Strzelcy – forBET 2. WL Liga [W22]

Klasyfikacja

RangaZawodnikKlub
1Sławomir SzalczykImperium Łazarskie30
2Łukasz LekierEmeritos Galaktikos28
3Piotr SkrzypczakTornado Ognik26
4Mikołaj ŁabuszyńskiTilted Penguins25
5Mateusz MurawskiFarbSystem23
6Dariusz FoltynPWW19
7Karol ŁuczakEmeritos Galaktikos19
8Robert SobkowiakDom Wydawniczy Rebis16
9Bartosz WróbelFarbSystem15
10Bartosz ModrzejewskiLuis&Spółka15
11Krzysztof FilasLED Lighting Team14
12Marcin WawrzyniakMagiczny Świat13
13Artur RożekEjbry Luboń12
14Kamil SkwaryłoOpal Stoczniowiec12
15Damian WoytyniakLED Lighting Team12
16Marcin ŁażewskiJeżyckie Koziołki11
17Jakub StaszyńskiTilted Penguins11
18Mateusz JóźwiakGietewu11
19Mateusz MagdońOni11
20Maciej GalinArchiwum X11
21Tomasz MajerDom Wydawniczy Rebis11
22Marcel SzymkowiakKrwinki11
23Przemysław LatosiGietewu11
24Marcin MichalakLuis&Spółka11
25Michał GawronEjbry Luboń10
26Piotr KowalakTrans-Stal Luboń10
27Miłosz WoźniakTornado Ognik10
28Czesław TandeckiKolib Luboń FC10
29Marcin SzejnEjbry Luboń10
30Aleksander LewandowskiMagiczny Świat10
31Mariusz WojtaszykTornado Ognik10
32Adam KluczyńskiOpal Stoczniowiec10
33Ihor KotvytskyiLED Lighting Team9
34Radosław MajewskiFarbSystem9
35Nikodem SzarataOpal Stoczniowiec9
36Michał Wojciechowski IIITrans-Stal Luboń8
37Bartłomiej CmokDom Wydawniczy Rebis8
38Damian GratArchiwum X8
39Maciej BrauzaTrans-Stal Luboń8
40Patryk PaluszkiewiczJeżyckie Koziołki8
41Paweł JassemOni8
42Maciej ŁazarDom Wydawniczy Rebis8
43Krystian SwobodaLED Lighting Team7
44Damian RóżańskiEjbry Luboń7
45Piotr StaszakTrans-Stal Luboń7
46Jakub FrankiewiczDom Wydawniczy Rebis7
47Bartosz RybakTrans-Stal Luboń7
48Mateusz KlimkiewiczTilted Penguins7
49Michał JaśkowiakFarbSystem7
50Jakub RutkowskiLED Lighting Team7
51Bartosz KędzierskiImperium Łazarskie7
52Jakub DrzewieckiTilted Penguins6
53Adam JankowskiPocztowe Krwinki 6
54Tomasz ZaganiaczTilted Penguins6
55Sebastian IwińskiEmeritos Galaktikos6
56Serhii ChamukhaDom Wydawniczy Rebis5
57Patryk PawlaczykMagiczny Świat5
58Tomasz MroczyńskiTrans-Stal Luboń5
59Paweł WieczorekTrans-Stal Luboń5
60Ryszard SadowskiTornado Ognik5
61Marcin SzymkowiakPWW5
62Kacper MazurOni5
63Jakub GrottelKrwinki5
64Michał GruszkaEmeritos Galaktikos5
65Zbigniew UrbaniakImperium Łazarskie5
66Andrzej KrawczukLED Lighting Team5
67Jakub BryjaLuis&Spółka4
68Damian PajchrowskiJeżyckie Koziołki4
69Michał BłaszakGietewu4
70Mateusz RadwanFarbSystem4
71Krzysztof AdamczakDom Wydawniczy Rebis4
72Damian ZajączkowskiMagiczny Świat4
73Krzysztof BorkowskiOni4
74Wojciech JerzakOni4
75Mariusz TyszkiewiczDom Wydawniczy Rebis4
76Kamil MagdońOni4
77Kajetan Łyszczarz-4
78Marcin BiniaszArchiwum X4
79Filip PyzderMagiczny Świat4
80Łukasz WojtczakOpal Stoczniowiec4
81Adrian SzałeckiMagiczny Świat4
82Mateusz MichalakLuis&Spółka4
83Ivan KostGietewu4
84Jakub JarmuszkiewiczEmeritos Galaktikos4
85Rafał BenskiGietewu4
86Łukasz ZychGietewu4
87Konrad MaćkowiakImperium Łazarskie4
88Bartosz SurmaAlcomex Noteciaki4
89Dominik KaźmierskiEmeritos Galaktikos4
90Filip NiedzielaTrans-Stal Luboń3
91Łukasz DylewiczTornado Ognik3
92Miłosz KlewenhagenJeżyckie Koziołki3
93Łukasz SzykownyJeżyckie Koziołki3
94Przemysław StoińskiImperium Łazarskie3
95Michał ZygmanowskiArchiwum X3
96Marcin WojtaszykTornado Ognik3
97Adam WojciechowskiTilted Penguins3
98Kacper MłynarczykGietewu3
99Sebastian StachuraJeżyckie Koziołki3
