Wyniki losowania zimowego Superbet Pucharu WL Ligi

Podczas drugiej kolejki zimowej edycji rozlosowane zostały pary 1/8 finału Superbet Pucharu WL Ligi. Zdecydowanie najciekawszym meczem pierwszej rundy rozgrywek będzie potyczka Evertec-a z Diadalem.

Obecny lider rozgrywek, a także drużyna, która może zapewnić sobie najszybciej start w warszawskich finałach Mistrzostw Polski lub Pucharu Polski w 1/8 finału zmierzy się z Hush CTN. W przypadku wygranej Synowie Gehenny trafią na lepszego z pary Luis&Spółka – PWW.

Finaliści z zeszłego sezonu – Emeritos Galaktikos – o ćwierćfinał, w którym czekać będzie zwycięzca pojedynku Mobipol Team – Szturmowcy, zagrają ze Snow Kids. Po tej samej stronie drabinki są zdobywcy Superbet Superpucharu WL Ligi. Revengersi w drodze do półfinału będą musieli pokonać Mercedes Benz Duda-Cars, a następnie Znajomych Sędziego lub Lacus Stoczniowiec.

Najciekawiej zapowiadającym się pojedynkiem 1/8 finału jest potyczka Everteca z Diadalem. Nagrodą za awans na wyższy szczebel będzie mecz z niepokonanym obecnie FDK lub NDW.

zw. 11 – zw. 12

Czas gry w Pucharze WL Ligi wynosił będzie 1×10 minut. Jedynym wyjątkiem będzie finał, który potrwa 1×15 minut. W przypadku remisu sędzia zarządzi 3 serie rzutów karnych. Mecze Superbet Pucharu WL Ligi będą odbywały się pomiędzy meczami ligowymi.

Podstrona Superbet Pucharu WL Ligi w sezonie Zima 2023/2024 – kilk!