Damian Nowak najlepszy we wrześniu

Rywalizację o AdRunaLine Zawodnika Września wygrał Damian Nowak. Zawodnik Winiar FC w klasyfikacji wyprzedził Dawida Zuchniarka i Damiana Tomczaka.

Damian Nowak nie zdobył poparcia społeczności fejsbukowej, i nie był też najlepszy wśród koordynatorów i sędziów WL Ligi. Wygrał dzięki głosom kapitanów drużyn. Drugi w klasyfikacji Dawid Zuchniarek z Fajerwerkowa.pl najlepiej wypadł w mediach społecznościowych. Do Nowaka, w klasyfikacji końcowej, zabrakło mu sześciu punktów.

Reprezentant Winiar FC we wrześniu zagrał w czterech spotkaniach, z których trzy zakończył jako najlepszy zawodnik. Trafiał w każdym z meczów. Dwukrotnie pokonał bramkarza Bragi i Almatura, a w dwóch pojedynkach (z Kolibem i Stoczniowcem) ustrzelił hattricka. W przegranym meczu z ABP Nowak wziął na swoje barki odrabianie strat. Przy stanie 0:3 zdobył dwa gole, ale na wyrównujące trafienie zabrakło już czasu.

Klasyfikacja AdRunaLine Zawodnika Września

  1. Damian Nowak (Winiary FC) 48 punktów
  2. Dawid Zuchniarek (Fajerwerkowo.pl) 42
  3. Damian Tomczak (Dentes Stomatologia) 35
  4. Mateusz Pikul (IKP Olimpia) 34
  5. Łukasz Sałata (Fresh Cargo) 21

Najlepszy zawodnik września otrzyma w nagrodę pamiątkowe szkło i koszulkę ufundowaną przez partnera technicznego WL Ligi – AdRunaLine Sports.

Start a Conversation