Noteciaki zostają w elicie

Zwycięstwem Noteciaków zakończył się pojedynek play-off o 1. WL Ligę. Zielono-biali wygrali z Almaturem 3:1, dzięki czemu zachowali pierwszoligowy status.

Pojedynek o pierwszą ligę zakończył się wygraną Noteciaków, dla których był to mecz o utrzymanie w elicie. Walczący o powrót w szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej Almatur trafił tylko raz do siatki zielono-białych. W 34 min bramkę zdobył Maciej Smoczyk. Wcześniej obejrzeliśmy koncert Adama Michałowskiego, który został bohaterem play-offu. Przed przerwą dwukrotnie pokonał bramkarza Almatura, a sześć minut po wznowieniu gry po przerwie miał na koncie skompletowanego nieklasycznego hattricka. Noteciaki pokonały BPA 3:1 i na wiosnę zagrają trzeci z rzędu sezon w elicie.