Strzelcy – forBET 2. WL Liga [J21]

Klasyfikacja

RangaZawodnikKlub
1Piotr SkrzypczakTornado Ognik28
2Paweł JassemOni27
3Mateusz MurawskiFarbSystem20
4Michał JaniakLaruss Real Players18
5Franciszek SiwekChłosta16
6Adam MichałowskiAlcomex Noteciaki16
7Marcin ŁażewskiJeżyckie Koziołki15
8Dawid SzylerTornado Ognik15
9Mikołaj MichałowskiAlcomex Noteciaki15
10Maciej BrauzaTrans-Stal Luboń14
11Dariusz FoltynPWW14
12Michał Wojciechowski IIITrans-Stal Luboń14
13Adam JankowskiPocztowe Krwinki 13
14Sławomir SzalczykImperium Łazarskie12
15Bartosz KędzierskiImperium Łazarskie12
16Aleksander LewandowskiMagiczny Świat11
17Krzysztof MarciniakPWW11
18Krzysztof FilasLED Lighting Team11
19Jarosław DomańskiLaruss Real Players10
20Radosław MajewskiFarbSystem10
21Robert DemelArchiwum X9
22Paweł MożdżonekGold FC9
23Piotr KowalakTrans-Stal Luboń9
24Damian SulmińskiGietewu9
25Bartosz WróbelFarbSystem9
26Michał KaczmarekChłosta9
27Artur RożekEjbry Luboń9
28Marcin BuszImperium Łazarskie9
29Nikodem SzarataOpal Stoczniowiec8
30Tobiasz TykwicEjbry Luboń8
31Nikita MakarenkovLED Lighting Team8
32Patryk PawlaczykMagiczny Świat8
33Mikołaj BecelaJeżyckie Koziołki8
34Sebastian ŁawniczakAlcomex Noteciaki8
35Damian RóżańskiEjbry Luboń7
36Damian GratArchiwum X7
37Maciej GalinArchiwum X7
38Damian ZajączkowskiMagiczny Świat7
39Maciej MazurekEjbry Luboń7
40Jędrzej StrzódkaOpal Stoczniowiec7
41Bartosz RybakTrans-Stal Luboń7
42Aleksander DeckertChłosta7
43Zbigniew UrbaniakImperium Łazarskie7
44Przemysław LatosiGietewu7
45Damian WoytyniakLED Lighting Team7
46Mikołaj RybarczykAlcomex Noteciaki7
47Szymon BukoAlcomex Noteciaki6
48Mirosław JanasekGold FC6
49Filip PyzderMagiczny Świat6
50Mateusz WiśniewskiChłosta6
51Mateusz JóźwiakGietewu6
52Marcin WawrzyniakMagiczny Świat6
53Krzysztof WowerArchiwum X6
54Kacper WilczakOni6
55Kajetan KalickiKrwinki6
56Szymon KorczykChłosta6
57Patryk JankowiakTornado Ognik6
58Kamil SkwaryłoOpal Stoczniowiec6
59Dominik RomanowskiAlcomex Noteciaki6
60Kamil MagdońOni5
61Mateusz MagdońOni5
62Paweł WieczorekTrans-Stal Luboń5
63Michał GawronEjbry Luboń5
64Michał DąbrowskiPWW5
65Radosław SmarslikKrwinki5
66Piotr JassemOni5
67Czesław TandeckiKolib Luboń FC5
68Jacek MaćkowskiLED Lighting Team5
69Patryk NiewiemAlcomex Noteciaki5
70Rafał BenskiGietewu5
71Marcin SzejnEjbry Luboń4
72Mateusz GołębiowskiMagiczny Świat4
73Vitaliy KrikJeżyckie Koziołki4
74Mikołaj Nowak IIChłosta4
75Tomasz PilarczykMagiczny Świat4
76Maciej SmolanowiczLaruss Real Players4
77Mateusz WachowskiGold FC4
78Przemysław GórzyńskiTrans-Stal Luboń4
79Tymon WoźniakTornado Ognik4
80Marcel SzymkowiakKrwinki4
81Bruno WingerLaruss Real Players4
82Dominik SerbaPWW4
83Ivan KostGietewu4
84Radosław JanasekGold FC4
85Mateusz Kozłowski IIFarbSystem4
86Szymon BartkowiakFarbSystem3
87Maciej SiekierskiArchiwum X3
88Tomasz PlewaLaruss Real Players3
89Marcin PajchrowskiJeżyckie Koziołki3
