Piątkowe zwycięstwa Kwiatowego i FTF

O trzy punkty po piątkowych pojedynkach wzbogaciły się zespoły FC Kwiatowego i FTF-u.

forBET 3. WL Liga: Wygrane Kwiatowego i FTF-u

W piątkowy wieczór odbyły się dwa pojedynki z udziałem trzecioligowców z drugich połówek tabel obu grup. Po trzy punkty do dorobku zapisały sobie zespoły FC Kwiatowego i FTF. Łatwo jednak nie było. Kwiatowe do 35 min ledwie remisowało z Byczkami 2:2. Ostatnie pięć minut pojedynku to popis Patryka Gronka, który w krótkim czasie czterokrotnie wpakował piłkę do siatki. FCK wygrało 6:2 i awansowało w tabeli na piątą lokatę. Oczko niżej, ale w grupie B jest FTF. Zawodnicy ubrani w czarne trykoty pokonali FC Colquimicę 4:2. Do przerwy był remis 1:1, a o wygranej FTF zadecydowały gole zdobyte na początku drugiej odsłony.

Byczki – FC Kwiatowe 2:6 (1:1)

3′ 27′ Jarosław Nadoliński – 35′ 37′ 38′ 39′ Patryk Gronek, 8′ Radosław Kowalski, 23′ Krzysztof Andrzejczak
Patryk Gronek (FC Kwiatowe)

FC Colquimica – FTF 2:4 (1:1)

11′ 40′ Daniel Banaszak – 6′ 27′ Błażej Lewandowski, 23′ Filip Możuch, 31′ Radosław Przybylski