Piątkowe pogromy

Zwycięstwami Pizzerii Dobre Miejsce 65 i Luboń FC zakończyły się piątkowe spotkania. Oba zespoły awansowały w swoich grupach na pierwsze miejsca.

2. WL Liga: Pizzeria Dobre Miejsce 65 liderem grupy B

PWW po dwóch minutach prowadziło 1:0, a w 16 min wyrównało stan gry na 2:2. Pizzerii jednak nie nastraszyli. Końcówka pierwszej części, jak i cała druga odsłona, należały do PDM. Na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem, które po zmianie stron powiększyli do ośmiu trafień. Wygrali 11:3. Hattrickami popisali się Mikołaj Cyferkowski i Damian Tomczak.

Pizzeria Dobre Miejsce 65 – PWW Banda 11:3 (4:2)

10′ 24′ 28′ Mikołaj Cyferkowski, 19′ 22′ 38′ Damian Tomczak, 17′ 30′ Adam Iżykowski, 4′ Sławomir Żurek, 31′ Jakub Dohnal, 40′ Piotr Bartoszak – 16′ 35′ Michał Chojna, 2′ Dominik Serba
3-2
Mikołaj Cyferkowski (Pizzeria Dobre Miejsce 65(

3. WL Liga: Skuteczny Luboń FC

Po ograniu Torpedy Koninko 15:2 Luboń FC stał się najskuteczniejszą drużyną grupy B, w której po piątkowej wygranej jest na pierwszym miejscu. Beniaminek na koncie ma aż 55 bramek, a kolejna drużyna na liście nie zdążyła jeszcze przekroczyć trzeciej dziesiątki. Starcie z Torpedą było braterskim pojedynkiem na bramki. Wojciech Król wbił ich pięć, a jego brat Bartosz trzy.

Luboń FC – Torpeda Koninko 15:2 (6:1)

4′ 26′ 27′ 37′ 40′ Wojciech Król, 22′ 35′ 36′ Bartosz Król, 3′ 19′ Łukasz Zgrabka, 6′ 29′ Czesław Tandecki, 12′ 31′ Michael Duszyński – 19′ Krystian Hildebrand, 28′ Łukasz Bajerlein