Strzelcy – 3. WL Liga [J22]

Klasyfikacja

RangaZawodnikKlub
1Walid DaouadiWóz Drzymały15
2Daniel BanaszakFC Colquimica11
3Mateusz AdamczakEl Pistoleros11
4Andrii PryhodaQ Service Automagnat10
5Michał DomagalskiBłękitni Czerwonak9
6Yehor StepanchenkoQ Service Automagnat9
7Patryk GronekFC Kwiatowe8
8Kajetan KalickiKrwinki8
9Marcin KostańskiFC Kwiatowe8
10Piotr PanekByczki8
11Paweł KsiążekFTF7
12Jakub WołoszynICPen7
13Antoni GuziołekBłękitni Czerwonak7
14Dominik JesiołowskiByczki7
15Michał MajchrzakKrwinki6
16Arkadiusz KurcewiczFC Kwiatowe6
17Marcin StrugarekNieruchomości Kędziora6
18Błażej LewandowskiFTF6
19Michał JarmolińskiFC Culers6
20Michał AndrzejewskiNDW5
21Damian NowakWiniary FC5
22Artur NieborakWiniary FC5
23Kamil AdamczewskiMechaniczna Pomarańcza5
24Damian TomczakFC Atmosferić5
25Anton KutsenkoQ Service Automagnat5
26Mateusz ŁuczkowskiEl Pistoleros5
27Serhii DmitriievQ Service Automagnat5
28Dawid NowakFC Culers5
29Jakub StrzeleckiEl Pistoleros5
30Jarosław NadolińskiDiadal5
31Aleksander SkrzypczakEl Pistoleros5
32Dawid FloryanDiadal4
33Kacper ŁawniczakBłękitni Czerwonak4
34Filip KrawczykSzturmowcy4
35Piotr BusztaLos Amarillos4
36Jacek TrinschekWóz Drzymały4
37Gracjan DrzymałaWóz Drzymały4
38Szymon MichalakFC Kwiatowe4
39Patryk TrzybińskiFTF4
40Dariusz GandeckiFTF4
41Adrian TurlińskiFC Atmosferić4
42Jakub BrzozowskiDiadal4
43Michał ŚpiączkaSzturmowcy4
44Andrzej BukowskiPWW3
45Krystian BiniakFTF3
46Filip PiątekHangover FC3
47Filip WernerHangover FC3
48Dawid KopruckiFC Colquimica3
49Kacper CiosańskiMechaniczna Pomarańcza3
50Jakub KortylaFFC Habitat3
51Sebastian OlejniczakFFC Habitat3
52Michał DąbrowskiPWW3
53Igor WatrasHangover FC3
54Bartosz KlujFC Kwiatowe3
55Krzysztof HalickiHangover FC3
56Arkadiusz PakulskiWiniary FC3
57Jakub JóźwiakFC Atmosferić3
58Paweł FeknerMechaniczna Pomarańcza3
59Paweł MajchrzakFC Culers3
60Mateusz KoneraFTF3
61Ihor MykhalchukQ Service Automagnat3
62Maciej GierczakFC Atmosferić3
63Bartosz KalińskiMechaniczna Pomarańcza3
64Mateusz RaszyńskiICPen2
65Filip KołeczkoMechaniczna Pomarańcza2
66Daniel MusiałowskiFC Kwiatowe2
67Piotr MarekICPen2
68Sławomir ŻurekFC Atmosferić2
69Marcin SołtysiakHangover FC2
70Kamil GębczyńskiBłękitni Czerwonak2
71Mikołaj MosiądzWóz Drzymały2
72Kacper PraliczFFC Habitat2
73Dawid GodylaKrwinki2
74Paweł SzatanLos Amarillos2
75Bartosz OrzechowskiPolibulls2
76Jacek NowakWiniary FC2
77Krzysztof MarciniakPWW2
78Dominik TomczakFC Atmosferić2
79Mateusz KropaczPWW2
80Kamil ZelmanLos Amarillos2
81Jakub TokarekFC Kwiatowe2
82Jeremi GawęckiICPen2
83Michał SzmytSzukamy Sponsora2
84Patryk KuszaWiniary FC2
85Wojciech NowakMechaniczna Pomarańcza2
86Michał RomanowiczSzturmowcy2
87Radosław RzepkaEl Pistoleros2
88Sebastian PiętaSempler2
89Jarosław JanowiczSzturmowcy2
