Kategoria: Terminarz

Terminarz 9. kolejki

W ostatnim tygodniu października poznamy większość rozstrzygnięć w drugiej lidze, której faza zasadnicza wkroczyła na finisz. Będzie to okrojona kolejka – trwać będzie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem czwartku, który będzie zarezerwowany na mecz Lecha w Glasgow.

Terminarz 9. kolejki WL Ligi | 26.10 – 30.10.2020

26.10.2020 (poniedziałek)
Boisko Droga Dębińska

19:00 – Magiczny Świat – FC Empressia
19:45 – Szukamy Sponsora – KKS Południe
20:30 – FC Atmosferić – Mistrzowie Dżedaj
21:15 – Atletico Blumarina – Pobiedziki

Boisko Grunwaldzka

19:30 – PWW Banda – Szturmowcy (mecz grupy spadkowej 2. WL Ligi)
20:15 – Almatur Biuro Podróży – LED Lighting Team
21:00 – FC Nankatsu – Winiary FC

27.10.2020 (wtorek)
Boisko Droga Dębińska

19:30 – Archiwum X – Dentes Stomatologia
20:10 – Czerwone Krwinki – ICPen
20:55 – Synowie Gehenny – Desperados
21:35 – Diadal – Cosmo Group

Boisko Grunwaldzka

19:30 – Chłosta – Fresh Cargo
20:15 – Stoczniowiec – Gold FC (mecz grupy spadkowej 2. WL Ligi)
21:00 – Fajerwerkowo.pl – Poznaniacy

28.10.2020 (środa)

Boisko Droga Dębińska

19:00 – Pocztowe Krwinki – Los Amarillos
19:45 – Gietewu – Oni
20:30 – FarbSystem – ICPen
21:15 – Pizzeria Dobre Miejsce 65 – Atletico Blumarina

Boisko Grunwaldzka

19:45 – FC Empressia – Imperium Łazarskie
20:30 – Ejbry Luboń – Sempler

30.10.2020 (piątek) | Boisko Grunwaldzka

19:45 – Sempler – Inter Garten
20:30 – Winiary FC – Avengers (mecz grupy mistrzowskiej 2. WL Ligi)

Terminarz 8. kolejki

Ósma seria spotkań będzie okrojona. W czwartek czeka nas przerwa spowodowana meczem Lecha z Benficą. W niedzielę odbędą się tylko dwa mecze z uwagi na pojedynek Kolejorza z Cracovią. Dzień wcześniej poznamy ostatnich dwóch półfinalistów TIFO Pucharu WL Ligi.

Terminarz 8. kolejki WL Ligi | 19.10 – 25.10.2020

19.10.2020 (poniedziałek) | Boisko Grunwaldzka

19:30 – Inter Garten – KKS Południe
20:15 – Avengers – PWW Banda
21:00 – Fajerwerkowo.pl – Synowie Gehenny

20.10.2020 (wtorek)
Boisko Droga Dębińska

19:30 – Fresh Cargo – Pocztowe Krwinki
20:15 – Archiwum X – ICPen
21:00 – Mistrzowie Dżedaj – Magiczny Świat

Boisko Grunwaldzka

19:30 – Chłosta – FC Empressia
20:15 – Gold FC – Tornado Ognik
21:00 – Stoczniowiec – FC MDP Jeżyce

21.10.2020 (środa)

Boisko Droga Dębińska

19:00 – Mechaniczna Pomarańcza – Evertec
19:45 – Czerwone Krwinki – Ejbry Luboń
20:30 – Pizzeria Dobre Miejsce 65 – transkrupka.pl
21:15 – Almatur Biuro Podróży – FC MDP Jeżyce

Boisko Grunwaldzka

19:45 – FarbSystem – Szukamy Sponsora
20:30 – FC Nankatsu – Szturmowcy

23.10.2020 (piątek) | Boisko Grunwaldzka

19:30 – IKP Olimpia – Pobiedziki
20:15 – Diadal – Los Amarillos
21:00 – Oni – Tornado Ognik

25.10.2020 (niedziela) | Boisko Grunwaldzka

20:00 – Kolib Luboń FC – FSC Braga
20:45 – Cosmo Group – FC Atmosferić

Terminarz 7. kolejki

Rozgrywki pierwszo- i drugoligowe wchodzą w decydujące fazy pierwszej rundy rozgrywek. W 7. kolejce poznamy pierwsze rozstrzygnięcia.

Terminarz 7. kolejki WL Ligi | 12.10 – 18.10.2020

12.10.2020 (poniedziałek) | Boisko Grunwaldzka

19:30 – Magiczny Świat – Imperium Łazarskie
20:15 – Mistrzowie Dżedaj – Imperium Łazarskie
21:00 – Oni – PWW Banda

13.10.2020 (wtorek)
Boisko Droga Dębińska

19:30 – ICPen – Inter Garten 5:0 (walkower)
20:10 – LED Lighting Team – FC Nankatsu
20:55 – Fresh Cargo – FC Atmosferić
21:35 – Pizzeria Dobre Miejsce 65 – Synowie Gehenny

Boisko Grunwaldzka

19:30 – Chłosta – Diadal
20:15 – Peaky Blinders – Mechaniczna Pomarańcza
21:00 – Poznaniacy – Pobiedziki

