Nowa nazwa, stara seria

Mistrzowie kontynuują zwycięską passę. Tym razem wygrali już jako IKP Olimpia. Remisem zakończyło się starcie Gold FC z Gietewu.

1. WL Liga: Mistrzowie zaczęli od zwycięstwa

19. mecz bez porażki i 15. zwycięstwo z rzędu odnieśli zawodnicy IKP Olimpii (dawniej York). Obrońcy tytułu mistrzowskiego, choć do przerwy ledwie remisowali z Desperados, ostatecznie pokonali pierwszą przeszkodę 3:0. Prowadzenie w 22 min uzyskał niezawodny Piotr Nowak. Na kolejne bramki trzeba było czekać na koniec spotkania. W 36 min na 2:0 podwyższył Jacek Grocholewski, a przed ostatnim gwizdkiem ponownie trafił Piotr Nowak.

IKP Olimpia – Desperados 3:0 (0:0)

22′ 40′ Piotr Nowak, 36′ Jacek Grocholewski
4-3
Piotr Nowak (IKP Olimpia)

2. WL Liga: Gold i Gietewu na remis

Podziałem punktów zakończyła się potyczka Gold FC z Gietewu. Dwukrotnie na prowadzenie wychodzili złoci, ale za każdym razem nadziewali się na skuteczną odpowiedź rywala. W 3 min wynik spotkania otworzył Bartosz Kowalczyk, a chwilę przed przerwą stan wyrównał Przemysław Latosi. W drugiej połowie mieliśmy powtórkę, lecz nie trzeba było na nią długo czekać. Cztery minuty po wznowieniu gry Gold prowadził 2:1 po trafieniu Macieja Smotrzyka. W 28 min Mateusz Jóźwiak wyrównał i ustalił wynik.

Gold FC – Gietewu 2:2 (1:1)

3′ Bartosz Kowalczyk, 24′ Maciej Smotrzyk – 18′ Przemysław Latosi, 28′ Mateusz Jóźwiak