe mecze. O trzy punkty wzbogacili się Synowie Gehenny i Szturmowcy.

Zwycięska inauguracja KKS Południa i Jogi Bonito

Joga Bonito w debiucie wygrała 5:0 z innym absolutnym beniaminkiem NDW. Premierowe trzy punkty na wiosnę zdobyło KKS Południe. Remisem zakończyła się potyczka Hangover z Colquimicą.

Terminarz 2. kolejki (Wiosna 2022)

Przedstawiamy poniedziałkowy i wtorkowy zestaw par drugiej kolejki wiosennej edycji. Terminarz na pozostałe dni pojawi się w czwartek do godziny 12.

Ruszyła walka o ligowe punkty

Wystartowały rozgrywki wiosennej edycji. W pierwszych meczach komplety punktów zgarnęły Kolib Luboń FC, Dom Wydawniczy Rebis i debiutujące na WL Lidze – AS Poznań oraz FC Albatros.

Emeritos Galaktikos w drugiej lidze

Emeritos Galaktikos na wiosnę zagrają w drugiej lidze. Zdobywcy jesiennego Pucharu WL Ligi pokonali Bistro Kopernik, a w decydującym meczu okazali się lepsi od Diadala.

Evertec zostaje w elicie

Evertec drugi sezon zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej. W finale play-off o pierwszą ligę pokonał Trans-Stal Luboń.

Superpuchar dla IKP Olimpii

IKP Olimpia po raz siódmy wygrała rozgrywki o Superpuchar. W finale obrońcy trofeum ograli beniaminka drugiej ligi – Tilted Penguins. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Piotr Nowak.

Terminarz 10. kolejki

Przedstawiamy terminarz 10. kolejki.

Inauguracja wiosennej edycji. Na początek Superpuchar

Rywalizacją o Superpuchar forBET WL Ligi rozpocznie się sezon Wiosna 2022. Na boisko przy ulicy Grunwaldzkiej przyjadą złoci medaliści poprzedniej edycji.

Puchar Wiary Lecha – stan po 9. kolejce

W rozgrywkach o Puchar Wiary Lecha został wyłoniony pierwszy finalista. Zostało nim Imperium Łazarskie, które wykorzystało potknięcia Semplera i Krwinek.

Emeritos Galaktikos grają dalej

Przedostatni mecz 1/16 finału za nami. Do kolejnej rundy awans wywalczył lider drugiej ligi – Emeritos Galaktikos.

Dwóch do mistrzostwa

Idealnie skrojona kolejka pod lidera rozgrywek. Trzech głównych rywali zdobyło łącznie trzy punkty. Dwóch z nich wypadło z gry o mistrzostwo. Na placu boju pozostały Fajerwerkowo.pl i Siupakabra. Do gry o podium dołączył LED Lighting Team.

FTF w grupie mistrzowskiej

Ostatnim zespołem, który wywalczył prawo gry w grupie mistrzowskiej został FTF. Swój mecz przegrali, ale kompletu punktów nie zdobyły Krwinki.

Diadal zagra o półfinał

Starcie dwóch drugoligowców dla Diadal, który zameldował się w ćwierćfinale pucharowej rywalizacji.

Piątkowy trójmecz dla Tilted Penguins

W trójmeczu grupy mistrzowskiej drugiej ligi zdecydowanie najlepsi byli Tilted Penguins, którzy w obu meczach zdobyli po siedem bramek.

Fotorelacja z Gali forBET WL Ligi

W środę 23 lutego w Restauracji Podanie odbyła się Gala forBET WL Ligi za sezon jesienny 2021. Podczas wieczoru wręczone zostały także nagrody za I Plebiscyt WL Ligi. Zapraszamy na fotorelację autorstwa Damiana Garbatowskiego.

Powrót do gry

Po blisko dwóch tygodniach przerwy rozgrywki zimowej edycji zostały wznowione. W czwartek odbył się dwumecz pomiędzy Opalem Stoczniowiec i FarbSystem-em.

Wyniki I Plebiscytu WL Ligi

Podczas środowej Gali WL Ligi poznaliśmy wyniki I Plebiscytu WL Ligi. Nagrodzeni zostali najlepsi w roku 2021, ale została też przyznana jedna nagroda specjalna.

Po gali jesiennej edycji

Rozdanie nagród za zeszłoroczny sezon jesienny odbyło się w Restauracji Podanie. Najwięcej laurów zebrały transkrupka.pl i Tornado Ognik.

Terminarz 1. kolejki (Wiosna 2022)

To będzie wyjątkowy start wiosennej edycji. Pierwszy raz w historii rozpoczniemy rywalizację już w lutym. Boisko będzie też dzielone przez dwa sezony – zimowy i wiosenny.

W grupie pocieszenia o Puchar Wiary Lecha

Do zimowej edycji została wprowadzona rywalizacja o Puchar Wiary Lecha. O trofeum zagrają zespoły z grupy pocieszenia forBET 2. WL Ligi.

Terminarz 9. kolejki

Przedstawiamy terminarz 9. kolejki zimowej edycji, która odbędzie się w najbliższy czwartek, piątek i niedzielę.

Oświadczenie zarządu Stowarzyszenia Wiara Lecha w sprawie zimowej edycji WL Ligi

Zimowa kampania WL Ligi w sezonie 2021/22 zostanie dokończona. Decyzją Organizatora i kapitanów drużyn rozgrywki będą kontynuowane na otwartych boiskach. Do dramatycznej sytuacji związanej z obiektami odniósł się zarząd Wiary Lecha.

Sobotnia kolejka odwołana

Sobotnie mecze 9. kolejki zimowej edycji zostały odwołane. Powodem jest zawalenie się balonu pneumatycznego przy ulicy Łozowej.

Przed sobotnimi meczami dziewiątej kolejki

Zimowa edycja powoli wkracza w decydującą fazę. Najciekawiej zapowiadającymi się pojedynkami dziewiątej kolejki będą starcie na szczycie drugiej ligi i trzy pojedynki w ramach Pucharu WL Ligi.

Plebiscyt WL Ligi: Zawodnik roku – nominacje

Mieli największy wpływ na postawę swoich drużyn, zdobywali gole warte mistrzostw, awansów. Byli zdecydowanie najlepsi. Przed Wami trzech nominowanych w kategorii Zawodnik Roku 2021.

Czwartkowa kolejka odwołana

Ze względu na silny wiatr zarządca boiska przy ulicy Łozowej odwołał wszystkie zaplanowane zajęcia na czwartek 17 lutego. Nie odbyły się mecze pomiędzy Opal-em Stoczniowiec i FarbSystem-em.

Superpuchar na inaugurację wiosny

Do startu wiosennej edycji pozostało jedenaście dni. Jeżeli pogoda pozwoli to 28 lutego na boisko przy ulicy Grunwaldzkiej wybiegną najlepsze drużyny jesiennej edycji. Dziś poznaliśmy terminarz Superpucharu.

Zmiany w parach play-off-ów

Zakończyły się zapisy na sezon wiosenny dla drużyn 1- i 2-ligowych. Ostatecznie w kolejnej edycji nie zobaczymy już Pobiedzików i Laruss Real Players. Nastąpiły przetasowania na obu poziomach. W play-off zagrają Evertec, FC Atmosferić i Nieruchomości Kędziora Kórnik.

Plebiscyt WL Ligi: Drużyna roku – nominacje

Alcomex Noteciaki, IKP Olimpia i transkrupka.pl – trzy drużyny, które nadawały ton rywalizacji w poprzednim roku.

Udana sobota Emeritos Galaktikos i Luis&Spółka

Luis&Spółka wygrywa dwa mecze, awansuje do grupy mistrzowskiej i notuje skok na pozycję wicelidera. Komplet punktów zgarniają też Emeritos Galaktikos, którzy pewnie zmierzają po tytuł najlepszej drugoligowej drużyny.

Przed sobotnimi meczami ósmej kolejki

W sobotni wieczór czekają nas emocje związane z walką o drugoligowe punkty. Najciekawiej zapowiada się trójmecz drużyn z czołówki, a także korespondencyjna walka o awans do grupy mistrzowskiej.

Był pogrom, była niespodzianka

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl przybliżyła się do wywalczenia medalu, ale także skomplikowała sobie drogę do mistrzostwa. Oprócz wygranej Pirotechnicy podzielili się punktami z ostatnim FarbSystem-em.

Przed czwartkowymi meczami ósmej kolejki

Podczas ósmej kolejki dwukrotnie odbędą się mecze w czwartek. W oba dni zagra FarbSystem, który ostatnio miał duże kłopoty kadrowe. Ich rywalami będą Hurtownia.Fajerwerkowo.pl i Opal Stoczniowiec.

Plebiscyt WL Ligi: Manager roku – nominacje

Jedna z najważniejszych ról w każdej drużynie. Organizowanie składu, szukanie wzmocnień, sponsorów, kontakt z koordynatorami. To wszystko należy do obowiązków managerów, czyli w głównej mierze kapitanów drużyn. Przed Wami nominowani w kategorii Manager Roku.

Gala WL Ligi odbędzie się 23 lutego

Restauracja Podanie będzie gościć najlepsze drużyny i najlepszych zawodników jesiennej edycji, jak i całego roku 2021. Podczas Gali WL Ligi, która odbędzie się w środę 23 lutego nagrodzeni zostaną laureaci I Plebiscytu.

Terminarz 8. kolejki

Przedstawiamy terminarz 8. kolejki zimowej edycji, która odbędzie się dwukrotnie w czwartek i sobotę.

Luis&Spółka jedną nogą w grupie mistrzowskiej

Dwa zwycięstwa Luis&Spółki, jedno Imperium Łazarskiego. Oba zespoły pozostały w grze o grupę mistrzowską.

Sześć punktów lidera

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl udowodniła, że poprzednia przegrana była wypadkiem przy pracy i ograła kolejne dwie przeszkody. Na pozycję wicelidera awansowały Grant Tkaniny.

Grant Tkaniny w półfinale

Grant Tkaniny awansowały do 1/2 finału, LED Lighting Team do ćwierćfinału, a Diadal na drugi szczebel pucharowej drabinki. W każdym z trzech spotkań walka o kolejną rundę trwała do ostatnich sekund.

Emeritos Galaktikos zagrają w grupie mistrzowskiej, Diadal bliżej najlepszej szóstki

Dwa miejsca w grupie mistrzowskiej zostały już zajęte. Po siódmej kolejce awans do najlepszej szóstki wywalczyli Emeritos Galaktikos. Duży krok w tym samym kierunku zrobił Diadal.

Przed siódmą kolejką

Rusza lutowa kampania. W pierwszej lidze czeka nas hitowy bój pomiędzy liderującym Fajerwerkowem.pl i trzecim Evertec-iem. Na zapleczu elity w decydującą fazę wkracza walka o awans do grupy mistrzowskiej.

Plebiscyt WL Ligi: Bramkarz roku – nominacje

Od bramkarzy rozpoczynamy przedstawienie nominowanych w I Plebiscycie WL Ligi, w którym nagrodzeni zostaną najlepsi za rok 2021.

Raport z zapisów na wiosenną edycję

Rozgrywki zimowe osiągnęły półmetek i powoli zbliżać się będą do końca. Finisz nastąpi już w trakcie wiosennej kampanii, której start zaplanowano już na 28 lutego. Obecnie trwają zapisy. Swoje miejsce na WL Lidze znalazło już 39 zespołów.

Najlepsi w styczniu

To był trudny miesiąc dla rozgrywek WL Ligi, która musiała poszukać nowego miejsca na mapie Poznania. Znalazła i powoli zadomawia się pod balonem Akademii Reissa na Dębcu, choć kilka meczów zostało rozegranych także koło stadionu Lecha. Styczeń był miesiącem Siupakabry, która zdobyła najważniejsze laury.

Terminarz 7. kolejki

Przedstawiamy terminarz 7. kolejki zimowej edycji, podczas której odbędą się cztery pojedynki pucharowej, w tym jeden o miejsce w półfinale.

Siupakabra lepsza w meczu na szczycie

Siupakabra po zwycięstwie nad trzecim Evertec została samodzielnym liderem elity. Dwie wygrane na swoje konto zapisała AP Klima.

Odrodzenie Grant Tkanin i LED Lighting Team

Udaną sobotę mają za sobą zawodnicy Grant Tkanin i LED Lighting Team. Oba zespoły zgarnęły komplet sześciu punktów i zanotowały skok w tabeli.

Tilted Penguins liderem po szóstej kolejce

Tilted Penguins wygrywają dwa spotkania i awansują na pozycję lidera. Ważne zwycięstwo odnosi FTF, który zachowuje szanse na grę w grupie mistrzowskiej.

Przed szóstą kolejką

Styczeń na WL Lidze zostanie zakończony w ostatni weekend miesiąca. Gra toczyć się będzie w sobotę i w niedzielę na boisku APR Dębiec. Łącznie odbędzie się 16 ligowych starć i 1 pucharowy bój, w którym poznamy drugiego ćwierćfinalistę.

Terminarz 6. kolejki

Styczniowa kampania zakończy się podczas dwudniowej kolejki, podczas której odbędzie się 16 meczów ligowych i 1 pucharowy, w którym stawką będzie ćwierćfinał rozgrywek.

Mecz na szczycie na remis

W najciekawszym meczu niedzielnej kolejki punktami podzielił się lider z trzecią drużyną. W drugich spotkaniach Fajerwerkowo, jak i Evertec dopisały po trzy punkty.

Imperium Łazarskie w górę tabeli

Imperium Łazarskie odniosło drugie i trzecie zwycięstwo w sezonie. Z trzema punktami boisko opuszała AP Klima.

Grant Tkaniny w ćwierćfinale, AP Klima awansuje do 1/8 finału

Pierwszym ćwierćfinalistą Pucharu forBET WL Ligi zostały Grant Tkaniny. Do 1/8 finału w dramatycznych okolicznościach awansowała AP Klima.

Dwie wygrane Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i Siupakabry

Dwiema wygranymi Fajerwerkowa.pl i Siupakabry oraz jednym zwycięstwem Ledów zakończyły się sobotnie spotkania elity.

Pięć punktów przewagi Emeritos Galaktikos

W sobotni wieczór odbyło się pięć drugoligowych pojedynków, z których aż trzy były starciami między zespołami ze ścisłej czołówki. Żadna z drużyn nie wywalczyła kompletu sześciu punktów.

Przed piątą kolejką

Dwa dni rywalizacji, 19 meczów ligowych i dwa pucharowe. Tak przedstawia się plan na najbliższy weekend. Najwięcej gry będą mieć zawodnicy Grant Tkanin i AP Klima.

I Plebiscyt WL Ligi za rok 2021

Podczas najbliższej gali, w trakcie której nagrodzeni zostaną najlepsi jesiennej edycji po raz pierwszy w historii rozgrywek poznamy wyniki I Plebiscytu WL Ligi za rok 2021.

Zapisy na sezon Wiosna 2022

Informujemy, że od dnia 18 stycznia rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na wiosenną edycję forBET WL Ligi, której start planowany jest na 28 lutego br. Będzie to 35. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Lecha Poznań. 

Terminarz 5. kolejki

W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się mecze piątej kolejki zimowej edycji. Podczas pierwszej odsłony tej serii gier czeka nas 10 meczów.

Pościg Siupakabry na remis. Hurtownia.Fajerwerkowo.pl liderem elity

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl i Siupakabra zakończyły czwartą kolejkę z czterema punktami. Oba zespoły zajmują miejsca na podium – liderem jest Fajerwerkowo.

Lider z wiceliderem na remis

W najciekawszym meczu czwartej serii Diadal zremisował z Emeritos Galaktikos. Po niedzielnym grach oba zespoły zamieniły się miejscami.

Luis&Spółka w 1/8 finału

Luis&Spółka i Imperium Łazarskie zainaugurowali piłkarski rok 2022 na WL Lidze. Był to mecz pucharowy, po którym z awansu cieszyli się zawodnicy tej pierwszej drużyny. Pierwszego gola nowego roku zdobył Marek Michalak.

Przed czwartą kolejką

Po blisko miesiącu przerwy wracają rozgrywki WL Ligi. W niedzielę 16 stycznia odbędzie dziewięć pojedynków ligowych i jeden pucharowy.

Terminarz 4. kolejki

Wracamy do gry! Po czterotygodniowej przerwie wracają rozgrywki zimowej edycji forBET WL Ligi. Czwarta seria odbędzie się w niedzielę 16 stycznia.

Kolejka odwołana. W niedzielę nie zagramy

Tydzień później nastąpi powrót do gry w zimowej edycji forBET WL Ligi. Z uwagi na serwis balonu w Centrum PLEK boisko zostało wyłączone z użytkowania do niedzieli 9 stycznia.

Rok 2021 na WL Lidze

Cztery dni nowego roku już za nami, a przed nami kolejne dwanaście miesięcy piłkarskiej rywalizacji na WL Lidze. Przed wznowieniem rozgrywek w zimowej edycji zapraszamy na podsumowanie 2021 roku.

Najlepsi w grudniu

Nadszedł czas na wybór najlepszych w ostatnim miesiącu 2021 roku. W grudniu głównie emocjonowaliśmy się rywalizacją w drugiej lidze, w której odbyło się zdecydowanie więcej spotkań niż w elicie. Najwięcej laurów zebrał Diadal – lider zaplecza pierwszej ligi.

Michał Gurajdowski nie żyje

We wtorek 28 grudnia otrzymaliśmy smutną wiadomość. W wieku 40 lat zmarł Michał Gurajdowski, który był wieloletnim sędzią WL Liga.