90Szymon KowalskiJeżyckie Koziołki3
91Jakub BudychFarbSystem3
92Michał BecelaJeżyckie Koziołki3
93Dominik KlujTornado Ognik3
94Krzysztof BorkowskiOni3
95Dominik BednarekChłosta3
96Franciszek PudełkoGold FC3
97Adrian SzałeckiMagiczny Świat3
98Konrad RepeckiChłosta3
99Mikołaj GmerekLaruss Real Players3
100Tomasz MroczyńskiTrans-Stal Luboń3
101Bartosz PalickiGold FC3
102Miłosz WoźniakTornado Ognik3
103Krystian SwobodaLED Lighting Team3
104Łukasz WawrzyniakMagiczny Świat3
105Karol DonarskiOpal Stoczniowiec3
106Altit HichamLaruss Real Players3
107Andrzej KrawczukLED Lighting Team3
108Rafał MrugalskiImperium Łazarskie3
109Marcin WojtaszykTornado Ognik2
110Wojciech BorkowskiOni2
111Dawid RumanJeżyckie Koziołki2
112Damian Szade-2
113Mateusz CiupaPWW2
114Kacper MłynarczykGietewu2
115Szymon SowałaLaruss Real Players2
116Mateusz JachalskiLED Lighting Team2
117Damian Tomczak IIArchiwum X2
118Dominik ŁukaszewskiLaruss Real Players2
119Piotr GałęckiKrwinki2
120Dariusz KropińskiFarbSystem2
121Leszek OdrzywolskiJeżyckie Koziołki2
122Filip KrzyżaniakFarbSystem2
123Jakub RaszewskiOpal Stoczniowiec2
124Alexandr MakovkaJeżyckie Koziołki2
125Szymon NowackiEjbry Luboń2
126Marcin SzymkowiakPWW2
127Michał OrcholskiTornado Ognik2
128Mateusz DąbrowskiGold FC2
129Daniel WierzbickiEjbry Luboń2
130Michał BłaszakGietewu2
131Wojciech GruszkaGold FC2
132Damian WołczańskiOni2
133Patryk DziurlaAlcomex Noteciaki2
134Jakub BzdęgaGold FC2
135Filip KwaśniewskiGold FC2
136Szymon ZygmuntOpal Stoczniowiec2
137Paweł ŁukasikMagiczny Świat2
138Mariusz MajchrzakGietewu2
139Krzysztof PatalasAlcomex Noteciaki2
140Bartosz TurekLED Lighting Team2
141Dominik KajzerskiGietewu2
142Jakub RutkowskiLED Lighting Team2
143Sebastian JohnsonOpal Stoczniowiec2
144Sebastian KozelaImperium Łazarskie2
145Maciej BoksaPWW1
146Bartosz LasotaMagiczny Świat1
147Antoni AlvesFarbSystem1
148Przemysław KsiążkiewiczTrans-Stal Luboń1
149Damian FrączakChłosta1
150Wojciech JerzakOni1
151Wojciech WachowiakFarbSystem1
152Dawid GodylaKrwinki1
153Łukasz WojtczakOpal Stoczniowiec1
154Jacek ChromińskiArchiwum X1
155Krzysztof BartkowiakFarbSystem1
156Piotr MarciniakJeżyckie Koziołki1
157Paweł KorusGold FC1
158Vadym SemeniukKrwinki1
159Michał Szade-1
160Jakub PiaseckiMagiczny Świat1
161Łukasz SzykownyJeżyckie Koziołki1
162Marcin LaraLaruss Real Players1
163Patryk JahnsArchiwum X1
164Wojciech ZarębskiOpal Stoczniowiec1
165Dawid LewandowskiPWW1
166Gracjan DrzymałaWóz Drzymały1
167Krystian NowickiAlcomex Noteciaki1
168Łukasz FalkowskiChłosta1
169Szymon NowaczykImperium Łazarskie1
170Mateusz DopierałaEjbry Luboń1
171Ryszard SadowskiTornado Ognik1
172Krzysztof ZygmuntChłosta1
173Filip JerszyńskiTornado Ognik1
174Damian TargowskiLED Lighting Team1
175Maciej NiedroszlańskiGietewu1
176Artur StawskiLED Lighting Team1
177Robert KrysztofiakImperium Łazarskie1
178Łukasz ŚlusarczykJeżyckie Koziołki1
179Adam KluczyńskiOpal Stoczniowiec1