Pojedynek niepokonanych dla FTF-u

FTF wysoko ograł Polibulls i awansował na drugie miejsce w tabeli. Mecz beniaminków John Deere – Znajomi Sędziego zakończył się remisem.

Superbet 3. WL Liga: FTF lepszy w meczu niepokonanych

Do pierwszego piątkowego pojedynku przystąpiły dwie ostatnie niepokonane ekipy grupy B – FTF i Polibulls. Bramka otwierająca wynik spotkania wpadła kilka sekund przed przerwą. Na 1:0 dla FTF-u trafił Patryk Figiel. Gol dał pozytywnego kopa spadkowiczom, którzy w 25 min wygrywali już 3:0. Na listę strzelców wpisali się Paweł Książek i Patryk Tym. Cała trójka strzelców w ostatnich pięciu minutach powiększyła swój dorobek do dwóch bramek. FTF wygrał 6:1.

W drugim wieczornym meczu doszło do potyczki, w której zmierzyli się dwaj beniaminkowie John Deere i Znajomi Sędziego. Oba zespoły podzieliły się punktami. Dwukrotnie na prowadzenie za sprawą goli Patryka Dziurli wychodzili Znajomi Sędziego. W 9 min wygrywali 1:0, a pięć minut po wznowieniu gry trafili na 2:1. John Deere pierwszy raz odpowiedział w 18 min po golu Abdona Azzaoui. Wynik ustalił Michał Karnaś. Bramkarza ZS-u pokonał chwilę przed upływem trzydziestej minuty.

W grupie A John Deere i Znajomi Sędziego pozostali na zajmowanych wcześniej miejscach, odpowiednio na dziesiątej i ósmej lokacie. FTF po wygranej z Polibulls awansował na pozycję wicelidera grupy A. Do prowadzącego Kolibu zmniejszył stratę – obecnie wynosi ona ledwie dwa oczka przy jednym meczu mniej rozegranym.

FTF – Polibulls 6:1 (1:0)

⚽️ 20′ 37′ Patryk Figiel, 23′ 35′ Paweł Książek, 25′ 40′ Patryk Tym – 27′ Jan Macionga