Hangover FC wiceliderem na koniec drugiej kolejki

W czwartkowy wieczór odbył się ostatni mecz drugiej kolejki wiosennej edycji. Zakończył się on sukcesem Hangover FC.

forBET 3. WL Liga: Hangover FC z drugim meczem bez porażki

Po inauguracji Hangover i Południe były zadowolone. Ci pierwsi zgarnęli punkt, a KKS efektownie wygrał. Po drugim tygodniu zmagań dobre humory podtrzymał HFC. W starciu z Południem dwukrotnie przegrywał – w 13 min stracił bramkę na 0:1, a dwie minuty po wznowieniu gry po przerwie na 1:2. Odwrócenie wyniku zajęło kilkadziesiąt sekund. W 25 min wyrównał Michał Szmyt, minutę później było już 3:2, gdy bramkarza KKS-u pokonał Michał Sobolewski. Hangover nie zatrzymał się. Do końca spotkania zdobył jeszcze trzy bramki, w tym dwie autorstwa Jana Sienkiewicza, a także pozwolił rywalom na honorowe trafienie, które zmniejszyło rozmiary porażki. HFC wygrał 6:3 i na koniec drugiej serii zameldował się za plecami liderującego Kolib-u.

Hangover FC – KKS Południe 6:3 (1:1)

34′ 37′ Jan Sienkiewicz, 20′ Igor Watras, 25′ Michał Szmyt, 26′ Michał Sobolewski, 33′ Filip Werner – 22′ 38′ Adam Anioła, 13′ Filip Paszkiewicz