Synowie Gehenny blisko grupy mistrzowskiej

Synowie Gehenny wygrali i awansowali na pozycję wicelidera. Pocztowe Krwinki odniosły pierwsze zwycięstwo na jesień, ICPen komplet punktów zdobył po raz drugi.

forBET 1. WL Liga: Synowie Gehenny jedną nogą w grupie mistrzowskiej

Synowie Gehenny pokonali Hurtownię.Fajerwerkowo.pl i zrobili duży krok w kierunku grupy mistrzowskiej. Pirotechnicy po dwóch porażkach w dwa dni powoli mogą szykować się do walki o utrzymanie. Był to mecz Mateusza Bartkowiaka. Snajper Synów Gehenny czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Zdobył wszystkie bramki dla swojej drużyny, która wygrała 4:1. W tabeli SG awansował na drugie miejsce – do liderującej transkrupki.pl traci dwa oczka.

Synowie Gehenny – Hurtownia.Fajerwerkowo.pl 4:1 (3:0)

3′ 9′ 20′ 40′ Mateusz Bartkowiak – 38′ Damian Smolarek
Grzegorz Olejniczak (Synowie Gehenny)
Mateusz Bartkowiak (Synowie Gehenny)

forBET 2. WL Liga: Zwycięstwo na koniec pierwszej rundy

Pierwsza wygrana Pocztowych Krwinek wisiała w powietrzu. Beniaminek w poprzedniej kolejce po dobrym meczu zremisował z Jeżyckimi Koziołkami. Po tygodniu zgarnął komplet punktów, które mogą się okazać bezcenne w walce o utrzymanie. Pocztowcy pokonali Onych, czyli rywala z grupy spadkowej. Pierwsza część gry zakończyła się prowadzaniem Krwiodawców 1:0 po golu Kajetana Kalickiego w 18 min. Oni wyrównali już trzy minuty po wznowieniu gry, ale nie zdołali odpowiedzieć na trafienie Dawida Godyli z 30 min. Pocztowe Krwinki wygrały 2:1. Pomimo wygranej rywalizację w fazie zasadniczej zakończyli na ostatniej lokacie.

Oni – Pocztowe Krwinki 1:2 (0:1)

23′ Kamil Magdoń – 18′ Kajetan Kalicki, 30′ Dawid Godyla
Dawid Goldyla (Pocztowe Krwinki)

forBET 3. WL Liga: ICPen z drugą jesienną wygraną

Pojedynek dwóch ostatnich zespołów grupy A zakończył się wygraną ICPen-u i ucieczką tej drużyny z przedostatniej lokaty. Strzelanie w 16 min rozpoczął Marcin Witkowski. Do przerwy padł jeden gol, po zmianie stron już pięć. Trzy z nich, w drugim kolejnym meczu, zdobył Piotr Marek. ICPen wygrał 5:1.

ICPen – Byczki 5:1 (1:0)

22′ 32′ 40′ Piotr Marek, 16′ Marcin Witkowski, 30′ Bartłomiej Ginter – 31′ Jarosław Nadoliński