Ważne zwycięstwo Diadala

Transkrupka.pl wygrała drugi mecz na jesień i awansowała na pozycję lidera. Trzy punkty zgarnął też Diadal i FarbSystem.

Trzy darmowe punkty na swoje konto zapisał FarbSystem, który pokonał walkowerem Laruss Real Players. Spadkowicz nie dojechał na boisko przy Grunwaldzkiej, o czym nie poinformował. Za brak informacji drużyna została ukarana odjęciem trzech punktów od dorobku.

forBET 1. WL Liga: transkrupka.pl z wysokim zwycięstwem

Trudny czas przeżywa Biuro Podróży Almatur, które po raz trzeci schodziło z boiska bez choćby punktu. Lepsza była transkrupka.pl. Wicemistrzowie nie mieli większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów. Już do przerwy wygrywali 3:0, a po półgodzinie gry osiągnęli przewagę pięciu bramek. Ostatecznie transkrupka.pl wygrała 8:2 i zanotowała awans na pierwsze miejsce.

Biuro Podróży Almatur – transkrupka.pl 2:8 (0:3)

30′ Dawid Kamiński, 32′ Radosław Mróz – 5′ 15′ 40′ Wojciech Giełda, 10′ Mateusz Cwojdziński, 27′ Krzysztof Elantkowski, 29′ Szymon Rachuta, 31′ Nikodem Jasina, 39′ Piotr Grunt
Wojciech Giełda (transkrupka.pl)

forBET 3. WL Liga: Ważna wygrana Diadala

Bardzo ważną wygraną odniósł Diadal, który we wcześniejszych dwóch spotkaniach zgromadził cztery oczka. Ich czwartkowy rywal miał na koncie dwa więcej, a w tabeli był dwa miejsca wyżej. Potyczka o przysłowiowe sześć punktów zakończyła się sukcesem Diadala, który po zwycięstwie awansował na pozycję wicelidera. Sempler grał dobry mecz, ale trafił na znakomicie dysponowanego przeciwnika. Wynik otworzył Sebastian Pięta, ale po dwóch minutach wyrównał Bartosz Soszyński. Pierwsza odsłona zakończyła się remisem. Po zmianie stron punktował Diadal. W 30 min najważniejszego gola spotkania zdobył Marcin Lemański, a wynik pojedynku na 3:1 ustalił cztery minuty przed końcem Adam Lazarowicz.

Sempler – Diadal 1:3 (1:1)

16′ Sebastian Pięta – 18′ Bartosz Soszyński, 30′ Marcin Lemański, 36′ Adam Lazarowicz