Druga część Superbet Play-off. Dziś poznamy beniaminka drugiej ligi

Wczoraj został wyłoniony zespół, który zajął ostatnie wolne miejsce w elicie. Dziś poznamy ostatnią odpowiedź dotyczącą składu lig. O awans do drugiej ligi powalczą cztery zespoły: techmarkety.pl, FDK, Krwinki i FC Atmosferić.

Dla techmarkety.pl, FDK i Krwinek będzie to pierwsze podejście do awansu do II ligi przez fazę play-off. Dla FC Atmosfericia … czwarte. Ani razu FCA nie udało się dojść do finału. Za pierwszym razem na drodze stanął Diadal, pół roku później Joga Bonito, a w tym roku Szturmowcy. Z grona czterech zespołów tylko jedna grała na poziomie drugiej ligi. Mowa o Krwinkach, które są spadkobiercą Pocztowych Krwinek. Zespołowi Krwiodawców udało się zanotować pięć sezonów na zapleczu elity: Wiosna 2016 – Wiosna 2017 i Jesień 2021 – Wiosna 2022.

Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 19:30. W pierwszym półfinale czwarty zespół minionego sezonu w trzeciej lidze – techmarkety.pl zmierzy się ze zwycięzcą grupy barażowej – FC Atmosfericiem. O awans do finału w drugiej potyczce powalczą dwie drużyny, które zamknęły stawkę w grupie mistrzowskiej, czyli FDK i Krwinki. W poprzednim sezonu obie pary miały okazję spotkać się ze sobą. Zwycięstwa odniosły techmarkety.pl (9:4) i FDK (6:4).

Mecze play-off potrwają 2×15 minut. W przypadku remisu w sędzia zarządzi 3-minutową dogrywkę, a następnie trzy serie rzutów karnych).