Beniaminek lepszy od mistrza

Wymarzony debiut w elicie mają za sobą zawodnicy afgcomputers.pl. W pierwszym wiosennym meczu pokonali Synów Gehenny. Efektowny powrót do drugiej ligi zanotowała Braga, która zdobyła 16 bramek.

Nie odbył się mecz PWW – Kulamy Serio. Beniaminek nie dojechał na boisku przy Grunwaldzkiej, o czym nie poinformował Organizatora oraz drużyny przeciwnej. Z uwagi na niesportowe zachowanie drużyna KS została ukarana, zgodnie z regulaminem, odjęciem trzech punktów.

Superbet 1. WL Liga: Wymarzony debiut afgcomputers.pl

Synowie Gehenny po kapitalnym początku zostali zastopowani przez beniaminka! Dużego kalibru niespodziankę sprawili zawodnicy afgcomputers.pl, którzy poszli za ciosem po efektownej wygranej w zeszłotygodniowych play-offach. Przed przerwą padła jedna bramka. Beniaminka na prowadzenie wyprowadził w 10 min Sebastian Łuczak. Synowie Gehenny wyrównali chwilę po przerwie po trafieniu Waldemara Stachnika. Radość z gola na 1:1 nie trwała jednak długo. Kilkadziesiąt sekund później afgcomputers.pl ponownie byli lepsi o jedną bramkę. Drugiego gola dla pierwszoligowych debiutantów zdobył Jakub Tonder. Beniaminek poszedł za ciosem. W 34 min na 3:1 podwyższył Bartosz Klamecki, a minutę później na 3-bramkowe prowadzenie wyprowadził ich Łukasz Kubzdyl. Synowie Gehenny ruszyli w pościg, ale było ich stać na dwa gole – Grzegorza Olejniczaka w 38 min i Filipa Nowaka w 39 min. Na czwartego gola zabrakło już czasu i pierwsza porażka mistrzów na wiosnę stała się faktem.

Synowie Gehenny – afgcomputers.pl 3:4 (0:1)
⚽️ 21′ Waldemar Stachnik, 38′ Grzegorz Olejniczak, 39′ Filip Nowak – 10′ Sebastian Łuczak, 22′ Jakub Tonder, 34′ Bartosz Klamecki, 35′ Łukasz Kubzdyl
⭐️ Kamil Kosicki (afgcomputers.pl)

Superbet 2. WL Liga: Wysokie zwycięstwo po spadku

Jednostronny przebieg miał pierwszy pojedynek Bragi po degradacji do drugiej ligi. Mateusz Gajewski urządził sobie trening strzelecki i zaaplikował Emeritos Galaktikos 14 bramek! Strzelanie rozpoczął w drugiej minucie, a zakończył je w ostatniej ustalając wynik spotkania na 16:4.

FSC Braga – Emeritos Galaktikos 16:4 (11:3)
⚽️ 2′ 4′ 7′ 9′ 12′ 14′ 15′ 17′ 20′ 23′ 30′ 33′ 35′ 40′ Mateusz Gajewski, 3′ 12′ Aleks Glabus – 9′ 16′ Jan Woźniak, 3′ Samuel Głowacki, 28′ Przemysław Szumski