Puchar forBET WL Ligi

Zwycięzca


Grupa A

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
121106334
220204402
3201136-31

Grupa B

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
110102201
210102201

Grupa C

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
111002023
2100102-20

Grupa D

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
111003033
2100103-30

Grupa E

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
111001013
2100101-10

Grupa F

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
121015413
221014313
3210135-23

Grupa G

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
121104044
221101014
3200205-50

Grupa H

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
122004046
2201134-11
3201136-31

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaMiejsce spotkaniaKolejka
IKP Olimpia — transkrupka.plPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
Finał
Tornado Ognik - SemplerPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
Mecz o 3 miejsce
Sempler — transkrupka.plPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/2 finału
Tornado Ognik — IKP OlimpiaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/2 finału
Kolib Luboń FC — Tornado OgnikPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
Tornado Ognik — FarbSystemPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Kolib Luboń FC — FC NankatsuPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
FarbSystem — PobiedzikiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
FC Nankatsu — Tornado OgnikFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Kolib Luboń FC — PobiedzikiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
FarbSystem — Kolib Luboń FCFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
IKP Olimpia — Mechaniczna PomarańczaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
Mechaniczna Pomarańcza — FTFPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
IKP Olimpia — Los AmarillosPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
FTF — IKP OlimpiaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Los Amarillos — Mechaniczna PomarańczaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Sempler — FSC BragaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
FSC Braga — GietewuPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Sempler — Imperium ŁazarskiePuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
FSC Braga — Imperium ŁazarskieFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Biuro Podróży Almatur — FSC BragaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Gietewu — SemplerFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Imperium Łazarskie — Biuro Podróży AlmaturFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Pocztowe Krwinki — transkrupka.plPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
transkrupka.pl — DiadalPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Pocztowe Krwinki — PWW BandaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
transkrupka.pl — ICPenFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Pocztowe Krwinki — DiadalFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
PWW Banda — transkrupka.plFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Pocztowe Krwinki — ByczkiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
ICPen — PWW BandaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Diadal — ByczkiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1

Klasyfikacja strzelców

RangaZawodnikKlub
1Kacper Sworackitranskrupka.pl6
2Jacek DembińskiIKP Olimpia6
3Mateusz GajewskiOpal Stoczniowiec 5
4Jakub Giełdatranskrupka.pl5
5Dawid BrudniewiczWiniary FC4
6Dominik PrzybylskiKolib Luboń FC4
7Filip BąkowskiKolib Luboń FC3
8Krzysztof StępniakFSC Braga3
9Dawid SzylerTornado Ognik3
10Mikołaj DaszkiewiczMechaniczna Pomarańcza3
11Piotr NowakIKP Olimpia3
12Bartosz KędzierskiImperium Łazarskie3
13Wojciech Giełdatranskrupka.pl2
14Piotr GałęckiPocztowe Krwinki 2
15Michał GruszkaFSC Braga2
16Nikodem JasinaSiupakabra2
17Michał WaszkowiakPobiedziki 2
18Miłosz WoźniakTornado Ognik2
19Hubert RatajczakFSC Braga2
20Mateusz MurawskiFarbSystem2
21Sebastian PiętaSempler2
22Jacek GrocholewskiIKP Olimpia2
23Bartosz SzpalikIKP Olimpia2
24Krystian Wiliński-2
25Kamil Wieliczkotranskrupka.pl1
26Marcin WinnyBiuro Podróży Almatur 1
27Marcin JasnowskiFarbSystem1
28Artur NowakSempler1
29Marcin GradkiewiczMechaniczna Pomarańcza1
30Mariusz NowakIKP Olimpia1
31Patryk JankowiakTornado Ognik1
32Dawid PilarskiPocztowe Krwinki 1
33Mikołaj RatajczakFSC Braga1
34Bartłomiej GinterICPen1
35Dominik KlujTornado Ognik1
36Michał DąbrowskiPWW Boekestijn1
37Jakub Norek-1
38Piotr Grunttranskrupka.pl1
39Ryszard SadowskiTornado Ognik1
40Bartosz KrólKolib Luboń FC1
41Krzysztof Elantkowskitranskrupka.pl1
42Mariusz PlucińskiLos Amarillos1
43Marcel SzymkowiakPocztowe Krwinki 1
44Dominik SerbaPWW Boekestijn1
45Krzysztof MarciniakPWW Boekestijn1
46Marcin WitkowskiICPen1
47Dariusz KropińskiFarbSystem1
48Łukasz WitkowskiICPen1
49Michał OrcholskiTornado Ognik1
50Emil TomczakMechaniczna Pomarańcza1
51Radosław SmarslikPocztowe Krwinki 1
52Marcin MichalakLuis&Spółka1
53Jakub TomaszkiewiczBiuro Podróży Almatur 1
54Michał MireckiIKP Olimpia1
55Paweł FeknerMechaniczna Pomarańcza1
56Michał KrawczakFC Nankatsu1
57Sławomir SzalczykImperium Łazarskie1
58Marek KalinowskiFC Nankatsu1
59Jarosław JanickiIKP Olimpia1
60Dawid GodulaDiadal1
61Krzysztof AndrzejczakFC Kwiatowe1