Puchar WL Ligi [J22]

Drabinka

Grupa A

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
121102024
221101014
3200203-30

Grupa B

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
121102114
220201102
3201123-11

Grupa C

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
122006156
2210134-13
3200204-40

Grupa D

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
122009096
221015413
32002010-10-2

Grupa E

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
133008179
2310234-13
3310224-23
4310226-43

Grupa F

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
132108267
231206155
331115234
43003014-14-2

Final Six - Grupa G

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
000000000
000000000
000000000

Final Six - Grupa H

PozycjaKlubMZRPBr+Br-+/-Pkt
000000000
000000000
000000000

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaMiejsce spotkaniaKolejka
Finał Pucharu WL LigiPuchar WL Ligi-
Mecz o III miejsce Pucharu WL LigiPuchar WL LigiMecz o 3 miejsce
1/2 finału Pucharu WL Ligi: 1H - 2GPuchar WL Ligi-
1/2 finału Pucharu WL Ligi: 1G - 2HPuchar WL Ligi-
Tornado Ognik — Luis&SpółkaFaza grupowa (2)3
El Pistoleros — transkrupka.plFaza grupowa (2)3
Luis&Spółka — Synowie GehennyFaza grupowa (2)2
transkrupka.pl — Nieruchomości KędzioraFaza grupowa (2)2
Synowie Gehenny — Tornado OgnikFaza grupowa (2)1
Nieruchomości Kędziora — El PistolerosFaza grupowa (2)1
Emeritos Galaktikos — Luis&SpółkaPuchar WL LigiII runda
transkrupka.pl — Tilted PenguinsPuchar WL LigiII runda
Mechaniczna Pomarańcza — Tilted PenguinsFaza grupowa3
Chłosta — transkrupka.plFaza grupowa3
Byczki — Luis&SpółkaFaza grupowa3
Emeritos Galaktikos — Tilted PenguinsFaza grupowa2
Mechaniczna Pomarańcza — DiadalFaza grupowa2
transkrupka.pl — ByczkiFaza grupowa2
Chłosta — Luis&SpółkaFaza grupowa2
Mechaniczna Pomarańcza — Emeritos GalaktikosFaza grupowa1
Tilted Penguins — DiadalFaza grupowa1
Luis&Spółka — transkrupka.plFaza grupowa1
Byczki — ChłostaFaza grupowa1
Tornado Ognik — FC AtmosferićPuchar WL LigiII runda
El Pistoleros — GietewuPuchar WL LigiII runda
Szturmowcy — El PistolerosFaza grupowa3
FC Atmosferić — SzturmowcyFaza grupowa2
Gietewu — Tornado OgnikFaza grupowa1
El Pistoleros — FC AtmosferićFaza grupowa1
Synowie Gehenny — Los AmarillosPuchar WL LigiII runda
Nieruchomości Kędziora — FSC BragaPuchar WL LigiII runda
FSC Braga — Q Service AutomagnatFaza grupowa3
ICPen — Los AmarillosFaza grupowa3
Synowie Gehenny — FSC BragaFaza grupowa2
Nieruchomości Kędziora — ICPenFaza grupowa2
Q Service Automagnat — Synowie GehennyFaza grupowa1
Los Amarillos — Nieruchomości KędzioraFaza grupowa1
FTF — GietewuFaza grupowa3
Tornado Ognik — FTFFaza grupowa2
Diadal — Emeritos GalaktikosFaza grupowa3