Puchar WL Ligi

Zwycięzca


Grupa A

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
121107074
221102114
3200219-80

Grupa B

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
132108177
231206245
331114314
43003012-120

Grupa C

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
121103124
221101014
3200214-30

Grupa D

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
121106244
221104224
3200206-60

Grupa E

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
133004139
232013216
3310212-13
4300325-30

Grupa F

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
121104134
220201102
3201103-31

Grupa G

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
111004133
2100114-30

Grupa H

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-+/-Pkt
121101014
221013213
3201113-21

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaMiejsce spotkaniaKolejka
transkrupka.pl — YorkPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
Finał
FC Nankatsu — Grant TkaninyPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
Mecz o 3. miejsce
York — FC NankatsuPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/2 finału
transkrupka.pl — Grant TkaninyPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/2 finału
FC Nankatsu — Pocztowe KrwinkiPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
FC MDP Jeżyce — Pocztowe KrwinkiPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
FSC Braga — FC NankatsuPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
FC Nankatsu — FC AtmosferićFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
3
FSC Braga — Pocztowe KrwinkiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1
FC MDP Jeżyce — FC NankatsuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
2
York — Pizzeria Dobre Miejsce 65Puchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
FC Atmosferić — FC MDP JeżyceFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1
Almatur Biuro Podróży — Pizzeria Dobre Miejsce 65Puchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
York — ProgresywniPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Pobiedziki — transkrupka.plPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/4 finału
transkrupka.pl — GietewuPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
Tornado Ognik — Almatur Biuro PodróżyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Atletico Blumarina — PobiedzikiPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/8 finału
York — Pizzeria Dobre Miejsce 65Faza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Atletico Blumarina — ICPenFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
3
Progresywni — Tornado OgnikFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Pobiedziki — Czerwone KrwinkiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
3
Almatur Biuro Podróży — ProgresywniFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Gietewu — ICPenFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
2
transkrupka.pl — EvertecFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
3
Stoczniowiec — YorkFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Atletico Blumarina — GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1
Pizzeria Dobre Miejsce 65 — StoczniowiecFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Evertec — PobiedzikiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
2
Czerwone Krwinki — transkrupka.plFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
2
Winiary FC — Grant TkaninyPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
Pobiedziki — transkrupka.plFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1
Czerwone Krwinki — EvertecFaza grupowa
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1
Grant Tkaniny — FC LebiegiPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Synowie Gehenny — Winiary FCPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Winiary FC — Grant TkaninyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Imperium Łazarskie — Cosmo GroupFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
PWW Banda — Winiary FCFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Synowie Gehenny — FC LebiegiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Grant Tkaniny — PWW BandaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Synowie Gehenny — Cosmo GroupFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
FC Lebiegi — Imperium ŁazarskieFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Imperium Łazarskie — Synowie GehennyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Cosmo Group — FC LebiegiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1

Klasyfikacja strzelców

RangaZawodnikDrużyna
1Marek KalinowskiFC Nankatsu9
2Piotr NowakYork6
3Mateusz Cwojdzińskitranskrupka.pl5
4Ryszard AndrzejewskiGrant Tkaniny 4
5Dawid KaczmarekGrant Tkaniny 4
6Jakub PawlaczykPobiedziki 4
7Wojciech MarkowskiAtletico Blumarina 4
8Damian TomczakPizzeria Dobre Miejsce 653
9Michał Golaktranskrupka.pl3
10Jacek GrocholewskiYork3
11Damian SobótkaYork3
12Łukasz KryszakPobiedziki 2
13Mateusz JóźwiakGietewu2
14Piotr Grunttranskrupka.pl2
15Krystian SchreiberEvertec2
16Marcin PajchrowskiJeżyckie Koziołki2
17Stanisław WysockiSynowie Gehenny2
18Dominik WiniarskiAtletico Blumarina 2
19Maciej SmoczykBiuro Podróży Almatur 2
20Aleksander SkitekFC Nankatsu2
21Mateusz GajewskiFSC Braga2
22Adrian AdamczakEvertec2
23Mikołaj CyferkowskiPizzeria Dobre Miejsce 652
24Bartosz SzpalikYork2
25Dawid SzylerTornado Ognik1
26Artur PastuszkoLos Amarillos1
27Kacper DolskiFSC Braga1
28Marcin Dorosztranskrupka.pl1
29Szymon Cieśliktranskrupka.pl1
30Marek SanokGrant Tkaniny 1
31Marcin SkołudaAtletico Blumarina 1
32Jakub WołoszynICPen1
33Leszek SobczykProgresywni1
34Adam KrzyżańskiPocztowe Krwinki 1
35Dawid PilarskiPocztowe Krwinki 1
36Konrad OlesikBiuro Podróży Almatur 1
37Kajetan DrzymałaGietewu1
38Łukasz CendalskiWiniary FC1
39Mikołaj HajdaszFSC Braga1
40Adam SommerLED Lighting Team 1
41Michał RogowskiBiuro Podróży Almatur 1
42Mateusz KacprzykSynowie Gehenny1
43Damian NowakWiniary FC1
44Mateusz BartkowiakSynowie Gehenny1
45Wojciech Giełdatranskrupka.pl1
46Damian KrzyżaniakPocztowe Krwinki 1
47Juliusz Izdebskitranskrupka.pl1
48Marcin JanasWiniary FC1
49Mateusz MichałekCosmo Group1
50Łukasz SobierajLos Amarillos1
51Dmitro BorovskiyPocztowe Krwinki 1
52Jan TomkowiakPizzeria Dobre Miejsce 651
53Michał MetelskiSynowie Gehenny1
54Michał MikołajczakFC Nankatsu1
55Robert MrowińskiCosmo Group1
56Michał MireckiYork1
57Artur KowalskiFC Nankatsu1
58Piotr BartoszakPizzeria Dobre Miejsce 651
59Tomasz KwaśnikIKP Olimpia1
60Piotr MakowskiPobiedziki 1
61Damian PlewaImperium Łazarskie1
62Adrian TurlińskiFC Atmosferić1
63Hubert RaczakFC Nankatsu1
64Marcin KalinowskiFC Nankatsu1
65Radosław LamchYork1
66Rafał JaroszAtletico Blumarina 1
67Mateusz PikulIKP Olimpia1
68Grzegorz SilskiLos Amarillos1