Dawid Brudniewicz najlepszy w październiku

AdRunaLine Zawodnikiem Października został wybrany Dawid Brudniewicz. W klasyfikacji końcowej zawodnik Poznaniaków wyprzedził Łukasza Machowinę i Mateusza Gajewskiego.

Dawid Brudniewicz po zwycięstwie w głosowaniu fejsbukowiczów, w którym osiągnął dużą przewagę nad drugim Gajewskim (aż 66 punktów) wygrał także wśród koordynatorów i sędziów. Kapitanowie na pierwszym miejscu postawili na Łukasza Machowinę z IKP Olimpii. Na drugim był Brudniewicz.

Zawodnik Poznaniaków październikowe zmagania zakończył na pierwszym miejscu w klasyfikacji strzelców najwyższej klasy rozgrywkowej. Zagrał w czterech meczach, w których trzykrotnie był wybierany najlepszym zawodnikiem spotkania. Jego bramki przyczyniały się do ważnych zwycięstw dających Poznaniakom pozycję wicelidera na zakończenie fazy zasadniczej. Trzykrotnie pokonywał bramkarza mocnych Pobiedzików, cztery razy wpisał się na listę strzelców w starciu z Fabryka Burgerów, a jego dwa gole dały cenny punkt w meczu przeciwko Fajerwerkowo.pl.

Klasyfikacja AdRunaLine Zawodnika Października

  1. Dawid Brudniewicz (Poznaniacy) 54 punktów
  2. Łukasz Machowina (IKP Olimpia) 45
  3. Mateusz Gajewski (FSC Braga) 30
  4. Marcin Wojtalik (Winiary FC) 19
  5. Radosław Mróz (Almatur Biuro Podróży) 14

Najlepszy zawodnik października otrzyma w nagrodę pamiątkowe szkło i koszulkę ufundowaną przez partnera technicznego WL Ligi – AdRunaLine Sports.

Start a Conversation