System rozgrywek zimowej edycji

Poznaliśmy system rozgrywek sezonu zimowego na forBET WL Lidze. W rozgrywkach uczestniczyć będzie 21 zespołów.

Warta II Śrem wygrała Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego

Ostatni turniej z cyklu Duszyczki Cup rozstrzygnięty. W rozgrywkach rocznika 2010, które upamiętniały 103. rocznicę Powstania Wielkopolskiego triumfowała druga drużyna Warty Śrem. W Centrum PLEK zagrało 14 zespołów.

Hit kolejki dla Diadala

Cztery zespoły rok 2021 zakończyły z sześciopunktową zdobyczą. W szlagierze trzeciej kolejki Diadal wysoko ograł Tilted Penguins.

Zwycięstwo i porażka

Wszystkie drużyny, które zagrały w ostatniej tegorocznej kolejce z PLEK-a wyjeżdżały z wygraną i porażką. Świąteczną przerwę na pozycji lidera spędzi Evertec.

Puchar forBET WL Ligi rozlosowany

Podczas trwania trzeciej kolejki zimowej edycji odbyło się losowanie drabinki Pucharu forBET WL Ligi. Pierwsze mecze odbędą się w niedzielę 9 stycznia.

Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników turnieju Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego. Rozgrywki toczą się w Centrum PLEK.

Przed losowaniem Pucharu WL Ligi

W sobotę 18 grudnia podczas trzeciej serii gier w zimowej edycji odbędzie się losowanie par Pucharu forBET WL Ligi. Tytuł w zeszłym sezonie wywalczyło EW, które nie przystąpiło do rozgrywek w sezonie 2021/22.

Przed trzecią kolejką

Piłkarski rok na forBET WL Lidze zakończymy w sobotę 18 grudnia. Jako ostatnie na placu gry pojawią się zespoły Luis&Spółka, Tilted Penguins, FTF i Sempler.

Terminarz turnieju Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego

Tegoroczny cykl turniejów Duszyczki Cup zakończą zespoły z rocznika 2010. Zagra 14 drużyn. Tytułu sprzed roku bronić będą Suchary Suchy Las. Turniej będzie miał wyjątkowy charakter. Będą to pierwsze Duszyczki Cup pamięci Powstania Wielkopolskiego.

Terminarz 3. kolejki

Piłkarski rok na forBET WL Lidze zakończymy w najbliższą sobotę. Pierwszy raz w nowym sezonie zaprezentują się dwie drużyny z elity: Chłosta i Revengers oraz drugoligowa AP Klima.

Sześć punktów na start Fajerwerkowa i Evertec-a

W drugiej kolejce odbyły się pierwsze mecze z udziałem zespołów z elity. Inaugurację najmilej wspominać będą Hurtownia.Fajerwerkowo.pl i Evertec.

Tilted Penguins na czele

Cztery zespoły podczas drugiej kolejki wywalczyły sześć punktów. Z kompletem oczek Centrum PLEK opuszczały Tilted Penguins, Emeritos Galaktikos, Krwinki i Sempler. Nadal bez porażki jest Diadal.

Przed drugą kolejką

Do gry w nowym sezonie wkroczą kolejne drużyny. W niedzielę na boisku Centrum PLEK odbędzie się osiemnaście meczów. Początek został zaplanowany na godzinę 12.

Akademia Piłkarska Reissa Poznań najlepsza na turnieju rocznika 2012

Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2012 rozstrzygnięte. Najlepszym zespołem została Akademia Piłkarska Reissa Poznań, która w grupie finałowej pokonała pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki oraz Sportis Łochowo. W turnieju, który odbył się w Centrum PLEK wzięło udział 14 drużyn.

Terminarz 2. kolejki

Czas na drugą serię zimowej edycji, ale i przedostatnią kolejkę w bieżącym roku! W niedzielę 12 grudnia do Centrum PLEK przyjedzie aż 18 ekip. Początek o 12.

Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2012 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2012.

Luis&Spółka z Diadalem na czele

Po pierwszej kolejce zimowej edycji na czele drugiej ligi znalazły się dwa zespoły z czterema punktami. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu liderem jest Luis&Spółka.

Zimowa edycja w dwóch ligach

W dwóch klasach rozgrywkowych toczyć się będzie rywalizacja w sezonie 2021/2022, która wystartuje w sobotę 4 grudnia. Zespoły z forBET WL Ligi drugi rok z rzędu gościć będzie Centrum PLEK. W zimowej kampanii zagra 20 zespołów.

Grupy turnieju dla rocznika 2012 rozlosowane

Po raz pierwszy w historii do gry na Duszyczki Cup przystąpią zespoły z rocznika 2012. Turniej z udziałem 16 zespołów (komplet!) odbędzie się w niedzielę 5 grudnia od godziny 8 w Centrum PLEK.

Wielkopolska Komorniki I najlepsza na turnieju rocznika 2011

Pierwszy zespół Wielkopolski Komorniki okazał najlepszy wśród czternastu zespołów uczestniczących na Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011. W grupie finałowej wyprzedził Canarinhos Skórzewo Żółci i Unię Swarzędz.

Terminarz 1. kolejki

W sobotę 4 grudnia odbędzie się inauguracyjna kolejka zimowej edycji. Do Centrum PLEK przyjedzie sześć zespołów. O pierwsze ligowe punkty zagrają szóstki FTF-u i Tilted Penguins.

Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011.

transkrupka.pl mistrzem forBET WL Ligi w sezonie Jesień 2021

Jesienna edycja zakończona. Na jej zakończenie w meczu o mistrzostwo triumfowała transkrupka.pl, która po raz pierwszy w historii wywalczyła złote medale w elicie.

Grupy turnieju dla rocznika 2011 rozlosowane

Poznaliśmy grupy turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011. Łącznie zagra 14 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy – dwie 5-drużynowe i jedną złożoną z 4 teamów. Turniej odbędzie się w niedzielę 28 listopada w Centrum PLEK. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 8.

Tornado Ognik zdobywcą Pucharu Wiary Lecha

Tornado Ognik po wygranej w finale nad FC Atmosferić 3:1 wywalczyło pierwszy raz w historii Puchar Wiary Lecha. Zwycięstwo w rozgrywkach dało przepustkę do wiosennego Superpucharu WL Ligi.

Przed losowaniem Duszyczki Cup dla rocznika 2011

W czwartkowe przedpołudnie odbędzie się losowanie grup pierwszego tegorocznego turnieju Duszyczki Cup 2021. Rywali, jak i cały terminarz gier poznają zespoły z rocznika 2011, których wystartuje 15. Do Centrum PLEK przyjadą m.in. drużyny Cracovii, Astry Ustronie Morskie i Gwardii Koszalin. Tytułu wywalczonego przed rokiem będzie bronić Wielkopolska Komorniki, która wystawi w niedzielę dwa zespoły.

Zagrają o jesienny Puchar Wiary Lecha

Od 19:00 rozpocznie się rywalizacja o ostatnie trofeum sezonu Jesień 2021. O Puchar Wiary Lecha zagra sześć drużyn – dwóch drugoligowców i czterech przedstawicieli trzeciego frontu. Rywalizacja odbędzie się na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej.

Pobiedziki i PWW Boekestijn w play-off

Rozgrywek jesiennej edycji nie dokończą Winiary. Wycofanie brązowych medalistów spowodowało zmiany w parach play-off o grę w wyższych ligach.

Start ostatniej kolejki

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się ostatnia kolejka jesiennej edycji. Do drugiej ligi spadły Pobiedziki. W drugiej lidze ważne punkty zdobyły drużyny Imperium Łazarskiego i Opal Stoczniowiec.

Ważna wygrana Krwinek

Pocztowe Krwinki wygrały z Laruss-em i wskoczyły na ostatnie bezpieczne miejsce. Oni po zwycięstwie nad Archiwum X zostali liderem grupy spadkowej.

Trans-Stal Luboń zagra w play-off o elitę

IKP Olimpia nadal w grze o mistrzostwo. FC Nankatsu ze statusem pierwszoligowca. Trans-Stal Luboń zagra w play-off o pierwszą ligę.

Alcomex Noteciaki mistrzem forBET 2. WL Ligi

Alcomex Noteciaki po wygranej nad Jeżyckimi Koziołkami zostali mistrzami drugiej ligi i wraz z Chłostą awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej na WL Lidze. Synowie Gehenny zgarnęli ważne trzy punkty, które zbliżyły ich do wywalczenia brązowych krążków. Krok w kierunku gry w Pucharze Wiary Lecha zrobiły Tornado Ognik i Laruss Real Players. Efektownie sezon zakończył ICPen.

Terminarz 15. kolejki

Przedstawiamy terminarz 15. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi. Będzie to ostatnia seria spotkań obecnego sezonu.

Utrzymanie Gietewu i dwa spadki

Po wtorkowych grach poznaliśmy kolejne rozstrzygnięcia . Gietewu zachowało ligowy byt, a o klasę niżej spadł Evertec i Gold FC. Prowadząca w elicie transkrupka.pl powiększyła przewagę nad IKP do sześciu punktów.

Komplet zespołów na Duszyczki Cup dla rocznika 2011

Komplet 16 zespołów zagra na turnieju Duszyczki Cup dla rocznika 2011, który został zaplanowany na niedzielę 28 listopada. W rozgrywkach wezmą udział drużyny spoza Wielkopolski. W turniejach dla roczników 2010 i 2012 pozostało po kilka wolnych miejsc. Drużynę można zgłosić wysyłając maila pod adres: liga@wiaralecha.pl.

Dom Wydawniczy Rebis i Luis&Spółka awansowali do drugiej ligi

Czwartą wygraną z rzędu odniosła transkrupka.pl, która uciekła Olimpii na odległość trzech punktów. Hurtownia. Fajerwerkowo.pl bliżej utrzymania w pierwszej lidze, do której coraz śmielej dobija się Chłosta. Dom Wydawniczy Rebis wygrał z Diadalem i zapewnił awans sobie oraz Luisowi&Spółka. FTF awansuje do Pucharu Wiary Lecha.

Terminarz 14. kolejki

Przedstawiamy terminarz 14. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Alcomex Noteciaki w pierwszej lidze

IKP Olimpia i Biuro Podróży Almatur inkasują pierwsze trzy punkty w fazie finałowej. Alcomex Noteciaki po wygranej nad Trans-Stalą Luboń wywalczyli awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Magiczny Świat żegna się z jesienną edycją efektownym 7:0.

Szturmowcy zagrają w Pucharze Wiary Lecha

Magiczny Świat po wygranej nad Ledami dalej liczy się w wyścigu po awans do elity. Oni gromią Imperium Łazarskie. Rebis remisuje po zaciętym meczu z Luis&Spółka i jest bliżej bezpośredniego awansu do drugiej ligi. Szturmowcy wywalczyli miejsce w Pucharze Wiary Lecha.

Winiary FC zagrają w grupie mistrzowskiej

Winiary FC zapewnili sobie grę w najlepszej piątce elity. Ważne wygrane w kwestii walki o utrzymanie wpadają na konto Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i Tornada Ognik. W trzeciej lidze trwa walka o Puchar Wiary Lecha. Sześć punktów w ostatnich dwóch ligowych potyczkach zdobyły Nieruchomości Kędziora.

Tilted Penguins mistrzem forBET 3. WL Ligi

Tilted Penguins dzięki wygranej nad Luis&Spółka wywalczyli mistrzostwo forBET 3. WL Ligi. Oni pokonali Gold FC i objęli prowadzenie w grupie spadkowej drugiej ligi.

transkrupka.pl najlepsza po pierwszej rundzie

Transkrupka.pl dzięki wygranej nad trzecimi Synami Gehenny została najlepszym zespołem fazy zasadniczej w pierwszej lidze. Biuro Podróży Almatur zdobywa cenny punkt w walce o utrzymanie. Opal Stoczniowiec trzy oczka bliżej zachowania drugoligowego statusu.

Tilted Penguins wywalczyli awans do drugiej ligi

Chłosta została pierwszym zespołem, który pokonał w lidze Alcomex. Szanse na awans do elity przedłużają Ejbry i FarbSystem. Tilted Penguins wywalczyli promocję do drugiej ligi. W play-off zagrają Bistro Kopernik i Emeritos Galaktikos. Mistrzowie Dżedaj pozostają w grze o Puchar Wiary Lecha.

Terminarz 13. kolejki

Przedstawiamy terminarz 13. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Rusza rywalizacja o awans, baraże i Puchar Wiary Lecha

We wtorkowy wieczór poznaliśmy pełny zestaw grup drugiej rundy w najniższej klasie rozgrywkowej. Dziś ruszy wyścig po awans, baraże i miejsce w Pucharze Wiary Lecha.

Dom Wydawniczy Rebis uzupełnia stawkę grupy mistrzowskiej

W ostatnim meczu fazy zasadniczej Dom Wydawniczy Rebis zapewnił sobie awans do grupy mistrzowskiej trzeciej lidze. Na zapleczu elity trwa walka o promocję i utrzymanie. Trzy mecze zakończyły się remisami, w dwóch kolejnych zwycięstwa odnieśli Laruss Real Players i PWW Boeketsijn.

Trzynastki mistrza i wicemistrza

Dwucyfrowe wygrane na swoje konto zapisali IKP Olimpia i transkrupka.pl. FC Atmosferić pokonał FTF po golu w ostatnich sekundach.

Hity kolejki dla Alcomex-u i Tilted Penguins

Alcomex Noteciaki w meczu na szczycie drugiej ligi ograł Magiczny Świat. Do grupy mistrzowskiej trzeciej ligi awansowali Tilted Penguins. Duży krok w kierunku utrzymania na zapleczu elity zrobili Laruss Real Players.

Ruszyły zapisy na Duszyczki Cup 2021

Stowarzyszenie Wiara Lecha i Ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań zapraszają na 7. edycję turnieju piłkarskiego „Duszyczki Cup”. Rozgrywki odbędą się w niedzielę 28 listopada i niedzielę 5 grudnia pod balonem pneumatycznym w Centrum PLEK przy ulicy Margonińskiej. 

Terminarz 12. kolejki

Przedstawiamy terminarz 12. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Raport z zapisów. 1/3 miejsc zajęta

Tydzień zapisów za nami, a do startu zimowej edycji pozostał jeszcze ponad miesiąc. Na liście zgłoszeniowej pojawiło się już jedenaście drużyn.

Diadal zagra o drugą ligę

Kapitalny start fazy finałowej zanotowała Chłosta, która po wygranej nad Ledami została wiceliderem drugiej ligi. Diadal odnosi zwycięstwo w meczu o wszystko z Luis&Spółka i awansuje do grupy mistrzowskiej trzeciego frontu. Trzy punkty na swoje konto zapisali Mistrzowie Dżedaj, Kolib Luboń FC, Los Amarillos i KKS Południe, po jednym Pocztowe Krwinki oraz Gold FC.

Składy grup drugiej ligi w fazie finałowej

Po meczu Jeżyckich Koziołków z Trans-Stalą Luboń poznaliśmy komplet drużyn, które w fazie finałowej zagrają o awans do elity i utrzymanie na jej zapleczu. W grupie spadkowej gra toczyć się będzie także o dwie przepustki do Pucharu Wiary Lecha.

Jeżyckie Koziołki w najlepszej ósemce drugiej ligi

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl rzutem na taśmę ratuje remis w meczu z Almaturem. Oni rozpoczynają fazę finałową od zwycięstwa. Jeżyckie Koziołki awansują do grupy mistrzowskiej.

Synowie Gehenny i FarbSystem w grupach mistrzowskich

Zwycięstwa Synów Gehenny i FarbSystem-u zapewniły tym drużynom miejsca w grupach mistrzowskich – odpowiednio pierwszej i drugiej ligi. Czwarty raz na jesień wygraną odniósł FC Atmosferić. forBET 1. WL Liga: Synowie Gehenny zagrają o mistrzostwo Za nami półmetek sezonu w elicie. Na jej czele znajdują się trzy zespoły – IKP Olimpia, transkrupka.pl i Synowie Gehenny. […]

Sempler wrócił do gry

Transkrupka.pl zrównała się punktami z IKP Olimpią. Ważne zwycięstwa Magicznego Świata i Chłosty. Sempler wykorzystuje wpadkę Huraganu i przedłuża szanse na grę w grupie mistrzowskiej, w której jedną nogą są już Emeritos Galaktikos.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Zapisy na sezon zimowy na PLEK-u

Informujemy, że od dnia 20 października rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na rozgrywki PLEK forBET WL Ligi pod balonem, której start planowany jest na weekend 4/5 grudnia br. Będzie to 34. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Lecha Poznań. 

Znakomity koniec rundy w wykonaniu Ledów

IKP Olimpia po wygranej nad Evertec zapewniła sobie awans do grupy mistrzowskiej elity. LED Lighting Team odniósł drugie zwycięstwo w przeciągu dwóch dni. Imperium Łazarskie nie odpuszcza walki o grupę mistrzowską. Zwycięstwa Gietewu, Nieruchomości Kędziora i FC Makadamii.

Luis&Spółka zagrają o drugą ligę

Pierwszą drużyną, która zameldowała się w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi został Luis&Spółka. Kolejny krok ku tej samej grupie zrobił Dom Wydawniczy Rebis. LED Lighting Team zbiera punkty do tabeli fazy finałowej.

Piątek bez niespodzianek

Zwycięstwami Makadamii, Emeritos Galaktikos i Tilted Penguins zakończyły się piątkowe pojedynki trzeciego szczebla. Liderami grupy B po dziewięciu kolejkach są zdobywcy Pucharu forBET WL Ligi.

