Puchar WL Ligi

Zwycięzca


Grupa A

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
121013303
221012203
221012203

Grupa B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300162149
2Sekcja Stare Miasto320110646
3310269-33
4Lambada Team3003015-15-3

Grupa C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
133008269
232016606
3310268-23
4300348-40

Grupa D

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
132018446
232015236
332013216
4300319-80

Grupa E

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
133009099
232016336
3301216-51
4301218-71

Grupa F

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
13201122106
232018356
332017706
43003015-15-3

Grupa G

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
122006156
221015233
3200208-80

Grupa H

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
122005146
2210123-13
3200225-30

Grupa I

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
121104134
221103124
3200205-50

Grupa J

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
122006066
221015143
3Sekcja Stare Miasto2002010-10-2

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaBoiskoKolejka
EW v Lechita.netPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
Finał
Wiara Lecha v FC PyrlandiaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
Mecz o 3 miejsce
Wiara Lecha v EWPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/2 finału
Lechita.net v FC PyrlandiaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1/2 finału
FC Pyrlandia v Fyrtel PółnocPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1/4 finału
Sekcja SSL v EWPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1/4 finału
FC Pyrlandia v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
FC Pyrlandia v EWFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
EW v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Sekcja SSL v GietewuFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Sekcja SSL v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Fyrtel Północ v GietewuFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Lechita.net v Muszkieterowie "Solidarność"Puchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1/4 finału
Wiara Lecha v LP-G FansPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1/4 finału
Muszkieterowie "Solidarność" v FC ŠtilićFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
FC Štilić v Wiara LechaFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Wiara Lecha v Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
LP-G Fans v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
LP-G Fans v Lechita.netFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Lechita.net v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
FC Pyrlandia v Wiara Lecha IIFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
FC Štilić v VW-OdlewniaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
FC Pyrlandia v FC ŠtilićFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
FC Pyrlandia v VW-OdlewniaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Wiara Lecha II v FC ŠtilićFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Wiara Lecha II v VW-OdlewniaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Lechita.net v GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Spiski Team v Piastowskie MiastoFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Gietewu v Spiski TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Lechita.net v Piastowskie MiastoFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Lechita.net v Spiski TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Gietewu v Piastowskie MiastoFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Wiara Lecha v Sekcja JeżyceFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Sekcja SSL v OniFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Sekcja SSL v Sekcja JeżyceFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Wiara Lecha v OniFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Wiara Lecha v Sekcja SSLFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Oni v Sekcja JeżyceFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
WM v SWR S7Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
LP-G Fans v Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
LP-G Fans v SWR S7Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
WM v Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
LP-G Fans v WMFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
SWR S7 v Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Fyrtel Północ v PoznaniacyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Sekcja Stare Miasto v Lambada TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
Poznaniacy v Lambada TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Sekcja Stare Miasto v Fyrtel PółnocFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2
Fyrtel Północ v Lambada TeamFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
Sekcja Stare Miasto v PoznaniacyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
1
EW v Forza-JanuszeFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
3
EW v PWW BandaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Żonkilowej
2

Klasyfikacja strzelców

RankingZawodnikNazwa drużyny
1Michał TymSekcja SSL10
2Hubert TórzLechita.net10
3Paweł SobczakEW7
4Rafał WiśniewskiMuszkieterowie "Solidarność"5
5Patryk ŁapińskiLechita.net4
6Artur AdamskiWiara Lecha4
7Arkadiusz SiejekFyrtel Północ4
8Karol WojciechowskiFyrtel Północ4
9Łukasz NorekDWL3
10Wojciech TabiszewskiWiara Lecha3
11Piotr BromkaWiara Lecha3
12Łukasz HoffmannWM3
13Marcin WojtalikMuszkieterowie "Solidarność"3
14Grzegorz NiedrichForza-Janusze3
15Mikołaj MikułanWiara Lecha3
16Mariusz GórczakWiara Lecha3
17Mateusz FrontczakFC Pyrlandia3
18Bartosz KaniaLP-G Fans3
19Andrzej KokocińskiWM2
20Michał WyrwaEW2
21Piotr JassemOni2
22Łukasz DąbrowskiSWR S72
23Bartosz GryniewiczFyrtel Północ2
24Dawid MikołajczakLechita.net2
25Jacek GramzaFC Štilić2
26Adrian MiążekLP-G Fans2
27Mateusz LipskiSekcja Stare Miasto2
28Jacek StróżyńskiFC Pyrlandia2
29Krzysztof AdamczakFC Pyrlandia2
30Krzysztof SzenfeldSekcja Stare Miasto2
31Marcin SurowiecFC Štilić2
32Kamil ZębikLP-G Fans1
33Maciej LachowiczLechita.net1
34Łukasz KazanaEW1
35Bartosz KaczmarekGietewu1
36Łukasz WiatrPoznaniacy1
37Sławomir TyżykPiastowskie Miasto1
38Tomasz PolakLP-G Fans1
39Paweł SobiesińskiLP-G Fans1
40Jakub KowalikLP-G Fans1
41Marcin SzymkowiakPWW Banda1
42Paweł PopikOni1
43Tomasz TylińskiSWR S71
44Janusz GańskiGietewu1
45Mateusz LisFC Pyrlandia1
46Paweł JareckiLP-G Fans1
47Tomasz SzwałekGietewu1
48Krzysztof KonieczkaSekcja SSL1
49Wojciech KwiatekFC Pyrlandia1
50Adam BoratyńskiSWR S71
51Krzysztof OlaszczykWiara Lecha1
52Maciej ErdmannSpiski Team1
53Szymon MrówkaFC Štilić1
54Dawid WiniarskiSekcja Jeżyce1
55Radosław JankiewiczLP-G Fans1
56Dawid NorekWiara Lecha1
57Jan KazimierskiMuszkieterowie "Solidarność"1
58Mikołaj LenartWiara Lecha II1
59Radosław StachowskiWiara Lecha II1
60Krzysztof ŚlisińskiFyrtel Północ1
61Artur KaniaFyrtel Północ1
62Michał RogalewiczWM1
63Michał GaraszSekcja Stare Miasto1
64Adam ŁadnoLP-G Fans1
65Patryk MagnuszewskiPWW Banda1
66Sebastian NowakLP-G Fans1
67Maciej NiedroszlańskiGietewu1
68Mariusz MajchrzakGietewu1
69Michał StachowiakFyrtel Północ1
70Przemysław LatosiGietewu1