Emeritos Galaktikos zakończyli zwycięstwem

W ostatnim meczu mistrzowie drugiej ligi wysoko ograli FTF. Emeritos Galaktikos zakończyli sezon z 6-punktową przewagą nad drugim Diadalem.

W efektownym stylu zimowy sezon zakończyli Emeritos Galaktikos. Świeżo upieczeni mistrzowie zaplecza elity pokonali FTF różnicą sześciu bramek. Do przerwy Galaktyczni wygrywali 3:0. Worek z bramkami rozwiązał w 4 min Gaweł Perz, a strzelanie w pierwszej odsłonie zakończył dubletem Sebastian Iwiński. Po zmianie stron obaj powtórzyli swój wyczyn. Iwiński dołożył kolejne dwa gole, a Perz w 26 min zakończył popisy strzeleckie Emeritos. Wynik spotkania dwie minuty przed końcem ustalił Błażej Lewandowski zdobywając gola honorowego dla FTF.

Emeritos Galaktikos zakończyli zimową kampanię z 6-punktową przewagą nad Diadalem. O trzecią lokatę w piątkowy wieczór powalczą Tilted Penguins, którym potrzebne jest zwycięstwo do zapewnienia sobie brązowych medali. Na stratę punktów liczyć będą obecnie zajmujący trzecie miejsce Luis&Spółka. W klasyfikacji strzelców już nikt nie zagrozi Mikołajowi Łabuszyńskiemu, który okazję do poprawy swojego dorobku będzie miał w piątek.

Wyniki 12. kolejki forBET 2. WL Ligi | 17.03.2022

Emeritos Galaktikos – FTF 7:1 (3:0)

12′ 14′ 20′ 22′ Sebastian Iwiński, 4′ 26′ Gaweł Perz, 16′ Przemysław Szumski – 28′ Błażej Lewandowski