Pocztowe Krwinki wiceliderem

Siódmą wiosenną wygraną odnosi transkrupka.pl. Pocztowe Krwinki zdobywają cenne trzy punkty. Trzecie zwycięstwo z rzędu Semplera.

forBET 1. WL Liga: transkrupka.pl punktuje

W meczu na szczycie najwyższej klasy rozgrywkowej przez dłuższy czas oglądaliśmy wyrównany pojedynek. Almatur mocno postawił się transkrupce.pl, a ta miała problemy z przejęciem pełnej kontroli nad meczem. Wynik otworzył dopiero w 19 min Damian Knapski, a wyrównanie przyszło w 30 min po golu Marcina Michalaka. Radość w szeregach Almatura trwała bardzo krótko. W tej samej minucie efektowną bramkę zdobył Szymon Rachuta. Transkrupka.pl rozwinęła skrzydła, czego efektem były kolejne gole i zwycięstwo 5:1. Była to siódma wygrana obecnego lidera w ósmym spotkaniu, która zapewniła miejsce w grupie mistrzowskiej.

Biuro Podróży Almatur – transkrupka.pl 1:5 (0:1)

30′ Marcin Michalak – 34′ 37′ Piotr Grunt, 19′ Damian Knapski, 30′ Szymon Rachuta, 39′ Mateusz Cwojdziński
Piotr Grunt (transkrupka.pl)

forBET 3. WL Liga: Pocztowe Krwinki wiceliderem

Potyczka z FTF nie była łatwą przeprawą dla Pocztowych Krwinek. Pomimo dwubramkowego prowadzenia do przerwy Krwiodawcy do końca spotkania musieli drżeć o wynik. Beniaminek w 24 min zdobył gola kontaktowego i w grze o jeden punkt pozostawał do ostatniej minuty. Bramki wyrównującej nie udało się strzelić. Pocztowe wygrały 3:2 i awansowały na pozycję wicelidera tabeli. Już w poniedziałek zagrają w meczu o grupę mistrzowską z pierwszymi Niedzielnymi.

Sempler prowadził w meczu z KKS Południe 3:0, 5:2, ale nie mógł być pewnym zwycięstwa. Dopiero w 39 i 40 min sytuację na boisku dwiema bramkami uspokoił Sebastian Pięta. Południe dwukrotnie łapało kontakt z przeciwnikiem. W 11 min Robert Nadratowski trafił na 2:3, a pięć minut przed końcem Jarosław Primka strzelił gola na 3:4. Sempler wygrał trzeci mecz z rzędu i wskoczył na piątą lokatę w grupie A.

FTF – Pocztowe Krwinki 2:3 (1:3)

3′ Aleksander Ciechanowicz, 24′ Błażej Lewandowski – 2′ Adam Jankowski, 11′ Dawid Godyla, 13′ Marcin Rajewicz
Adam Jankowski (Pocztowe Krwinki)

KKS Południe – Sempler 3:6 (2:4)

10′ Piotr Dziedzic, 11′ Robert Nadratowski, 35′ Jarosław Primka – 5′ 39′ 40′ Sebastian Pięta, 8′ 17′ Patryk Torz, 1′ Artur Nowak