Szturmowcy w grupie barażowej

Szturmowcy pokonali Onych i awansowali do grupy barażowej trzeciej ligi.

3. WL Liga: Szturmowcy powalczą o fazę play-off

W niedzielny wieczór poznaliśmy ostatnią odpowiedź dotyczącą fazy zasadniczej trzeciej ligi. Szturmowcy walczyli o grupę barażową i musieli ograć Onych by znaleźć się w drugiej szóstce. Na ich potknięcie czekały Byczki, które przed pierwszym gwizdkiem zajmowały ostatnie miejsce gwarantujące udział w walce o play-off.

Już na początku meczu, w 6. minucie, Tomasz Nieżurawski zdobył swoją pierwszą bramkę. Kolejne jego trafienia dla Szturmowców miały miejsce w 11, 18 i 28 min. Pomarańczowo-czarni byli tego dnia zdecydowanie lepszą drużyną. Po pierwszej połowie wygrywali 4:0. Do trzech goli Nieżurawskiego jedno trafienie dorzucił Marcin Biel. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się Jakub Budyła i dwukrotnie, na zakończenie pojedynku, Dariusz Bednarz.

W grupie barażowej po efektownej wygranej 8:0 znaleźli się Szturmowcy. Byczki zagrają w grupie pocieszenia.

Szturmowcy – Oni 8:0 (4:0)
⚽️ 6′ 11′ 18′ 28′ Tomasz Nieżurawski, 37′ 40′ Dariusz Bednarz, 17′ Marcin Biel, 23′ Jakub Budyła