transkrupka.pl w grupie mistrzowskiej

Transkrupka.pl po wygranej nad afgcomputers.pl zapewniła sobie miejsce w grupie mistrzowskiej elity. Udanie tydzień zakończył FTF, który w 12. kolejce zgarnął sześć punktów.

Superbet 1. WL Liga: transkrupka.pl uzupełniła grupę mistrzowską

Zakończyły się emocje związane z walką o grupę mistrzowską elity. Stawkę pięciu najlepszych zespołów uzupełniła transkrupka.pl, która w decydującym pojedynku nie dała szans bezpośredniemu rywalowi – afgcomputers.pl. Brązowi medaliści jesiennej edycji wygrali 6:1. Połowę dorobku bramkowego na swoje konto zapisał Nikodem Jasina, natomiast najlepszy na placu gry, Mateusz Cwojdziński ustrzelił dublet.

Transkrupka.pl w fazie finałowej powalczy o brązowe medale. Do trzeciego miejsca, które zajmuje Romanowski Nieruchomości traci obecnie trzy punkty.

transkrupka.pl – afgcomputers.pl 6:1 (2:0)

⚽️ 16′ 28′ 39′ Nikodem Jasina, 18′ 38′ Mateusz Cwojdziński, 33′ Michał Golak – 40′ Kamil Kosicki
🟡 Nikodem Jasina (transkrupka.pl), Kamil Kosicki (afgcomputers.pl)
⭐️ Mateusz Cwojdziński (transkrupka.pl)

Superbet 2. WL Liga: Drugie zwycięstwo FTF w 12. kolejce

FTF nie pozostawił złudzeń Tornadu kto był lepszy w piątkowym pojedynku. Obie części zakończyły się identycznymi wynikami – 4:1. Przed przerwą klasycznego hattricka skompletował Mateusz Rusiecki, po zmianie stron motorem napędowym był strzelec dwóch goli, Patryk Trzybiński. FTF wygrał 8:2.

FTF zmagania w grupie spadkowej rozpoczął z miejsca pod kreską. W 12. kolejce podwoił dorobek punktowy i na koniec tygodnia awansował na pozycję wicelidera tabeli. W następnym tygodniu beniaminek z racji pauzy będzie przyglądał się rywalizacji o punkty.

FTF – Tornado Ognik 8:2 (4:1)

⚽️ 4′ 15′ 16′ Mateusz Rusiecki, 26′ 29′ Patryk Trzybiński, 13′ Paweł Książek, 28′ Błażej Lewandowski, 34′ Kamil Kapałczyński – 8′ Dawid Nosek, 25′ Mariusz Wojtaszyk
🟡 Paweł Książek (FTF)
⭐️ Mateusz Rusiecki (FTF)