Piątkowe pogromy

Dwiema wysokimi wygranymi zakończyły się dwa pojedynki rozegrane w piątkowy wieczór. Transkrupka.pl wygrała 12:2, FTF 9:0.

Superbet 1. WL Liga: Dwucyfrowa wygrana transkrupki.pl

Transkrupka.pl nie dała żadnych szans Bradze. Wygrała różnicą dziesięciu bramek, a trzy punkty praktycznie zapewniła sobie po dziesięciu minutach, gdy prowadziła 3:0. Dwukrotnie do siatki trafił Kacper Sworacki, raz Michał Golak. Obaj wiedli prym w kolejnych fragmentach spotkania. Sworacki jeszcze przed przerwą ustrzelił hattricka, a po zmianie stron dołożył czwarte trafienie. Trzy gole były także autorstwa Golaka, który swój dorobek o dwie bramki powiększył w drugiej połowie. Z trzema golami mecz zakończył również Paweł Mokrzycki. Bradze udało się zdobyć dwa honorowe trafienia.

Transkrupka.pl po zwycięstwie 12:2 awansowała na czwarte miejsce. Braga po trzeciej przegranej w sezonie wraz Chłostą i Nieruchomościami Romanowski zamyka ligową stawkę z zerowym dorobkiem.

FSC Braga – transkrupka.pl 2:12 (0:6)

⚽️ 25′ Michał Gruszka, 36′ Mateusz Gajewski – 4′ 9′ 13′ 29′ Kacper Sworacki, 6′ 33′ 38′ Michał Golak, 15′ 27′ 28′ Paweł Mokrzycki, 18′ Piotr Grunt, 36′ Mateusz Cwojdziński
⭐️ Mateusz Cwojdziński (transkrupka.pl)

Superbet 3. WL Liga: Pokaz siły FTF w drugiej połowie

Pierwsza część gry pojedynku spadkowicza z beniaminkiem nie zapowiadała wysokiej wygranej tego pierwszego. FTF prowadził od jedenastej minuty po golu Kamila Kapałczyńskiego 1:0. Po zmianie stron defensywa Goalbusters nie potrafiła powstrzymać rywali, którym udało się powiększyć przewagę do ośmiu goli w przeciągu kwadransa! Królami polowania zostali Paweł Książek (trzy bramki) i Patryk Tym (dwie). W tabeli grupy B FTF przesunął się jedno oczko wyżej na trzecie miejsce.

Goalbusters – FTF 0:9 (0:1)

⚽️ 21′ 34′ 35′ Paweł Książek, 31′ 33′ Patryk Tym, 11′ Kamil Kapałczyński, 23′ Mateusz Rusiecki, 26′ Jakub Somrowski, 30′ Patryk Figiel