Zwycięstwo Revengersów przed hitem

Przed przyszłotygodniowym pojedynkiem z liderem Revengersi zrównali się z nim punktami. FC Atmosferić wyprzedził w tabeli grupy spadkowej Lacus Stoczniowca. Unifi Squad przedłuża nadzieję na awans do drugiej ligi.

Superbet 2. WL Liga: Revengers dogonili lidera

FC Atmosferić po wygranej nad Almaturem wyprzedził Stoczniowca i został nowym liderem grupy spadkowej. Czwartkowe starcie było wymianą ciosów, w której końcowy został wyprowadzony przez beniaminka, a dokładniej przez Kacpra Jedynaka, który zakończył spotkanie z dubletem. Atmosferić wygrał 4:3. Nad strefą spadkową i pierwszym w niej Almaturem ma już siedem oczek przewagi.

Ważne zwycięstwo na start rywalizacji w grupie mistrzowskiej odnieśli Revengersi. Po kolejnym otwartym meczu beniaminek pokonał Dom Wydawniczy Rebis 10:8. Trzech zawodników popisało się hattrickami. Oskar Nowak trafił cztery razy, natomiast Dominik Andrzejewski i Bartłomiej Cmok trzykrotnie wpisali się na listę strzelców. Wygrana Revengersów pozwoliła im na zrównanie się punktami z pierwszymi techmarkety.pl. Oba zespoły zmierzą się w najbliższej kolejce – we wtorek, 14 maja.

Biuro Podróży Almatur – FC Atmosferić 3:4 (2:2)

⚽️ 8′ Jakub Tokarek, 17′ Krzysztof Andrzejczak, 35′ Adam Napierała – 13′ 36′ Kacper Jedynak, 4′ Maciej Sadłowski, 24′ Dominik Konopacki
⭐️ Kacper Jedynak (FC Atmosferić)

Dom Wydawniczy Rebis – Revengers 8:10 (2:4)

⚽️ 19′ 30′ 40′ Bartłomiej Cmok, 16′ 31′ Jakub Frankiewicz, 33′ Mateusz Adamczyk, 34′ Tomasz Majer, 39′ Mateusz Zbierski – 13′ 18′ 32′ 35′ Oskar Nowak, 21′ 24′ 36′ Dominik Andrzejewski, 2′ 8′ Jakub Staszyński, 28′ Szymon Ślosarz
🟡 Krzysztof Adamczak (Dom Wydawniczy Rebis)
⭐️ Oskar Nowak (Revengers)

Superbet 3. WL Liga: Unifi Squad pozostaje w grze o awans

W środę wygrało PWW, w czwartek Unifi Squad. Dwie drużyny, które zamykały tabelę grupy mistrzowskiej dopisały po trzy punkty do tabeli i wróciły do gry o bezpośredni awans. O wygranej Unifi zadecydował przełom pierwszej i drugiej połowy. Wówczas zawodnicy ubrani w koszulki w biało-czerwone pasy osiągnęli dwubramkową przewagę nad Szturmowcami. Do szatni – w 20 min – trafił Mateusz Furmanek, a dwie minuty po przerwie prowadzenie na 3:1 podwyższył Artur Nieborak, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu. Pomarańczowo-czarni nie dawali za wygraną i dwukrotnie łapali kontakt bramkowy. Do remisu nie udało się ostatecznie doprowadzić i mecz zakończył się wygraną Unifi Squad 4:3. Pomimo wygranej nie zdołali opuścić ostatniego miejsca, ale zniwelowali stratę do trzeciego Senpo, jak i czwartych Szturmowców, do dwóch punktów.

Szturmowcy – Unifi Squad 3:4 (1:2)

⚽️ 16′ Dariusz Bednarz, 23′ Dawid Molak, 36′ Marek Małecki – 12′ 22′ Artur Nieborak, 20′ Mateusz Furmanek, 29′ Damian Januszewski