Luis&Spółka wygrywa hit drugiej ligi

Kapitalny występ w meczu na szczycie zaliczył Luis&Spółka. Czwarte zwycięstwa z rzędu wpadły na konta afgcomputers.pl i FC Atmosfericia.

2. WL Liga: Luis&Spółka górą w meczu niepokonanych

Hitowe starcie w drugiej lidze, w którym spotkały się dwie niepokonane drużyny z pierwszych dwóch miejsc rozpoczęło się od trzęsienia ziemi. Po trzech minutach Luis&Spółka prowadził 4:1, a skompletowanego hattricka miał na koncie Józef Pawlak, który trafił 1 min, a następnie dwukrotnie w 3 min! Nie był to koniec strzeleckich popisów L&S. Zieloni nie zatrzymali się. Przed przerwą strzelili piątego gola, a po zmianie stron dołożyli kolejne cztery. Wynik ustalił bohater pojedynku – Pawlak. W 37 min podwyższył rezultat na 9:2. Zwycięstwo pozwoliło Luis&Spółka zostać samodzielnym liderem grupy A. Na koncie mają pięć zwycięstw w pięciu meczach.

Bistro Kopernik – Luis&Spółka 2:9 (2:5)
⚽️ 2′ 12′ Miron Walczak – 1′, 3′, 3′, 37′ Józef Pawlak, 27′ 29′ Marek Michalak, 2′ Bartosz Modrzejewski, 16′ Mateusz Michalak, 23′ Marcin Michalak
⭐️ Józef Pawlak (Luis&Spółka)

3. WL Liga: Seryjne wygrane afgcomputers.pl i FC Atmosfericia

FC Atmosferić i afgcomputers.pl dopisali do dorobku kolejne trzy punkty. Były to czwarte wygrane obu zespołów z rzędu. FCA awansowało na pozycję lidera grupy A, natomiast beniaminek zrównał się punktami z prowadzącym Prostalem i ustępuje mu jedynie gorszym bilansem bramek.

Kluczowe dla losów spotkania z udziałem afgcomputers.pl okazały się bramki strzelane na zakończenie pierwszej i początek drugiej odsłony. W 19 min wynik otworzył Michał Adamski, a chwilę po wznowieniu gry po przerwie swoją okazję wykorzystał Damian Wojtkowiak. Napastnik beniaminka tym razem nie zdołał cztery razy wpisać się na listę strzelców – uczynił to trzykrotnie. W 34 min trafił na 4:0, a w ostatnich sekundach ustalił wynik spotkania na 5:2.

Koncertowo zagrał FC Atmosferić, który nie dał szans Błękitnym z Czerwonaka. Do przerwy biało-czerwona szachownica wygrywała 3:0 po dwóch trafieniach Vasyla Bersana i jednym Hasana Huseyna. W drugiej połowie nawałnica trwała, a nasiliła się w ostatnich siedmiu minutach, kiedy to wpadły aż cztery bramki dla Atmosfericia. Mecz zakończył się wynikiem 9:1. Łupem bramkowym podzieliło się aż siedmiu zawodników.

Oni – afgcomputers.pl 2:5 (0:1)
⚽️ 35′ Piotr Jassem, 39′ Paweł Jassem – 21′ 34′ 40′ Damian Wojtkowiak, 19′ Michał Adamski, 28′ Mateusz Wojtkowiak