Strzelcy – forBET 2. WL Liga [J21]

Klasyfikacja

RangaZawodnikKlub
1Piotr SkrzypczakTornado Ognik28
2Paweł JassemOni27
3Mateusz MurawskiFarbSystem20
4Michał JaniakLaruss Real Players18
5Adam MichałowskiAlcomex Noteciaki16
6Franciszek SiwekChłosta16
7Marcin ŁażewskiJeżyckie Koziołki15
8Dawid SzylerTornado Ognik15
9Mikołaj MichałowskiAlcomex Noteciaki15
10Dariusz FoltynPWW Boekestijn14
11Maciej BrauzaTrans-Stal Luboń14
12Michał Wojciechowski IIITrans-Stal Luboń14
13Adam JankowskiPocztowe Krwinki 13
14Sławomir SzalczykImperium Łazarskie12
15Bartosz KędzierskiImperium Łazarskie12
16Krzysztof MarciniakPWW Boekestijn11
17Aleksander LewandowskiMagiczny Świat11
18Krzysztof FilasLED Lighting Team 11
19Radosław MajewskiFarbSystem10
20Jarosław DomańskiLaruss Real Players10
21Damian SulmińskiGietewu9
22Robert DemelArchiwum X9
23Piotr KowalakTrans-Stal Luboń9
24Bartosz WróbelFarbSystem9
25Michał KaczmarekChłosta9
26Paweł MożdżonekGold FC9
27Artur RożekEjbry9
28Marcin BuszImperium Łazarskie9
29Patryk PawlaczykMagiczny Świat8
30Nikodem SzarataOpal Stoczniowiec 8
31Tobiasz TykwicEjbry8
32Nikita MakarenkovLED Lighting Team 8
33Mikołaj BecelaJeżyckie Koziołki8
34Sebastian ŁawniczakAlcomex Noteciaki8
35Maciej GalinArchiwum X7
36Damian RóżańskiEjbry7
37Damian GratArchiwum X7
38Bartosz RybakTrans-Stal Luboń7
39Aleksander DeckertChłosta7
40Damian ZajączkowskiMagiczny Świat7
41Mikołaj RybarczykAlcomex Noteciaki7
42Jędrzej StrzódkaOpal Stoczniowiec 7
43Maciej MazurekEjbry7
44Zbigniew UrbaniakImperium Łazarskie7
45Przemysław LatosiGietewu7
46Damian WoytyniakLED Lighting Team 7
47Dominik RomanowskiAlcomex Noteciaki6
48Szymon BukoAlcomex Noteciaki6
49Kacper WilczakOni6
50Mateusz WiśniewskiChłosta6
51Marcin WawrzyniakMagiczny Świat6
52Patryk JankowiakTornado Ognik6
53Kamil SkwaryłoOpal Stoczniowiec 6
54Filip PyzderMagiczny Świat6
55Krzysztof WowerArchiwum X6
56Mateusz JóźwiakGietewu6
57Mirosław JanasekGold FC6
58Szymon KorczykChłosta6
59Kajetan KalickiPocztowe Krwinki 6
60Kamil MagdońOni5
61Michał DąbrowskiPWW Boekestijn5
62Czesław TandeckiKolib Luboń FC5
63Michał GawronEjbry5
64Radosław SmarslikPocztowe Krwinki 5
65Patryk NiewiemAlcomex Noteciaki5
66Mateusz MagdońOni5
67Paweł WieczorekTrans-Stal Luboń5
68Piotr JassemOni5
69Jacek MaćkowskiLED Lighting Team 5
70Rafał BenskiGietewu5
71Mateusz WachowskiGold FC4
72Przemysław GórzyńskiTrans-Stal Luboń4
73Marcin SzejnEjbry4
74Mateusz GołębiowskiMagiczny Świat4
75Ivan KostGietewu4
76Vitaliy KrikJeżyckie Koziołki4
77Mikołaj Nowak IIChłosta4
78Maciej SmolanowiczLaruss Real Players4
79Radosław JanasekGold FC4
80Mateusz Kozłowski IIFarbSystem4
81Marcel SzymkowiakPocztowe Krwinki 4
82Tymon WoźniakTornado Ognik4
83Tomasz PilarczykMagiczny Świat4
84Bruno WingerLaruss Real Players4
85Dominik SerbaPWW Boekestijn4
86Marcin PajchrowskiJeżyckie Koziołki3
87Szymon KowalskiJeżyckie Koziołki3
88Jakub BudychFarbSystem3
89Karol DonarskiOpal Stoczniowiec 3
