TIFO Puchar WL Ligi

PARTNER TYTULARNY ROZGRYWEK

Zwycięzca


Grupa A

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
133006159
232013126
3310246-23
4300305-50

Grupa B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
111006153
2100116-50

Grupa C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
121107164
221107254
32002112-110

Grupa D

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
122007256
221015503
3200216-50

Grupa E

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
133005149
232015236
3310212-13
4300328-60

Grupa F

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
111002023
2100102-20

Grupa G

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
111004133
2100114-30

Grupa H

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
132104137
231202025
3302112-12
4301226-41

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaBoiskoKolejka
IKP Olimpia — transkrupka.plPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
Finał
Pobiedziki — Almatur Biuro PodróżyPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
Mecz o 3. miejsce
transkrupka.pl — Almatur Biuro PodróżyPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/2 finału
Pobiedziki — IKP OlimpiaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/2 finału
Almatur Biuro Podróży — Los AmarillosPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
Gietewu — Los AmarillosPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Almatur Biuro Podróży — Atletico BlumarinaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Los Amarillos — Almatur Biuro PodróżyFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Atletico Blumarina — GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
ICPen — Czerwone KrwinkiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
ICPen — GietewuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Czerwone Krwinki — Atletico BlumarinaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Gietewu — Czerwone KrwinkiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Atletico Blumarina — ICPenFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
transkrupka.pl — Dentes StomatologiaPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
Dentes Stomatologia — Peaky BlindersPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
transkrupka.pl — SemplerPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Dentes Stomatologia — SemplerFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Imperium Łazarskie — transkrupka.plFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Cosmo Group — Peaky BlindersFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Cosmo Group — transkrupka.plFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Peaky Blinders — Imperium ŁazarskieFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
transkrupka.pl — Peaky BlindersFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Imperium Łazarskie — Cosmo GroupFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
IKP Olimpia — Tornado OgnikPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
IKP Olimpia — Winiary FCPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Evertec — Tornado OgnikPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
IKP Olimpia — DiadalFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Tornado Ognik — IKP OlimpiaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Diadal — Tornado OgnikFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Winiary FC — EvertecFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
Evertec — PWW BandaFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
PWW Banda — Winiary FCFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
FC Nankatsu — PobiedzikiPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/4 finału
Szukamy Sponsora — PobiedzikiPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
FC Nankatsu — Synowie GehennyPuchar WL Ligi
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1/8 finału
Synowie Gehenny — Szukamy SponsoraFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Pobiedziki — StoczniowiecFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
FC Nankatsu — Kolib Luboń FCFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
3
FC Nankatsu — StoczniowiecFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Kolib Luboń FC — PobiedzikiFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
2
Stoczniowiec — Kolib Luboń FCFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1
Pobiedziki — FC NankatsuFaza grupowa
Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej
1

Klasyfikacja strzelców

RankingZawodnikNazwa drużyny
1Mikołaj ŁabuszyńskiPobiedziki 8
2Wojciech Giełdatranskrupka.pl6
3Piotr NowakIKP Olimpia6
4Radosław MrózAlmatur Biuro Podróży 5
5Artur KowalskiFC Nankatsu5
6Krzysztof Elantkowskitranskrupka.pl4
7Bartłomiej OlejniczakEvertec4
8Michał MikołajczakFC Nankatsu3
9Damian NowakWiniary FC3
10Dawid SzylerTornado Ognik3
11Jacek DembińskiIKP Olimpia3
12Jacek GrocholewskiIKP Olimpia3
13Krystian SkórczyńskiPeaky Blinders3
14Damian TomczakDentes Stomatologia3
15Michał NowakIKP Olimpia3
16Piotr MakowskiPobiedziki 3
17Marcin DanielWiniary FC2
18Ryszard AndrzejewskiGrant Tkaniny 2
19Michał Golaktranskrupka.pl2
20Piotr SkrzypczakTornado Ognik2
21Patryk JankowiakTornado Ognik2
22Piotr BusztaLos Amarillos2
23Michał GuziakSzukamy Sponsora2
24Karol ŁuczakPeaky Blinders2
25Adrian AdamczakEvertec2
26Kamil Wieliczkotranskrupka.pl2
27Roman Hrynkotranskrupka.pl2
28Przemysław LatosiGietewu2
29Filip WernerSzukamy Sponsora1
30Mateusz GraczykFC Nankatsu1
31Marcin WojtalikWiniary FC1
32Dawid SolomonSzukamy Sponsora1
33Karol JaroniSzukamy Sponsora1
34Błażej GinterICPen1
35Szymon MłynekKolib Luboń FC1
36Łukasz DylewiczTornado Ognik1
37Krystian SchreiberEvertec1
38Marcin KordusEvertec1
39Wojciech BratkowskiSzukamy Sponsora1
40Czesław TandeckiKolib Luboń FC1
41Adam WojciechowskiPobiedziki 1
42Marcin WinnyAlmatur Biuro Podróży 1
43Sjef BoekestijnPWW Banda1
44Jakub WołoszynICPen1
45Michał MetelskiSynowie Gehenny1
46Tomasz GrzonkaCzerwone Krwinki1
47Daniel SkrzypczakLos Amarillos1
48Jan JuskowiakAlmatur Biuro Podróży 1
49Oskar WoźniakDentes Stomatologia1
50Szymon Cieśliktranskrupka.pl1
51Marcin MichalakAlmatur Biuro Podróży 1
52Konrad OlesikAlmatur Biuro Podróży 1
53Maciej SmoczykAlmatur Biuro Podróży 1
54Bartosz WojciechowskiAlmatur Biuro Podróży 1
55Bartłomiej RykielKolib Luboń FC1
56Filip BąkowskiKolib Luboń FC1
57Marcin SkołudaAtletico Blumarina 1
58Patryk ZbarażFC Nankatsu1
59Jarosław JanickiIKP Olimpia1
60Piotr ŻurawskiGietewu1
61Maciej SieniawskiCosmo Group1
62Sławomir SzalczykImperium Łazarskie1
63Jan KapustkaDiadal1
64Rafał JaroszAtletico Blumarina 1
65Bartosz KędzierskiImperium Łazarskie1