Strzelcy – forBET 3. WL Liga

Klasyfikacja

RangaZawodnikKlub
1Piotr KowalakTrans-Stal Luboń26
2Sławomir SzalczykImperium Łazarskie20
3Radosław OchnioObligain19
4Adam MichałowskiAlcomex Noteciaki19
5Mateusz TrzybińskiMistrzowie Dżedaj18
6Adam JankowskiPocztowe Krwinki 17
7Michał Wojciechowski IIITrans-Stal Luboń16
8Maciej BrauzaTrans-Stal Luboń14
9Tobiasz TykwicEjbry Luboń14
10Mikołaj RybarczykAlcomex Noteciaki14
11Patryk ŁaskiObligain13
12Michał GawronEjbry Luboń12
13Artur RożekEjbry Luboń12
14Sebastian PiętaSempler12
15Szymon BukoAlcomex Noteciaki11
16Mikołaj JaniakFC Atmosferić11
17Mateusz MuchaDiadal11
18Bartosz SoszyńskiDiadal11
19Damian SiejakDiadal11
20Marcin PajchrowskiJeżyckie Koziołki10
21Andrzej RembalskiOpal Stoczniowiec10
22Wojciech PietruszyńskiPogoń Bydło10
23Piotr MarciniakJeżyckie Koziołki9
24Robert WawrzonkowskiFresh Cargo9
25Kajetan KalickiKrwinki9
26Błażej LewandowskiFTF9
27Damian RóżańskiZjednoczony Luboń8
28Paweł WieczorekTrans-Stal Luboń8
29Piotr MarekICPen8
30Dariusz StachowiakTrans-Stal Luboń8
31Michał GuziakSzukamy Sponsora8
32Mikołaj BecelaJeżyckie Koziołki8
33Mikołaj MarcinkowskiPogoń Bydło8
34Karol GalaSempler8
35Sebastian KonikInter City8
36Michał PawłowskiFC Niedzielni8
37Marcin BuszImperium Łazarskie8
38Mikołaj MichałowskiAlcomex Noteciaki8
39Bartosz KędzierskiImperium Łazarskie8
40Michał BłaszakPogoń Bydło7
41Norbert CzulińskiMagna7
42Rafał MaciejewskiPogoń Bydło7
43Michał WalkowskiMistrzowie Dżedaj7
44Vitaliy KrikJeżyckie Koziołki7
45Marcel SzymkowiakKrwinki7
46Hubert BuchwaldJaguars7
47Maciej Reszela-7
48Bartłomiej LupkaInter City7
49Zbigniew UrbaniakImperium Łazarskie7
50Bartosz SiejakFC Atmosferić7
51Łukasz LekierEmeritos Galaktikos7
52Paweł KsiążekFTF6
53Piotr GałęckiKrwinki6
54Sebastian LinkeFresh Cargo6
55Bartłomiej GinterICPen6
56Aleksander CiechanowiczFTF6
57Dominik RomanowskiDiadal6
58Robert NadratowskiJaguars6
59Maurycy AdamskiSempler6
60Jędrzej CzubryjMistrzowie Dżedaj5
61Patryk TorzFC Kwiatowe5
62Artur PastuszkoLos Amarillos5
63Filip GodurkiewiczFC Niedzielni5
64Adrian MadajczykDiadal5
65Julian KuczkowskiByczki5
66Łukasz ZychPogoń Bydło5
67Mikołaj PełkaInter City5
68Sebastian JohnsonOpal Stoczniowiec5
69Jarosław PrimkaJaguars4
70Artur NowakSempler4
71Tomasz MroczyńskiTrans-Stal Luboń4
72Piotr StaszakTrans-Stal Luboń4
73Albert StachowiakObligain4
74Łukasz SzykownyJeżyckie Koziołki4
75Jędrzej ŚcisłowskiMistrzowie Dżedaj4
76Maciej MazurekZjednoczony Luboń4
77Anton MazurMistrzowie Dżedaj4
78Jakub ChyżyJeżyckie Koziołki4
79Sebastian ŁawniczakAlcomex Noteciaki4
80Kamil Zelman-4
81Marcin LemańskiDiadal4
82Patryk NiewiemAlcomex Noteciaki4
83Dawid DudlikInter City4
84Dawid CieślakInter City4
85Szymon WoźniakJaguars4
86Paweł SzutaAlcomex Noteciaki4
87Mateusz ŚwiderMagna3
88Michał Becela-3
89Mateusz DudaICPen3
90Marcin WitkowskiICPen3
91Wojciech BratkowskiSzukamy Sponsora3
92Damian CiesielskiSzukamy Sponsora3
93Andrzej StopaSzukamy Sponsora3
94Filip WernerSzukamy Sponsora3
95Adam MadalińskiMistrzowie Dżedaj3
96Bartosz RybakTrans-Stal Luboń3
97Jakub WołoszynICPen3
98Przemysław GórzyńskiTrans-Stal Luboń3
99Marcin RajewiczKrwinki3
100Marcin SztulpaDiadal3
101Mikołaj RomanowskiAlcomex Noteciaki3
102Szymon KobylińskiLaruss Real Players3
103Jakub PudełkoByczki3
104Tomasz PściukFC Niedzielni3
105Adam Lazarowicz-3
106Tomasz HałasByczki3
107Łukasz ŚlusarczykInter City3
