Puchar WL Ligi

Zwycięzca


Grupa A

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
121013303
221012203
221012203

Grupa B

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
13300162149
2Sekcja Stare Miasto320110646
3310269-33
4Lambada Team3003015-15-3

Grupa C

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
133008269
232016606
3310268-23
4300348-40

Grupa D

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
132018446
232015236
332013216
4300319-80

Grupa E

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
133009099
232016336
3301216-51
4301218-71

Grupa F

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
13201122106
232018356
332017706
43003015-15-3

Grupa G

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
122006156
221015233
3200208-80

Grupa H

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
122005146
2210123-13
3200225-30

Grupa I

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
121104134
221103124
3200205-50

Grupa J

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
122006066
221015143
3Sekcja Stare Miasto2002010-10-2

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaMiejsce spotkaniaKolejka
EW v Lechita.netPuchar WL LigiFinał
Wiara Lecha v FC PyrlandiaPuchar WL LigiMecz o 3 miejsce
Wiara Lecha v EWPuchar WL Ligi1/2 finału
Lechita.net v FC PyrlandiaPuchar WL Ligi1/2 finału
FC Pyrlandia v Fyrtel PółnocPuchar WL Ligi1/4 finału
Sekcja SSL v EWPuchar WL Ligi1/4 finału
FC Pyrlandia v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)3
FC Pyrlandia v EWFaza grupowa (2)2
EW v Sekcja Stare MiastoFaza grupowa (2)1
Sekcja SSL v GietewuFaza grupowa (2)3
Sekcja SSL v Fyrtel PółnocFaza grupowa (2)2
Fyrtel Północ v GietewuFaza grupowa (2)1
Lechita.net v Muszkieterowie "Solidarność"Puchar WL Ligi1/4 finału
Wiara Lecha v LP-G FansPuchar WL Ligi1/4 finału
Muszkieterowie "Solidarność" v FC ŠtilićFaza grupowa (2)3
FC Štilić v Wiara LechaFaza grupowa (2)2
Wiara Lecha v Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa (2)1
LP-G Fans v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)3
LP-G Fans v Lechita.netFaza grupowa (2)2
Lechita.net v Forza-JanuszeFaza grupowa (2)1
FC Pyrlandia v Wiara Lecha IIFaza grupowa3
FC Štilić v VW-OdlewniaFaza grupowa3
FC Pyrlandia v FC ŠtilićFaza grupowa2
FC Pyrlandia v VW-OdlewniaFaza grupowa2
Wiara Lecha II v FC ŠtilićFaza grupowa1
Wiara Lecha II v VW-OdlewniaFaza grupowa1
Lechita.net v GietewuFaza grupowa3
Spiski Team v Piastowskie MiastoFaza grupowa3
Gietewu v Spiski TeamFaza grupowa2
Lechita.net v Piastowskie MiastoFaza grupowa2
Lechita.net v Spiski TeamFaza grupowa1
Gietewu v Piastowskie MiastoFaza grupowa1
Wiara Lecha v Sekcja JeżyceFaza grupowa3
Sekcja SSL v OniFaza grupowa3
Sekcja SSL v Sekcja JeżyceFaza grupowa2
Wiara Lecha v OniFaza grupowa2
Wiara Lecha v Sekcja SSLFaza grupowa1
Oni v Sekcja JeżyceFaza grupowa1
WM v SWR S7Faza grupowa3
LP-G Fans v Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa3
LP-G Fans v SWR S7Faza grupowa2
WM v Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa2
LP-G Fans v WMFaza grupowa1
SWR S7 v Muszkieterowie "Solidarność"Faza grupowa1
Fyrtel Północ v PoznaniacyFaza grupowa3
Sekcja Stare Miasto v Lambada TeamFaza grupowa3
Poznaniacy v Lambada TeamFaza grupowa2
Sekcja Stare Miasto v Fyrtel PółnocFaza grupowa2
Fyrtel Północ v Lambada TeamFaza grupowa1
Sekcja Stare Miasto v PoznaniacyFaza grupowa1
EW v Forza-JanuszeFaza grupowa3
EW v PWW BandaFaza grupowa2

Klasyfikacja strzelców

RangaZawodnikKlub
1Hubert TórzLechita.net10
2Michał TymSekcja SSL10
3Paweł SobczakEW7
4Rafał WiśniewskiMuszkieterowie "Solidarność"5
5Patryk ŁapińskiLechita.net4
6Artur AdamskiWiara Lecha4
7Arkadiusz SiejekFyrtel Północ4
8Karol WojciechowskiFyrtel Północ4
9Łukasz HoffmannWM3
10Piotr BromkaWiara Lecha3
11Łukasz NorekDWL3
12Grzegorz NiedrichForza-Janusze3
13Marcin WojtalikMuszkieterowie "Solidarność"3
14Mikołaj MikułanWiara Lecha3
15Bartosz KaniaLP-G Fans3
16Mariusz GórczakWiara Lecha3
17Mateusz FrontczakFC Pyrlandia3
18Wojciech TabiszewskiWiara Lecha3
19Łukasz DąbrowskiSWR S72
20Andrzej KokocińskiWM2
21Michał WyrwaEW2
22Piotr JassemOni2
23Bartosz GryniewiczFyrtel Północ2
24Dawid MikołajczakLechita.net2
25Jacek GramzaFC Štilić2
26Krzysztof AdamczakFC Pyrlandia2
27Adrian MiążekLP-G Fans2
28Mateusz LipskiSekcja Stare Miasto2
29Jacek StróżyńskiFC Pyrlandia2
30Krzysztof SzenfeldSekcja Stare Miasto2
31Marcin SurowiecFC Štilić2
32Maciej LachowiczLechita.net1
33Łukasz KazanaEW1
34Bartosz KaczmarekGietewu1
35Łukasz WiatrPoznaniacy1
36Sławomir TyżykPiastowskie Miasto1
37Tomasz PolakLP-G Fans1
38Paweł SobiesińskiLP-G Fans1
39Jakub KowalikLP-G Fans1
40Kamil ZębikLP-G Fans1
41Marcin SzymkowiakPWW1
42Paweł PopikOni1
43Szymon MrówkaFC Štilić1
44Janusz GańskiGietewu1
45Mateusz LisFC Pyrlandia1
46Paweł JareckiLP-G Fans1
47Tomasz SzwałekGietewu1
48Adam BoratyńskiSWR S71
49Krzysztof KonieczkaSekcja SSL1
50Krzysztof OlaszczykWiara Lecha1
51Wojciech KwiatekFC Pyrlandia1
52Maciej ErdmannSpiski Team1
53Dawid NorekWiara Lecha1
54Tomasz TylińskiSWR S71
55Radosław JankiewiczLP-G Fans1
56Dawid WiniarskiSekcja Jeżyce1
57Jan KazimierskiMuszkieterowie "Solidarność"1
58Sebastian NowakLP-G Fans1
59Artur KaniaFyrtel Północ1
60Patryk MagnuszewskiPWW1
61Adam ŁadnoLP-G Fans1
62Radosław StachowskiWiara Lecha II1
63Michał GaraszSekcja Stare Miasto1
64Krzysztof ŚlisińskiFyrtel Północ1
65Mikołaj LenartWiara Lecha II1
66Michał RogalewiczWM1
67Maciej NiedroszlańskiGietewu1
68Mariusz MajchrzakGietewu1
69Michał StachowiakFyrtel Północ1
70Przemysław LatosiGietewu1