100Łukasz KaczmarekZjednoczony Luboń3
101Andrzej BukowskiPWW3
102Patryk SzymańskiArchiwum X3
103Dominik KlujTornado Ognik3
104Krzysztof WowerArchiwum X3
105Patryk JahnsArchiwum X3
106Jakub RaszewskiOpal Stoczniowiec3
107Przemysław GórzyńskiTrans-Stal Luboń3
108Piotr SchulzeFarbSystem3
109Jakub LubojańskiEl Pistoleros3
110Dariusz SantkiewiczEmeritos Galaktikos3
111Jan StosikLuis&Spółka3
112Józef PawlakLuis&Spółka3
113Marcin BuszImperium Łazarskie3
114Sebastian KozelaImperium Łazarskie3
115Cezary BilickiEmeritos Galaktikos2
116Piotr GałęckiKrwinki2
117Mykola KarpovPWW2
118Mateusz GołębiowskiMagiczny Świat2
119Jakub MałeckiJeżyckie Koziołki2
120Michał OrcholskiTornado Ognik2
121Oskar LepczyńskiTilted Penguins2
122Dariusz StachowiakTrans-Stal Luboń2
123Patryk JankowiakTornado Ognik2
124Kamil SeredzińskiFarbSystem2
125Tymon WoźniakTornado Ognik2
126Rafał MaciejewskiEjbry Luboń2
127Marcin GrabowskiDom Wydawniczy Rebis2
128Damian Tomczak IIArchiwum X2
129Simon Junior KohdorLED Lighting Team2
130Michał DąbrowskiPWW2
131Wojciech WachowiakFarbSystem2
132Wojciech BorkowskiOni2
133Tomasz PilarczykMagiczny Świat2
134Artur MiłoszewskiTilted Penguins2
135Stanisław OsuchTilted Penguins2
136Jakub KupczykTilted Penguins2
137Dawid ChałupniczakLED Lighting Team2
138Dariusz SkwaryłoOpal Stoczniowiec2
139Damian SzczepaniakArchiwum X2
140Wojciech ZarębskiOpal Stoczniowiec2
141Szymon ZygmuntOpal Stoczniowiec2
142Szymon KobylińskiOpal Stoczniowiec2
143Jacek MaćkowskiLED Lighting Team2
144Igor WidzińskiEmeritos Galaktikos2
145Damian PlewaImperium Łazarskie2
146Rafał IwińskiEmeritos Galaktikos2
147Paweł WojtaszakEmeritos Galaktikos2
148Szczepan WojcieszakEmeritos Galaktikos2
149Filip JerszyńskiTornado Ognik1
150Paweł Hałas-1
151Piotr SzelążekOni1
152Damian PieczyńskiJeżyckie Koziołki1
153Szymon NowaczykImperium Łazarskie1
154Jacek ChromińskiArchiwum X1
155Daniel WierzbickiEjbry Luboń1
156Oskar KwiatkowskiArchiwum X1
157Tytus OstojaOni1
158Krzysztof WalkowiakOpal Stoczniowiec1
159Krzysztof BartkowiakFarbSystem1
160Piotr KrólskiJeżyckie Koziołki1
161Leszek OdrzywolskiJeżyckie Koziołki1
162Marcin PajchrowskiJeżyckie Koziołki1
163Marcin JaśkowiakFarbSystem1
164Marcin MarcinkowskiJeżyckie Koziołki1
165Dorian KwaczJeżyckie Koziołki1
166Karol PlutaArchiwum X1
167Wojciech WoszczykLuis&Spółka1
168Mateusz KropaczPWW1
169Mateusz CiupaPWW1
170Maciej MazurekEjbry Luboń1
171Roger BorowigPWW1
172Krzysztof MarciniakPWW1
173Michał RogalskiFarbSystem1
174Adam PiórkowskiArchiwum X1
175Bartłomiej DziałoArchiwum X1
176Szymon BartkowiakFarbSystem1
177Dawid GodylaKrwinki1
178Krzysztof JassemOni1
179Łukasz CzerwińskiArchiwum X1
180Sylwester BrockiTilted Penguins1
181Kamil NoskeFSC Braga1
182Remigiusz LewandowskiDom Wydawniczy Rebis1
183Roman PaletsTilted Penguins1
184Artem NedoharokKrwinki1
185Leonard TworakJeżyckie Koziołki1
186Kamil LaszczkowskiArchiwum X1
187Tomasz KramarPWW1
188Radosław SmarslikKrwinki1
189Vadym SemeniukKrwinki1
190Mateusz SzczypińskiKrwinki1
191Łukasz WawrzyniakMagiczny Świat1
192Damian SulmińskiGietewu1
193Marek MichalakLuis&Spółka1
194Leszek KołeckiImperium Łazarskie1
195Damian TargowskiLED Lighting Team1
196Paweł ŁukasikMagiczny Świat1
197Dawid ZapałLuis&Spółka1
198Przemysław SzumskiEmeritos Galaktikos1
199Rafał MrugalskiImperium Łazarskie1
200Błażej NowaczykImperium Łazarskie1