Rebis i Atmosferić z kolejnymi zwycięstwami

Dom Wydawniczy Rebis nie zwalnia tempa w wyścigu po grupę mistrzowską. Atmosferić odnosi czwarte zwycięstwo w czwartym meczu. Diadal goni czołówkę.

forBET 2. WL Liga: Tuzin goli Rebisu

Rebis nie miał kłopotów z pokonaniem Krwinek. Rywalom zaaplikował aż dwanaście bramek. Połowa łupu trafiła na konta Bartłomieja Cmoka i Tomasza Majera. Ten drugi skompletował klasycznego hattricka, a potrzebował do tego ledwie pięciu minut. Mecz zakończył się wynikiem 12:3, który później został zweryfikowany jako walkower z uwagi na grę w barwach Krwinek zawodnika występującego w obecnym sezonie w innym zespole.

Dom Wydawniczy Rebis – Krwinki 12:0 (walkower)

10′ 18′ 27′ Bartłomiej Cmok, 12′ 16′ 17′ Tomasz Majer, 3’37’ Jakub Frankiewicz, 4’38’ Robert Sobkowiak, 39′ Krzysztof Adamczak, 40′ Remigiusz Lewandowski
Tomasz Majer (Dom Wydawniczy Rebis)

Na boisku 12:3. Mecz zweryfikowany jako walkower dla Domu Wydawniczego Rebis z uwagi na grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie Krwinek.

forBET 3. WL Liga: Wygrane faworytów

Faworyci do awansu kontra beniaminki. Formę Diadala sprawdzili debiutujący jako ostatni Polibulls, a obecną dyspozycję Atmosfericia NDW. Wyniki nie były zaskoczeniem. Diadal wygrał 7:1. Każdą z siedmiu bramek zdobył inny zawodnik co jest rzadkością przy wysokich rezultatach. Historycznego gola dla Polibulls na WL Lidze zdobył Michał Budaj. Trafił w 26 min przy wyniku 0:4. Dzięki trzypunktowej zdobyczy Diadal awansował na piąte miejsce.

Atmosferić wygrał czwarty mecz i zrównał się ilością punktów z prowadzącym w grupie B AS Poznań. Mecz z zamykającym ligową stawkę NDW zakończył pewną i wysoką wygraną 8:1.

Diadal – Polibulls 7:1 (2:0)

2′ Jarosław Nadoliński, 16′ Jakub Pewny, 23′ Norbert Rucki, 25′ Piotr Kołwzan, 35′ Dominik Sobczak, 37′ Marcin Lemański, 38′ Bartosz Soszyński – 26′ Michał Budaj
Marcin Lemański (Diadal)

FC Atmosferić – NDW 8:1 (4:0)

10′ 40′ Bartosz Siejak, 28′ 39′ Marek Sanok, 5′ Piotr Wiśniewski, 8′ Dominik Tomczak, 9′ Maciej Sadłowski, 24′ Mateusz Olejniczak – 37′ Wojciech Szafrański