Najwyższa nota za debiut

Wiara wygrywa drugi mecz w sezonie, Peaky Blinders w debiucie strzelają dwucyfrową liczbę bramek.

3. WL Liga: Wiara po raz drugi, Peaky strzela „dychę”

Oba piątkowe spotkania do przerwy dostarczyły po dwie bramki. W pierwszym Wiara wygrywała po bramkach Łukasza Niedziałka i Piotr Maya, w drugim debiutujący na WL Lidze Peaky Blinders po trafieniach Krystiana Skórczyńskiego i Dawida Sywały. Drugie części gry były zgoła odmienne. FC Ibiza postawiła się Wiarze i po zmianie stron nie dała sobie strzelić bramki. W 36 min gola kontaktowego zdobył Bartosz Lewicki, ale na wyrównanie zabrakło już czasu. Diadal po zmianie stron był tylko tłem dla znakomicie grającego rywala. Peaky Blinders powiększanie przewagi rozpoczęli już dwie minuty po wznowieniu gry. W 22 min trafił Piotr Koc, a następnie oglądaliśmy popisy Karola Łuczaka (cztery gole) i Krystiana Skórczyńskiego (hattrick). Diadal stać było na honorowe trafienie w 31 min – jedynego gola zdobył Łukasz Niewolny. Mecz zakończył się zwycięstwem Peaky Blinders 10:1.

FC Ibiza – Wiara 1:2 (0:2)

36′ Bartosz Lewicki – 14′ Łukasz Niedziałek, 15′ Piotr May
Jędrzej Witt (FC Ibiza)
5-9
Piotr May (Wiara)

Diadal – Peaky Blinders 1:10 (0:2)

31′ Łukasz Niewolny – 28′ 30′ 31′ 40′ Karol Łuczak, 2′ 38′ 39′ Krystian Skórczyński, 18′ Dawid Sywała, 22′ Piotr Koc, 37′ Jakub Jarmuszkiewicz