Akcja Koszulki od Superbet oficjalnie rozpoczęta

Sponsor strategiczny WL Ligi dla zespołów grających w niebiesko-białych rozgrywkach zorganizował specjalną akcję „Koszulki od Superbet”. Drużyna, w której występować będzie minimum 12 zarejestrowanych graczy na Superbet otrzyma zestaw 12 koszulek meczowych AdRunaLine Sports.

Każdy zespół zgłoszony do WL Ligi ma szansę otrzymać koszulki meczowe partnera technicznego – marki AdRunaLine Sports ufundowane przez sponsora strategicznego rozgrywek organizowanych przez Stowarzyszenie Wiara Lecha – Superbet.

Akcja Superbet ruszyła oficjalnie wraz z otwarciem zapisów na jesienną edycję i potrwa do odwołania. Pierwszą drużyną, która otrzymała koszulki został Unifi Squad.

Jak zdobyć koszulki meczowe AdRunaLine dla całej drużyny?

1. Kapitan drużyny uzupełnia na drugiej stronie arkusza zgłoszeniowego imiona i nazwiska oraz login danej osoby na Superbet.

2. Na listę można wpisać starych graczy Superbet, jak i nowych. Nowy użytkownik musi założyć konto z kodem: RAZEM i wpłacić minimum 20 PLN na swoje konto.

3. Jeśli minimum 12 osób będzie spełni warunki z pkt. 1 i 2 to zespół otrzyma wybrany wzór koszulek meczowych AdRunaLine z logotypem Superbet, własnym herbem, numerami zawodników, ksywami/nazwiskami zawodników itd.

Katalog partnera technicznego Superbet WL Ligi – klik!

Pytania dotyczące akcji Koszulki od Superbet należy kierować pod adres mailowy: liga@wiaralecha.pl.