Ostatki przed przerwą

W piątkowy wieczór odbyły się trzy ostatnie mecze przed przymusową przerwą zaserwowaną przez rząd. Wygrały Pogoń Bydło i Trans-Stal Luboń, punktami podzieliły się zespoły PWW Bandy oraz Szturmowców.

2. WL Liga: Remis PWW ze Szturmowcami

W dalszym ciągu bez porażki pozostaje PWW Banda, która po trzech spotkaniach ma na koncie pięć oczek. Po wygranej nad Gietewu na inaugurację przyszły dwa kolejne remisy – pechowy z Onymi i podział punktów ze Szturmowcami. W piątkowym pojedynku brylował Robert Zieliński, który między słupkami spisywał się na tyle dobrze, że pomarańczowo-czarni zdołali wykorzystać tylko jedną okazję – w 10 min, gdy do siatki trafił Sebastian Cepiński. Szturmowcy prowadzili do przerwy 1:0. Po zmianie stron, bardzo szybko, bo w 23 min było już 1:1. Jak się później okazało bramka Mateusza Kopacza ustaliła wynik potyczki na 1:1. Najbliższy lockdown oba zespoły spędzą w czołówce swojej grupy – PWW na drugim, a Szturmowcy na trzecim miejscu.

PWW Banda – Szturmowcy 1:1 (0:1)

23′ Mateusz Kropacz – 10′ Sebastian Cepiński
2-2
Robert Zieliński (PWW Banda)

3. WL Liga: Trzecie zwycięstwo Trans-Stal Luboń

Premierowe zwycięstwo na WL Lidze odniosła Pogoń Bydło. Była to skromna wygrana, o której zadecydowała jedna bramka zdobyta w 29 min przez Michała Błaszaka. FTF starał się doprowadzić do remisu, ale ostatecznie musiał pogodzić się z drugą przegraną różnicą jednego gola.

Trans-Stal zagrała trzeci raz i trzeci raz opuszczała boisko z trzema punktami. W ostatnim meczu przed lockdownem beniaminek wysoko ograł Jeżyckie Koziołki i został liderem grupy A trzeciej ligi. Zwycięstwo nawet przez moment nie było zagrożone. Wynik otworzył i zamknął Piotr Staszak, a w między czasie jego koledzy z drużyny zdobyli sześć bramek, tracąc przy tym jednego gola. Trans Stal wygrała 8:1.

Pogoń Bydło – FTF 1:0 (0:0)

29′ Michał Błaszak
2-3
Michał Błaszak (Pogoń Bydło)

Jeżyckie Koziołki – Trans-Stal Luboń 1:8 (1:4)

10′ Oleksandr Makovka – 4′ 35′ Piotr Staszak, 10′ 16′ Piotr Kowalak, 19′ Tomasz Mroczyński, 21′ Dariusz Stachowiak, 25′ Paweł Wieczorek, 30′ Michał Wojciechowski