Kategoria: Terminarz

Terminarz 2. kolejki

W niedzielę, 11 grudnia odbędzie się druga odsłona zimowego sezonu. Rozgrywki tego dnia rozpoczną się o godzinie 19:30. Łącznie zaprezentuje się dziewięć zespołów.

Terminarz 2. kolejki (11.12.2022)

Boisko A

19:30 – Gietewu – LED Lighting Team
20:05 – Gietewu – Luis&Spółka
20:40 – LED Lighting Team – Diadal
21:15 – FTF – Luis&Spółka
21:50 – Diadal – FTF

Boisko B

19:30 – FDK – NDW
20:05 – UP – NDW
20:40 – Snow Kids – FDK
21:15 – Snow Kids – UP

Terminarz 1. kolejki

Rozgrywki zimowej edycji rozpoczną się dwa dni później niż planowano. We wtorek, 6 grudnia odbędzie się inauguracyjna kolejka. Odbędzie się siedem potyczek.

Terminarz 1. kolejki (06.12.2022)

Boisko A

20:15 – Emeritos Galaktikos – LED Lighting Team
20:50 – Sempler – Emeritos Galaktikos
21:25 – Tilted Penguins – LED Lighting Team
21:55 – Sempler – Tilted Penguins

Boisko B

20:20 – Snow Kids – NDW
20:55 – El Pistoleros – Snow Kids
21:30 – NDW – El Pistoleros

Z uwagi na awans Polski do 1/8 finału zaplanowane na niedzielę, 4 grudnia zostały odwołane.

Terminarz 16. kolejki

Przedstawiamy terminarz 16. kolejki, która zakończy jesienną edycję WL Ligi.

Informujemy, że z uwagi na końcową fazę rozgrywek nie udało się spełnić wszystkich próśb.

Terminarz 16. kolejki (28.11 – 01.12.2022)

28.11.2022 (poniedziałek)

Boisko Grunwaldzka

18:55 – Archiwum X – Dom Wydawniczy Rebis
19:35 – Tornado Ognik – Gietewu
20:20 – Chłosta – transkrupka.pl
21:05 – IKP Olimpia – Tilted Penguins

29.11.2022 (wtorek)

Boisko Droga Dębińska

19:30 – Mechaniczna Pomarańcza – techmarkety.pl [mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha]
19:44 – Jaguars – NDW [mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha]
19:58 – Gietewu – techmarkety.pl [mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha]
20:12 – Dom Wydawniczy Rebis – NDW [mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha]
20:26 – Mechaniczna Pomarańcza – Gietewu [mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha]
20:40 – Jaguars – Dom Wydawniczy Rebis [mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha]
20:55 – 1A – 2B [1/2 finału Pucharu Wiary Lecha]
21:10 – 1B – 2A [1/2 finału Pucharu Wiary Lecha]
21:25 – zw. 1A/2B – zw. 1B/2A [finał Pucharu Wiary Lecha]

Boisko Grunwaldzka

19:30 – Chłosta – Synowie Gehenny
20:15 – IKP Olimpia – Alcomex Noteciaki
21:00 – Evertec – Emeritos Galaktikos

01.12.2022 (czwartek)

Boisko Grunwaldzka

19:30 – Oni – Archiwum X
20:15 – IKP Olimpia – Tilted Penguins
21:00 – Hurtownia.Fajerwerkowo.pl – Synowie Gehenny

Terminarz 15. kolejki

Przedstawiamy terminarz 15. kolejki, która potrwa od poniedziałku do piątku.

Informujemy, że z uwagi na końcową fazę rozgrywek nie udało się spełnić wszystkich próśb.

