Zwycięskie Tornado Ognik, zwycięzcy Szturmowcy

Udany start na wiosnę zanotowało Tornado Ognik. Drugi raz komplet punktów zgarnęli Szturmowcy.

forBET 2. WL Liga: udana inauguracja Tornada Ognik

Pierwszy wiosenny mecz mają za sobą Tornado Ognik i LED Lighting Team. Zdecydowanie lepiej zaprezentował się zespół z Grunwaldu. Żółto-niebiescy choć przegrywali po dwunastu minutach 1:2 to na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą. Wyrównanie dał Mariusz Wojtaszyk, a prowadzenie dubletem uzyskał niezawodny Piotr Skrzypczak. Po zmianie stron Ledy bardzo szybko złapały kontakt, ale w ostatnich dziesięciu minutach nie zdołały zatrzymać Tornada. Wynik spotkania na 6:3 ustalił najlepszy na boisku – Mariusz Wojtaszyk.

Tornado Ognik – LED Lighting Team 6:3 (4:2)

16′ 33′ Mariusz Wojtaszyk, 17′ 20′ Piotr Skrzypczak, 3′ Michał Orcholski, 31′ Miłosz Woźniak – 11′ Damian Woytyniak, 12′ Andrzej Krawczuk, 21′ Krzysztof Filas
Mariusz Wojtaszyk (Tornado Ognik)

forBET 3. WL Liga: zwycięstwo zasługą bramkarza

Trzy gole Filipa Robela to było za mało na otrzymanie tytułu najlepszego zawodnika meczu. Pojedynek był popisem Dawida Kopelciwa, który w pojedynkę zatrzymywał nawałnicę Bistra Kopernik. Zachował czyste konto, a jego koledzy z drużyny robili co do nich należało, czyli strzelali bramki. Łącznie wpadło ich pięć, w tym trzy wspomnianego wcześniej Robela. Szturmowcy wygrali 5:0 i zgarnęli drugi wiosenny komplet punktów.

Szturmowcy – Bistro Kopernik 5:0 (1:0)

29′ 31′ 40′ Filip Robel, 5′ Jarosław Janowicz, 35′ Jakub Nowak