Czwarte wygrane z rzędu Bragi i FTF

Fantastyczna druga połowa daje zwycięstwo Bradze. IKP Olimpia gromi Almatura. FTF wygrywa czwarty mecz z rzędu i awansuje na piąte miejsce.

Mecz na szczycie w drugiej lidze dla Alcomexu

W pojedynku dwóch niepokonanych drugoligowców Alcomex pokonał Ejbry Luboń. Na trzecim froncie bardzo ważne wygrane odnoszą aż cztery ekipy – Luis&Spółka, FC Huragan, Diadal i Dom Wydawniczy Rebis. Nieruchomości Kędziora pozostają w grze o grupę barażową.

Terminarz 10. kolejki

Przedstawiamy terminarz 10. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Chłosta zagra w grupie mistrzowskiej

Miejsce w grupie mistrzowskiej po wygranej nad Tornadem Ognik zapewniła sobie Chłosta. Trans-Stal Luboń minimalnie lepsza od Opal Stoczniowiec.

Synowie Gehenny blisko grupy mistrzowskiej

Synowie Gehenny wygrali i awansowali na pozycję wicelidera. Pocztowe Krwinki odniosły pierwsze zwycięstwo na jesień, ICPen komplet punktów zdobył po raz drugi.

Emeritos Galaktikos zdobywcami Pucharu forBET WL Ligi

Trzecioligowy Emeritos Galaktikos wygrał rozgrywki o Puchar forBET WL Ligi. W finale beniaminek pokonał Tornado Ognik 2:1. Brązowe krążki zgarnęła transkrupka.pl.

Evertec nie składa broni

Evertec wygrał pierwszy raz w historii w pierwszej lidze. Ejbry idą za ciosem i zwyciężają w szóstym kolejnym meczu. Tilted Pinguins wysoko ogrywają Szukamy Sponsora.

Przed Final Six Pucharu forBET WL Ligi

Dziś o godzinie 16 rozpocznie się walka o Puchar forBET WL Ligi. O trofeum zagra sześć zespołów, a zwycięzca uzyska prawo gry w play-off o awans do finałów Pucharu Polski.

Piątkowe zwycięstwa Kwiatowego i FTF

O trzy punkty po piątkowych pojedynkach wzbogaciły się zespoły FC Kwiatowego i FTF-u.

Ejbry w grupie mistrzowskiej

Synowie Gehenny remisują z Pobiedzikami. Ejbry wygrywają piąty mecz na jesień i awansują do grupy mistrzowskiej. Luis&Spółka po efektownym zwycięstwie wrócili na pierwsze miejsce w trzeciej lidze.

Przetasowania na czele trzeciej ligi

Ważna wygraną odniósł FarbSystem, trzy punkty dopisało sobie Gietewu, a po jednym Jeżyckie Koziołki i Pocztowe Krwinki. W grupie B trzeciej ligi zwycięstwa odnosiły zespoły z czołówki – FC Huragan, Diadal i Sempler.

Terminarz 9. kolejki

Przedstawiamy terminarz 9. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Powrót mistrzów

W hicie rundy IKP Olimpia pokonała transkrupkę.pl. FSC Braga odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. Awans do grupy mistrzowskiej drugiej ligi wywalczyli Trans-Stal Luboń i Tornado Ognik. Kolejne trzy oczka na swoje konto zapisali Bistro Kopernik i Emeritos Galaktikos.

Almatur uciekł z ostatniego miejsca

Almatur pokonał Winiary FC i uciekł z ostatniego miejsca. Rebis i Tilted Penguins zgarniają kolejny komplet punktów.

Pojedynek uczestników MP dla Winiar FC

transkrupka.pl po siedmiu kolejkach liderem elity z kompletem punktów. W meczu uczestników MP Winiary pokonały IKP Olimpię. Tilted Penguins zmniejszyli stratę do czołówki grupy B trzeciej ligi.

Dwucyfrówki Bistra Kopernik i Huraganu

Z dwucyfrową liczbą goli po stronie zysków swoje mecze zakończyły zespoły Bistra Kopernik i FC Huraganu. Drugą wygraną na konto zapisało FTF.

Synowie Gehenny lepsi od mistrzów

W czwartkowych meczach Synowie Gehenny pokonali IKP Olimpię, a Ledy ograly Gold FC. Remisem zakończyło się starcie Archiwum X z Laruss Real Players.

Pierwsze straty liderów trzeciej ligi

Pierwszy punkt na jesień zdobył Evertec, a Almatur wydostał się z ujemnego dorobku. Magiczny Świat jest już jedną nogą w grupie mistrzowskiej, o którą do końca będzie walczył Opal Stoczniowiec. Remisy w trzeciej lidze – pierwsze punkty straciły zespoły Luis&Spółka, Emeritos Galaktikos i Dom Wydawniczy Rebis. FC Huragan pnie się w górę tabeli – jest już na trzecim miejscu.

Terminarz 8. kolejki

Przedstawiamy terminarz 8. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi.

Ejbry nie do zatrzymania

FSC Braga odniosła drugie zwycięstwo z rzędu. Ejbry, Chłosta i Diadal wiceliderami w swoich grupach. Nieruchomości Kędziora z kolejną wygraną.

Alcomex zagra o elitę

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl wygrała bardzo ważny mecz z FC Nankatsu. Alcomex Noteciaki awansowali do grupy mistrzowskiej, o którą powalczą Jeżyckie Koziołki.

Stawka Final Six uzupełniona

Medaliści poprzedniej edycji – transkrupka.pl i Tornado Ognik oraz dwóch trzecioligowców – Emeritos Galaktikos i Nieruchomości Kędziora Kórnik uzupełnili grupy Final Six Pucharu forBET WL Ligi. Trofeum nie obroni IKP Olimpia.

Emocji jak na lekarstwo

Wszystkie trzy czwartkowe potyczki zakończyły się wysokimi wygranymi. Trzy punkty na swoje konta zapisali Alcomex Noteciaki, Tornado Ognik i FC Atmosferić.

Terminarz 7. kolejki

Przedstawiamy terminarz 7. kolejki jesiennej edycji forBET WL Ligi, która odbędzie się na przełomie września i października.

Zwycięstwo Huraganu za sześć punktów

Winiary i Nankatsu awansowały do ścisłej czołówki pierwszej ligi. Huragan powalczy o grupę mistrzowską. Pewne zwycięstwa Kolibu, Rebisau i Bistra Kopernik.

FarbSystem z Ledami na remis

FSC Braga wygrywa pierwszy mecz po powrocie do elity, Nieruchomości Kędziora odnoszą historyczne zwycięstwo na WL Lidze. W najciekawszym meczu wtorkowej kolejki FarbSystem zremisował z LED Lighting Team. Piąty raz komplet punktów na swoje konto zapisała Trans-Stal Luboń.

Piąta wygrana Luis&Spółka

W niedzielę zakończyła się piąta seria jesiennej edycji, a już w poniedziałek rozpoczęła szósta odsłona. Piątą wygraną w sezonie odnieśli Luis&Spółka. Do czołówki w trzeciej lidze dobili Szturmowcy i Tilted Penguins. Ważne zwycięstwo na swoje konto zapisało Imperium Łazarskie.

Zwycięzcy wiosennej edycji nagrodzeni

W siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz odbyła się Gala forBET WL Ligi za sezon Wiosna 2021. Najwięcej wyróżnień zgarnęła IKP Olimpia.

FC Huragan i Pobiedziki w Final Six

Pierwsze mecze Pucharu forBET WL Ligi za nami. Awans do najlepszej szóstki wywalczyły drużyny Pobiedzików i trzecioligowego FC Huraganu.

Pierwsze wygrane Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i FTF

Premierowe zwycięstwa na jesień odniosły drużyny Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i FTF. LED Lighting Team po wygranej nad Larussem awansował na trzecie miejsce w drugiej lidze.

Gala forBET WL Ligi w sobotę 18 września

W sobotę 18 września w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz odbędzie się Gala forBET WL Ligi za sezon Wiosna 2021. Początek rozdania nagród został zaplanowany na godzinę 19:30.

Sempler dogonił lidera, Ejbry drugie

Ejbry wygrywają trzeci jesienny mecz i przeskakują FarbSystem, który niespodziewanie traci punkty. Kolejne zwycięstwa na konta zapisują Tornado Ognik i Sempler, który zrównał się punktami z liderującym Luis&Spółką.

Terminarz 6. kolejki

Przedstawiamy terminarz 6. kolejki forBET WL Ligi. Od poniedziałku do czwartku trwać będzie rywalizacja o ligowe punkty, a w niedzielę poznamy ostatnie drużyny, które wywalczą prawo gry w Final Six Pucharu forBET WL Ligi.

Zwycięstwa faworytów

Transkrupka.pl nie zwalnia tempa i gromi przeciwnika po raz czwarty w tym sezonie. Trans-Stal Luboń i Alcomex Noteciaki przewodzą w drugiej lidze. Emeritos Galaktikos wygrywają piąty mecz na jesień.

Luis&Spółka i Dom Wydawniczy Rebis nadal niepokonani

Zwycięstwami Magicznego Świata, Luis&Spółka i Domu Wydawnicznego Rebis zakończyły się poniedziałkowe pojedynki rozpoczynające 5. kolejkę jesiennej edycji. Wszystkie trzy drużyny utrzymały miejsca w czołówkach swoich grup.

transkrupka.pl liderem na koniec kolejki

Wicemistrzowie po wysokiej wygranej nad Winiarami awansowali na pozycję lidera elity. Drugie zwycięstwo na jesień odniósł Dom Wydawniczy Rebis.

Po losowaniu grup Pucharu forBET WL Ligi

W sobotę 11 września w siedzibie Kibice Razem-Lech Poznań odbyło się losowanie grup Pucharu forBET WL Ligi. W rozgrywkach zagrają 22 drużyny. Trofeum bronić będzie IKP Olimpia. Mecze fazy grupowej i drugiej rundy zostaną rozegrane 19 i 26 września.

Nie ma mocnych na Emeritos Galaktikos

LED Lighting Team wygrał drugi jesienny mecz. Emeritos Galaktikos i Bistro Kopernik powiększają przewagę na grupą pościgową.

Druga dycha Synów Gehenny

Druga wygrana z dziesięcioma bramkami Synów Gehenny. Pierwszy punkt Gold FC i Larussa. Sempler w ścisłej czołówce trzeciej ligi.

Ejbry nadal bez straty

Druga wygraną w drugim meczu odniosły Ejbry Luboń. Zwycięstwa na swoje konto zapisują PWW Boekestijn i FC Kwiatowe. Premierowy punkt w forBET WL Lidze zgarniają Nieruchomości Kędziora Kórnik.

Terminarz 5. kolejki

Przedstawiamy terminarz 5. kolejki, która rozpocznie się w poniedziałek 13 września. W ostatni dzień oprócz meczów ligowych odbędą się pierwsze spotkania w ramach rozgrywek o Puchar forBET WL Ligi.

Ruszyły zapisy do jesiennego Pucharu forBET WL Ligi

Do piątku 10 września trwać będą zapisy do Pucharu forBET WL Ligi. Udział w rozgrywkach mogą zadeklarować tylko i wyłącznie zespoły zgłoszone do jesiennego sezonu forBET WL Ligi. Zdobywca trofeum, którego broni IKP Olimpia, wywalczy przepustkę na play-off o awans do Pucharu Polski w piłce nożnej sześcioosobowej.

Evertec zadebiutował w elicie

Pobiedziki przywitały Evertec w pierwszej lidze. W meczu na szczycie drugiej ligi FarbSystem remisuje z Alcomexem. Drugą wygraną w drugim spotkaniu odnosi Chłosta. W trzeciej lidze nadal remisują po 2:2.

Mistrzowie liderem

W poniedziałkowy wieczór wystartowała czwarta kolejka jesiennej edycji. Na jej początek nastąpiła zmiana lidera w elicie. Na czoło klasyfikacji wysunęła się IKP Olimpia. W drugiej lidze Oni wygrali drugi mecz z rzędu, a w trzeciej pierwszy raz od pół roku zapunktowali Szukający Sponsora.

Z trzech bramek straty do trzech bramek przewagi

W niedzielne późne popołudnie zakończyła się trzecia seria gier. Wygrane na swoje konto zapisali zawodnicy Winiar FC, Imperium Łazarskiego i Titled Penguins.

Niemoc Onych przełamana

Po serii dwóch przegranych pierwsze jesienne zwycięstwa odnoszą Oni i Huragan. W debiucie na WL Lidze wygrywają Titled Penguins.

Ważne zwycięstwo Diadala

Transkrupka.pl wygrała drugi mecz na jesień i awansowała na pozycję lidera. Trzy punkty zgarnął też Diadal i FarbSystem.

Wysoki poziom i zwycięstwo Winiar FC

Winiary FC wystartowały na jesień od wygranej. Opal Stoczniowiec rehabilituje się za inauguracyjną porażkę. Luis&Spółka i Emeritos Galaktikos wygrywają trzecie mecze. Zwycięstwa FC Makadamii i Rebisu.

Terminarz 4. kolejki

Przedstawiamy terminarz 4. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku do niedzieli. W ostatni dzień czwartej serii mecze zostaną rozegrane po spotkaniu Lecha w Częstochowie.

Unilink przedłuża umowę z WL Ligą

Unilink przedłuża umowę z WL LigąNajwiększa w Polsce Multiagencja Ubezpieczeniowa – Unilink dalej będzie wspierać rozgrywki WL Ligi. Umowa została przedłużona do końca sezonu 2021/2022, czyli do 30 czerwca przyszłego roku. Dzięki współpracy z Unilink każdy uczestnik ligi Wiary Lecha został objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Beniaminki na czele drugiej ligi

Trzecia wygrana Trans-Stali, drugie zwycięstwa IKP Olimpii, Alcomex-u, Kolibu i Południa. Po raz pierwszy trzy punkty na swoje konta zapisują Chłosta i Ejbry, które debiutancki sezon w drugiej lidze zaczynają od wygranej 3:2.

Nankatsu wygrało pierwszy mecz w elicie

Ruszyła trzecia kolejka jesieni. Była ona szczęśliwa dla trzech zespołów – FC Nankatsu, Jeżyckich Koziołków i ICPen-u.

Trzy drużyny poszły za ciosem

Trzecie zwycięstwo w sezonie odniosło Bistro Kopernik. Drugie wygrane na swoje konta zapisały zespoły Semplera i Emeritos Galaktikos.

Efektowna inauguracja IKP Olimpii i Jeżyckich Koziołków

IKP Olimpia po zwycięstwie w Superpucharze na początek ligowej rywalizacji rozgromiła FC Nankatsu. Jeżyckie Koziołki pokonały Onych, a Bistro Kopernik odniosło drugą wygraną na jesień.

Trans-Stal na fali

Zwycięstwa dwóch lubońskich zespołów. Po trzy punkty na swoje konta zapisali Trans-Stal i Kolib. Skromne, jednobramkowe zwycięstwo odniósł Diadal.

Terminarz 3. kolejki

Na przełomie sierpnia i września odbędzie się trzecia seria gier w jesiennej edycji. Do gry dołączy dziesięć kolejnych zespołów, w tym debiutująca na WL Lidze drużyna Titled Penguins.

Pokaz siły Noteciaków

Jesienny sezon transkrupka.pl rozpoczęła od wygranej nad Bragą. Noteciaki w efektownym stylu przywitali się z drugą ligą. Wysokie wygrane na swoje konta zapisały zespoły Magicznego Świata, FarbSystemu, Szturmowców i Atmosfericia.

Luis&Spółka pierwsi z sześcioma punktami

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się druga odsłona jesiennych rozgrywek. Trzy punkty na swoje konta zapisali Pobiedziki, KKS Południe i Luis&Spółka. Ten ostatni zespół odniósł już drugie zwycięstwo w sezonie.

Inauguracja pierwszej ligi

Na start rozgrywek elity obejrzeliśmy pogrom Synów Gehenny. W trzeciej lidze zwycięstwa odnieśli FC Makadamia i Sempler.

Efektowna Trans-Stal

Trzech beniaminków kończy mecz z kompletem punktów. W derbach Łazarza Ledy wygrywają z Imperium Łazarskim.

Terminarz 2. kolejki

Druga seria jesiennej edycji przyniesie 18 meczów. Do gry o ligowe punkty dołączy aż dwanaście drużyn, w tym DW Rebis, który rozpocznie przygodę z ForBET WL Ligą. W najwyższej klasie rozgrywkowej zadebiutuje FC Nankatsu.

Ruszyła walka o ligowe punkty

Pierwszego gola jesiennej edycji zdobył Dariusz Mieczkowski ze Szturmowców. Pierwszy komplet punktów zgarnęło Bistro Kopernik. We wtorkowy wieczór ruszyła ligowa jesień.

IKP Olimpia piąty raz z rzędu wygrała Superpuchar

IKP Olimpia po zwycięstwie w finale nad Noteciakami po raz szósty w historii zdobyła Superpuchar forBET WL Ligi. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek, które inaugurowały jesienną edycję został Piotr Nowak.

Baraż odwołany

W jesiennej edycji forBET WL Ligi zabraknie Mechanicznej Pomarańczy. Drużyna wysłała swoją rezygnację z rozgrywek kilkanaście godzin przed barażem o pierwszą ligę. Został on odwołany, a obie drużyny, które miały zagrać w ostatnim poniedziałkowym spotkaniu otrzymały status pierwszoligowca.

Gramy o Superpuchar, czyli startuje jesień na forBET WL Lidze

Od rozgrywek o Superpuchar rozpocznie się jesienny sezon na forBET WL Lidze. Do walki o trofeum staną cztery drużyny – IKP Olimpia, FC Nankatsu, Chłosta i Noteciaki. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 19:30.

