Puchar WL Ligi

Zwycięzca


Grupa A

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300122109
232017346
331028713
43003015-15-3

Grupa B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
133008089
232017346
331026333
43003015-15-3

Grupa C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300140149
232018536
3310279-23
43003015-15-3

Grupa D

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300130139
2320110376
3Format3003010-10-3
3SK Galaxy3003010-10-3

Grupa E

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
133009279
2320110376
331029813
4LaLucciola3003015-15-3

Grupa F

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1330013589
231119544
3311110734
4TKS3003015-15-3

Grupa G

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300150159
2KS Junikowo320110556
33003010-10-3
33003010-10-3

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaBoiskoKolejka
Wiara Lecha — Lechita.netPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
Finał
Fyrtel Północ — EWPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
Mecz o 3. miejsce
Wiara Lecha — Fyrtel PółnocPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/2 finału
Lechita.net — EWPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/2 finału
Wiara Lecha — GietewuPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/4 finału
Fyrtel Północ — StoczniowiecPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/4 finału
Wiara Lecha — KS JunikowoPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
FC Pyrlandia — GietewuPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
LP-G Fans — Fyrtel PółnocPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
EW — FC ŠtilićPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/4 finału
Lechita.net — OniPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/4 finału
EW — Piastowskie MiastoPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
FC Štilić — Spiski TeamPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
Oni — Husaria SzczepankowoPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
Stoczniowiec — KS JunikowoFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Sekcja SSL — SWR S7Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Sekcja SSL — StoczniowiecFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
SWR S7 — KS JunikowoFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Stoczniowiec — SWR S7Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Sekcja SSL — KS JunikowoFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
PWW Banda — TKSFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Spiski Team — EWFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
EW — TKSFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Spiski Team — PWW BandaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Spiski Team — TKSFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
EW — PWW BandaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
LaLucciola — Husaria SzczepankowoFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Wiara Lecha — WMFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Husaria Szczepankowo — Wiara LechaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
LaLucciola — WMFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Husaria Szczepankowo — WMFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Wiara Lecha — LaLucciolaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
SK Galaxy — FormatFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
FC Pyrlandia — FC ŠtilićFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
FC Štilić — FormatFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
FC Pyrlandia — SK GalaxyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
FC Pyrlandia — FormatFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
FC Štilić — SK GalaxyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Piastowskie Miasto — W13Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Muszkieterowie "Solidarność" — Lechita.netFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Lechita.net — W13Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Piastowskie Miasto — Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Lechita.net — Piastowskie MiastoFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Szturmowcy — VW-OdlewniaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
LP-G Fans — GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
LP-G Fans — VW-OdlewniaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Szturmowcy — GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Gietewu — VW-OdlewniaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Szturmowcy — LP-G FansFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Śródeja — PoznaniacyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Fyrtel Północ — OniFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Fyrtel Północ — ŚródejaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Oni — PoznaniacyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Oni — ŚródejaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Fyrtel Północ — PoznaniacyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1

Klasyfikacja strzelców

RankingZawodnikNazwa drużyny
1Hubert TórzLechita.net8
2Patryk ŁapińskiLechita.net6
3Norbert NorekEW6
4Piotr JassemOni5
5Krzysztof ŚlisińskiFyrtel Północ4
6Mateusz KlichowiczWiara Lecha4
7Paweł SobczakEW4
8Adam ŻurekLechita.net3
9Maciej GrzeszczakPiastowskie Miasto3
10Łukasz KazanaEW3
11Maciej KonatOni3
12Rafał BenskiGietewu3
13Norbert KowalskiWM2
14Wojciech KwiatekFC Pyrlandia2
15Michał DąbrowskiPWW Banda2
16Adam ŁadnoLP-G Fans2
17Sławomir CichowiczSpiski Team2
18Maciej KrzyżaniakOni2
19Szymon MrówkaFC Štilić2
20Radosław SzpotStoczniowiec 2
21Paweł JassemOni2
22Mikołaj MikułanWiara Lecha2
23Krzysztof PieczyńskiHusaria Szczepankowo2
24Marcin BólPWW Banda2
25Artur AdamskiWiara Lecha2
26Maciej GrajekGietewu2
27Michał RogalewiczWM2
28Patryk OlaszczykWiara Lecha2
29Mariusz MajchrzakGietewu2
30Michał StachowiakFyrtel Północ2
31Marcin KaźmierczakLechita.net1
32Krzysztof OlaszczykWiara Lecha1
33Marcin PerczakStoczniowiec 1
34Piotr GlogerHusaria Szczepankowo1
35Patryk MagnuszewskiPWW Banda1
36Wojciech PawłowskiSpiski Team1
37Mariusz GrześkowiakMuszkieterowie "Solidarność"1
38Michał KnopczyńskiEW1
39Wojciech DroździewiczEW1
40Mikołaj GrzeszkowiakSpiski Team1
41Krzysztof KalinowskiFC Štilić1
42Krzysztof JabłońskiPiastowskie Miasto1
43Krzysztof RozwadowskiLechita.net1
44Rafał WiśniewskiMuszkieterowie "Solidarność"1
45Michał WyrwaEW1
46Krzysztof KrzyżaniakSpiski Team1
47Paweł SobiesińskiLP-G Fans1
48Adrian DziubarczykHusaria Szczepankowo1
49Krzysztof BartkowiakHusaria Szczepankowo1
50Hubert SawikowskiŚródeja1
51Bartosz GryniewiczFyrtel Północ1
52Wojciech SuchomskiŚródeja1
53Dawid NorekWiara Lecha1
54Tomasz Wieczorek IIFC Pyrlandia1
55Dawid NowakFC Pyrlandia1
56Dastin WyrwałŚródeja1
57Dariusz SkwaryłoStoczniowiec 1
58Ireneusz BąkowskiWiara Lecha1
59Jacek SzlandrowiczEW1
60Krzysztof SzerszeńFC Štilić1
61Bartosz BorowikStoczniowiec 1
62Tomasz NieżurawskiSzturmowcy 1