Puchar Halowej WL Ligi

Grupa D

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1FC Świerczewo44002061412
2430117899
34202131126
4Green Boys4103714-73
54004119-180

Grupa B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1431071610
242209368
3412145-15
4402249-52
5401339-61

Grupa C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1431082610
242114407
341217435
4411256-14
54013210-81

Grupa D

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
143101111010
2431071610
342028806
4410369-33
54004417-130

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaBoisko
FC Świerczewo v FC ŠtilićPuchar WL Ligi
Hala przy ul. za Cytadelą
LP-G Fans v noteo.pl ToshibaFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
FC Štilić v PoznaniacyFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Admira v noteo.pl ToshibaFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
LP-G Fans v PoznaniacyFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
FC Štilić v AdmiraFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Poznaniacy v noteo.pl ToshibaFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Admira v LP-G FansFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
noteo.pl Toshiba v FC ŠtilićFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Poznaniacy v AdmiraFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
FC Štilić v LP-G FansFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
SWR S7 v Fyrtel PółnocFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Spiski Team v EL-Rad TeamFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Sekcja Jeżyce v Fyrtel PółnocFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
SWR S7 v EL-Rad TeamFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Spiski Team v Sekcja JeżyceFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
EL-Rad Team v Fyrtel PółnocFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Sekcja Jeżyce v SWR S7Faza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Fyrtel Północ v Spiski TeamFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
EL-Rad Team v Sekcja JeżyceFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Spiski Team v SWR S7Faza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Lechita.net v GietewuFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
WM v GietewuFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Wiara Lecha v WMFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Sekcja Rataje v GietewuFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Lechita.net v WMFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Wiara Lecha v Sekcja RatajeFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Sekcja Rataje v Lechita.netFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Gietewu v Wiara LechaFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
WM v Sekcja RatajeFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Wiara Lecha v Lechita.netFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
FC Świerczewo v Green BoysFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Sekcja SSL v Green BoysFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
EW v Wiara Lecha IIFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
FC Świerczewo v Wiara Lecha IIFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
EW v Sekcja SSLFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Wiara Lecha II v Green BoysFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Sekcja SSL v FC ŚwierczewoFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Green Boys v EWFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
Wiara Lecha II v Sekcja SSLFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą
EW v FC ŚwierczewoFaza grupowa
Hala przy ul. za Cytadelą

Klasyfikacja strzelców

RankingZawodnikNazwa drużyny
1Krzysztof AdamczakFC Świerczewo11
2Michał WyrwaEW5
3Łukasz DopierałaEW5
4Łukasz PołczyńskiFC Świerczewo4
5Arkadiusz SiejekWiara Lecha4
6Mariusz GórczakWiara Lecha II4
7Dawid MikołajczakLechita.net4
8Wojciech TabiszewskiWiara Lecha4
9Łukasz NorekEW4
10Łukasz DąbrowskiSWR S74
11Michał RogalewiczWM4
12Michał StachowiakFyrtel Północ4
13Marcin SurowiecFC Štilić4
14Grzegorz Kogutnoteo.pl Toshiba3
15Bartosz GryniewiczFyrtel Północ3
16Wojciech ŻurczakWiara Lecha II3
17Rafał BenskiGietewu3
18Rafał SasFC Štilić2
19Marcin SipLP-G Fans2
20Jakub KowalikLP-G Fans2
21Mateusz PołczyńskiFC Świerczewo2
22Paweł MarcinkowskiFC Štilić2
23Jakub PrzewoźnyLechita.net2
24Tomasz BudzyńskiFC Štilić2
25Jarosław Żylińskinoteo.pl Toshiba2
26Michał SylwestrzakFC Štilić2
27Grzegorz Michalaknoteo.pl Toshiba2
28Paweł SchmitdkeFC Świerczewo2
29Adrian MiążekLP-G Fans2
30Kacper HoffmanAdmira2
31Piotr CebulskiFC Świerczewo2
32Arkadiusz KaczmarekGreen Boys2
33Paweł KoteckiWiara Lecha II2
34Mikołaj LenartWiara Lecha II2
35Mikołaj ŚlatałaEL-Rad Team2
36Rafał ŚlatałaEL-Rad Team2
37Adam AntysiakGreen Boys2
38Kamil ZębikLP-G Fans1
39Maciej KaczmarekEL-Rad Team1
40Krzysztof WalczakSekcja Jeżyce1
41Karol GarbowskiSekcja SSL1
42Przemysław TomczakSpiski Team1
43Marcin AntczakEW1
44Kamil NawrockiGreen Boys1
45Szymon MrówkaFC Štilić1
46Michał OfierzyńskiSekcja Rataje1
47Maciej ErdmannSpiski Team1
48Marcin MrozińskiAdmira1
49Jakub HercogAdmira1
50Michał KaczmarekEW1
51Bartosz NowakFC Štilić1
52Adam NapierałaAlmatur Biuro Podróży 1
53Krzysztof TalarekEW1
54Piotr KrystkowiakSekcja Rataje1
55Artur DługoszEL-Rad Team1
56Wojciech PawłowskiSpiski Team1
57Sebastian DudziakLechita.net1
58Rafał UrbańskiGreen Boys1
59Damian GrobelnySpiski Team1
60Łukasz WachowiakPoznaniacy1
61Patryk MarcinkowskiGreen Boys1
62Marcin MrózAdmira1
63Damian GratSpiski Team1
64Paweł MajEL-Rad Team1
65Filip MożuchPoznaniacy1
66Jarosław Czesnowskinoteo.pl Toshiba1
67Adam ProkopczukPoznaniacy1
68Jakub NowakFyrtel Północ1
69Krzysztof ŚlisińskiWiara Lecha1
70Łukasz LipkaWiara Lecha II1
71Piotr AniołaAdmira1
72Marcin NowakowskiPoznaniacy1
73Radosław StachowskiSekcja Rataje1
74Mariusz MajchrzakGietewu1