Terminarz 1. kolejki

Rusza nowy sezon! W poniedziałek poznamy zwycięzcę Superpucharu WL Ligi, a także dowiemy się kto zagra w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Od wtorku ruszy walka o ligowe punkty.

Podział trzeciej ligi na grupy

22 zespoły rywalizować będą w forBET 3. WL Lidze. Do rozgrywek zgłosiło się aż 9 nowych drużyn.

Podział drugiej ligi na grupy

Podobnie jak przy okazji poprzednich sezonów drugoligowcy zostali rozdzieleni na dwie grupy. Jesienią na zapleczu elity zagra 18 zespołów, w tym aż 5 beniaminków.

Ejbry Luboń i Imperium Łazarskie w drugiej lidze

Po wycofaniu kolejnych dwóch zespołów z drugiej ligi prawo gry na zapleczu elity uzyskało dwóch najwyżej sklasyfikowanych trzecioligowców. Do grona drużyn walczących o elitę dołączyli Ejbry Luboń i Imperium Łazarskie.

Raport z zapisów

Pierwszy miesiąc zapisów za nami, a przed nami ostatnie dwa tygodnie oczekiwania na start nowego sezonu. Do rozgrywek zgłosiło się 46 zespołów. Pozostały 4 wolne miejsca.

Poznańskie drużyny na Mistrzostwach Polski

Mistrzostwa Polski Superliga6 za nami. W niedzielnym turnieju wystąpiły dwie drużyny z Poznania. IKP Olimpia odpadła po fazie grupowej, Winiary FC zakończyły zmagania na 1/8 finału.

transkrupka.pl odpadła w fazie grupowej

W sobotę 10 lipca o Puchar Polski w piłce nożnej sześcioosobowej rywalizowała transkrupka.pl. Wicemistrzowie forBET WL Ligi w czterech meczach zdobyli cztery punkty i odpadli z rozgrywek po fazie grupowej.

Kadry zespołów na finały MP i PP

Trzech reprezentantów Poznania na rozgrywki o Mistrzostwo i Puchar Polski przesłało swoje kadry do organizatora rozgrywek – Superliga6. IKP Olimpia wyśle do stolicy 11 zawodników, Winiary FC 12, a transkrupka.pl uda się do Warszawy w 14.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Czerwca

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika czerwca na forBET WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 12 lipca.

IKP Olimpia, transkrupka.pl i Winiary FC poznali rywali na warszawskich finałach

10 i 11 lipca w Warszawie na boisku OSiR Bemowo toczyć się będzie walka o Puchar i Mistrzostwo Polski w piłce nożnej sześcioosobowej Superliga6. Poznań na turniejach w stolicy reprezentować będą trzy najlepsze zespoły forBET WL Ligi – IKP Olimpia, transkrupka.pl i Winiary FC.

Chłosta zdobyła Puchar Wiary Lecha

Zmaganiami o Puchar Wiary Lecha zakończyła się wiosenna edycja forBET WL Ligi. Trofeum, po serii rzutów karnych, wywalczyła Chłosta, która w finale pokonała PWW Bandę.

Zapisy na jesienną edycję forBET WL Ligi

Informujemy, że od dnia 6 lipca rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na jesienną edycję forBET WL Ligi, której start planowany jest na 16 sierpnia br. Będzie to 33. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Lecha Poznań.

Ostatni akcent wiosennej edycji, czyli dziś gramy o Puchar Wiary Lecha

Od 19:30 rozpocznie się rywalizacja o ostatnie trofeum sezonu Wiosna 2021. O Puchar Wiary Lecha zagra siedem drużyn – dwóch drugoligowców i pięciu przedstawicieli trzeciego frontu. Rywalizacja odbędzie się na boisku przy ul. Droga Dębińska.

IKP Olimpia mistrzem forBET WL Ligi w sezonie Wiosna 2021

Remisem zakończył się najważniejszy mecz wiosennej edycji forBET WL Ligi. Punkt dał mistrzostwo, po raz szósty w historii, IKP Olimpii. Wicemistrzem została transkrupka.pl.

Przed meczem o mistrzostwo

W czwartek 1 lipca przed godziną 22 poznamy mistrza forBET WL Ligi w sezonie Wiosna 2020. IKP Olimpia stanie przed szansą szóstego triumfu, transkrupka.pl liczy na pierwsze złoto w rozgrywkach ligowych.

FC Nankatsu najlepsze w drugiej lidze

Winiary FC wygrywają mecz o brąz i zapewniają sobie bilet na finały MP w Warszawie. FC Nankatsu po zwycięstwie nad Dentesem awansuje do pierwszej ligi. PWW Banda zagra w Pucharze Wiary Lecha.

Evertec na podium, Dentes zagra o awans

Olimpia wygrała ostatni mecz przed starciem o mistrzostwo z transkrupką.pl. Dentes do końca będzie walczył o awans do pierwszej ligi. Evertec zapewnił sobie miejsce na podium drugiego szczebla, które opuścili Szturmowcy i Stoczniowiec.

Kto awansuje do forBET 1. WL Ligi?

Sezon wiosenny wkroczył w decydującą fazę. W grupie mistrzowskiej drugiej ligi trwa obecnie walka o ostatnie miejsce premiowane bezpośrednim awansem i trzecią lokatę, która pozwoli na rozegranie barażu, którego stawką będzie również promocja do elity. Wcześniej awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wywalczyła Braga. O pozostałe miejsca na podium walczą cztery drużyny.

transkrupka.pl wygrywa przed meczem sezonu

Transkrupka.pl pokonała trzecie Fajerwerkowo.pl. Chłosta zdobyła trzy punkty i uratowała się przed spadkiem.

Najlepsi zimowej edycji nagrodzeni

Po turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956 zostały rozdane nagrody za zimowy sezon WL Ligi. Gala odbyła się w strefie kibica Centrum PLEK.

IKP Olimpia wygrała X turniej pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

Drugi raz z rzędu, drugi raz w historii. Na najwyższym stopniu podium stanęła IKP Olimpia, która w finale ograła TIFO. Trzecią lokatę zajęły Grant Tkaniny. W X edycji turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca zagrało 13 zespołów.

Relacja na żywo z X turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

Zapraszamy na relację na żywo z dziesiątej edycji turnieju w 65. rocznicę Poznańskiego Czerwca 1956. Zmagania odbywają się w Centrum PLEK przy ulicy Margonińskiej.

Przedostatnia seria zakończona

Transkrupka.pl wysoko ograł Almatura. Tornado Ognik podzieliło się punktami ze Szturmowcami.

Gala zimowej WL Ligi w Centrum PLEK

W niedzielę 27 czerwca, po zakończeniu turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956, odbędzie się Gala WL Ligi za sezon Zima 2020/21. Najlepsi zostaną nagrodzeni w strefie kibica Centrum PLEK. Oficjalne podsumowanie zimowej edycji 2020/21 odbędzie się tam, gdzie poznaliśmy mistrzów i zdobywców Pucharu WL Ligi, czyli w Centrum PLEK. W niedzielę 27 czerwca po zakończeniu finału […]

FSC Braga awansowała do pierwszej ligi

Braga po zwycięstwie nad Evertec zapewniła sobie awans do pierwszej ligi, w której utrzymała się Mechaniczna Pomarańcza. W meczu grupy spadkowej drugiego frontu Gold wygrał ze Stoczniowcem.

Terminarz 14. kolejki

Czas na ostatnie rozdanie! Pierwszego dnia lipca odbędzie się najważniejszy mecz sezonu. Być może bezpośredni pojedynek IKP Olimpii z transkrupką.pl zadecyduje o tym kto zostanie mistrzem forBET WL Ligi.

Puchar Wiary Lecha we wtorek 6 lipca

Wiosenny sezon forBET WL Ligi zakończą zmagania o Puchar Wiary Lecha. Zmagania siedmiu drużyn drugo- i trzecioligowych odbędą się we wtorek, 6 lipca.

Evertec idzie po awans

IKP Olimpia rewanżuje się Winiarom za porażkę w pierwszej rundzie. Synowie Gehenny odrabiają cztery bramki straty i utrzymują się w elicie. Evertec po zwycięstwie w meczu na szczycie jest drugi w grupie mistrzowskiej. PWW Banda coraz bliżej awansu do Pucharu Wiary Lecha.

Terminarz X turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

W niedzielę 27 czerwca odbędzie się X edycja turnieju Poznańskiego Czerwca 1956. Areną zmagań będzie Centrum PLEK przy ulicy Margonińskiej, a pamięć bohaterów czerwcowego powstania uczci 14 zespołów. Dziś poznaliśmy podział na grupy i terminarz gier.

FC Nankatsu liderem grupy mistrzowskiej

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl wygrała ważny mecz w kontekście walki o brąz i wyjazd na mistrzostwa Polski. FC Nankatsu pokonuje Onych i wskakuje na pierwsze miejsce w grupie mistrzowskiej. Gietewu trzy punkty bliżej utrzymania na zapleczu elity.

IKP Olimpia i transkrupka.pl pewne wyjazdu do Warszawy

W dniach 10-11 lipca w Warszawie odbędą się finały Mistrzostw i Pucharu Polski w piłce nożnej sześcioosobowej. Poznań reprezentować będą trzy drużyny. Pierwsze dwie poznaliśmy w niedzielny wieczór. Przepustkę na wyjazd do stolicy wywalczyli zawodnicy IKP Olimpia i transkrupki.pl.

IKP Olimpia zdobyła Puchar forBET WL Ligi

Drugi raz z rzędu i drugi raz w historii w rozgrywkach o Puchar forBET WL Ligi triumfowała IKP Olimpia. W finale obrońcy trofeum pokonali transkrupkę.pl. Trzecie miejsce wywalczyło Tornado Ognik.

Ostatnia niedziela wiosny

Stoczniowiec wydostał się ze strefy spadkowej. Zwycięstwo Diadala dało awans do Pucharu Wiary Lecha Semplerowi. O trofeum zagrają też Mistrzowie Dżedaj i Los Amarillos.

Dziś finały Pucharu forBET WL Ligi

W okolicach godziny 21 poznamy zwycięzcę rozgrywek o Pucharu forBET WL Ligi. O trofeum rywalizować będą cztery zespoły – IKP Olimpia, transkrupka.pl, Tornado Ognik i Sempler. Zdobywca pucharu zapewni sobie bilet do Warszawy.

Zwycięski pościg PWW Bandy

Pobiedziki odrobili pięć goli, ale zremisowali z Laruss Real Players. PWW Banda po znakomitym pościgu wygrywa z Chłostą.

Efektowne zwycięstwo Olimpii w meczu na szczycie

Olimpia efektownie rozprawiła się z Fajerwerkowem.pl. FarbSystem pozostaje w grze o elitę. Kolib liderem grupy spadkowej drugiej ligi.

Pierwszy z czterech kroków transkrupki.pl do mistrzostwa

Transkrupka.pl rywalizację w grupie mistrzowskiej rozpoczęła od zwycięstwa. Do drugiej ligi spadł Laruss Real Players. Dentes ogrywa Magiczny Świat i zmniejsza dystans do Bragi. Gietewu w ostatniej chwili zdobywa punkt w meczu z Gold FC. Mistrzowie Dżedaj są bardzo blisko gry w Pucharze Wiary Lecha, do którego awansowały Ejbry.

Terminarz 13. kolejki

Rozgrywki forBET WL Ligi wchodzą w decydującą fazę. Od poniedziałku do piątku trwać będzie przedostatnia seria spotkań.

16 zespołów zagra na turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

Nadkomplet zespołów zagra w niedzielę, 27 czerwca podczas dziesiątej edycji turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956. Łącznie zgłosiło się 16 zespołów, w tym obrońcy trofeum – IKP Olimpia. Rozgrywki odbędą się w Centrum PLEK.

Noteciaki mistrzem forBET 3. WL Ligi

Najlepszym zespołem trzeciej ligi zostali Noteciaki. Przypieczętowanie mistrzostwa odbyło się w kontrowersyjnych okolicznościach. Pocztowe Krwinki awansowały do drugiej ligi. W meczu na szczycie zaplecza elity Braga zremisowała z Nankatsu.

Wyścig po awans do Pucharu Wiary Lecha

W niedzielny wieczór zakończyła się pierwsza runda rozgrywek w trzeciej lidze. Po ostatnich dwóch spotkaniach zostały skompletowane wszystkie grupy pocieszenia, z których zwycięzcy awansują do rozgrywek o Puchar Wiary Lecha. O trofeum na pewno zagra Pogoń Bydło.

Winiary FC w grupie mistrzowskiej elity

Winiary FC zagrają w najlepszej piątce pierwszej ligi. W walce o grupę mistrzowską ograli bezpośredniego rywala. Tornado liderem grupy spadkowej drugiego frontu. Trzy punkty dla Jeżyckich Koziołków, FTF i Fresh Cargo.

Tornado Ognik w półfinale Pucharu forBET WL Ligi

Tornado Ognik uzupełniło stawkę półfinalistów Pucharu forBET WL Ligi. W decydującym meczu pokonało Kolib Luboń FC.

IKP Olimpia i Sempler zagrają w półfinale

Trzy z czterech zespołów, które zagrają w Final Four już znamy. Do transkrupki.pl dołączyli obrońcy trofeum – IKP Olimpia i trzecioligowy Sempler.

Biuro Podróży Almatur w najlepszej piątce

Po wygranej nad Pobiedzikami awans do grupy mistrzowskiej zapewniło sobie Biuro Podróży Almatur. Noteciaki dzielą się punktami z Pocztowymi Krwinkami, ICPen wygrywa z Szukamy Sponsora.

Terminarz 12. kolejki

Najważniejszym wydarzeniem 12. kolejki będą finały Pucharu forBET WL Ligi, które zostaną rozegrane w niedzielę 20 czerwca. W przyszłym tygodniu rywalizacja odbywać się będzie wyjątkowo (z uwagi na mecz Polska – Słowacja) od wtorku do niedzieli.

Trans-Stal Luboń i Noteciaki awansowali do drugiej ligi

Poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia wiosennej edycji. Do drugiej ligi awans wywalczyły Trans-Stal i Noteciaki. Na pozycji wicelidera grupy mistrzowskiej zameldowało się Nankatsu. Bliżej awansu do Pucharu Wiary Lecha są Imperium Łazarskie i Pogoń Bydło.

Dwa miejsca, trzy zespoły – walka o grupę mistrzowską elity trwa

Winiary FC, Synowie Gehenny i Biuro Podróży Almatur – te trzy drużyny w najbliższych dniach powalczą o dwa wolne miejsca w grupie mistrzowskiej.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Maja

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika maja na forBET WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 12 czerwca.

Braga wygrywa na starcie wyścigu po awans

Zwycięstwo Bragi i remis Kolibu ze Stoczniowcem. Oto rozstrzygnięcia wtorkowych gier na drugim froncie.

Remis w hicie wiosny

W meczu na szczycie pierwszej ligi punktami podzielili się IKP Olimpia i transkrupka.pl. Ruszyła druga runda na zapleczu elity. Remisem zakończyła się potyczka Onych z Magicznym Światem, a pierwszą wiosenną wygraną odnieśli zawodnicy Gold FC.

Zmiany w kadrach do 13 czerwca

Zmian w kadrach zespołów uczestniczących w wiosennych rozgrywkach forBET WL Ligi będzie można dokonywać do niedzieli, 13 czerwca.

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl wywalczyła miejsce w najlepszej piątce ligi

W grupie mistrzowskiej elity zagra Hurtownia.Fajerwerkowo.pl. W meczach o sześć punktów wygrywają Synowie Gehenny i Winiary FC. Tornado rywalizację w grupie spadkowej rozpoczyna od zwycięstwa. Mistrzowie Dżedaj odnoszą drugą wygraną z rzędu.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki, podczas której poznamy pełny zestaw półfinalistów Pucharu forBET WL Ligi. Najciekawszy pojedynek czeka nas w poniedziałek, kiedy odbędzie się hit 1. rundy wiosny pomiędzy IKP Olimpią i transkrupka.pl.

Zwycięski remis Pocztowych Krwinek

Braga i Dentes w ostatnich meczach pierwszej rundy zdobywają ważne punkty. Pocztowe Krwinki dzięki remisowi z Atmosfericiem awansują do grupy mistrzowskiej.

Ważne zwycięstwo Bragi

Braga po zwycięstwie nad Archiwum X została liderem grupy mistrzowskiej drugiej ligi. Wygraną po golu w 39 min zapewnia KKS Południe.

transkrupka.pl w półfinale

Pierwszym zespołem, który awansował do Final Four Pucharu forBET WL Ligi została transkrupka.pl. Pierwszoligowiec fazę eliminacyjnej przebrnął bez straty gola.

Pocztowe Krwinki, Atmosferić czy Niedzielni? Kto zagra w grupie mistrzowskiej?

W grupie mistrzowskiej forBET 3. WL Ligi zagrają cztery zespoły. Trzy miejsca są już zajęte przez Trans-Stal Luboń, Noteciaki i Inter City. O ostatnie rywalizować będą trzy drużyny z grupy B: Pocztowe Krwinki, FC Atmosferić i FC Niedzielni.

Korzystne rozstrzygnięcia dla Ledów i Inter City

Wysokie zwycięstwo IKP Olimpii. Archiwum X i Imperium Łazarskie tracą szanse na grę w grupach mistrzowskich.

