Puchar Halowej WL Ligi

Zwycięzca


Grupa wstępna

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300132119
231117614
33102510-53
43012512-71

Grupa A

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1430114599
242029906
342021011-16
441121115-44
54112812-44

Grupa B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
144001441012
2430111569
342029726
4410310823
54004020-20-4

Grupa C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
144002112012
2430112849
34202121116
44103914-53
5Sekcja Stare Miasto4004020-20-4

Grupa D

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
143018449
242117617
342116517
441034403
54103612-63

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaBoiskoKolejka
Lechita.net v LP-G FansPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
Finał
Pobiedziki v Sekcja SSLPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
Mecz o 3 miejsce
LP-G Fans v Pobiedziki Puchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/2 finału
Lechita.net v Sekcja SSLPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/2 finału
Pobiedziki v Wiara LechaPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/4 finału
Forza-Janusze v LP-G FansPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/4 finału
Sekcja SSL v FC PyrlandiaPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/4 finału
Pobiedziki v Spiski TeamFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
LP-G Fans v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Pobiedziki v FC ŠtilićFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
LP-G Fans v Spiski TeamFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
FC Štilić v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Pobiedziki v LP-G FansFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Spiski Team v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
LP-G Fans v FC ŠtilićFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Pobiedziki v Wiara Lecha IIFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
FC Štilić v Spiski TeamFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Lechita.net v PoznaniacyPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
1/4 finału
Forza-Janusze v EWFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Szturmowcy v SWR S7Faza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
FC Pyrlandia v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
SWR S7 v EWFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
FC Pyrlandia v SzturmowcyFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Forza-Janusze v SWR S7Faza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
EW v SzturmowcyFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
SWR S7 v FC PyrlandiaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Szturmowcy v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
EW v FC PyrlandiaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Lechita.net v PWW BandaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Gietewu v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Lechita.net v Sekcja SSLFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
Gietewu v PWW BandaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
Sekcja SSL v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Lechita.net v GietewuFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
PWW Banda v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Gietewu v Sekcja SSLFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Lechita.net v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Sekcja SSL v PWW BandaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Wiara Lecha v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
WM v Piastowskie MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
5
Wiara Lecha v PoznaniacyFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
Piastowskie Miasto v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
4
Poznaniacy v WMFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Wiara Lecha v Piastowskie MiastoFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Fyrtel Północ v WMFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Piastowskie Miasto v PoznaniacyFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
2
WM v Wiara LechaFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Poznaniacy v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Śródeja v W13Faza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Pobiedziki v SzturmowcyFaza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
3
Śródeja v SzturmowcyFaza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Pobiedziki v W13Faza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
2
Szturmowcy v W13Faza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
1
Pobiedziki v ŚródejaFaza grupowa
Hala na os. Władysława Łokietka
1

Klasyfikacja

RankingZawodnikNazwa drużyny
1Piotr MakowskiPobiedziki 8
2Jakub KorytowskiPobiedziki 7
3Michał RogalewiczWM6
4Wojciech TabiszewskiWiara Lecha5
5Patryk ŁapińskiLechita.net5
6Hubert TórzLechita.net5
7Dawid NorekWiara Lecha5
8Adrian MiążekLP-G Fans5
9Krzysztof JabłońskiPiastowskie Miasto5
10Arkadiusz SiejekFyrtel Północ4
11Marcin SzałaSekcja SSL4
12Mateusz ŁuczakForza-Janusze4
13Jakub PrzewoźnyLechita.net4
14Radosław RóżańskiPoznaniacy3
15Dawid MikołajczakLechita.net3
16Karol WojciechowskiFyrtel Północ3
17Artur KaniaFyrtel Północ3
18Krzysztof RozwadowskiLechita.net3
19Mateusz ZbierskiFC Pyrlandia3
20Adam BoratyńskiSWR S73
21Artur GutkowskiSzturmowcy 3
22Adam ŁadnoLP-G Fans3
23Norbert NorekEW3
24Maciej GrzeszczakPiastowskie Miasto3
25Wojciech SuchomskiŚródeja3
26Maciej PrzybyszW133
27Piotr SzumskiPobiedziki 3
28Dawid NowakFC Pyrlandia3
29Mariusz MajchrzakGietewu3
30Przemysław LatosiGietewu3
31Dariusz PomianPoznaniacy2
32Bartosz MakowskiPobiedziki 2
33Dariusz FoltynPWW Banda2
34Łukasz OdorForza-Janusze2
35Maciej HałasSekcja SSL2
36Paweł JareckiLP-G Fans2
37Łukasz NorekEW2
38Ireneusz BąkowskiWiara Lecha2
39Łukasz DąbrowskiSWR S72
40Artur GrajkowskiPiastowskie Miasto2
41Michał OrlikSekcja SSL2
42Jacek FrankowskiPoznaniacy2
43Krzysztof KonieczkaSekcja SSL2
44Maciej SzerszeńFC Štilić2
45Piotr GibasSzturmowcy 2
46Damian MalickiSzturmowcy 2
47Łukasz MichalskiŚródeja1
48Tomasz SokołowskiLP-G Fans1
49Krystian ŁuczakForza-Janusze1
50Dominik SzymczakLP-G Fans1
51Sławomir MakowskiPobiedziki 1
52Adam AntkowiakW131
53Sebastian NowakLP-G Fans1
54Patryk OlaszczykWiara Lecha1
55Tomasz TylińskiSWR S71
56Wojciech KrólPoznaniacy1
57Krzysztof NowakLechita.net1
58Jacek SzlandrowiczEW1
59Jakub KowalikLP-G Fans1
60Paweł MarcinkowskiFC Štilić1
61Bartosz KrólPoznaniacy1
62Krzysztof AdamczakFC Pyrlandia1
63Tomasz LechFC Štilić1
64Tomasz BudzyńskiFC Štilić1
65Łukasz StępaWM1
66Piotr KowalakSekcja SSL1
67Krzysztof KrzyżaniakSpiski Team1
68Mateusz KukaPWW Banda1
69Damian GrobelnySpiski Team1
70Łukasz MiężałPWW Banda1
71Paweł TomaszekSzturmowcy 1
72Michał MaćkowiakŚródeja1
73Mariusz TroszczyńskiSzturmowcy 1
74Bartosz BąkFC Pyrlandia1
75Łukasz RatajczakSpiski Team1
76Damian BoguszSzturmowcy 1
77Krzysztof ŚlisińskiFyrtel Północ1
78Andrzej KokocińskiWM1
79Radosław JankiewiczLP-G Fans1
80Borys KrajewiczPobiedziki 1
81Mariusz GórczakWiara Lecha1
82Ernest KodyniakW131
83Maciej ErdmannSpiski Team1
84Rafał BenskiGietewu1
85Dariusz MieczkowskiSzturmowcy 1