Luis&Spółka w 1/8 finału

Luis&Spółka i Imperium Łazarskie zainaugurowali piłkarski rok 2022 na WL Lidze. Był to mecz pucharowy, po którym z awansu cieszyli się zawodnicy tej pierwszej drużyny. Pierwszego gola w nowym roku zdobył Marek Michalak.

Luis&Spółka zagra w 1/8 finału, a na ich drodze do ćwierćfinału stanie Siupakabra. Zawodnicy ubrani w zielone trykoty udanie zainaugurowali rok 2022. W pierwszym meczu po przerwie świąteczno-noworocznej, która przeciągnęła się siedem dni dłużej, wygrali z Imperium Łazarskim 3:1. Strzelanie w 2 min rozpoczął Marek Michalak. 180 sekund później miał już na koncie dwa trafienia. Łazarskim udało się doprowadzić do emocjonującej końcówki za sprawą kontaktowej bramki Sławomira Szalczyka. Imperium walczyło do końca o remis i rzuty karne, ale w ostatniej minucie straciło trzeciego gola. Do siatki trafił Jakub Bryja. Luis&Spółka wygrali 3:1.

Wyniki Pucharu forBET WL Ligi | 16.01.2022

Luis&Spółka – Imperium Łazarskie 3:1

2′ 5′ Marek Michalak, 13′ Jakub Bryja – 10′ Sławomir Szalczyk