Strzelcy – 3. WL Liga

Klasyfikacja

RangaZawodnikKlub
1Damian TomczakDentes Stomatologia33
2Damian KrzyżaniakPocztowe Krwinki 28
3Radosław OchnioObligain24
4Maciej GalinArchiwum X23
5Mateusz MurawskiFarbSystem22
6Sebastian KozelaImperium Łazarskie17
7Sławomir SzalczykImperium Łazarskie16
8Łukasz SałataFresh Cargo15
9Piotr BusztaLos Amarillos15
10Dawid KaczmarekChłosta14
11Piotr MarekICPen13
12Tomasz GochCosmo Group13
13Marcin RajewiczKrwinki13
14Dominik BednarekChłosta13
15Robert WawrzonkowskiFresh Cargo12
16Mikołaj Nowak IIChłosta12
17Wojciech BratkowskiSzukamy Sponsora12
18Mikołaj WrombelArchiwum X12
19Mateusz MuchaDiadal12
20Szymon KorczykChłosta11
21Filip PyzderMagiczny Świat11
22Bartosz WróbelFarbSystem11
23Jan TomkowiakDentes Stomatologia11
24Patryk PawlaczykMagiczny Świat11
25Jakub BudychFarbSystem10
26Sebastian LinkeFresh Cargo9
27Marcin BiniaszArchiwum X9
28Oskar WoźniakDentes Stomatologia8
29Mateusz WiśniewskiChłosta8
30Krzysztof WowerArchiwum X8
31Adrian MadajczykDiadal8
32Bartosz SiejakFC Atmosferić8
33Marcin BuszImperium Łazarskie8
34Michał GawronEjbry Luboń7
35Patryk SteciakChłosta7
36Tobiasz TykwicEjbry Luboń6
37Damian SmykSzukamy Sponsora6
38Szymon BartkowiakFarbSystem6
39Patryk KowalskiDentes Stomatologia6
40Tomasz KlimeckiLos Amarillos6
41Damian ŚwiderskiDiadal6
42Mateusz WawrowskiChłosta5
43Artur BredowJaguars5
44Patryk ŁaskiObligain5
45Michał FertschFresh Cargo5
46Dawid CzerniejewiczChłosta5
47Sebastian TorchałaDentes Stomatologia5
48Adrian AdamczykJaguars5
49Jakub PiaseckiMagiczny Świat5
50Błażej GinterICPen5
51Marcin SzejnEjbry Luboń5
52Artur RożekEjbry Luboń5
53Konrad RepeckiChłosta5
54Filip KapustkaDiadal5
55Mikołaj JaniakFC Atmosferić5
56Jan KapustkaDiadal5
57Bartosz SoszyńskiDiadal5
58Aleksander LewandowskiMagiczny Świat4
59Adam MichalakChłosta4
60Mateusz GołębiowskiMagiczny Świat4
61Krzysztof BartkowiakFarbSystem4
62Hubert BuchwaldJaguars4
63Damian BiadałaEjbry Luboń4
64Tomasz GrzonkaKrwinki4
65Michał LesieckiJaguars4
66Damian ZajączkowskiMagiczny Świat4
67Albert StachowiakObligain4
68Adam JankowskiPocztowe Krwinki 4
69Mateusz DziamaraMistrzowie Dżedaj4
70Michał Wojciechowski IIITrans-Stal Luboń4
71Sławomir ŻurekDentes Stomatologia4
72Jan ŚwiątekJaguars4
73Zbigniew UrbaniakImperium Łazarskie4
74Bartosz ŁukasikSempler4
75Łukasz LekierEjbry Luboń4
76Patryk ForszpaniakSempler4
77Grzegorz SilskiLos Amarillos4
78Bartosz KędzierskiImperium Łazarskie4
79Bartłomiej GinterICPen3
80Mikołaj FrohmbergFC Empressia3
81Dariusz GrzesińskiFresh Cargo3
82Wojciech MańczakEjbry Luboń3
83Mateusz MichałekCosmo Group3
84Kamil LubasSzukamy Sponsora3
85Krzysztof ŁuczakFresh Cargo3
86Dawid GralakJaguars3
87Radosław MajewskiFarbSystem3
88Michał GuziakSzukamy Sponsora3
89Adrian SzałeckiMagiczny Świat3
90Maciej MorozSzukamy Sponsora3
91Artur PastuszkoLos Amarillos3
92Bartosz WitkowskiMagiczny Świat3
93Przemysław KsiążkiewiczArchiwum X3
94Dawid SolomonSzukamy Sponsora3
95Mateusz ŚwierczJaguars3
96Filip WernerHangover FC3
97Michał SzmytSzukamy Sponsora3
98Filip KrzyżaniakFarbSystem3
99Leszek KołeckiImperium Łazarskie3