108Dariusz RękośLos Amarillos3
109Paweł LisekFC Atmosferić3
110Kamil NajdekFC Niedzielni3
111Michał Adamski IIJaguars3
112Krystian Wiliński-3
113Patryk BęcławskiInter City3
114Adrian KorachKrwinki2
115Szymon GłowackiEjbry Luboń2
116Marcin ŁażewskiJeżyckie Koziołki2
117Eryk ŚwiątekInter City2
118Dariusz GrzesińskiFresh Cargo2
119Marek PodrazaMagna2
120Andrzej SzczepanowskiMagna2
121Alexandr MakovkaJeżyckie Koziołki2
122Jakub ChmielewskiObligain2
123Damian PajchrowskiJeżyckie Koziołki2
124Dawid GradFC Atmosferić2
125Błażej GinterICPen2
126Piotr PiotrowskiMagna2
127Tomasz StaszakMistrzowie Dżedaj2
128Patryk DolataMistrzowie Dżedaj2
129Jakub RudzińskiMistrzowie Dżedaj2
130Łukasz KaczmarekEjbry Luboń2
131Marcin SzejnEjbry Luboń2
132Wiktor KopczyńskiFC Atmosferić2
133Leszek SobczykPogoń Bydło2
134Przemysław KsiążkiewiczTrans-Stal Luboń2
135Bartosz SkwiotAlcomex Noteciaki2
136Marcin MoskwaDiadal2
137Dominik TomczakSempler2
138Mateusz ŚwierczJaguars2
139Dawid Bryk-2
140Sebastian Kaźmierczak-2
141Mateusz SkieraFC Atmosferić2
142Krystian Kąsowski4Glory2
143Marcin TomaszewskiJaguars2
144Łukasz SzerszeńImperium Łazarskie2
145Nikodem BrzeskiSempler2
146Dawid GodulaDiadal2
147Daniel ZiętaraSempler2
148Radosław PrzybylskiFTF2
149Filip KabszInter City2
150Illia YaryshICPen1
151Błażej ŚwiątekLuis&Spółka1
152Maciej NarożnyFC Huragan1
153Adrian AdamczykJaguars1
154Jakub WieczorekEjbry Luboń1
155Szymon NowaczykImperium Łazarskie1
156Krzysztof JastrzębskiMagna1
157Mateusz SzulcJaguars1
158Oleksandr HordiichukMagna1
159Marcin SędziakSempler1
160Michał FertschFresh Cargo1
161Alexander TsishevskiICPen1
162Łukasz NowakTrans-Stal Luboń1
163Krzysztof ŁuczakFresh Cargo1
164Filip WiśniewskiFresh Cargo1
165Wojciech RomelFresh Cargo1
166Leszek OdrzywolskiJeżyckie Koziołki1
167Łukasz SałataFresh Cargo1
168Tomasz SzczerbiakFresh Cargo1
169Błażej Kuczyński-CichockiMagna1
170Maksymilian ŁazarewiczObligain1
171Łukasz CzajkaICPen1
172Mateusz RaszyńskiICPen1
173Łukasz WitkowskiICPen1
174Krzysztof HalickiSzukamy Sponsora1
175Kamil LubasSzukamy Sponsora1
176Damian SmykSzukamy Sponsora1
177Dawid SolomonSzukamy Sponsora1
178Dominik PrusinowskiPogoń Bydło1
179Patryk MalecEjbry Luboń1
180Marcin RuszowskiJeżyckie Koziołki1
181Łukasz KlimeckiLos Amarillos1
182Tomasz MajdaLos Amarillos1
183Łukasz MazurFresh Cargo1
184Dawid GodylaKrwinki1
185Mateusz MagdziarekLos Amarillos1
186Piotr JabłońskiFC Atmosferić1
187Damian RzepkaJaguars1
188Daniel StrzemkowskiJaguars1
189Piotr DziedzicJaguars1
190Łukasz KamińskiFTF1
191Andrii BudzICPen1
192Rafał CendlakEmeritos Galaktikos1
193Przemysław HałasińskiByczki1
194Leszek KołeckiImperium Łazarskie1
195Kamil JańczakInter City1
196Damian NowickiFC Niedzielni1
197Bartosz JóźwiakDiadal1
198Piotr StasikByczki1
199Adam OlejniczakFTF1
200Mateusz OlejniczakFC Atmosferić1
201Antoni KonwisarzByczki1
202Piotr BusztaLos Amarillos1
203Marcin PrzybyszFC Niedzielni1
204Mateusz SiwińskiFC Atmosferić1
205Mateusz KoneraFTF1
206Filip MożuchFTF1
207Mariusz Pluciński-1
208Michał LeśniczakFC Atmosferić1
209Bartosz BijataByczki1
210Konrad MaćkowiakImperium Łazarskie1
211Jakub RomanowskiAlcomex Noteciaki1
212Mateusz KamińskiAS Poznań1
213Tomasz LenikDiadal1
214Grzegorz SilskiLos Amarillos1
215Maciej AnglartByczki1
216Krzysztof AndrzejczakFC Kwiatowe1
217Tomasz MajakFC Niedzielni1
218Krzysztof NalepaFC Atmosferić1
219Łukasz ChmielewskiFC Atmosferić1