Snow Kids kontynuują zwycięską passę

Snow Kids odnieśli kolejne efektowne zwycięstwo i pewnie przewodzą czwartoligowej stawce. Po raz pierwszej tej wiosny wygrał John Deere.

Superbet 4. WL Liga: Snow Kids liderem z kompletem zwycięstw

Snow Kids kolejny już raz potwierdzili wysoką formę. Zeszły tydzień zakończyli z trzecim ligowym zwycięstwem oraz awansem do Finał Six Superbet Pucharu WL Ligi, a obecny okrasili czwartą wygraną – dodajmy efektowną, bo aż 12-bramkową. Ponad połowę trafień na swoje konto zapisał lider klasyfikacji snajperów – Piotr Nawrocki. Pozostałym łupem podzielili się Paweł Nawrocki (4 gole) i Jan Spychala (2).

Czarne Pantery po wczorajszej wygranej Los Amarillos spadły na trzecie miejsce. Plan na powrót na pozycję wicelidera był prosty – wygrana nad John Deere, który przed czwartkową kolejką zamykał ligową stawkę. Pantery rozpoczęły planowo od dwóch bramek Adama Mielcarka. W 10 min na 3:1 trafił Jakub Kaczkowski. Prowadzenia nie udało się utrzymać. John Deere zdołał wyrównać przed przerwą, a po zmianie stron wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Oba gole zdobył Wojciech Burzała, który dorzucił je do dubletu z pierwszej części. Nadzieje Czarnym Panterom dał jeszcze Kaczkowski, ale po minucie Rafał Cieślewicz zamknął mecz ustalając wynik spotkania na 6:4.

Goalbusters – Snow Kids 1:13 (1:5)
⚽️ 19′ Piotr Kempa – 4′ 6′ 9′ 24′ 30′ 31′ 33′ Piotr Nawrocki, 20′ 22′ 27′ 28′ Paweł Nawrocki, 8′ 25′ Jan Spychała
⭐️ Piotr Nawrocki (Snow Kids)

John Deere – Czarne Pantery 6:4 (3:3)
⚽️ 7′ 12′ 25′ 31′ Wojciech Burzała, 14′ 36′ Rafał Cieślewicz – 4′ 5′ Adam Mielcarek, 10′ 35′ Jakub Kaczkowski
⭐️ Wojciech Burzała (John Deere)