100Mikołaj KosickiFC Atmosferić3
101Filip GodurkiewiczSempler3
102Maciej SieniawskiCosmo Group3
103Andrzej RembalskiSempler3
104Jakub BrzozowskiKrwinki3
105Paweł LisekFC Atmosferić3
106Krzysztof NalepaFC Atmosferić3
107Łukasz CzajkaICPen2
108Damian CiesielskiSzukamy Sponsora2
109Wojciech WachowiakFarbSystem2
110Dawid PilarskiPocztowe Krwinki 2
111Jakub WołoszynICPen2
112Wiktor KopczyńskiFC Atmosferić2
113Łukasz FalkowskiChłosta2
114Krzysztof ZygmuntChłosta2
115Tomasz MaciejewskiCosmo Group2
116Tomasz SzczerbiakFresh Cargo2
117Emanuel ŁopińskiKrwinki2
118Jakub ChmielewskiObligain2
119Łukasz OrłowskiFresh Cargo2
120Przemysław PrzybyłMistrzowie Dżedaj2
121Damian GlonekDentes Stomatologia2
122Remigiusz MajkaMagiczny Świat2
123Bartłomiej ZacharczukFC Empressia2
124Damian ZygmuntLos Amarillos2
125Maciej DubowiczMagiczny Świat2
126Michał WalkowskiMistrzowie Dżedaj2
127Adrian KorachKrwinki2
128Piotr GałęckiKrwinki2
129Daniel WierzbickiEjbry Luboń2
130Marcel ŁaskiObligain2
131Robert SobczakChłosta2
132Wojciech RomelFresh Cargo2
133Maciej ReszelaSempler2
134Dominik SobczakDiadal2
135Robert MrowińskiCosmo Group2
136Paweł KarabaczSempler2
137Sebastian PiętaSempler2
138Filip NiewolnyDiadal2
139Mateusz SiwińskiFC Atmosferić2
140Artur ForszpaniakSempler2
141Karol GalaSempler2
142Marcin TomaszewskiJaguars2
143Radosław KowalskiFC Kwiatowe2
144Michał WasiutaCosmo Group2
145Marcin ŁadziakJaguars2
146Łukasz KaczmarekEjbry Luboń1
147Jakub RudzińskiMistrzowie Dżedaj1
148Mateusz BazarnikPocztowe Krwinki 1
149Robert KołakowskiInter Garten1
150Mariusz SzołygaMistrzowie Dżedaj1
151Damian ZyprichMistrzowie Dżedaj1
152Karol Jaroni-1
153Jędrzej ŚcisłowskiMistrzowie Dżedaj1
154Radosław JesiołkiewiczPocztowe Krwinki 1
155Maciej MaryniakPocztowe Krwinki 1
156Toure BakaryICPen1
157Daniel RyżDentes Stomatologia1
158Damian RzepkaJaguars1
159Bartosz BrukiewiczPocztowe Krwinki 1
160Jakub JacewiczEjbry Luboń1
161Damian GratArchiwum X1
162Adam BrzozowskiKrwinki1
163Łukasz KlimeckiLos Amarillos1
164Anton MazurMistrzowie Dżedaj1
165Piotr PisulaObligain1
166Dominik CiesielskiInter Garten1
167Albert DarulMagiczny Świat1
168Dawid BrykLos Amarillos1
169Tomasz KuberaFC Empressia1
170Łukasz ŁaskiObligain1
171Andrzej KrukObligain1
172Marcin WitkowskiICPen1
173Maksymilian ŁazarewiczObligain1
174Patryk DolataMistrzowie Dżedaj1
175Radosław SmarslikKrwinki1
176Roman SilivonyoukPocztowe Krwinki 1
177Mariusz PlucińskiLos Amarillos1
178Marcin AntoniewiczArchiwum X1
179Radosław KolasińskiCosmo Group1
180Artur KonstańczakFresh Cargo1
181Maciej MazurekEjbry Luboń1
182Przemysław GórzyńskiTrans-Stal Luboń1
183Łukasz CzerwińskiArchiwum X1
184Mateusz RaszyńskiICPen1
185Adam MadalińskiMistrzowie Dżedaj1
186Marcin LemańskiDiadal1
187Szymon GrygielCosmo Group1
188Bartosz Jóźwiak-1
189Bartosz KołakowskiInter Garten1
190Konrad MaćkowiakImperium Łazarskie1
191Mateusz BednarczykInter Garten1
192Łukasz SzerszeńImperium Łazarskie1
193Rafał MrugalskiImperium Łazarskie1
194Daniel ZiętaraLos Amarillos1
195Krzysztof AndrzejczakFC Kwiatowe1
196Łukasz ChmielewskiFC Atmosferić1