Puchar WL Ligi

Grupa A

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
132106337
231204315
331114404
4300326-40

Grupa B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
133009189
2320145-16
3310245-13
4300306-60

Grupa C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
132105237
2311145-14
331024403
4310268-23

Grupa D

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Lambada Team321010197
232016336
3311124-24
43003212-100

Grupa E

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300133109
232019546
331027613
4SWiP3003015-15-3

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaBoiskoKolejka
Wiara Lecha v WMPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
Finał
Fyrtel Północ v FC PyrlandiaPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
Mecz o 3 miejsce
FC Pyrlandia v Wiara LechaPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
1/2 finału
LP-G Fans v Fyrtel PółnocPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
1/4 finału
Wiara Lecha v Lambada TeamPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
1/4 finału
Fyrtel Północ v WMPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
1/2 finału
WM v Lechita.netPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
1/4 finału
Ultrastyle v FC PyrlandiaPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
1/4 finału
Spiski Team v LP-G FansPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
1/8 finału
FC Štilić v Wiara LechaPuchar WL Ligi
Boisko na os. Bolesława Chrobrego
1/8 finału
WM v UltrastyleFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
SWR S7 v SWiPFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
SWR S7 v UltrastyleFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
WM v SWiPFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
WM v SWR S7Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Ultrastyle v SWiPFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
EW v Lambada TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
LP-G Fans v Sekcja JeżyceFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
LP-G Fans v Lambada TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
EW v Sekcja JeżyceFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
EW v LP-G FansFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Lambada Team v Sekcja JeżyceFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Fyrtel Północ v Wiara LechaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
EL-Rad Team v GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
EL-Rad Team v Fyrtel PółnocFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Wiara Lecha v GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Wiara Lecha v EL-Rad TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Fyrtel Północ v GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Lechita.net v PoznaniacyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Spiski Team v Forza-JanuszeFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Spiski Team v PoznaniacyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Lechita.net v Forza-JanuszeFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Lechita.net v Spiski TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Poznaniacy v Forza-JanuszeFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
FC Pyrlandia v FC ŠtilićFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Wiara Lecha II v Sekcja SSLFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Wiara Lecha II v FC PyrlandiaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
FC Štilić v Sekcja SSLFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
FC Štilić v Wiara Lecha IIFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
FC Pyrlandia v Sekcja SSLFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1

Klasyfikacja strzelców

RankingZawodnikNazwa drużyny
1Hubert TórzLechita.net6
2Jakub CybulaWM4
3Wojciech ChmieleckiLambada Team4
4Adrian MiążekLP-G Fans3
5Michał PuaczUltrastyle3
6Wojciech TabiszewskiWiara Lecha3
7Jakub KowalikLP-G Fans3
8Marcin SzałaSekcja SSL3
9Artur KaniaFyrtel Północ3
10Mariusz MajchrzakGietewu3
11Dawid NowakFC Pyrlandia2
12Andrzej KokocińskiWM2
13Michał SadowskiFC Pyrlandia2
14Artur AdamskiWiara Lecha2
15Jacek SanderWiara Lecha2
16Patryk DrózdLambada Team2
17Jakub HercogUltrastyle2
18Filip ZborońPoznaniacy2
19Paweł FoltynowiczLambada Team2
20Karol WojciechowskiFyrtel Północ2
21Michał RogalewiczWM2
22Mateusz LisFC Pyrlandia2
23Damian GrobelnySpiski Team2
24Arkadiusz SiejekFyrtel Północ2
25Adam IlkowskiEL-Rad Team2
26Oskar BrykarczykSekcja Jeżyce2
27Paweł PiestrzyńskiFyrtel Północ2
28Kamil CzerniakFC Pyrlandia1
29Kamil PodębskiGietewu1
30Artur SzajekGietewu1
31Szymon MrówkaFC Štilić1
32Maciej SzerszeńFC Štilić1
33Marcin MrózUltrastyle1
34Piotr BromkaWiara Lecha1
35Kacper HoffmanAdmira1
36Bartosz BąkFC Pyrlandia1
37Łukasz StępaWM1
38Łukasz MyszkowskiEL-Rad Team1
39Oliwier SidorLambada Team1
40Maciej ErdmannSpiski Team1
41Dawid NorekWiara Lecha1
42Łukasz RadzikowskiSWR S71
43Krzysztof NowakLechita.net1
44Tomasz SnelaGietewu1
45Wojciech KwiatekFC Pyrlandia1
46Rafał ŚlatałaEL-Rad Team1
47Mikołaj AniołaLambada Team1
48Michał KnopczyńskiEW1
49Mateusz BalcerzakSpiski Team1
50Mateusz FrontczakFC Pyrlandia1
51Kamil ZębikLP-G Fans1
52Bartosz WesołyPoznaniacy1
53Filip MożuchPoznaniacy1
54Karol GarbowskiSekcja SSL1
55Piotr AniołaUltrastyle1
56Edmund MikołajczakLechita.net1
57Jakub PrzewoźnyLechita.net1
58Radosław StachowskiWiara Lecha II1
59Bartosz KaniaLP-G Fans1
60Krzysztof ŚlisińskiFyrtel Północ1
61Łukasz DąbrowskiSWR S71
62Rafał CynarzewskiLechita.net1
63Krzysztof KujawskiEL-Rad Team1
64Michał StachowiakFyrtel Północ1
65Paweł SobczakEW1