Ruszyły zapisy na 10. turniej pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

Ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań i Stowarzyszenie Wiara Lecha zapraszają na 10. turniej pamięci Poznańskiego Czerwca 1956. Piłkarskie zmagania w 65. rocznicę bohaterskiego zrywu odbędą się w niedzielę 27 czerwca pod balonem pneumatycznym ze sztuczną nawierzchnią Centrum PLEK przy ulicy Margonińskiej 25. Rozgrywki będą współfinansowane przez Miasto Poznań.

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl blisko najlepszej piątki

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl wygrywa mecz o sześć punktów i jest bliska awansu do grupy mistrzowskiej. Piąty mecz bez porażki zalicza Evertec.

Dentes powalczy o powrót do elity

W drugiej rundzie Dentes zagra o trzeci awans do elity. Inter City po swoim ostatnim spotkaniu fazy zasadniczej wskoczył na pierwsze miejsce. Ejbry wygrały czwarty mecz z rzędu i nie przegrały od ośmiu pojedynków.

Terminarz 10. kolejki

Przedstawiamy terminarz dziesiątej kolejki, która z uwagi na długi weekend czerwcowy, trwać będzie przez trzy dni – od poniedziałku do środy.

Noteciaki pieczętują awans do grupy mistrzowskiej

Winiary wygrywają mecz o sześć punktów z Pizzerią Dobre Miejsce 65. Ledy bliżej grupy mistrzowskiej. Noteciaki dopełniają formalności i wchodzą do gry o drugą ligę.

Pocztowe Krwinki bliżej grupy mistrzowskiej

Synowie Gehenny zdobywają ważne trzy punkty w walce o uniknięcie grupy spadkowej. Pocztowe Krwinki wygrywają mecz na szczycie trzeciej ligi. Sempler odnosi czwarte zwycięstwo z rzędu.

Evertec powalczy o elitę

Fajerwerkowo.pl ograło Winiary FC. Evertec zagra w drugiej rundzie o awans do pierwszej ligi. Inter City lepszy od Niedzielnych w meczu na szczycie. Sześć punktów i 27 bramek Ejbrów!

Trzy miejsca dla forBET WL Ligi na turniejach o MP i PP

Trzy zespoły reprezentujące Poznań udadzą się na Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w piłce nożnej sześcioosobowej. Na turniejach, które odbędą się w dniach 10-11 lipca zagrają mistrz i wicemistrz forBET WL Ligi oraz zdobywca Pucharu forBET WL Ligi.

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski odbędą się w weekend 10-11 lipca

Rywalizacja o Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w piłce nożnej sześcioosobowej odbędzie się 10 i 11 lipca. Do Warszawy na oba turnieje organizowane przez Superligę6 przyjedzie ponad pięćdziesiąt drużyn z całego kraju.

Niespodzianka Winiar, Nankatsu w grupie mistrzowskiej

Beniaminek lepszy od mistrzów, czyli Winiary wygrywają z Olimpią. Nankatsu po szalonym meczu pokonuje Chłostę i zapewnia sobie awans do grupy mistrzowskiej. Ledy zdobywają bardzo ważne trzy punkty.

Pocztowe Krwinki wiceliderem

Siódmą wiosenną wygraną odnosi transkrupka.pl. Pocztowe Krwinki zdobywają cenne trzy punkty. Trzecie zwycięstwo z rzędu Semplera.

Kapitalny pościg Imperium Łazarskiego

W środę rozegrane zostały cztery spotkania. Podziałem punktów zakończył się mecz Almatura z Pizzerią Dobre Miejsce 65. Evertec, Imperium Łazarskie i Jeżyckie Koziołki dopisały do swoich dorobków po trzy oczka.

Terminarz 9. kolejki

Majową odsłonę wiosennej edycji zakończy dziewiąta kolejka, podczas której odbędą się pierwsze mecze Pucharu forBET WL Ligi. Te zaplanowano na niedzielę 30 maja. Wcześniej, a także po pucharowej rozgrywce odbędzie się łącznie 22. spotkań ligowych.

Braga i Trans-Stal Luboń zagrają w grupach mistrzowskich

Poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia pierwszej rundy rozgrywek. Do grup mistrzowskich, odpowiednio drugiej i trzeciej ligi, awansowali FSC Braga i Trans-Stal Luboń. Oprócz tych zespołów o promocję zagrają Oni i FarbSystem.

Grupy Pucharu forBET WL Ligi rozlosowane

W Pucharze forBET WL Ligi zagra 30 zespołów. Podczas dzisiejszego losowania zostały one podzielone na osiem grup. Pierwsze mecze zaplanowano na 30 maja.

Jutro losowanie Pucharu forBET WL Ligi

W ostatnią niedzielę maja rozpocznie się rywalizacja o Puchar forBET WL Ligi, którego podczas wiosennej edycji bronić będzie IKP Olimpia. Losowanie rozgrywek odbędzie się jutro o godzinie 10. Triumfator zagra w Pucharze Polski w piłce nożnej sześcioosobowej.

Poniedziałkowe pogromy

Wysokimi zwycięstwami zakończyły się wszystkie poniedziałkowe pojedynki. Trzy punkty na swoje konta zapisali – Dentes, FC Niedzielni i Noteciaki.

Diadala dwa zwycięstwa w dwa dni

W piątkowy wieczór odbyły się trzy pojedynki forBET 3. WL Ligi. Zwycięstwa na swoje konta zapisali Diadal, Sempler i Los Amarillos.

FarbSystem jedną nogą w grupie mistrzowskiej

Mechaniczna Pomarańcza rozgromiła Laruss. FarbSystem nie dał szans Nankatsu i jest bardzo blisko gry wśród najlepszych drugiej ligi. Diadal odrabia straty do czołówki.

Podziały punktów w meczach na szczycie

Pobiedziki z trzecią wiosenną wygraną i awansem na czwarte miejsce. Kapitalna końcówka pojedynku Magicznego Świata z Evertec. Inter City remisuje w meczu na szczycie z Pocztowymi Krwinkami.

Terminarz 8. kolejki

Od 17 maja do 23 maja trwać będzie ósma seria forBET WL Ligi. Kolejka rozpocznie się od trzech poniedziałkowych potyczek, a zakończy ligowym maratonem w niedzielę. Przedstawiamy zestaw par.

Marcin Pawlak najlepszym zawodnikiem kwietnia

Marcin Pawlak wygrał głosowanie na AdRunaLine Zawodnika Miesiąca w kwietniu. Jest to pierwsze indywidualne wyróżnienie dla gracza pierwszoligowego Fajerwerkowa.

Olimpia z kompletem sześciu zwycięstw

Na wiosnę tylko dwie drużyny nie oddały choćby punktu. Jedną z nich jest IKP Olimpia, która wygrała po raz szósty. Niecodziennym wyczynem popisał się Mateusz Gajewski z Bragi, który zdobył siedem bramek w 15 minut! W meczu na szczycie trzeciej ligi Obligain zremisował z Ejbrami 1:1.

Atmosferić zostaje w grze o grupę mistrzowską

Oni wygrywają mecz o sześć punktów z Ledami. Atmosferić odrabia trzy oczka do zespołów walczących o grupę mistrzowską trzeciej ligi. Pogoń Bydło w ostatniej sekundzie zgarnia pełną pulę w starciu z ICPen-em.

Piłkarski maraton zakończył szóstą kolejkę

transkrupka.pl i Trans-Stal Luboń wracają na pierwsze miejsca w swoich ligach. Archiwum X zgarnia drugi komplet punktów na wiosnę. Imperium Łazarskie po niedzielnych grach dopisuje cztery punkty do ligowej klasyfikacji.

Pościg za jeden punkt

Pobiedziki wygrywają minimalnie z Larussem. Ledy odrabiają cztery bramki i remisują z PWW Bandą. Sempler gładko ogrywa Szukamy Sponsora.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Kwietnia

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika kwietnia na forBET WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 11 maja.

Remis w meczu na szczycie

Piątą wygraną na wiosnę odnosi IKP Olimpia. W meczu na szczycie drugiej ligi FarbSystem podzielił się punktami z Magicznym Światem. ICPen po półrocznej przerwie ponownie wygrywa.

Dwunastobramkowy szlagier

Trzy remisy, pierwsze rozstrzygnięcie fazy zasadniczej i udany pościg Niedzielnych. Oto najważniejsze wydarzenia środowych gier.

Terminarz 7. kolejki

Przedstawiamy terminarz 7. kolejki, która trwać będzie od poniedziałku do piątku.

Fresh Cargo nie dokończy wiosennej edycji

Z rozgrywek trzeciej ligi został wycofany zespół Fresh Cargo. Mecze z ich udziałem, zgodnie z regulaminem, zostały anulowane. Zmienił się też system rozgrywek trzeciej ligi.

Start szóstej serii

Transkrupka.pl liderem elity. Braga po kolejnym popisie Gajewskiego wskakuje na drugie miejsce w grupie. Noteciaki tracą pierwsze punkty, ale pozostają na pozycji lidera. Pierwszym w grupie B trzeciej ligi został Inter City.

Grant Tkaniny mistrzem, EW z pucharem

Zimowa edycja oficjalnie zakończyła się 27 grudnia zeszłego roku. Dzień 102. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego okazał się ostatnim dniem, który WL Liga spędziła zimą w Centrum PLEK. Po ponad czterech miesiącach przyszedł czas na obszerne podsumowanie rozgrywek.

Zwycięstwa rzutem na taśmę

IKP Olimpia nie miała problemów z ograniem Almatura. Magiczny Świat i FC Atmosferić wygrywają po bramkach w ostatnich minutach.

Pierwsze zwycięstwo Winiar w elicie

Synowie Gehenny wygrywają po raz pierwszy na wiosnę. Podobnie jak Winiary, dla których premierowe trzy oczka były też premierowymi w elicie. FarbSystem prowadzi w drugiej lidze z kompletem punktów. FC Niedzielni wracają na fotel lidera trzeciego frontu.

Terminarz 6. kolejki

Pierwsze mecze po majówce odbędą się już we wtorek 4 maja. Szósta seria wiosennej edycji zostanie zakończona niedzielnym maratonem, podczas którego odbędzie się aż osiem spotkań.

Zwycięski powrót Archiwum X

transkrupka.pl i Hurtownia.Fajerwerkowo.pl rehabilitują się po zeszłotygodniowych porażkach. Archiwum X notuje zwycięski powrót do drugiej ligi. Inter City wygrywa mecz na szczycie trzeciego szczebla.

Gol w ostatniej minucie na wagę lidera

Dentes podniósł się porażce z Gietewu i pokonał Stoczniowca. Noteciaki wracają na pierwsze miejsce w tabeli po efektownej wygranej z Semplerem. Pocztowe Krwinki w ostatnich sekundach zapewniają sobie zwycięstwo.

Niedziela z trzecią ligą

Sześć spotkań forBET 3. WL Ligi zakończyło zmagania w czwartej serii rozgrywek. Liderami po niedzielnych grach zostali Trans-Stal Luboń i Inter City.

Postawili się w pięciu

Męczarnie Pobiedzików zakończone triumfem. Oni wracają na fotel lidera w drugiej lidze. Pierwszy raz na wiosnę wygrywa LED Lighting Team.

Beniaminek liderem elity

IKP Olimpia i Biuro Podróży Almatur wygrywają trzeci mecz na wiosnę. Liderem elity został beniaminek. Pocztowe Krwinki wskakują na podium trzeciej ligi.

Efektowny Evertec

Evertec wygrywa na inaugurację 11:2. Noteciaki i FC Niedzielni wskakują na pierwsze miejsca w trzeciej lidze. Pierwsze wiosenne zwycięstwo odnosi Pizzeria Dobre Miejsce 65.

Terminarz 5. kolejki

W ostatnim tygodniu kwietnia rozegrana zostanie piąta kolejka wiosennej edycji forBET WL Ligi. Rywalizacja trwać będzie do czwartku, po czym nastąpi krótka majówkowa przerwa.

Udany wtorek beniaminków

Trzema zwycięstwami beniaminków zakończyły się pojedynki w pierwszej i drugiej lidze. Mechaniczna Pomarańcza i FarbSystem ograli liderów, Magiczny Świat awansował na pierwsze miejsce. W czubie tabeli znalazł się też Diadal, który wygrał trzeci wiosenny mecz.

Powrót do gry

Wróciła forBET WL Liga. Rozgrywki otworzyły zespoły, które zamykały je przed przerwą. Mowa o PWW Bandzie i Jeżyckich Koziołkach. Obie drużyny wygrały swoje mecze. Remisem zakończył się mecz na szczycie w trzeciej lidze.

Terminarz 4. kolejki

Po ponad miesiącu przerwy forBET WL Ligi wraca do gry! Pierwsze mecze po lockdownie sportowym zostały zaplanowane na poniedziałek, 19 kwietnia.

Powrót do gry od 19 kwietnia

Rząd podczas ostatniej konferencji dotyczącej obostrzeń odblokował sport amatorski. Ten, od dziś będzie dostępny, ale dla maksymalnie 25 osób, które mogą w jednym czasie przebywać na obiekcie sportowym.

Ruszyły zapisy do wiosennej edycji Pucharu forBET WL Ligi

Do niedzieli 25 kwietnia trwać będą zapisy do Pucharu forBET WL Ligi. Udział w rozgrywkach mogą zadeklarować tylko i wyłącznie zespoły zgłoszone do wiosennego sezonu forBET WL Ligi. Zdobywca trofeum, którego broni IKP Olimpia, wywalczy przepustkę do Pucharu Polski w piłce nożnej sześcioosobowej.

Łukasz Machowina najlepszy w marcu

Tytuł AdRunaLine Zawodnika Marca wywalczył Łukasz Machowina. Bramkarz IKP Olimpii jest czwartym zawodnikiem mistrzów forBET WL Ligi, który otrzymał wyróżnienie.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Marca

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika marca na forBET WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 13 kwietnia.

Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia

Podczas dzisiejszej konferencji Minister Zdrowia poinformował o przedłużeniu pandemicznych obostrzeń do 18 kwietnia. W dalszym ciągu sportowcy amatorzy nie będą mieli dostępu do obiektów sportowych.

Zagraj z forBET o koszulki dla swojej drużyny

Pierwszą wspólną akcją WL Ligi i forBET-u będzie rywalizacja o koszulki meczowe dla swojej drużyny. Akcja wystartowała dziś i potrwa do 18 kwietnia do godziny 23:59.

AdRunaLine Sports przedstawił piłkarski katalog

Marka AdRunaLine znana jest przede wszystkim z produkcji odzieży dla biegaczy. Po rozpoczęciu współpracy z Wiarą Lecha udało się poszerzyć ofertę o piłkę nożną. Partner techniczny WL Ligi przedstawił pierwszy katalog z odzieżą dedykowaną najpopularniejszej dyscyplinie sportu.

forBET sponsorem strategicznym WL Ligi

Nowym sponsorem strategicznym rozgrywek amatorskiej piłki nożnej organizowanych przez Wiarę Lecha zostały zakłady bukmacherskie forBET. Umowa będzie obowiązywała do końca wiosennej edycji z opcją przedłużenia do wiosny 2023 roku.

WL Liga w Superlidze6

WL Liga od sezonu 2020/21 dołączyła do ogólnopolskiej ligi szóstek piłkarskich – Superpliga6. Mistrz wiosennej edycji wystąpi w finałach Mistrzostw Polski, natomiast zdobywca Pucharu WL Ligi będzie miał okazję zagrać o Puchar Polski.

Wiosenna WL Liga zawieszona do 9 kwietnia

Opublikowane wczoraj rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 roku nie pozwala na organizację rozgrywek WL Ligi. W związku z tym wiosenna edycja została zawieszona do 9 kwietnia.

Ostatki przed przerwą

W piątkowy wieczór odbyły się trzy ostatnie mecze przed przymusową przerwą zaserwowaną przez rząd. Wygrały Pogoń Bydło i Trans-Stal Luboń, punktami podzieliły się zespoły PWW Bandy oraz Szturmowców.

Śnieżna piłka

Jak nie koronawirus to nagłe opady śniegu. W czwartkowy wieczór odbyły się dwa z trzech zaplanowanych spotkań. Z trzema punktami po meczach w anormalnych warunkach z Grunwaldzkiej wyjeżdżali Obligain i FarbSystem.

Strzeleckie popisy króla strzelców

Mateusz Gajewski pozostaje w znakomitej formie. Napastnik Bragi w dziewięciu kolejnych meczach zdobył 39 bramek! Wiosnę zaczął od siedmiu goli strzelonych Gietewu. W środowych meczach drugie zwycięstwa odniosło pięć zespołów.

Trzecie wygrane transkrupki.pl i Noteciaków

Transkrupka.pl nie zachwyciła, ale zgarnęła trzeci komplet punktów i została liderem pierwszej ligi. Dziewięć punktów na koncie, tyle że w trzeciej lidze, mają Noteciaki. Udany debiut, bo zakończony wysoką wygraną, zalicza Inter City.

Pierwsza zdobycz Mechanicznej Pomarańczy

Pierwsze zwycięstwo na wiosnę odniosła Mechaniczna Pomarańcza. Wygrane do zera notują FC Nankatsu i Oni.

Almatur liderem pierwszej ligi

Po dwóch kolejkach liderem elity zostało Biuro Podróży Almatur. Debiut Magicznego Świata w drugiej lidze kończy się zwycięstwem 3:1. Drugie wygrane odnoszą transkrupka.pl i Trans-Stal Luboń. Byczki zdobywają punkt po odrobieniu trzybramkowej straty.

Terminarz 3. kolejki

W trzeciej serii wiosennej kampanii odbędą się 23 spotkania. Do gry przystąpi ostatni z debiutantów – Inter City Poznań, który na inaugurację rozegra dwa mecze.