14.10.2020 (środa)

Boisko Droga Dębińska

19:00 – Los Amarillos – FC Empressia
19:45 – FarbSystem – KKS Południe
20:30 – Pobiedziki – Fajerwerkowo.pl
21:15 – Atletico Blumarina – Desperados

Boisko Grunwaldzka

19:50 – Tornado Ognik – Gietewu
20:30 – transkrupka.pl – IKP Olimpia

15.10.2020 (czwartek)
Boisko Grunwaldzka

19:30 – Evertec – Tornado Ognik
20:15 – Avengers – Gold FC
21:00 – Kolib Luboń FC – Szturmowcy

Boisko Chrobrego

20:05 – Pocztowe Krwinki – Magiczny Świat
20:50 – Szukamy Sponsora – Czerwone Krwinki

16.10.2020 (piątek) | Boisko Grunwaldzka

19:45 – Fabryka Burgerów – Poznaniacy
20:30 – Stoczniowiec – FSC Braga

18.10.2020 (niedziela) | Boisko Grunwaldzka

18:00 – FC MDP Jeżyce – Winiary FC
18:40 – Cosmo Group – Mistrzowie Dżedaj
19:25 – Sempler – Archiwum X
19:55 – Inter Garten – Dentes Stomatologia [nie odbędzie się]
20:25 – Gietewu – Avengers

Terminarz 6. kolejki

Przedstawiamy terminarz szóstej kolejki. W sobotę zostanie zainaugurowany TIFO Puchar WL Ligi, którego losowanie odbędzie się w czwartek 1 października.

Terminarz 6. kolejki WL Ligi | 05.10 – 11.10.2020

05.10.2020 (poniedziałek) | Boisko Grunwaldzka

19:30 – Obligain – Inter Garten
20:15 – Kolib Luboń FC – Almatur Biuro Podróży
21:00 – IKP Olimpia – Poznaniacy

06.10.2020 (wtorek)
Boisko Droga Dębińska

19:30 – Atletico Blumarina – Synowie Gehenny
20:10 – LED Lighting Team – FC MDP Jeżyce
20:55 – Fresh Cargo – Los Amarillos
21:35 – Mistrzowie Dżedaj – Pocztowe Krwinki

Boisko Grunwaldzka

19:30 – Chłosta – Cosmo Group
20:15 – Gietewu – Peaky Blinders
21:00 – PWW Banda – Gold FC

07.10.2020 (środa)

Boisko Droga Dębińska

19:00 – KKS Południe – Ejbry Luboń
19:45 – Evertec – Oni
20:30 – Szukamy Sponsora – Dentes Stomatologia

Boisko Grunwaldzka

19:50 – Diadal – FC Empressia
20:30 – FarbSystem – Czerwone Krwinki

08.10.2020 (czwartek)
Boisko Grunwaldzka

19:30 – Avengers – Mechaniczna Pomarańcza
20:15 – transkrupka.pl – Desperados
21:00 – Fajerwerkowo.pl – Pizzeria Dobre Miejsce 65

Boisko Chrobrego

20:05 – FC Atmosferić – Magiczny Świat
20:50 – FSC Braga – FC Nankatsu

09.10.2020 (piątek) | Boisko Grunwaldzka

19:30 – ICPen – Sempler
20:15 – Szturmowcy – Stoczniowiec
21:00 – Winiary FC – Szturmowcy

11.10.2020 (niedziela) | Boisko Grunwaldzka

18:00 – Avengers – Tornado Ognik
18:45 – Archiwum X – Inter Garten
19:40 – Ejbry Luboń – Inter Garten

Terminarz 5. kolejki

Od wtorku do niedzieli trwać będzie piąta kolejka jesieni.

Terminarz 5. kolejki WL Ligi | 29.09 – 04.10.2020

29.09.2020 (wtorek)
Boisko Droga Dębińska

19:30 – Archiwum X – Czerwone Krwinki
20:10 – Evertec – Gold FC
20:55 – Fresh Cargo – FC Empressia
21:35 – Fajerwerkowo.pl – Desperados

Boisko Grunwaldzka

19:30 – Los Amarillos – Chłosta
20:15 – KKS Południe – Obligain
21:00 – Almatur Biuro Podróży – Stoczniowiec

30.09.2020 (środa)

Boisko Grunwaldzka

19:30 – FarbSystem – Ejbry Luboń
20:15 – Kolib Luboń FC – FC Nankatsu
21:00 – IKP Olimpia – Pizzeria Dobre Miejsce 65

Boisko Droga Dębińska

19:00 – Imperium Łazarskie – Diadal
19:45 – Szukamy Sponsora – Sempler
20:30 – Pobiedziki – Synowie Gehenny
21:15 – Atletico Blumarina – Fabryka Burgerów

02.10.2020 (piątek) | Boisko Grunwaldzka

19:30 – LED Lighting Team – Winiary FC
20:15 – Avengers – Peaky Blinders
21:00 – FC Empressia – Mistrzowie Dżedaj

04.10.2020 (niedziela) | Boisko Grunwaldzka

20:15 – Szturmowcy – FC MDP Jeżyce
21:00 – Obligain – ICPen