Pierwsze wygrane Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i FTF

Premierowe zwycięstwa na jesień odniosły drużyny Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i FTF. LED Lighting Team po wygranej nad Larussem awansował na trzecie miejsce w drugiej lidze.

forBET 1. WL Liga: Pierwsza wygrana Fajerwerkowa

Emocjonujące widowisko stworzyli zawodnicy Hurtowni.Fajerwerkowo.pl i FSC Bragi. Po pierwszej połowie lepsi byli żółto-niebiescy, którzy dwukrotnie osiągali dwubramkową przewagę. Już w pierwszej minucie wynik otworzył Radosław Oblizajek, który przed przerwą poprawił swój bilans zdobywając gola na 3:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmianie stron Braga ruszyła do odrabiania strat. W 23 min bramkę kontaktową zdobył Mateusz Gajewski, a siedem minut później wyrównał Krzysztof Stępniak. Mecz rozpoczął się od nowa. Ostatnie słowo należało do Fajerwerkowa.pl. W 33 min gola na wagę trzech punktów zdobył Damian Smolarek. Pirotechnicy wygrali 4:3 notując tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie. Braga przegrała trzeci mecz i zajmuje przedostatnie miejsce.

Hurtownia.Fajerwerkowo.pl – FSC Braga 4:3 (3:1)

1′ 12′ Radosław Oblizajek, 8′ Michał Seweryński, 33′ Damian Smolarek – 10′ 23′ Mateusz Gajewski, 30′ Krzysztof Stępniak
Radosław Oblizajek (Hurtownia.Fajerwerkowo.pl)

forBET 2. WL Liga: Ledy trzecie w grupie B

O jedno miejsce w górę awansował LED Lighting Team. Wygrana nad Laruss nie przyszła łatwo. Ledy dwukrotnie obejmowały prowadzenie, ale też dwukrotnie je traciły. Decydujące ciosy doświadczony drugoligowiec zadawał w ostatnich pięciu minutach spotkania. W 35 min gola na 3:2 zdobył Jacek Maćkowiak, a rezultat na 4:2 ustalił Damian Woytyniak.

Laruss Real Players – LED Lighting Team 2:4 (1:2)

12′ Maciej Smolanowicz, 29′ Jarosław Domański – 8′ Artur Stawski, 18′ Krzysztof Filas, 35′ Jacek Maćkowski, 38′ Damian Woytyniak
Damian Woytyniak (LED Lighting Team)

forBET 3. WL Liga: FTF wygrywa i ucieka z ostatniego miejsca

Pojedynek dwóch zespołów zamykających ligową stawkę zakończył się wygraną FTF. Wynik meczu został ustalony jeszcze przed przerwą. Spotkanie od mocnego uderzenia rozpoczęli Szukający Sponsora. W 1 min do bramki po strzale z dystansu trafił Kacper Woźniak. Kolejnego gola zdobył również zawodnik Szukających, ale piłkę skierował do własnej bramki. Decydujące o zwycięstwie FTF bramki padały w 15 i 17 min. Autorem obu został Błażej Lewandowski.

FTF – Szukamy Sponsora 3:1 (3:1)

15′ 17′ Błażej Lewandowski, 5′ Piotr Jakoktochce (samob.) – 1′ Kacper Woźniak