Diadal i Noteciaki bez straty

Drugie wygrane na swoje konta zapisały trzecioligowe zespoły – Diadal i Noteciaki. Fajerwerkowo.pl wysoko ograło Pizzerię Dobre Miejsce 65. Pierwsze zwycięstwa odnieśli KKS Południe i Pocztowe Krwinki 1. WL Liga: Kapitalna gra po przerwie Po pierwszej odsłonie nic nie zapowiadało wysokiej wygranej Fajerwerkowa. Do przerwy Pirotechnicy, jak ich rywale z Pizzerii Dobre Miejsce 65 zdobyli […]

Drugie wygrane IKP Olimpii i FC Atmosfericia

Rozpoczęła się druga kolejka wiosennej edycji. W poniedziałkowych meczach drugie wygrane w nowym sezonie odnieśli zawodnicy Olimpii i Atmosfericia. Imperium Łazarskie podzieliło się punktami z FC Niedzielnymi.

Pierwszy krok mistrzów

IKP Olimpia rozpoczęła tydzień od zdobycia Superpucharu, a zakończyła go wygraną na inaugurację z Desperados. W trzeciej lidze debiutowały trzy zespoły: FC Niedzielni, Trans-Stal Luboń i FTF. Premierowe wygrane odniosły dwie pierwsze drużyny.

Udany debiut Almatura w elicie

Almatur rozpoczął pierwszoligową przygodę od zwycięstwa. Wysokie wygrane na trzecim froncie odnieśli Diadal i FC Atmosferić.

Start pierwszej ligi

Wystartowała elita. Na początek zmagań najwyższej klasy rozgrywkowej transkrupka.pl pokonała Hurtownię.Fajerwerkowo.pl. W trzeciej lidze udanie zadebiutowali Noteciaki.

Terminarz 2. kolejki

Druga odsłona wiosny potrwa cztery dni. Mecze odbywać się będą od poniedziałku do czwartku.

Rozdanie nagród … na raty

Ze względu na stan epidemii, który trwa od blisko roku w Polsce, a co za tym idzie brak dostępu do restauracji rozdanie nagród jesiennej edycji odbyło się w spartańskich warunkach. Najlepsi zostali nagrodzeni przed … wejściem na boisko.

Inauguracja dla Onych

Pierwszy mecz wiosennej edycji za nami. Po Superpucharze odbył się jedyny poniedziałkowy pojedynek o ligowe punkty, w którym Oni pokonali Szturmowców.

IKP Olimpia zwycięża w Superpucharze

Trzyzespołowa rywalizacja najlepszych z jesieni zakończyła się triumfem IKP Olimpii. Pięciokrotni zdobywcy Superpucharu WL Ligi wygrali oba mecze – z Chłostą 3:0, z Kolibem Luboń 1:0. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został wybrany reprezentant Kolibu – Piotr Gębala.

Pierwszy akcent wiosny – walka o Superpuchar

Trzy zespoły rywalizacją o Superpuchar rozpoczną piłkarską wiosnę na WL Lidze. Do zmagań o pierwsze trofeum w nowej kampanii staną – IKP Olimpia, Chłosta i Kolib Luboń FC. Superpucharu bronić będą zdobywcy potrójnej korony.

Terminarz 1. kolejki

Z początkiem marca wystartują rozgrywki wiosennej WL Ligi. Na początek czeka nas rywalizacja o Superpuchar WL Ligi oraz pojedynek o punkty pomiędzy Onymi i Szturmowcami. Podczas inauguracyjnej serii zaprezentuje się aż pięciu beniaminków.

Podział na grupy w trzeciej lidze

19 zespołów rywalizować będzie na najniższym szczeblu WL Ligi. Zagra sześć nowych drużyn.

Druga liga podzielona na dwie grupy

Podobnie jak przy okazji poprzednich sezonów drugoligowcy zostali rozdzieleni na dwie grupy. Wiosną na zapleczu elity zagra 18 zespołów.

Pizzeria Dobre Miejsce 65 i Almatur Biuro Podróży zagrają w elicie

Nie dojdzie do skutku baraż o 1. WL Ligę, który miał być jednym z punktów inauguracji wiosny. Pojedynek pomiędzy Pizzerii Dobre Miejsce 65 z Almaturem został odwołany z uwagi na wycofanie Poznaniaków.

Superpuchar i baraż odbędą się 1 marca

Za niecały miesiąc, jeśli rząd i pogoda pozwolą, zostanie zainaugurowana wiosenna edycja WL Ligi. Na jej początek czeka nas rywalizacja o Superpuchar WL Ligi, którego bronić będzie IKP Olimpia. W walce o trofeum zagrają cztery zespoły. Po pojedynku finałowym odbędzie się baraż o elitę. W Superpucharze odbędą się trzy pojedynki – dwa półfinałowe i mecz […]

Start zapisów na wiosenną edycję

Informujemy, że od dnia 2 lutego rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na wiosenną edycję WL Ligi, której start planowany jest na 1 marca br. Będzie to 32. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Lecha Poznań.

W styczniu nie zagramy

Dłużej potrwa przerwa w rozgrywkach zimowej edycji WL Ligi. Obostrzenia m.in. w sporcie amatorskim zostały przedłużone do końca stycznia.

Grudzień na WL Lidze

W ostatnim miesiącu roku rozpoczął się nowy sezon WL Ligi. Zimowa rywalizacja tym razem przeniosła się z hali pod balon pneumatyczny Centrum PLEK.

Rok 2020 na WL Lidze

Kilka dni temu zakończył się dziesiąty rok z WL Ligą. Jest to idealny moment na podsumowanie jubileuszowych dwunastu miesięcy. Był to trudny czas, w którym udało się zorganizować wszystkie zaplanowane imprezy sportowe co jest dużym sukcesem.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Grudnia

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika stycznia na WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 7 stycznia.

Rozgrywki zawieszone do 17 stycznia

Blisko miesiąc przerwy czeka wszystkich uczestników zimowej WL Ligi. Na boiska Centrum PLEK wrócimy w weekend 23-24 stycznia. Wówczas odbędzie się 5. kolejka sezonu 2020/21.

Lena Luboń kończy rok bez straty

Zakończył się piłkarski rok na WL Lidze. W ostatnią niedzielę grudnia została rozegrana czwarta seria spotkań na PLEK-u.

EW w Final Four, Fajerwerkowo w ćwierćfinale

Ruszyły rozgrywki TIFO Pucharu WL Ligi. Na placu boju oprócz zespołów, które jeszcze nie rozpoczęły rywalizacji, pozostały drużyny Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i EW. Pirotechnicy awansowali do 1/4 finału, Pasy są już w Final Four.

Terminarz 4. kolejki

Rzutem na taśmę, dzień przed wprowadzeniem w Polsce kwarantanny rozegrana zostanie 4. kolejka. Zagramy, pierwszy raz w historii, w rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Znamy pary TIFO Pucharu WL Ligi

Losowanie rozgrywek o TIFO Puchar WL Ligi za nami. Poznaliśmy pary 1/16, 1/8 i 1/4 finału. Pierwsze mecze zostaną zaplanowane na czwartą kolejkę, która odbędzie się w niedzielę 27 grudnia.

Przed losowaniem TIFO Pucharu WL Ligi

Dziś, przed publikacją terminarza na 4. kolejkę, odbędzie się losowanie par TIFO Pucharu WL Ligi.

Przedświąteczna kolejka udana dla siedmiu zespołów

EW pokonało Grant Tkaniny, a niedzielne granie zakończyło z sześcioma oczkami na koncie. Kompletem dwóch wygranych mogło pochwalić się aż siedem ekip, w tym Winiary i Lena, które od początku sezonu nie straciły choćby punktu.

Przed trzecią kolejką

Najbliższa kolejka miała być ostatnią w roku, ale wiele wskazuje, że będzie przedostatnią. W niedzielę 20 grudnia rozegrane zostanie aż 18 meczów, w tym klasyk WL Ligi.

Terminarz 3. kolejki

W ostatniej tegorocznej kolejce, która zamknie rozgrywki w 2020 roku odbędzie się 18 meczów. Najciekawiej zapowiada się klasyk, czyli starcie EW z Grant Tkaninami.

EW i Winiary FC na czele grup

EW pomimo straty objęło prowadzenie w grupie A. Winiary FC awansowały na pierwsze miejsce w grupie B z kompletem punktów. Bardzo dobre występy zanotowali: Stoczniowiec, Poznań FC i Lożanie z Lubasza.

Duszyczki Cup 2020: Trzy zespoły Canarinhos Skórzewo na podium turnieju rocznika 2008

Całe podium dla Canarinhos Skórzewo. Tak w skrócie można opisać turniej 12-latków. Rozgrywki wygrał pierwszy zespół żółto-niebieskich.

Duszyczki Cup 2020: Suchary II Suchy Las najlepsze wśród zespołów z rocznika 2010

Suchary Suchy Las powtórzyły sukces swoich starszych kolegów z rocznika 2009 i wygrały zmagania w roczniku 2010. W finale odbył się wewnętrzny pojedynek, w którym lepsza była druga drużyna niebiesko-żółtych.

Przed drugą kolejką

Po zakończeniu turnieju Duszyczki Cup i kilkudziesięciu minutach przerwy na boisko Centrum PLEK rozpocznie się druga kolejka zimowej WL Ligi. Na późne popołudnie i wieczór zaplanowano szesnaście pojedynków. Zapraszamy na sobotnią kolejkę.

Duszyczki Cup 2020: Znamy grupy turniejów dla roczników 2008 i 2010.

Grupy turniejów Duszyczki Cup 2020 dla roczników 2008 i 2010 zostały rozlosowane. Pierwsze sobotnie spotkania zostały zaplanowane na godzinę 8. Rozgrywki zakończymy osiem godzin później.

Duszyczki Cup 2020: Losowanie grup roczników 2008 i 2010 w czwartek

Kolejne dwa turnieje Duszyczki Cup 2020 zostały zaplanowane na sobotę 12 grudnia. Tego dnia odbędą się rozgrywki dla 12- i 10-latków. W czwartkowe przedpołudnie odbędzie się losowanie grup.

Terminarz 2. kolejki

Druga kolejka rozpocznie się po zakończeniu turnieju Duszyczki Cup. Pierwsze mecze zostaną rozegrane o 16:15. Łącznie odbędzie się szesnaście pojedynków.

Duszyczki Cup 2020: Suchary Suchy Las wygrywają turniej rocznika 2009

Niedzielne zmagania na Duszyczki Cup 2020 zakończyły zespoły z rocznika 2009. Najlepsze okazały się Suchary Suchy Las. Żółto-niebiescy wygrali w finale z drugą drużyną Canarinhos Skórzewo. Brązowe medale zgarnęli Salezjanie Poznań.

Duszyczki Cup 2020: Wielkopolska Komorniki najlepsza w turnieju rocznika 2011

Turniej Duszyczki Cup w roku 2020 zainaugurowały zespoły z roczników 2011. Najlepsi okazali się młodzi piłkarze Wielkopolski Komorniki, którzy w finale okazali się lepsi od Akademii Reissa z Dopiewa. Brązowe krążki wywalczyli Canarinhos Skórzewo Niebiescy.

Faworyci z kompletami punktów

Pierwsze mecze zimowej edycji za nami. W inauguracyjnej kolejce zabrakło niespodzianek. Debiutowały cztery drużyny, z których aż trzy mają już na koncie pierwsze punkty.

Przed startem nowego sezonu

Dziś start nowego sezonu WL Ligi! Od godziny 16 na dwóch boiskach Centrum PLEK rozpoczną się pojedynki inauguracyjnej kolejki. Łącznie odbędzie się szesnaście spotkań.

Losowanie Duszyczki Cup dla roczników 2009 i 2011 za nami

Dziś odbyło się losowanie grup dwóch turniejów Duszyczki Cup, które odbędą się w niedzielę 6 grudnia w Centrum PLEK. Terminarz gier poznały zespoły z roczników 2009 i 2011.

Przed losowaniem Duszyczki Cup (2009, 2011)

W niedzielę 6 grudnia odbędą się dwa turnieje Duszyczki Cup 2020. Jako pierwsze na plac gry w Centrum PLEK wyjdą zespoły z rocznika 2011. Cztery godziny później rozpoczną się zmagania drużyn z rocznika 2009. Losowanie grup odbędzie się jutro w godzinach przedpołudniowych.

WL Liga partnerem turniejów Duszyczki Cup

Informujemy, że strona internetowa WL Ligi została partnerem rozgrywek młodzieżowych Duszyczki Cup, które są organizowane przez ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań. Na witrynie amatorskiej ligi będzie można śledzić poczynania klubów, które wystartują w zmaganiach roczników 2008, 2009, 2010 i 2011.

Terminarz 1. kolejki

Rusza nowy sezon WL Ligi! Od soboty 5 grudnia rozgrywki odbywać się będą w Centrum PLEK przy ulicy Margonińskiej. Mecze inauguracyjnej kolejki rozegrane zostaną na dwóch boiskach.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Listopada

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika listopada na WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 4 grudnia.

transkrupka.pl z brązowym medalem WL Ligi

Zakończył się jesienny sezon na WL Lidze. Ostatnim akcentem rywalizacji była walka o brązowe medale pierwszej ligi, którą ostatecznie wygrała transkrupka.pl.

Kolib Luboń FC zwycięzcą TIFO Pucharu Wiary Lecha

Kolib Luboń FC po zwycięstwie w finale nad Imperium Łazarskim zdobył TIFO Puchar Wiary Lecha. O wywalczeniu trofeum decydowały rzuty karne.

Dziś poznamy zwycięzcę jesiennego TIFO Pucharu Wiary Lecha

Sześć zespołów stanie do walki o ostatnie jesienne trofeum. Początek rywalizacji o TIFO Puchar Wiary Lecha został zaplanowany na godzinę 18.

Archiwum X w drugiej lidze

Archiwum X po wygranej nad Pocztowymi Krwinkami awansował do drugiej ligi. Mecze o niższe lokaty zakończyły się wygranymi Imperium Łazarskiego, KKS Południa, FC Atmosfericia, Fresh Cargo i Ejbrów Luboń.

Ejbry Luboń i KKS Południe zagrają w TIFO Pucharze WL Ligi

Mecze o awans do TIFO Pucharu Wiary Lecha zakończyły się wygranymi Ejbrów i KKS Południa. Oba zespoły jutro zagrają o trofeum.

Winiary najlepsze w drugiej lidze, Chłosta w trzeciej

Winiary FC wygrywają drugą ligę, Chłosta najlepsza na trzecim froncie. Niejako w cieniu tych wydarzeń Poznaniacy zdobywają drugi raz z rzędu wicemistrzostwo WL Ligi.

Almatur Biuro Podróży i Magiczny Świat z brązowymi medalami

Do drugiej ligi spada Atletico Blumarina, którą w elicie zastąpi Mechaniczna Pomarańcza. Brązowe medale wywalczyli zawodnicy Almatura Biuro Podróży (w 2. WL Lidze) i Magicznego Świata (w 3. WL Lidze).

Zimą zagramy pod balonem

W sezonie zimowym 2020/21 rozegrane zostaną rozgrywki PLEK WL Ligi. Nie odbędzie się rywalizacja na hali. Na futsal zgłosiła się zbyt mała liczba zespołów. Start zimowej edycji został zaplanowany na sobotę, 5 grudnia.

IKP Olimpia mistrzem WL Ligi

W decydującym pojedynku IKP Olimpia pokonała Fajerwerkowo.pl i zapewniła sobie tytuł mistrza WL Ligi. Transkrupka.pl i Almatur Biuro Podróży wygrywają ważne mecze. Stoczniowiec żegna się z drugą ligą w dramatycznych okolicznościach.

Poznaniacy zatrzymali Olimpię

Po 28. meczach bez porażki Olimpia znalazła pogromców. Zostali nim Poznaniacy. Pizzeria Dobre Miejsce 65 pozostaje w grze o utrzymanie. Mechaniczna Pomarańcza medalistą drugiej ligi. Diadal wygrywa na zakończenie fazy zasadniczej.

Dawid Brudniewicz najlepszy w październiku

AdRunaLine Zawodnikiem Października został wybrany Dawid Brudniewicz. W klasyfikacji końcowej zawodnik Poznaniaków wyprzedził Łukasza Machowinę i Mateusza Gajewskiego.

FarbSystem i Magiczny Świat awansowali do drugiej ligi

Poznaniacy i Pobiedziki wypadają z gry o mistrzostwo. Evertec pozostaje w grze o Puchar Wiary Lecha, do którego po remisie Bragi z Tornadem awansował Kolib. FarbSystem i Magiczny Świat wywalczają promocję do drugiej ligi.

Kolib i ICPen zagrają w TIFO Pucharze Wiary Lecha

Pierwszym zespołem, który zapewnił sobie miejsce w TIFO Pucharze Wiary Lecha został ICPen. W decydującym pojedynku pokonał Los Amarillos. W rozgrywkach zagra też Kolib Luboń FC, który wykorzystał remis Bragi.

IKP Olimpia najlepsza w TIFO Pucharze WL Ligi

IKP Olimpia po zwycięstwie nad transkrupką.pl wywalczyła pierwszy raz w historii TIFO Puchar WL Ligi. Brązowe medale zdobyły Pobiedziki.

Winiary FC zagrają w pierwszej lidze

Winiary FC wysoko ograły Onych i zapewniły sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Mały krok od gry w TIFO Pucharze Wiary Lecha dzieli Kolib Luboń FC, który zakończył ligowe granie na jesień. KKS Południe zatrzymało Semplera, który nie ma już szans na grę o drugi front.

