Puchar Halowej WL Ligi

Zwycięzca


Grupa wstępna

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300132119
231117614
33102510-53
43012512-71

Grupa A

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
1430114599
242029906
342021011-16
441121115-44
54112812-44

Grupa B

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
144001441012
2430111569
342029726
4410310823
54004020-20-4

Grupa C

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
144002112012
2430112849
34202121116
44103914-53
5Sekcja Stare Miasto4004020-20-4

Grupa D

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
143018449
242117617
342116517
441034403
54103612-63

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaMiejsce spotkaniaKolejka
Lechita.net v LP-G FansPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
Finał
Pobiedziki v Sekcja SSLPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
Mecz o 3 miejsce
LP-G Fans v Pobiedziki Puchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/2 finału
Lechita.net v Sekcja SSLPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/2 finału
Pobiedziki v Wiara LechaPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/4 finału
Forza-Janusze v LP-G FansPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/4 finału
Sekcja SSL v FC PyrlandiaPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/4 finału
Pobiedziki v Spiski TeamFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
LP-G Fans v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Pobiedziki v FC ŠtilićFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
LP-G Fans v Spiski TeamFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
FC Štilić v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Pobiedziki v LP-G FansFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Spiski Team v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
LP-G Fans v FC ŠtilićFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Pobiedziki v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
FC Štilić v Spiski TeamFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Lechita.net v PoznaniacyPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/4 finału
Forza-Janusze v EWFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Szturmowcy v SWR S7Faza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
FC Pyrlandia v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
SWR S7 v EWFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
FC Pyrlandia v SzturmowcyFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Forza-Janusze v SWR S7Faza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
EW v SzturmowcyFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
SWR S7 v FC PyrlandiaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Szturmowcy v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
EW v FC PyrlandiaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Lechita.net v PWW BandaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Gietewu v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Lechita.net v Sekcja SSLFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
Gietewu v PWW BandaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
Sekcja SSL v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Lechita.net v GietewuFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
PWW Banda v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Gietewu v Sekcja SSLFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Lechita.net v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Sekcja SSL v PWW BandaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Wiara Lecha v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
WM v Piastowskie MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Wiara Lecha v PoznaniacyFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
Piastowskie Miasto v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
Poznaniacy v WMFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Wiara Lecha v Piastowskie MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Fyrtel Północ v WMFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Piastowskie Miasto v PoznaniacyFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
WM v Wiara LechaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Poznaniacy v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Śródeja v W13Faza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Pobiedziki v SzturmowcyFaza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Śródeja v SzturmowcyFaza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Pobiedziki v W13Faza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Szturmowcy v W13Faza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Pobiedziki v ŚródejaFaza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
1

Klasyfikacja

RangaZawodnikDrużyna
1Piotr MakowskiPobiedziki 8
2Jakub KorytowskiPobiedziki 7
3Michał RogalewiczWM6
4Patryk ŁapińskiLechita.net5
5Dawid NorekWiara Lecha5
6Krzysztof JabłońskiPiastowskie Miasto5
7Wojciech TabiszewskiWiara Lecha5
8Adrian MiążekLP-G Fans5
9Hubert TórzLechita.net5
10Mateusz ŁuczakForza-Janusze4
11Jakub PrzewoźnyLechita.net4
12Arkadiusz SiejekFyrtel Północ4
13Marcin SzałaSekcja SSL4
14Dawid MikołajczakLechita.net3
15Mateusz ZbierskiFC Pyrlandia3
16Radosław RóżańskiPoznaniacy3
17Artur GutkowskiSzturmowcy 3
18Adam BoratyńskiSWR S73
19Norbert NorekEW3
20Maciej PrzybyszW133
21Maciej GrzeszczakPiastowskie Miasto3
22Wojciech SuchomskiŚródeja3
23Adam ŁadnoLP-G Fans3
24Karol WojciechowskiFyrtel Północ3
25Artur KaniaFyrtel Północ3
26Dawid NowakFC Pyrlandia3
27Krzysztof RozwadowskiLechita.net3
28Piotr SzumskiPobiedziki 3
29Mariusz MajchrzakGietewu3
30Przemysław LatosiGietewu3
31Dariusz PomianPoznaniacy2
32Dariusz FoltynPWW Boekestijn2
33Łukasz OdorForza-Janusze2
34Maciej HałasSekcja SSL2
35Paweł JareckiLP-G Fans2
36Bartosz MakowskiPobiedziki 2
37Łukasz NorekEW2
38Łukasz DąbrowskiSWR S72
39Ireneusz BąkowskiWiara Lecha2
40Artur GrajkowskiPiastowskie Miasto2
41Jacek FrankowskiPoznaniacy2
42Krzysztof KonieczkaSekcja SSL2
43Maciej SzerszeńFC Štilić2
44Michał OrlikSekcja SSL2
45Piotr GibasSzturmowcy 2
46Damian MalickiSzturmowcy 2
47Bartosz KrólPoznaniacy1
48Tomasz BudzyńskiFC Štilić1
49Łukasz StępaWM1
50Krystian ŁuczakForza-Janusze1
51Dominik SzymczakLP-G Fans1
52Jacek SzlandrowiczEW1
53Adam AntkowiakW131
54Łukasz MichalskiŚródeja1
55Tomasz SokołowskiLP-G Fans1
56Sebastian NowakLP-G Fans1
57Tomasz TylińskiSWR S71
58Krzysztof AdamczakFC Pyrlandia1
59Tomasz LechFC Štilić1
60Wojciech KrólPoznaniacy1
61Paweł MarcinkowskiFC Štilić1
62Krzysztof NowakLechita.net1
63Jakub KowalikLP-G Fans1
64Patryk OlaszczykWiara Lecha1
65Sławomir MakowskiPobiedziki 1
66Radosław JankiewiczLP-G Fans1
67Łukasz RatajczakSpiski Team1
68Krzysztof ŚlisińskiFyrtel Północ1
69Mateusz KukaPWW Boekestijn1
70Damian GrobelnySpiski Team1
71Łukasz MiężałPWW Boekestijn1
72Paweł TomaszekSzturmowcy 1
73Mariusz TroszczyńskiSzturmowcy 1
74Michał MaćkowiakŚródeja1
75Bartosz BąkFC Pyrlandia1
76Damian BoguszSzturmowcy 1
77Krzysztof KrzyżaniakSpiski Team1
78Andrzej KokocińskiWM1
79Piotr KowalakSekcja SSL1
80Maciej ErdmannSpiski Team1
81Borys KrajewiczPobiedziki 1
82Mariusz GórczakWiara Lecha1
83Ernest KodyniakW131
84Rafał BenskiGietewu1
85Dariusz MieczkowskiSzturmowcy 1