Dzień: 12 listopada 2020

Terminarz 12. kolejki

Czas na ostatnie rozdanie jesiennej edycji! Od poniedziałku do poniedziałku trwać będzie 12. kolejka, która zakończy się zmaganiami o TIFO Puchar Wiary Lecha i ostatkami grupy mistrzowskiej pierwszej ligi.

Informujemy, że z uwagi na końcówkę sezonu i brak możliwości nie udało się spełnić wszystkich próśb.

Terminarz 12. kolejki WL Ligi | 16.11 – 23.11.2020

16.11.2020 (poniedziałek) | Boisko Grunwaldzka

18:45 – Cosmo Group – Diadal
19:30 – Mechaniczna Pomarańcza – FC Nankatsu
20:15 – IKP Olimpia – Poznaniacy
21:00 – Desperados – Pizzeria Dobre Miejsce 65

17.11.2020 (wtorek)
Boisko Droga Dębińska

19:30 – Stoczniowiec – Evertec
20:10 – Pobiedziki – transkrupka.pl
20:55 – Pizzeria Dobre Miejsce 65 – Synowie Gehenny
21:35 – Almatur Biuro Podróży – Oni

Boisko Grunwaldzka

19:30 – LED Lighting Team – Tornado Ognik
20:15 – FSC Braga – Peaky Blinders
21:00 – IKP Olimpia – Fajerwerkowo.pl

18.11.2020 (środa)
Boisko Droga Dębińska

19:00 – FarbSystem – Magiczny Świat (mecz o 3. miejsce 3. WL Ligi)
19:45 – FSC Braga – Gietewu
20:30 – Pobiedziki – Fajerwerkowo.pl
21:15 – Atletico Blumarina – Desperados

Boisko Grunwaldzka

18:40 – Avengers – FC Nankatsu
19:30 – Avengers – Almatur Biuro Podróży
20:15 – Peaky Blinders – LED Lighting Team
21:00 – Obligain – Sempler

19.11.2020 (czwartek) | Boisko Grunwaldzka

19:30 – Chłosta – Dentes Stomatologia (mecz o 1. miejsce 3. WL Ligi)
20:15 – Mechaniczna Pomarańcza – Winiary FC
21:00 – Poznaniacy – transkrupka.pl

22.11.2020 (niedziela) | Boisko Grunwaldzka


16:15 – Obligain – Fresh Cargo (mecz o 13. miejsce 3. WL Ligi)
17:00 – Ejbry Luboń – Obligain/Fresh Cargo (mecz o awans do TIFO Pucharu Wiary Lecha)
17:35 – Czerwone Krwinki – FC Atmosferić (mecz o 11. miejsce 3. WL Ligi)
18:20 – KKS Południe – Diadal (mecz o 9. miejsce 3. WL Ligi)
19:05 – Czerwone Krwinki/FC Atmosferić – KKS Południe/Diadal (mecz o awans do TIFO Pucharu Wiary Lecha)
19:40 – Archiwum X – Pocztowe Krwinki (mecz o 5. miejsce 3. WL Ligi)
20:25 – Sempler – Imperium Łazarskie (mecz o 7. miejsce 3. WL Ligi)

23.11.2020 (poniedziałek) | Boisko Grunwaldzka

18:00 – Imperium Łazarskie – Ejbry Luboń (mecz grupy A TIFO Pucharu Wiary Lecha)
18:14 – KKS Południe – ICPen (mecz grupy B TIFO Pucharu Wiary Lecha)
18:28 – Ejbry Luboń – PWW Banda (mecz grupy A TIFO Pucharu Wiary Lecha)
18:42 – ICPen – Kolib Luboń FC (mecz grupy B TIFO Pucharu Wiary Lecha)
18:56 – PWW Banda – Imperium Łazarskie (mecz grupy A TIFO Pucharu Wiary Lecha)
19:10 – Kolib Luboń FC – KKS Południe (mecz grupy B TIFO Pucharu Wiary Lecha)
19:25 – 1A – 2B (1/2 finału TIFO Pucharu Wiary Lecha)
19:40 – 1B – 2A (1/2 finału TIFO Pucharu Wiary Lecha)
19:55 – 1A/2B – 1B/2A (finał TIFO Pucharu Wiary Lecha)
20:15 – Fajerwerkowo.pl – transkrupka.pl
21:00 – Pobiedziki – IKP Olimpia