Puchar Halowej WL Ligi

Zwycięzca


Grupa wstępna

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300132119
231117614
33102510-53
43012512-71

Grupa A

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
1430114599
242029906
342021011-16
441121115-44
54112812-44

Grupa B

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
144001441012
2430111569
342029726
4410310823
54004020-20-4

Grupa C

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
144002112012
2430112849
34202121116
44103914-53
5Sekcja Stare Miasto4004020-20-4

Grupa D

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
143018449
242117617
342116517
441034403
54103612-63

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaMiejsce spotkaniaKolejka
Lechita.net v LP-G FansPuchar WL LigiFinał
Pobiedziki v Sekcja SSLPuchar WL LigiMecz o 3 miejsce
LP-G Fans v Pobiedziki Puchar WL Ligi1/2 finału
Lechita.net v Sekcja SSLPuchar WL Ligi1/2 finału
Pobiedziki v Wiara LechaPuchar WL Ligi1/4 finału
Forza-Janusze v LP-G FansPuchar WL Ligi1/4 finału
Sekcja SSL v FC PyrlandiaPuchar WL Ligi1/4 finału
Pobiedziki v Spiski TeamFaza grupowa (2)5
LP-G Fans v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)5
Pobiedziki v FC ŠtilićFaza grupowa (2)4
LP-G Fans v Spiski TeamFaza grupowa (2)4
FC Štilić v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)3
Pobiedziki v LP-G FansFaza grupowa (2)3
Spiski Team v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)2
LP-G Fans v FC ŠtilićFaza grupowa (2)2
Pobiedziki v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)1
FC Štilić v Spiski TeamFaza grupowa (2)1
Lechita.net v PoznaniacyPuchar WL Ligi1/4 finału
Forza-Janusze v EWFaza grupowa (2)5
Szturmowcy v SWR S7Faza grupowa (2)5
FC Pyrlandia v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)4
SWR S7 v EWFaza grupowa (2)4
FC Pyrlandia v SzturmowcyFaza grupowa (2)3
Forza-Janusze v SWR S7Faza grupowa (2)3
EW v SzturmowcyFaza grupowa (2)2
SWR S7 v FC PyrlandiaFaza grupowa (2)2
Szturmowcy v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)1
EW v FC PyrlandiaFaza grupowa (2)1
Lechita.net v PWW BandaFaza grupowa (2)5
Gietewu v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)5
Lechita.net v Sekcja SSLFaza grupowa (2)4
Gietewu v PWW BandaFaza grupowa (2)4
Sekcja SSL v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)3
Lechita.net v GietewuFaza grupowa (2)3
PWW Banda v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)2
Gietewu v Sekcja SSLFaza grupowa (2)2
Lechita.net v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)1
Sekcja SSL v PWW BandaFaza grupowa (2)1
Wiara Lecha v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)5
WM v Piastowskie MiastoFaza grupowa (2)5
Wiara Lecha v PoznaniacyFaza grupowa (2)4
Piastowskie Miasto v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)4
Poznaniacy v WMFaza grupowa (2)3
Wiara Lecha v Piastowskie MiastoFaza grupowa (2)3
Fyrtel Północ v WMFaza grupowa (2)2
Piastowskie Miasto v PoznaniacyFaza grupowa (2)2
WM v Wiara LechaFaza grupowa (2)1
Poznaniacy v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)1
Śródeja v W13Faza grupowa3
Pobiedziki v SzturmowcyFaza grupowa3
Śródeja v SzturmowcyFaza grupowa2
Pobiedziki v W13Faza grupowa2
Szturmowcy v W13Faza grupowa1
Pobiedziki v ŚródejaFaza grupowa1

Klasyfikacja

RangaZawodnikKlub
1Piotr MakowskiPobiedziki 8
2Jakub KorytowskiPobiedziki 7
3Michał RogalewiczWM6
4Patryk ŁapińskiLechita.net5
5Dawid NorekWiara Lecha5
6Krzysztof JabłońskiPiastowskie Miasto5
7Wojciech TabiszewskiWiara Lecha5
8Adrian MiążekLP-G Fans5
9Hubert TórzLechita.net5
10Mateusz ŁuczakForza-Janusze4
11Jakub PrzewoźnyLechita.net4
12Arkadiusz SiejekFyrtel Północ4
13Marcin SzałaSekcja SSL4
14Dawid MikołajczakLechita.net3
15Mateusz ZbierskiFC Pyrlandia3
16Radosław RóżańskiPoznaniacy3
17Artur GutkowskiSzturmowcy3
18Adam BoratyńskiSWR S73
19Norbert NorekEW3
20Maciej PrzybyszW133
21Maciej GrzeszczakPiastowskie Miasto3
22Wojciech SuchomskiŚródeja3
23Adam ŁadnoLP-G Fans3
24Karol WojciechowskiFyrtel Północ3
25Artur KaniaFyrtel Północ3
26Dawid Nowak IIFC Pyrlandia3
27Krzysztof RozwadowskiLechita.net3
28Piotr SzumskiPobiedziki 3
29Mariusz MajchrzakGietewu3
30Przemysław LatosiGietewu3
31Dariusz PomianPoznaniacy2
32Dariusz FoltynPWW2
33Łukasz OdorForza-Janusze2
34Maciej HałasSekcja SSL2
35Paweł JareckiLP-G Fans2
36Bartosz MakowskiPobiedziki 2
37Łukasz NorekEW2
38Łukasz DąbrowskiSWR S72
39Ireneusz BąkowskiWiara Lecha2
40Artur GrajkowskiPiastowskie Miasto2
41Jacek FrankowskiPoznaniacy2
42Maciej SzerszeńFC Štilić2
43Krzysztof KonieczkaSekcja SSL2
44Michał OrlikSekcja SSL2
45Piotr GibasSzturmowcy2
46Damian MalickiSzturmowcy2
47Łukasz MichalskiŚródeja1
48Łukasz StępaWM1
49Krystian ŁuczakForza-Janusze1
50Dominik SzymczakLP-G Fans1
51Jacek SzlandrowiczEW1
52Adam AntkowiakW131
53Tomasz BudzyńskiFC Štilić1
54Bartosz KrólPoznaniacy1
55Paweł MarcinkowskiFC Štilić1
56Tomasz TylińskiSWR S71
57Patryk OlaszczykWiara Lecha1
58Tomasz LechFC Štilić1
59Wojciech KrólPoznaniacy1
60Krzysztof NowakLechita.net1
61Krzysztof AdamczakFC Pyrlandia1
62Jakub KowalikLP-G Fans1
63Tomasz SokołowskiLP-G Fans1
64Sebastian NowakLP-G Fans1
65Sławomir MakowskiPobiedziki 1
66Radosław JankiewiczLP-G Fans1
67Łukasz RatajczakSpiski Team1
68Krzysztof ŚlisińskiFyrtel Północ1
69Mateusz KukaPWW1
70Paweł TomaszekSzturmowcy1
71Damian GrobelnySpiski Team1
72Łukasz MiężałPWW1
73Mariusz TroszczyńskiSzturmowcy1
74Michał MaćkowiakŚródeja1
75Bartosz BąkFC Pyrlandia1
76Damian BoguszSzturmowcy1
77Krzysztof KrzyżaniakSpiski Team1
78Mariusz GórczakWiara Lecha1
79Piotr KowalakSekcja SSL1
80Maciej ErdmannSpiski Team1
81Borys KrajewiczPobiedziki 1
82Ernest KodyniakW131
83Andrzej KokocińskiWM1
84Rafał BenskiGietewu1
85Dariusz MieczkowskiSzturmowcy1