Kategoria: Bez kategorii

Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011.

Faza eliminacyjna

Wyniki grupy A

Canarinhos Skórzewo Niebiescy – Rokita Rokietnica 2:0
Wielkopolska Komorniki I – Stella Luboń 10:0
Gwardia Koszalin – Canarinhos Skórzewo Niebiescy 4:1
Rokita Rokietnica – Wielkopolska Komorniki I 0:10
Stella Luboń – Gwardia Koszalin 0:7
Gwardia Koszalin – Rokita Rokietnica 6:0
Canarinhos Skórzewo Niebiescy – Wielkopolska Komorniki I 0:10
Canarinhos Skórzewo Niebiescy – Stella Luboń 2:0
Gwardia Koszalin – Wielkopolska Komorniki I 0:4
Stella Luboń – Rokita Rokietnica 1:3

Wyniki grupy B

Wielkopolska Komorniki II – Akademia Reissa Dopiewo 1:1
Canarinhos Skórzewo Żółci – Akademia Wiary Lecha Robakowo 10:1
AM Cracovia – Wielkopolska Komorniki II 4:0
Akademia Reissa Dopiewo – Canarinhos Skórzewo Żółci 1:3
Akademia Wiary Lecha Robakowo – AM Cracovia 0:4
Wielkopolska Komorniki II – Canarinhos Skórzewo Żółci 0:3
AM Cracovia – Akademia Reissa Dopiewo 1:0
Wielkopolska Komorniki II – Akademia Wiary Lecha Robakowo 1:0
AM Cracovia – Canarinhos Skórzewo Żółci 1:1
Akademia Wiary Lecha Robakowo – Akademia Reissa Dopiewo 0:5

Wyniki grupy C

Unia Swarzędz – Akademia Piłkarska Reissa Poznań 2:1
Astra Ustronie Morskie – Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl 2:2
Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Astra Ustronie Morskie 4:1
Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl – Unia Swarzędz 1:3
Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl – Akademia Piłkarska Reissa Poznań 0:8
Astra Ustronie Morskie – Unia Swarzędz 1:1

Faza finałowa

Wyniki Ligi Mistrzów

Wielkopolska Komorniki I – Unia Swarzędz 5:0
Canarinhos Skórzewo Żółci – Wielkopolska Komorniki I 0:2
Unia Swarzędz – Canarinhos Skórzewo Żółci 0:1

Wyniki Ligi Narodów

Gwardia Koszalin – Akademia Piłkarska Reissa Poznań 5:0
AM Cracovia – Gwardia Koszalin 0:1
Akademia Piłkarska Reissa Poznań – AM Cracovia 0:3

Wyniki Ligi Europy

Canarinhos Skórzewo Niebiescy – Astra Ustronie Morskie 4:0
Akademia Reissa Dopiewo – Canarinhos Skórzewo Niebiescy 3:0
Astra Ustronie Morskie – Akademia Reissa Dopiewo 0:1

Wyniki Ligi Konferencji

Rokita Rokietnica – Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl 2:2
Wielkopolska Komorniki II – Rokita Rokietnica 4:2
Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl – Wielkopolska Komorniki II 1:2

Mecz o 13. miejsce

Akademia Wiary Lecha Robakowo – Stella Luboń 3:2

Turniej Duszyczki Cup jest współfinansowany ze środków Miasta Poznań.