forBET 2. WL Liga [J21]

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiMiejsce spotkaniaKolejka
Tornado Ognik — Gold FC
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
15
Pocztowe Krwinki — Imperium Łazarskie
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
15
Jeżyckie Koziołki — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
15
Gietewu — Imperium Łazarskie
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
15
Archiwum X — Opal Stoczniowiec
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
15
Laruss Real Players — Oni
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
15
Pocztowe Krwinki — Laruss Real Players
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
14
Oni — Archiwum X
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
14
Trans-Stal Luboń — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
14
Jeżyckie Koziołki — Alcomex Noteciaki
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
14
PWW Boekestijn — Tornado Ognik
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
14
Laruss Real Players — Gietewu
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
14
Jeżyckie Koziołki — LED Lighting Team
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
14
Chłosta — Ejbry
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
14
Trans-Stal Luboń — Ejbry
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
14
Gold FC — Opal Stoczniowiec
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
14
Archiwum X — Gietewu
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
14
Tornado Ognik — Imperium Łazarskie
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
13
Laruss Real Players — Opal Stoczniowiec
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
13
Pocztowe Krwinki — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
13
Chłosta — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
13
Trans-Stal Luboń — Alcomex Noteciaki
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
13
Magiczny Świat — Ejbry
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
13
Gietewu — Gold FC
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
13
Imperium Łazarskie — Oni
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
13
LED Lighting Team — Magiczny Świat
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
13
Archiwum X — Tornado Ognik
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
12
Oni — Gold FC
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
12
Opal Stoczniowiec — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
12
Jeżyckie Koziołki — Ejbry
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
12
Magiczny Świat — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
12
Chłosta — Alcomex Noteciaki
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
12
Gietewu — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
12
Tornado Ognik — Laruss Real Players
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
12
Trans-Stal Luboń — LED Lighting Team
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
12
Pocztowe Krwinki — Archiwum X
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
12
Opal Stoczniowiec — Imperium Łazarskie
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
12
Imperium Łazarskie — Laruss Real Players
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
11
Alcomex Noteciaki — Magiczny Świat
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
11
Gold FC — Pocztowe Krwinki
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
11
Chłosta — LED Lighting Team
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
11
Jeżyckie Koziołki — Trans-Stal Luboń
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
11
Oni — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
11
Archiwum X — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
10
Jeżyckie Koziołki — Chłosta
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
10
Laruss Real Players — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
10
Magiczny Świat — Opal Stoczniowiec
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
10
Gold FC — Imperium Łazarskie
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
10
Ejbry — LED Lighting Team
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
10
Tornado Ognik — Gietewu
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
10
Archiwum X — LED Lighting Team
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
10
PWW Boekestijn — Gold FC
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
9
Alcomex Noteciaki — Ejbry
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
9
Opal Stoczniowiec — Trans-Stal Luboń
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
9
Chłosta — Tornado Ognik
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
9
Oni — Pocztowe Krwinki
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
9
Archiwum X — Ejbry
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
8
Laruss Real Players — Ejbry
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
8
Jeżyckie Koziołki — Pocztowe Krwinki
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
8
Oni — Gietewu
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
8
PWW Boekestijn — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
8
Tornado Ognik — Trans-Stal Luboń
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
8
Chłosta — Magiczny Świat
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
8
Alcomex Noteciaki — Archiwum X
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
8
LED Lighting Team — Gold FC
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
7
Archiwum X — Laruss Real Players
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
7
Pocztowe Krwinki — Opal Stoczniowiec
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
7
Magiczny Świat — Tornado Ognik
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
7
FarbSystem — Ejbry
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
7
Chłosta — Oni
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
7
Gietewu — Jeżyckie Koziołki
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
7
Alcomex Noteciaki — Imperium Łazarskie
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
7
Jeżyckie Koziołki — Tornado Ognik
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
6
Laruss Real Players — Alcomex Noteciaki
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
6
Gietewu — Trans-Stal Luboń
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
6
LED Lighting Team — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
6
Archiwum X — Gold FC
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
6
Chłosta — Opal Stoczniowiec
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
6
Imperium Łazarskie — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
6
Laruss Real Players — LED Lighting Team
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
5
Ejbry — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
5
FarbSystem — Imperium Łazarskie
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
5
Tornado Ognik — Opal Stoczniowiec
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
5
Gietewu — Pocztowe Krwinki
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
5
Trans-Stal Luboń — Chłosta
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
5
Gold FC — Alcomex Noteciaki
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
5
Oni — Magiczny Świat
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
5
LED Lighting Team — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
4
Laruss Real Players — Gold FC
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
4
Imperium Łazarskie — Ejbry
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
4
Archiwum X — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
4
Jeżyckie Koziołki — Magiczny Świat
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
4
Alcomex Noteciaki — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
4
Pocztowe Krwinki — Tornado Ognik
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
4
Chłosta — Gietewu
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
4
Oni — Opal Stoczniowiec
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
4
Archiwum X — Imperium Łazarskie
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Oni — Tornado Ognik
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Laruss Real Players — FarbSystem
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Opal Stoczniowiec — Gietewu
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Alcomex Noteciaki — PWW Boekestijn
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
3
Trans-Stal Luboń — Magiczny Świat
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Ejbry — Gold FC
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
3
Chłosta — Pocztowe Krwinki
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Opal Stoczniowiec — Jeżyckie Koziołki
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Jeżyckie Koziołki — Oni
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Pocztowe Krwinki — Trans-Stal Luboń
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
2
FarbSystem — Gold FC
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
LED Lighting Team — Noteciaki
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
2
Magiczny Świat — Gietewu
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
2
Oni — Trans-Stal Luboń
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1
Imperium Łazarskie — LED Lighting Team
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1
Pocztowe Krwinki — Magiczny Świat
Boisko przy ulicy Droga Dębińska
1