Jutro poznamy zdobywcę TIFO Pucharu WL Ligi

14 listopada zostaną rozegrany finały TIFO Pucharu WL Ligi. O trofeum walczyć będą cztery zespoły. Trzech z nich na co dzień występuje w pierwszej lidze – IKP Olimpia, Pobiedziki i transkrupka.pl, jeden to przedstawiciel drugiego frontu – Almatur Biuro Podróży. Pucharu bronić będzie transkrupka.pl.

FarbSystem coraz bliżej awansu

Synowie Gehenny zachowują ligowy byt. Chłosta kończy fazę zasadniczą z kompletem dziesięciu zwycięstw. FarbSystem wygrywa z Obligain i jest o krok od awansu do drugiej ligi.

Terminarz 12. kolejki

Czas na ostatnie rozdanie jesiennej edycji! Od poniedziałku do poniedziałku trwać będzie 12. kolejka, która zakończy się zmaganiami o TIFO Puchar Wiary Lecha i ostatkami grupy mistrzowskiej pierwszej ligi.

Mecz na szczycie dla Fajerwerkowa.pl

Fajerwerkowo.pl wygrywa mecz na szczycie z Poznaniakami. Mechaniczna Pomarańcza wygrywa trzeci mecz z rzędu i staje się kandydatem do awansu do elity. Evertec utrzymuje się w drugiej lidze. Bardzo ważne zwycięstwo odnosi Archiwum X.

Trzy punkty do obrony tytułu

IKP Olimpia jest bliska obrony tytułu mistrzowskiego. Po wygranej nad transkrupką.pl potrzebuje tylko trzech punktów. PWW Banda drugi raz z rzędu wygrywa po bramce w ostatniej minucie. Chłosta potwierdza dominację w trzeciej lidze.

Remisowa niedziela

W trzech trzecioligowych pojedynkach rozegranych w niedzielny wieczór padały remisy. Mecz o 19. miejsce zakończył się rzutami karnymi, które lepiej wykonywali Los Amarillos

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Października

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika października na WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 10 października.

Terminarz 11. kolejki

Rozgrywki jesienne wkraczają w decydująco fazę. Pierwsza i druga liga rozgrywać będzie już tylko mecze drugiej rundy. Na trzecim szczeblu powoli klarują się tabele obu grup.

Mechaniczna Pomarańcza zagra o powrót do elity

Z grupy spadkowej do mistrzowskiej. Taką drogę przebrnęła Mechaniczna Pomarańcza, która w 24 godziny wywalczyła miejsce wśród najlepszych drugiej ligi. Na zapleczu elity utrzymała się PWW Banda.

IKP Olimpia bije rekordy

Trzy mecze, a łącznie 158 minut bez straty bramki – oto osiągnięcie, którym może pochwalić się IKP Olimpia. Mechaniczna Pomarańcza zachowuje szanse na grupę mistrzowską. Chłosta awansuje do drugiej ligi.

Zmiany w systemie rozgrywek trzeciej ligi

Mecze o miejsca, większa liczba drużyn awansujących – to najważniejsze zmiany, które zostały wprowadzone na początku listopada w systemie rozgrywek trzeciej ligi. Z uwagi na ostatnie wydarzenia w kraju, a także na wiszący w powietrzu lockdown reakcja musiała nastąpić także ze strony organizatorów WL Ligi. Do końca sezonu pozostało niewiele meczów, w związku z tym […]

Pobiedziki zagrają w grupie mistrzowskiej

Pierwszy sezon po powrocie do elity Pobiedziki mogą zaliczyć do udanych. Po awansie do półfinału TIFO Pucharu WL Ligi pomarańczowo-czarni zagrają też o medale w 1. WL Lidze. Ich wygrana dała miejsce w piątce Fajerwerkowu.pl.

Pierwszy z trzech kroków

Winiary FC wyrosły na głównego faworyta do awansu do elity. W pierwszym meczu po podziale na grupy w fazie finałowej WFC wygrał 6:2.

Terminarz 10. kolejki

Czy kolejka się odbędzie? Dowiemy się jutro. Na dziś gramy! Od poniedziałku do niedzieli – bez czwartku i soboty.

Oni w najlepszej szóstce drugiej ligi

Atletico Blumarina z ważną wygraną. Oni zagrają w grupie mistrzowskiej. FarbSystem coraz bliżej awansu do najlepszej szóstki trzeciej ligi. Pocztowe Krwinki i Sempler podtrzymują szanse na mistrzowską.

Desperados namieszali

Poznaniacy zagrają w grupie mistrzowskiej elity. Desperados dalej w grze o najlepszą piątkę. Gold FC zaczyna grupę spadkową od zwycięstwa. Dentes wygrywa w meczu na szczycie z Archiwum X.

Almatur Biuro Podróży zagra o pierwszą ligę

Pobiedziki wiceliderem. Almatur Biuro Podróży w grupie mistrzowskiej. Winiary FC wygrywają mecz na szczycie z FC Nankatsu. FC Atmosferić zaprzepaszcza dużą szansę na sukces.

Braga odrabia sześciobramkową stratę!

Kolib prowadził z Bragą 6:0, ale ostatecznie zremisował 9:9. Ich gra w grupie mistrzowskiej zależy od postawy Ledów. Cosmo Group wygrywa z Atmosfericiem i zatrzymuje marsz rywala w kierunku czołówki.

Awans transkrupki.pl i Almatur Biuro Podróży

Poznaliśmy cały zestaw Final Four TIFO Pucharu WL Ligi. Do Pobiedzików i IKP Olimpii dołączyły zespoły transkrupka.pl i Almatur Biuro Podróży.

Nadal bez rozstrzygnięć w grupie B

IKP Olimpia potwierdza mistrzowską formę. Oni i Tornado dzielą się punktami. Trzeci raz jesienią wygrywa Diadal.

FarbSystem wygrał piąty mecz z rzędu

Transkrupka.pl i Almatur Biuro Podróży pozostają w grze o grupy mistrzowskie. FarbSystem wygrywa piąty mecz z rzędu.

Terminarz 9. kolejki

W ostatnim tygodniu października poznamy większość rozstrzygnięć w drugiej lidze, której faza zasadnicza wkroczyła na finisz. Będzie to okrojona kolejka – trwać będzie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem czwartku, który będzie zarezerwowany na mecz Lecha w Glasgow.

Pocztowe Krwinki wygrywają ważny mecz

FC MDP Jeżyce i Tornado Ognik wygrywają ważne mecze w kontekście walki o uniknięcie grupy spadkowej. Pocztowe Krwinki pozostają w grze o najlepszą szóstkę trzeciej ligi.

Avengersi powalczą o elitę

Remisem kończy się mecz na szczycie pierwszej ligi, o którą w drugiej rundzie zagrają Avengersi.

Gietewu i Sempler pozostają w grze o grupy mistrzowskie

Wysoka wygrana Winiar. Gietewu pokonuje Avengersów, Sempler lepszy od Archiwum X.

Wystartowały zapisy na rozgrywki zimowe

18 października wystartowały zapisy na rozgrywki WL Ligi, które odbędą się w miesiącach zimowych. Pierwszy raz w historii rywalizacja będzie odbywać się na dwóch różnych obiektach.

Duży skok Poznaniaków

Poznaniacy gromią Fabrykę Burgerów i awansują z piątego na drugie miejsce. Braga wygrała ważny pojedynek ze Stoczniowcem.

W niedzielę zagramy przy Drodze Dębińskiej

Mecze 7. kolejki zaplanowane na niedzielę 18 października zostały przeniesione na boisko przy ul. Droga Dębińska.

Mocna końcówka Kolib-u

Dziewięć goli między 32, a 40 min dało Kolibowi wygraną 10:3. Avengersi blisko grupy mistrzowskiej, Evertec ucieka z ostatniego miejsca. Na Chrobrego awaria świateł nie pozwala na rozegranie dwóch meczów.

Terminarz 8. kolejki

Ósma seria spotkań będzie okrojona. W czwartek czeka nas przerwa spowodowana meczem Lecha z Benficą. W niedzielę odbędą się tylko dwa mecze z uwagi na pojedynek Kolejorza z Cracovią. Dzień wcześniej poznamy ostatnich dwóch półfinalistów TIFO Pucharu WL Ligi.

Niespodzianki nie było – IKP Olimpia w grupie mistrzowskiej

Po zwycięstwie nad transkrupką.pl IKP Olimpia zapewniła sobie miejsce w grupie mistrzowskiej. Ważną wygraną odnoszą Pobiedziki. Pierwszy raz na jesień trzy punkty zdobyli Los Amarillos.

FC Nankatsu w grupie mistrzowskiej

FC Nankatsu dołączyło do Winiar w grupie mistrzowskiej drugiej ligi. Pewne wygrane faworytów w elicie. Chłosta zgarnia piąty komplet punktów. FC Atmosferić zmniejsza dystans do podium.

Damian Nowak najlepszy we wrześniu

Rywalizację o AdRunaLine Zawodnika Września wygrał Damian Nowak. Zawodnik Winiar FC w klasyfikacji wyprzedził Dawida Zuchniarka i Damiana Tomczaka.

Sześć punktów Imperium Łazarskiego

Mecz o sześć punktów dla Onych, którym udało się dogonić lidera. Imperium Łazarskie po sześciopunktowym poniedziałku awansuje na pierwsze miejsce.

Archiwum X nadal bez straty

Wiceliderem drugiej ligi na koniec szóstej kolejki zostali Avengersi. Archiwum X wygrało czwarty mecz, Ejbry meldują się za podium.

Pobiedziki i IKP Olimpia w półfinałach TIFO Pucharu WL Ligi

Pierwsza część drabinki TIFO Pucharu WL Ligi została rozstrzygnięta. Do 1/2 finału dotarły pierwszoligowe – Pobiedziki i IKP Olimpia.

Winiary powalczą o pierwszą ligę

Winiary FC w grupie mistrzowskiej. Stoczniowiec wygrywa bardzo ważny mecz po golu w ostatniej minucie. Drugą jesienną wygraną odnosi Sempler.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Września

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika września na WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 13 października.

FC Nankatsu blisko najlepszej szóstki w drugiej lidze

Fajerwerkowo drugie, transkrupka trzecia. Po zwycięstwach tych dwóch drużyn nastąpiły przetasowania u góry w elicie. FC Nankatsu bardzo blisko grupy mistrzowskiej. Efektowny Magiczny Świat.

Dentes Stomatologia jedną nogą w grupie mistrzowskiej

Oni wiceliderem w drugiej lidze. Dentes Stomatologia jedną nogą w grupie mistrzowskiej. FarbSystem z trzecią wygraną z rzędu.

Terminarz 7. kolejki

Rozgrywki pierwszo- i drugoligowe wchodzą w decydujące fazy pierwszej rundy rozgrywek. W 7. kolejce poznamy pierwsze rozstrzygnięcia.

Synowie Gehenny odwracają wynik w końcówce

Ostatnie dwie minuty zadecydowały o wygranej Synów Gehenny. Peaky Blinders wygrywają mecz kolejki z Gietewu i umacniają się na pierwszym miejscu w drugiej lidze. Liderem trzeciej nadal jest Fresh Cargo.

IKP Olimpia wygrywa w hicie rundy

Olimpia lepsza od Poznaniaków. Almatur dalej w grze o grupę mistrzowską. Obligain wygrywa trzeci mecz w ostatnich sześciu dniach.

Obligain w czołówce trzeciej ligi

Dwa niedzielne mecze zakończyły piątą kolejkę jesieni. Zwycięstwa odnieśli Szturmowcy i Obligain.

Terminarz TIFO Pucharu WL Ligi

10 i 24 października odbędą się mecze fazy grupowej i pucharowej do 1/4 finału. Final Four zostanie rozegrane w listopadzie.

Pierwszoligowe aspiracje Winiar FC

Winiary awansują na pierwsze miejsce w grupie A. Avengersi wygrywają drugi mecz z rzędu. Mistrzowie Dżedaj odnoszą pierwsze zwycięstwo na WL Lidze.

Grupy TIFO Pucharu WL Ligi rozlosowane

Losowanie TIFO Pucharu WL Ligi za nami. 29 zespołów zostało podzielonych na osiem grup. Start rywalizacji został zaplanowany na sobotę 10 października.

Przełamanie Atletico Blumariny i Semplera

Olimpia powiększa przewagę. Atletico Blumarina wygrywa pierwszy mecz na jesień. Sempler również. Pierwsze punkty straciło FC Nankatsu.

Terminarz 6. kolejki

Przedstawiamy terminarz szóstej kolejki. W sobotę zostanie zainaugurowany TIFO Puchar WL Ligi, którego losowanie odbędzie się w czwartek 1 października.

29 zespołów zagra o TIFO Puchar WL Ligi

Zapisy do jesiennego TIFO Pucharu WL Ligi zakończyły się w niedzielę 13 września. Ostatecznie zgłosiło się 27 zespołów. Losowanie odbędzie się 1 października.

Od jesieni TIFO Puchar WL Ligi

Puchar WL Ligi pozyskał sponsora tytularnego. Został nim Sklep Dla Kibiców TIFO, który od poprzedniego sezonu jest także partnerem Pucharu Wiary Lecha. Trzy najlepsze zespoły rozgrywek zostaną nagrodzone talonami na zakup odzieży kibicowskiej.

Archiwum X i Chłosta nie zatrzymują się

Fajerwerkowo.pl wysoko ogrywa Desperados. Fresh Cargo i Archiwum X odnoszą czwarte jesienne wygrane, Chłosta trzecią. Premierowe zwycięstwa wpadają na konta Gold FC i Stoczniowca.

Zapowiedź piątej kolejki

Po dwutygodniowej przerwie ponownie uszykowaliśmy dla Was zapowiedź kolejki. W najbliższym tygodniu odbędzie się mniej meczów niż zwykle, a jest to spowodowane dwoma pojedynkami z udziałem Lecha Poznań.

Almatur wraca do gry

IKP Olimpia i Poznaniacy już przewodzą elicie. Almatur powstrzymał Winiary, FC MDP Jeżyce wygrały pierwszy jesienny mecz. Archiwum X odnosi trzecie zwycięstwo.

Najlepsi wiosennej edycji uhonorowani

W sobotę wieczorem odbyła się Gala WL Ligi, podczas której nagrodzone zostały najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy wiosennego sezonu. Rozdanie pucharów odbyło się w Restauracji Podanie mieszczącej się pod III trybuną stadionu Lecha Poznań.

Widowisko Winiar i Kolibu

Znakomite widowisko Winiar i Kolibu zakończone zwycięstwem tej pierwszej ekipy. Nankatsu i Tornado wygrywają kolejne mecze. Wszystkie trzy zwycięskie drużyny mają na koncie komplet punktów.

Szukamy Sponsora i Avengersi z pierwszymi jesiennym wygranymi

Avengers pokonali w derbach Everteca. Dentes wygrał po raz szósty, Szukamy Sponsora po raz pierwszy.

Czwartkowa kolejka odwołana

W związku z awansem Lecha Poznań do IV rundy eliminacji Ligi Europy i ustawieniem meczu z Charleroi w czwartek 1 października o godzinie 19:00 pojedynki WL Ligi zaplanowane na ten dzień zostały odwołane.

Pierwszoligowe wygrane Synów Gehenny i Pobiedzików

W pierwszej lidze wygrywają Synowie Gehenny i Pobiedziki. Na zapleczu elity Stoczniowiec sprawia niespodziankę. Pierwsze zwycięstwo na WL Lidze zanotował FarbSystem.

Terminarz 5. kolejki

Od wtorku do niedzieli trwać będzie piąta kolejka jesieni.

Szóstka Dentesu

Fajerwerkowo.pl nie zwalnia tempa po inauguracyjnej wygranej i odnosi drugie zwycięstwo na jesień. PWW powstrzymuje Gietewu. Sześć punktów na swoje konto zapisuje Dentes Stomatologia.

Kapitalny start Fajerwerkowa.pl

Dwoma meczami po derbach Poznania zakończyła się trzecia seria jesieni. Zwycięstwa odnieśli Archiwum X i Fajerwerkowo.pl.

Kolib Luboń gromi w meczu na szczycie

Poznaniacy w ostatniej chwili uratowali punkt w starciu z beniaminkiem. Kolib Luboń FC w efektownym stylu rozprawił się z Ledami. Braga grając w pięciu remisuje ze Szturmowcami.

Peaky Blinders i Winiary FC liderami z kompletem punktów

Peaky Blinders wygrali po raz trzeci, Winiary FC po raz drugi. Oba zespoły są liderami grup w drugiej lidze. Pierwsze jesienne zwycięstwo odniosła Mechaniczna Pomarańcza.

Terminarz 4. kolejki

Czwartą kolejkę wyjątkowo rozpoczniemy we wtorek. Zakończymy ją siedmioma niedzielnymi meczami.

Remis w elicie

Zwycięska passa Olimpii zakończona przez Synów Gehenny. W drugiej lidze beniaminki nadal górą. Dentes wygrywa trzeci pojedynek.

Czterech nowych liderów

Transkrupka.pl po zwycięstwie nad Pobiedzikami wróciła na pierwsze miejsce w elicie. W drugiej lidze na czele są Gietewu oraz Ledy. Chłosta przywitała się z ligą zwycięstwem, a Magiczny Świat wygrał w meczu na szczycie z Fresh Cargo.

Gala wiosennej WL Ligi w Restauracji Podanie

Zwycięzcy wiosennego sezonu zostaną nagrodzeni na Gali WL Ligi, która odbędzie się 26 września w Restauracji Podanie przy ulicy Bułgarskiej. Będzie to powrót rozdań nagród na stadion.