Terminarz 15. kolejki (21.11 – 27.11.2022)

21.11.2022 (poniedziałek)

Boisko Grunwaldzka

18:15 – Evertec – Alcomex Noteciaki
18:55 – LED Lighting Team – FarbSystem
19:40 – Oni – Joga Bonito
20:25 – Imperium Łazarskie – Opal Stoczniowiec
21:05 – transkrupka.pl – FSC Braga

22.11.2022 (wtorek)

Boisko Droga Dębińska

20:05 – Wóz Drzymały – NDW
20:45 – Magiczny Świat – Kolib Luboń FC
21:30 – Trans-Stal Luboń – Luis&Spółka

23.11.2022 (środa)

Boisko Droga Dębińska

19:15 – FC Albatros – Biuro Podróży Almatur
19:55 – FTF – Szturmowcy [mecz o 3. miejsce 3. WL Ligi]
20:40 – Joga Bonito – Opal Stoczniowiec
21:20 – Dom Wydawniczy Rebis – Gietewu

Boisko Grunwaldzka

18:15 – FarbSystem – Imperium Łazarskie
18:55 – Bistro Kopernik – Ejbry Luboń
19:40 – Tilted Penguins – Evertec
20:25 – Chłosta – Hurtownia.Fajerwerkowo.pl
21:05 – LED Lighting Team – Tornado Ognik

24.11.2022 (czwartek)

Boisko Grunwaldzka

19:30 – Mechaniczna Pomarańcza – Krwinki [mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha]
20:05 – El Pistoleros – FFC Habitat [mecz o 1. miejsce 3. WL Ligi]
20:50 – IKP Olimpia – Emeritos Galaktikos

25.11.2022 (piątek)

Boisko Grunwaldzka

19:15 – techmarkety.pl – PWW [mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha]
19:50 – Byczki – Jaguars [mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha]
20:20 – Wóz Drzymały – ICPen
21:05 – Synowie Gehenny – FSC Braga

Terminarz 14. kolejki

Przedstawiamy terminarz 14. kolejki, która potrwa od poniedziałku do niedzieli.

Informujemy, że z uwagi na końcową fazę rozgrywek nie udało się spełnić wszystkich próśb.

Terminarz 14. kolejki (14.11 – 20.11.2022)

14.11.2022 (poniedziałek)

Boisko Grunwaldzka

18:15 – Alcomex Noteciaki – Emeritos Galaktikos
18:55 – Tornado Ognik – Imperium Łazarskie
19:40 – LED Lighting Team – Oni
20:25 – Magiczny Świat – Luis&Spółka
21:05 – transkrupka.pl – Hurtownia.Fajerwerkowo.pl

15.11.2022 (wtorek)

Boisko Droga Dębińska

19:30 – Byczki – Mechaniczna Pomarańcza
20:10 – Ejbry Luboń – Trans-Stal Luboń
20:55 – FC Albatros – Kolib Luboń FC
21:35 – ICPen – Los Amarillos

Boisko Grunwaldzka

19:30 – FarbSystem – Gietewu
20:15 – FC Colquimica – Szturmowcy
21:00 – IKP Olimpia – Evertec

16.11.2022 (środa)

Boisko Droga Dębińska

19:15 – Błękitni Czerwonak – Krwinki
19:55 – Opal Stoczniowiec – Gietewu
20:40 – Trans-Stal Luboń – Biuro Podróży Almatur
21:25 – Dom Wydawniczy Rebis – Joga Bonito

Boisko Grunwaldzka

18:55 – Imperium Łazarskie – Oni
19:40 – Chłosta – FSC Braga
20:25 – Alcomex Noteciaki – Tilted Penguins
21:05 – Bistro Kopernik – Luis&Spółka

17.11.2022 (czwartek)

Boisko Grunwaldzka

19:30 – FTF – Polibulls
20:15 – FC Atmosferić – Szturmowcy
21:00 – Mechaniczna Pomarańcza – NDW

18.11.2022 (piątek)

Boisko Grunwaldzka

19:30 – FarbSystem – Archiwum X
20:15 – techmarkety.pl – FFC Habitat
21:00 – transkrupka.pl – Synowie Gehenny

20.11.2022 (niedziela)

Boisko Grunwaldzka

15:30 – ICPen – NDW [mecz grupy pocieszenia 3. WL Ligi]
16:10 – Polibulls – PWW [mecz o 19. miejsce 3. WL Ligi]
16:55 – Los Amarillos – Jaguars [mecz o 15. miejsce 3. WL Ligi]
18:00 – Krwinki – FC Colquimica [mecz o 11. miejsce 3. WL Ligi]
19:30 – Błękitni Czerwonak – FC Culers [mecz o 7. miejsce 3. WL Ligi]
20:30 – Tilted Penguins – Emeritos Galaktikos