Sempler zdobywcą Pucharu Wiary Lecha

Sempler po zwycięstwie 3:2 nad Imperium Łazarskim został triumfatorem rozgrywek o Puchar Wiary Lecha.

W znakomitym stylu z rozgrywkami WL Ligi pożegnał się Sempler. Gra na otwartych boiskach posłużyła. Sempler okazał się najlepszym zespołem w grupie pocieszenia, dzięki czemu uzyskał przepustkę do finału Pucharu Wiary Lecha. W meczu o trofeum czekało Imperium Łazarskie, z którym w lidze sobie dobrze radził dwukrotnie wygrywając.

Sempler na prowadzenie wychodził trzykrotnie. Pierwsze dwa uzyskał w pierwszej odsłonie, ale trafiali też zawodnicy z Łazarza. W 4 min pierwszego gola zdobył Kamil Najdek. Sześć minut później wyrównał Damian Plewa, który rozpoczął wymianę ciosów. W 11 min bramkę strzelił Damian Tomczak, a chwilę później na 2:2 trafił Zbigniew Urbaniak. Po zmianie stron oba zespoły dążyły do zdobycia zwycięskiego gola. Trzy minuty przed zakończeniem ta sztuka udała się Markowi Sanokowi. Bramka na 3:2 przypieczętowała wywalczenie Pucharu Wiary Lecha.

Finał Pucharu Wiary Lecha | 18.03.2022

Sempler – Imperium Łazarskie 3:2 (2:2)

4′ Kamil Najdek, 11′ Dominik Tomczak, 27′ Marek Sanok – 10′ Damian Plewa, 12′ Zbigniew Urbaniak