Trzy punkty dla Rebisu

W jedynym ligowym pojedynku, który został rozegrany we wtorkowy wieczór Dom Wydawniczy Rebis pokonał Gietewu.

2. WL Liga: Rebis wygrywa na starcie wiosny

Był to trzeci ligowy mecz pomiędzy obiema drużynami i trzeci zwycięski dla Rebisu. Gietewu tylko raz ograło rywala – w półfinale Pucharu Wiary Lecha podczas jesiennej edycji.

Do 35. minuty Gietewu prowadziło wyrównany bój z faworytem wtorkowej potyczki. Na dwukrotne wyjście na prowadzenie przez DWR czerwono-czarni znaleźli dwie skuteczne odpowiedzi w postaci bramek Kacpra Młynarczyka. W ostatnich fragmentach dominowali zawodnicy ubrani w niebieskie trykoty. Mecz zamknęli w kilkadziesiąt sekund. Pięć minut przed końcem na 3:2 trafił Tomasz Majer, a niecałe 60 sekund później wynik spotkania na 4:2 ustalił Przemysław Babijów.

Gietewu – Dom Wydawniczy Rebis 2:4 (0:1)
⚽️ 24′ 29′ Kacper Młynarczyk – 14′ Bartłomiej Cmok, 25′ Maciej Łazar, 35′ Tomasz Majer, 36′ Przemysław Babijów