90Kamil BobrowskiNieruchomości Kędziora2
91Mateusz WojtkowiakJaguars2
92Bartosz SiejakFC Atmosferić2
93Jakub BudyłaSzturmowcy2
94Adam AniołaJaguars2
95Robert NadratowskiJaguars2
96Jakub PrzystawkoSzturmowcy2
97Szymon KoziołByczki2
98Maciej MajcherekNieruchomości Kędziora2
99Dariusz MieczkowskiSzturmowcy2
100Hubert WalentowiczSzturmowcy2
101Damian BanaszykNieruchomości Kędziora1
102Aleksandre KanouteNDW1
103Denys DubovskyyICPen1
104Tadeusz TargoszyńskiWiniary FC1
105Michał SobolewskiHangover FC1
106Jan MejerHangover FC1
107Mateusz RoszakMechaniczna Pomarańcza1
108Michał BisokBłękitni Czerwonak1
109Karol SadłowskiFC Atmosferić1
110Marcin SzalatyHangover FC1
111Maciej GawłowiczBłękitni Czerwonak1
112Michał LesieckiBłękitni Czerwonak1
113Łukasz CendalskiWiniary FC1
114Kamil KasprzakBłękitni Czerwonak1
115Mateusz DudziakFC Colquimica1
116Adrian KorachKrwinki1
117Jakub MisiakBłękitni Czerwonak1
118Łukasz WitkowskiICPen1
119Tomasz OlejniczakDiadal1
120Marcin WitkowskiICPen1
121Łukasz NorkowskiWiniary FC1
122Marcin SzymkowiakPWW1
123Mateusz CiupaPWW1
124Bartosz JaniakFTF1
125Radosław SmarslikKrwinki1
126Jakub GrottelKrwinki1
127Mariusz PlucińskiLos Amarillos1
128Artur BredowBłękitni Czerwonak1
129Kajetan DrzymałaWóz Drzymały1
130Marcin RajewiczKrwinki1
131Jakub SomrowskiFTF1
132Cezary MaciejewskiFC Atmosferić1
133Jakub PacanowskiMechaniczna Pomarańcza1
134Dawid WlaszczykFC Colquimica1
135Mateusz KalickiNieruchomości Kędziora1
136Artur PastuszkoLos Amarillos1
137Adrian JanaszekMechaniczna Pomarańcza1
138Patryk TorzFC Kwiatowe1
139Grzegorz OłowskiWóz Drzymały1
140Marcin GajewskiHangover FC1
141Marcel SzymkowiakKrwinki1
142Mateusz ŚpiączkaFFC Habitat1
143Tadeusz NapierałaFC Atmosferić1
144Dominik SobczakDiadal1
145Paweł TomczakFC Culers1
146Paweł ŁukasikMechaniczna Pomarańcza1
147Marcin LemańskiDiadal1
148Mikołaj JaniakFC Atmosferić1
149Damian KowalczykFC Culers1
150Grzegorz PawlakJaguars1
151Jędrzej ŚniatałaEl Pistoleros1
152Wojciech RaniszewskiPolibulls1
153Filip PaszkiewiczJaguars1
154Filip JuszczykPolibulls1
155Saymon JokielJaguars1
156Daniel PowierzaQ Service Automagnat1
157Maksymilian MarkwitzFC Culers1
158Przemysław HałaczkiewiczSzturmowcy1
159Piotr PeplińskiEl Pistoleros1
160Adam NiewiedziałFC Culers1
161Krzysztof BobrowskiNieruchomości Kędziora1
162Paweł PruczkowskiNieruchomości Kędziora1
163Filip MożuchFTF1
164Łukasz RatajczykJaguars1
165Mateusz MuchaDiadal1
166Filip PrimkeFC Colquimica1
167Jędrzej KućmajaByczki1
168Marcin TomaszewskiJaguars1
169Grzegorz KołpowskiEl Pistoleros1
170Norbert RuckiByczki1
171Dominik GburczykSzturmowcy1
172Michał ŁysakowskiSzturmowcy1
173Kacper MuzykaPolibulls1
174Michał Adamski IIJaguars1
175Maciej AnglartByczki1
176Krzysztof AndrzejczakFC Kwiatowe1
177Sebastian CepińskiSzturmowcy1