Po raz pierwszy w historii do gry na Duszyczki Cup przystąpią zespoły z rocznika 2012. Turniej z udziałem 16 zespołów (komplet!) odbędzie się w niedzielę 5 grudnia od godziny 8 w Centrum PLEK.
Rozgrywki zostały podzielone na dwie fazy: eliminacyjną i finałową. W pierwszej rundzie szesnaście drużyn będzie rywalizować w czterech 4-zespołowych grupach. Zespoły z pierwszych miejsc w drugiej rundzie zagrają w Lidze Mistrzów, a drużyny, które zajęły kolejne lokaty odpowiednio w Lidze Narodów, Lidze Europy i Lidze Konferencji.
Terminarz grupy B, C i D został dostosowany tak, by drużyny Wielkopolski Komorniki i „13” nie rozgrywały meczów o tych samych godzinach.
Mecze pierwszej rundy rozgrywek potrwają 13 minut, w drugiej fazie pojedynki zostaną wydłużone o 2 minuty. W przypadku remisów w rundzie finałowej sędziowie zarządzą trzy serie rzutów karnych.
Podział na grupy i terminarz Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2012
Faza eliminacyjna
Grupa A
- Akademia Wiary Lecha Robakowo
- Unia Swarzędz
- Spójnia Białe Błota
- UKS Jedynka Luboń
Terminarz grupy A – [czas gry – 1×13 min] / wszystkie mecze odbędą się na boisku A
08:00 – Akademia Wiary Lecha Robakowo – Unia Swarzędz
08:15 – Spójnia Białe Błota – UKS Jedynka Luboń
08:30 – Akademia Wiary Lecha Robakowo – UKS Jedynka Luboń
09:00 – Spójnia Białe Błota – Unia Swarzędz
09:30 – Unia Swarzędz – UKS Jedynka Luboń
09:45 – Akademia Wiary Lecha Robakowo – Spójnia Białe Błota
Grupa B
- Wielkopolska Komorniki I
- 13 II
- Poznaniak Poznań
- TPS Winogrady Poznań
Terminarz grupy B – [czas gry – 1×13 min] / wszystkie mecze odbędą się na boisku B
08:00 – Wielkopolska Komorniki I – 13 II
08:15 – Poznaniak Poznań – TPS Winogrady Poznań
08:45 – Wielkopolska Komorniki I – Poznaniak Poznań
09:00 – 13 II – TPS Winogrady Poznań
09:15 – Wielkopolska Komorniki I – TPS Winogrady Poznań
09:30 – 13 II – Poznaniak Poznań
Grupa C
- Koziołek Poznań
- Akademia Piłkarska Reissa Poznań-Dębiec
- 13 I
- Sportis Łochowo
Terminarz grupy C – [czas gry – 1×13 min] / wszystkie mecze odbędą się na boisku C
08:00 – Koziołek Poznań – Akademia Piłkarska Reissa Poznań-Dębiec
08:30 – 13 I – Sportis Łochowo
08:45 – Koziołek Poznań – Sportis Łochowo
09:15 – 13 I – Akademia Piłkarska Reissa Poznań-Dębiec
09:30 – Akademia Piłkarska Reissa Poznań-Dębiec – Sportis Łochowo
09:45 – 13 I – Koziołek Poznań
Grupa D
- Wielkopolska Komorniki II
- Akademia Piłkarska Reissa Poznań
- Lipno Stęszew
- Korona Stróżewo
Terminarz grupy D – [czas gry – 1×13 min]
08:15 – Wielkopolska Komorniki II – Akademia Piłkarska Reissa Poznań [boisko C]
08:30 – Lipno Stęszew – Korona Stróżewo [B]
08:45 – Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Lipno Stęszew [A]
09:00 – Wielkopolska Komorniki II – Korona Stróżewo [C]
09:15 – Korona Stróżewo – Akademia Piłkarska Reissa Poznań [A]
09:45 – Wielkopolska Komorniki II – Lipno Stęszew [B]
Faza finałowa
Terminarz Ligi Mistrzów [czas gry – 1×15 min]
10:36 – 1A – 1B [A]
10:36 – 1C – 1D [B]
11:13 – mecz o 3. miejsce [A]
11:30 – finał [B]
Terminarz Ligi Narodów [czas gry – 1×15 min]
10:18 – 2A – 2B [A]
10:18 – 2C – 2D [B]
10:55 – mecz o 7. miejsce [A]
11:13 – mecz o 5. miejsce [B]
Terminarz Ligi Europy [czas gry – 1×15 min]
10:00 – 3A – 3B [C]
10:18 – 3C – 3D [C]
10:55 – mecz o 11. miejsce [C]
11:13 – mecz o 9. miejsce [C]
Terminarz Ligi Konferencji A [czas gry – 1×15 min]
10:00 – 4A – 4B [A]
10:00 – 4C – 4D [B]
10:36 – mecz o 15. miejsce [C]
10:55 – mecz o 13. miejsce [B]
Turniej Duszyczki Cup jest współfinansowany ze środków Miasta Poznań.