90Krzysztof BorkowskiOni3
91Michał BecelaJeżyckie Koziołki3
92Franciszek PudełkoGold FC3
93Maciej SiekierskiArchiwum X3
94Konrad RepeckiChłosta3
95Altit HichamLaruss Real Players3
96Miłosz WoźniakTornado Ognik3
97Szymon BartkowiakFarbSystem3
98Dominik KlujTornado Ognik3
99Tomasz MroczyńskiTrans-Stal Luboń3
100Tomasz PlewaLaruss Real Players3
101Krystian SwobodaLED Lighting Team 3
102Dominik BednarekChłosta3
103Adrian SzałeckiMagiczny Świat3
104Mikołaj GmerekLaruss Real Players3
105Bartosz PalickiGold FC3
106Andrzej KrawczukLED Lighting Team 3
107Rafał MrugalskiImperium Łazarskie3
108Jakub BzdęgaGold FC2
109Dawid RumanJeżyckie Koziołki2
110Dariusz KropińskiFarbSystem2
111Mateusz CiupaPWW Boekestijn2
112Piotr GałęckiKrwinki2
113Damian Tomczak IIArchiwum X2
114Kacper MłynarczykGietewu2
115Dominik ŁukaszewskiLaruss Real Players2
116Filip KrzyżaniakFarbSystem2
117Daniel WierzbickiEjbry2
118Damian WołczańskiOni2
119Marcin WojtaszykTornado Ognik2
120Szymon SowałaLaruss Real Players2
121Krzysztof PatalasAlcomex Noteciaki2
122Filip KwaśniewskiGold FC2
123Leszek OdrzywolskiJeżyckie Koziołki2
124Mateusz DąbrowskiGold FC2
125Mateusz JachalskiLED Lighting Team 2
126Szymon Nowacki-2
127Jakub RaszewskiOpal Stoczniowiec 2
128Oleksander MakovkaJeżyckie Koziołki2
129Michał OrcholskiTornado Ognik2
130Patryk DziurlaAlcomex Noteciaki2
131Michał BłaszakGietewu2
132Wojciech BorkowskiOni2
133Marcin SzymkowiakPWW Boekestijn2
134Damian Szade-2
135Wojciech GruszkaGold FC2
136Szymon ZygmuntOpal Stoczniowiec 2
137Paweł ŁukasikMagiczny Świat2
138Mariusz MajchrzakGietewu2
139Dominik KajzerskiGietewu2
140Bartosz TurekLED Lighting Team 2
141Jakub RutkowskiLED Lighting Team 2
142Sebastian JohnsonOpal Stoczniowiec 2
143Sebastian KozelaImperium Łazarskie2
144Wojciech JerzakOni1
145Antoni AlvesFarbSystem1
146Maciej BoksaPWW Boekestijn1
147Damian Frączak-1
148Bartosz LasotaMagiczny Świat1
149Przemysław KsiążkiewiczTrans-Stal Luboń1
150Dawid GodylaPocztowe Krwinki 1
151Wojciech WachowiakFarbSystem1
152Łukasz SzykownyJeżyckie Koziołki1
153Ryszard SadowskiTornado Ognik1
154Marcin LaraLaruss Real Players1
155Paweł KorusGold FC1
156Piotr MarciniakJeżyckie Koziołki1
157Krzysztof BartkowiakFarbSystem1
158Krystian NowickiAlcomex Noteciaki1
159Łukasz WojtczakOpal Stoczniowiec 1
160Wojciech ZarębskiOpal Stoczniowiec 1
161Vadym SemeniukPocztowe Krwinki 1
162Gracjan DrzymałaGietewu1
163Jakub PiaseckiMagiczny Świat1
164Dawid LewandowskiPWW Boekestijn1
165Jacek ChromińskiArchiwum X1
166Krzysztof ZygmuntChłosta1
167Łukasz FalkowskiChłosta1
168Szymon NowaczykImperium Łazarskie1
169Mateusz DopierałaEjbry1
170Filip JerszyńskiTornado Ognik1
171Patryk JahnsArchiwum X1
172Michał Szade-1
173Damian TargowskiLED Lighting Team 1
174Maciej NiedroszlańskiGietewu1
175Artur StawskiLED Lighting Team 1
176Robert KrysztofiakImperium Łazarskie1
177Łukasz ŚlusarczykJeżyckie Koziołki1
178Adam KluczyńskiOpal Stoczniowiec 1