Historyczne zwycięstwo Pizzerii Dobre Miejsce 65

Pierwszą wygraną w najwyższej klasie rozgrywkowej odniosła Pizzeria Dobre Miejsce 65. Po pięciu meczach przełamało się Imperium Łazarskie.

Zapowiedź trzeciej kolejki

Pobiedziki wracają do elity, Chłosta do trzeciej ligi. Transkrupka.pl powalczy o lidera elity.

Drugi komplet Fresh Cargo

Na zakończenie drugiej kolejki odbyły się trzy spotkania. Niedzielny wieczór do udanych mogli zaliczyć zawodnicy Kolib Luboń FC, Winiar FC oraz Fresh Cargo.

Poznaniacy lepsi w meczu kolejki

Poznaniacy wygrywają w meczu kolejki z Synami Gehenny. Tornado kontynuuje letnią passę. Dentes wygrywa drugi mecz.

Zwycięski debiut na drugim froncie

W czwartek grała druga liga. W trzech spotkaniach zwycięstwa odnieśli LED Lighting Team, Oni oraz debiutujący na tym poziomie rozgrywkowym – FC Nankatsu.

Terminarz 3. kolejki

Trzecia odsłona jesiennej WL Ligi rozpocznie się w poniedziałek 14 września. Najciekawiej zapowiada się potyczka IKP Olimpii z Synami Gehenny, która zostanie rozegrana w środę 16 września.

Krwinki na sześć

IKP Olimpia dalej wygrywa – po dwóch zwycięstwach jest liderem pierwszej ligi. Środa była udana dla dwóch drużyn Krwinek. Pocztowe i Czerwone zdobyły pierwsze komplety punktów.

Peaky Blinders z drugim zwycięstwem

Drugą wygraną na swoje konto zapisali Peaky Blinders, pierwsze komplety punktów zdobyli transkrupka.pl, Gietewu i Ejbry.

Piotr Nowak najlepszy w sierpniu

Tytuł AdRunaLine Zawodnika Sierpnia wywalczył Piotr Nowak. Napastnik York-a, który został bohaterem Superpucharu WL Ligi wyprzedził ledwie o 2 punkty najlepszego zawodnika Pucharu Wiary Lecha – Marcina Janasa.

Remis rzutem na taśmę

Braga wraca do drugiej ligi ze zwycięstwem. PWW rehabilituje się za porażkę na inaugurację. Pierwszy punkt zdobywa Diadal.

Zapowiedź drugiej kolejki

Od poniedziałku do niedzieli potrwa druga kolejka jesieni. Meczem kolejki będzie starcie Poznaniaków z Synami Gehenny.

Pierwsza seria zakończona

W niedzielę na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej odbyły się ostatnie pojedynki 1. kolejki jesiennej edycji. W najciekawszej potyczce Poznaniacy zremisowali z transkrupką.pl.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Sierpnia

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika sierpnia na WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 7 września.

Nowa nazwa, stara seria

Mistrzowie kontynuują zwycięską passę. Tym razem wygrali już jako IKP Olimpia. Remisem zakończyło się starcie Gold FC z Gietewu.

Dentes Stomatologia wrócił do gry

Wszystkie ligi wystartowały z jesienną edycją. W środowy wieczór premierę miał pierwszy i drugi front. Do gry na WL Lidze powrócił Dentes Stomatologia.

Terminarz 2. kolejki

7 września rozpocznie się druga odsłona jesiennej edycji, która potrwa do niedzielnego wieczora.

Trzecioligowcy rozpoczęli jesień

Pierwsze jesienne mecze o punkty za nami. Trzy oczka na swoje konta zapisali KKS Południe, Fresh Cargo oraz debiutujący na WL Lidze – Magiczny Świat.

Zapisy do jesiennej edycji Pucharu WL Ligi

Do niedzieli 13 września drużyny występujące na WL Lidze będą mogły zadeklarować swój udział w rozgrywkach Pucharu WL Ligi. Mecze pucharowe odbywać się będą w soboty i niedziele. Start zmagań przewidziano na pierwszy weekend października.

York z czwartym triumfem w Superpucharze WL Ligi

Superpuchar zainaugurował jesienną edycję WL Ligi. Pierwsze trofeum w kampanii wywalczył York, który czwarty raz dokonał tej sztuki. W finale pokonał transkrupkę.pl.

Superpuchar na inaugurację jesieni

Pięć najlepszych zespołów wiosny rozpocznie rywalizacją o Superpuchar WL Ligi jesienny sezon rozgrywek. Trofeum bronić będzie York, który ma na swoim koncie trzy triumfy. O drugie zwycięstwo powalczą Pobiedziki i transkrupka.pl.

Terminarz 1. kolejki

W poniedziałek Superpuchar, we wtorek start walki o ligowe punkty. Od 31 sierpnia startuje jesienna edycja WL Ligi.

Trzecia liga w dwóch grupach

18 zespołów stanie do walki o awans do drugiej ligi. Trzecioligowcy zostali podzielenie na dwie grupy.

Druga liga podzielona na dwie grupy

Jesienią w drugiej lidze zagra 18 drużyn, które zostały podzielone na dwie 9-zespołowe grupy. Stawkę drugoligowców przez wycofanie Grant Tkanin uzupełnił spadkowicz – PWW Banda.

Baraż odwołany

Nie odbędzie się baraż o 1. WL Ligę. Z gry w elicie zrezygnowały Grant Tkaniny. W pierwszej lidze utrzymali się Desperados, a promocję uzyskało Atletico Blumarina.

Marek Kalinowski najlepszy w lipcu

Tytuł AdRunaLine Zawodnika Lipca wywalczył Marek Kalinowski. Zawodnik FC Nankatsu w klasyfikacji końcowej o punkt wyprzedził Radosława Lamcha z York-a.

Pięć zespołów zagra o Superpuchar WL Ligi

31 sierpnia rozpocznie się jesienna edycja WL Ligi. W poniedziałkowy wieczór przy ulicy Grunwaldzkiej o pierwsze trofeum w nowym sezonie zagra pięć zespołów – York, transkrupka.pl, Pobiedziki, Winiary FC i FC Nankatsu.

Winiary FC najlepsze w TIFO Pucharze Wiary Lecha

Winiary FC po wygranej nad Obligain 1:0 zdobyły TIFO Puchar Wiary Lecha. Zwycięzcy grupy spadkowej drugiej ligi zagrają 31 sierpnia o Superpuchar WL Ligi.

Komplet zwycięstw FC Nankatsu

Poznaniacy dają brązowe medale Grant Tkaninom. Desperados zagrają w barażu. FC Nankatsu kończy sezon z kompletem wygranych.

TIFO Puchar Wiary Lecha zakończy sezon

O ostatnie trofeum wiosenno-letniej edycji powalczą dziś drugo- i trzecioligowcy. Do walki o TIFO Puchar Wiary Lecha stanie siedem drużyn.

transkrupka.pl zdobywa Puchar WL Ligi

transkrupka.pl drugi raz w historii wygrała Puchar WL Ligi. W finale pokonała po rzutach karnych York. Trzecie miejsce zajął FC Nankatsu.

Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Lipca

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika lipca na WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 5 sierpnia.

Dziś finały Pucharu WL Ligi

O godzinie 19:30 rozpocznie się pierwszy półfinał Pucharu WL Ligi w sezonie Wiosna 2020. Do walki o trofeum staną cztery zespoły – York, Grant Tkaniny, transkrupka.pl i FC Nankatsu.

Peaky Blinders w drugiej lidze, York kończy z kompletem zwycięstw

Do drugiej ligi po wygranej nad Progresywnymi awans wywalczyli Peaky Blinders. York zakończył sezon z kompletem zwycięstw.

FC Nankatsu mistrzem 3. WL Ligi

FC Nankatsu wygrywa rozgrywki trzeciej ligi. Zwycięstwo Everteca nad Onymi daje awans do elity Pizzerii Dobre Miejsce 65 i trzecie miejsce (baraż) Atletico Blumarinie. Szturmowcy ratują się przed spadkiem do trzeciej ligi, do której spadają PWW Banda i KKS Południe.

Luboń FC z awansem do drugiej ligi

Fabryka Burgerów utrzymała się w elicie, z której spadła Braga. Pizzeria Dobre Miejsce 65 zdobywa minimum brązowe medale. Luboń FC awansuje do drugiej ligi, Obligain do TIFO Pucharu Wiary Lecha.

TIFO Sklep Dla Kibiców partnerem Pucharu Wiary Lecha

Puchar Wiary Lecha pozyskał partnera tytularnego. W najbliższych dwóch edycjach rozgrywki będą nosić nazwę TIFO Puchar Wiary Lecha.

Wyścig po pierwszą ligę trwa

Atletico Blumarina wiceliderem drugiej ligi, w grze o awans do elity pozostaje Pizzeria Dobre Miejsce 65, która rozbiła Pobiedziki. FC MDP Jeżyce awansuje do Pucharu Wiary Lecha. Na drugim froncie utrzymał się Gold FC.

FC Nankatsu w drugiej lidze

Poznaliśmy beniaminka drugiej ligi. Zostało nim Nankatsu, które po kapitalnym pojedynku okazało się minimalnie lepsze od Imperium Łazarskiego. Na zakończenie ligowej wiosny trzy punkty zdobyli Gietewu i ICPen.

Wyścigi po awanse i utrzymanie na ostatniej prostej

Czas na zapowiedź tego co będzie się działo w grupie mistrzowskiej i spadkowej drugiej ligi oraz grupie mistrzowskiej trzeciego szczebla. W przypadku tych trzech grup znamy ledwie jedno rozstrzygnięcie. Awans do elity wywalczyły Pobiedziki. Pozostałe zespoły o swoje miejsce na jesień powalczą w ostatniej kolejce.

Cztery wolne miejsca w Pucharze Wiary Lecha

Winiary FC, Cosmo Group i FC Lebiegi – to trzy zespoły, które są pewne gry w Pucharze Wiary Lecha. O pozostałe cztery wolne miejsca rywalizować będą drużyny z grupy spadkowej 2. WL Ligi oraz dwóch najwyższych grup pocieszenia trzeciego szczebla.

Grają o brąz, uniknięcie barażu i utrzymanie

W pierwszej lidze większość rozstrzygnięć już poznaliśmy. Mistrzem został York, srebrne medale trafiły do Poznaniaków, a po półrocznej przygodzie z elitą pożegnała się Mechaniczna Pomarańcza. Nadal toczy się walka o brązowe medale i o uniknięcie ósmego oraz dziewiątego miejsca.

Luboń FC walkę o drugą ligę rozpoczyna od wygranej

Zmagania w grupie spadkowej drugiej ligi dobiegają końca, w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi dopiero co wystartowały. W piątek doszło do czterech pojedynków. Winiary FC awansowały do Pucharu Wiary Lecha, Stoczniowiec utrzymał się w drugiej lidze, Luboń walkę o drugi front rozpoczął od wygranej.

Dzień mistrzów

Po raz pierwszy po zdobyciu złotych krążków zaprezentowali się mistrzowie pierwszej i drugiej ligi. Były to dobre występy. York wygrał z transkrupką.pl, Pobiedziki ograły LED Lighting Team.

Jesienią zagraj na WL Lidze

Informujemy, że od dnia 14 lipca rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na jesienną edycję WL Ligi, której start planowany jest na 31 sierpnia br. Będzie to 30. sezon rozgrywek organizowanych przez kibiców Lecha Poznań.

Bohaterowie ostatnich akcji

Aż trzy mecze kończyły się golami w ostatnich minutach. Braga przedłużyła nadzieję na utrzymanie w elicie, Almatur powstrzymał zmierzających do pierwszej ligi Onych, Stoczniowiec zrobił duży krok w kierunku zachowania drugoligowego statusu.

Cosmo Group i FC Lebiegi zagrają o Puchar Wiary Lecha

Dwóch beniaminków 4 sierpnia stanie do walki o Puchar Wiary Lecha. Połowę miejsc przeznaczoną dla trzecioligowców zajęli Cosmo Group i FC Lebiegi.

Pobiedziki mistrzem 2. WL Ligi

Pobiedziki dopiero w czwartek rozegrają swój jedyny mecz ligowy podczas 12. kolejki. Pomimo tego we wtorek awansowali do 1. WL Ligi, a dzień później zapewnili sobie mistrzostwo drugiego frontu. Z pomocą przyszli rywale.

Terminarz 13. kolejki

Rozgrywki wiosenno-letniej edycji potrwają do 4 sierpnia. Przedstawiamy terminarz ostatniej kolejki, podczas której poznamy wszystkie rozstrzygnięcia.

Walka o awans do Pucharu Wiary Lecha wkracza w decydującą fazę

W drugiej lidze już trwa, w trzeciej dziś się rozpocznie. Rywalizacja o Puchar Wiary Lecha rusza na dobre. Turniej odbędzie się we wtorek 4 sierpnia.

Atletico Blumarina daje awans Pobiedzikom i pozostaje w grze o elitę

Najważniejszą informacją wtorkowych gier był awans do pierwszej ligi Pobiedziki. Stało się to po zwycięstwie Atletico Blumariny nad Ledami. Do grupy mistrzowskiej trzeciej ligi awansowało Imperium Łazarskie.

Pocztowe Krwinki w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi

Pocztowe Krwinki dzięki wygranej nad Semplerem zapewniły sobie miejsce w najlepszej szóstce. Pierwszej szansy na awans do grupy mistrzowskiej nie wykorzystało Imperium Łazarskie. Peaky Blinders kończą pierwszą rundę zwycięstwem.

Wiosenny sezon zakończymy 4 sierpnia

We wtorek 4 sierpnia odbędą się ostatnie mecze wiosennej edycji WL Ligi. Dzień wcześniej poznamy zwycięzcę Final Four Pucharu WL Ligi. Ostatniego dnia odbędą się ligowe pojedynki oraz Puchar Wiary Lecha.

Co nas czeka w dwunastej kolejce

Pobiedziki i Oni o krok od awansu do elity, Poznaniacy blisko srebra. W poniedziałek ruszy kolejka, która może przynieść kilka ważnych odpowiedzi.

Trzecia liga kończy fazę zasadniczą

Ostatnie mecze pierwszej rundy czekają zespoły trzecioligowe. Do obsadzenia zostały dwa miejsca w grupie mistrzowskiej, na które chrapkę ma pięć zespołów. O punkty powalczą też zespoły, które są spokojne o miejsce w najlepszej szóstce.

Poznaniacy punkt od wicemistrzostwa

Poznaniacy wygrywają mecz na szczycie z Grant Tkaninami. Fajerwerkowo.pl odnosi bardzo ważne zwycięstwo.

Winiary FC utrzymują się w drugiej lidze

Grant Tkaniny po wygranej nad transkrupką.pl wracają do gry o srebro. Winiary FC zapewniają sobie utrzymanie w drugiej lidze. Tornado wygrywa drugi mecz z rzędu.

York mistrzem WL Ligi

Poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcie wiosennej edycji WL Ligi. Mistrzem rozgrywek, czwarty raz w historii, został York.

Ejbry zapewniają grupę mistrzowską Progresywnym

Oni coraz bliżej powrotu do pierwszej ligi, Mechaniczna o krok od spadku do drugiej. Ejbry zatrzymują Obligain i dają grupę mistrzowską Progresywnym.

Desperados bliżej utrzymania

Desperados uciekają ze strefy spadkowej. Gietewu utrzymuje się w drugiej lidze. Almatur wraca do gry o awans do elity.

Terminarz 12. kolejki

Podczas 12. kolejki rozegrane zostaną ostatnie mecze fazy zasadniczej trzeciej ligi. Na ostatnią prostą wbiegną pierwszo- i drugoligowcy.

Punkt do mistrzostwa

York rzutem na taśmę pokonał Synów Gehenny. Imperium Łazarskie wygrało ważny pojedynek z Wiarą i awansowało na pozycję wicelidera.

Co nas czeka w jedenastej kolejce

York jeszcze w tym tygodniu może zostać mistrzem WL Ligi. Pobiedziki bliskie zapewnienia sobie miejsca na podium. Trwa walka o wolne miejsca w grupie mistrzowskiej trzeciego szczebla.

Luboń FC w grupie mistrzowskiej

Luboń FC wygrał mecz na szczycie z Obligain i przypieczętował awans do grupy mistrzowskiej. Pobiedziki i Oni wygrywają pierwsze mecze w drugiej rundzie.

Poznaliśmy półfinalistów pucharowej rywalizacji

Trzech pierwszoligowców, jeden trzecioligowiec – oto zestaw półfinalistów Pucharu WL Ligi.

FC Namtotito zakończyło sezon

Nie odbędą się kolejne mecze z udziałem FC Namtotito. Ostatni zespół grupy A trzeciej ligi przegrał trzeci mecz walkowerem.

Synowie Gehenny zagrają w grupie mistrzowskiej

Grupa mistrzowska dla Synów Gehenny. Mechaniczna Pomarańcza wygrywa po raz pierwszy w elicie. Wysokie zwycięstwo Cosmo Group.

KS Wicher i Wiara zachowują szanse na walkę o awans

Poznaniacy zniwelowali stratę do York-a. Desperados po kapitalnym pościgu pokonali Bragę. Szanse na grupę mistrzowską zachowują Wicher i Wiara.

Terminarz 11. kolejki

Przedstawiamy terminarz 11. kolejki wiosenno-letniej edycji. Obecnie dostępny jest zestaw par na poniedziałkowy wieczór. Kolejne dni meczowe będą dodawane systematycznie.